X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 lutego 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Dziewczyny koniec miesiąca proszę o jakieś dwie kreski!!!!!
    Robim co możem ale chyba się zielona fala skończyła :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 lutego 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Robim co możem ale chyba się zielona fala skończyła :/
    Cholera to niedobrze bo ja miałam sikać po weekendzie...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 lutego 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Cholera to niedobrze bo ja miałam sikać po weekendzie...
    Ja tez miałam po ale wyszło jak zawsze :D

    ANkaG lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 23 lutego 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysiu, czym zbijasz homocysteinę? Ja miałam wynik bodajże 10,2 już po tym, jak zaszłam i moja gin to olała. Mutacji nie badałam i trochę mnie to stresuje...

    Aria, gratuluję przyrostu :) Suplementujesz proga? Ja jestem z gorącej wodzie kąpana, ale chyba bym przy takim wyniku wzięła jakiś wspomagacz ;)

    Bocianku, również tutaj życzę Ci samych wspaniałości z okazji urodzinek :) Mam nadzieję, że to był dla Ciebie dobry dzień, który zapoczątkuje piękny rok :) <3

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 lutego 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria o to chodziło! :D gratulacje <3

    P.s. Hope a czy czekolada po owulacji też nie ma kalorii? :D :P


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 lutego 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka jak się czujesz???


    Czasami wydaje mi się że mój emek czyta forum:p wczoraj np pisałam że chciałby zmienić coś z włosami, a emek wieczorem leży i do mnie: może bys włosy na blond zrobiła?? :D

    olik321, Jeżowa, KateHawke, Bocianiątko, Diamond92 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 lutego 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Aria o to chodziło! :D gratulacje <3

    P.s. Hope a czy czekolada po owulacji też nie ma kalorii? :D :P
    Czekolada nie ma kalorii tylko wtedy jak się wysika jedna kreskę albo dostanie @ :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2018, 20:38

    Lunaris, ANkaG, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 lutego 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wracam z kliniki i chleje wino. Mam dzisiaj owu - 9 dc! Pęcherzyk 21, endo 9 mm

    No i... rekomendują nam invitro

    blue00 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Ja wracam z kliniki i chleje wino. Mam dzisiaj owu - 9 dc! Pęcherzyk 21, endo 9 mm

    No i... rekomendują nam invitro

    Lubię za ovu i wino :)

    Ale jedli dobrze pamietam, to nie robiliście badania nasienia...Dziwi mnie trochę rekomendacja inf??

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 lutego 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez, jestem w szoku. Powiedział ze przy takich skokach hormonów i niskim AMH on się żadnej stymulacji nie podejmie bo boi się ze mi przepali te jajniki. EMek ma się zbadać i jeżeli wynik będzie dobry to mamy odpuścić w ogóle leczenie i poczekać, wtedy szanse ocenia na ok 8 proc w na każdy cykl (jak nie pójdzie przez kolejny rok to invitro) a jak wyjdzie taki sobie to od razu lepiej żeby nie przegapić bo mam co raz bardziej niewydolne jajnki. Ze na invitro działają super ale jak na naturalne podejdzie przy takim zużyciu możemy zaraz przegapić moment.

    Nie wiem zupełnie jak do tego podejść, czy zaufać tej diagnozie czy nie

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Aria o to chodziło! :D gratulacje <3

    P.s. Hope a czy czekolada po owulacji też nie ma kalorii? :D :P
    Czekolada w trakcie okresu nie ma kalorii :D

    Widzę że Hope wyjęła mi to z ust ;-)

    Nowa na dzielni, ciężko mi cokolwiek doradzić.

    Bocianiątko Spełnienia marzeń!:-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2018, 21:03

    Emiilka lubi tę wiadomość

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 23 lutego 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Emilka jak się czujesz???


    Czasami wydaje mi się że mój emek czyta forum:p wczoraj np pisałam że chciałby zmienić coś z włosami, a emek wieczorem leży i do mnie: może bys włosy na blond zrobiła?? :D

    Izunia, czuję się o niebo lepiej, niż parę dni temu, jeżeli chodzi o mdłości. Jakieś pozostałości choróbska jeszcze się ciągną, bo mam gile i 37,5, ale też już znacznie lepiej :) Psychicznie - gorzej, bo moja wizyta dzisiejsza, to katastrofa i chcę o niej zapomnieć ;)

    Ps. A może Twój Emek nie tylko czyta, ale też udziela się za Ciebie na forum? :D

    Nowa na dzielni, Kochana, a z jakiego powodu rekomendują Wam in vitro? Mnie na pierwszej wizycie w klinice też zaproponowali - nie wiedziałam jeszcze, że w ciąży jestem ;)

    EDIT: Kochana, doczytałam kolejny Twój post. A możesz przypomnieć, jakie masz to AMH?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2018, 21:02

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 23 lutego 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocius wszystkiego najwspanialszego z okazji urodzin!! Skoro mój Adaś miał się urodzić w moje wtorkowe urodziny, to myślę że to najlepszy układ aby brzuszek przechwycila staraczka urodzona także w lutym!

    A wiec brzuszek jest Twój Kochana!!

    Sciskam Cię urodzinowo <3 <3 <3

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Mnie tez, jestem w szoku. Powiedział ze przy takich skokach hormonów i niskim AMH on się żadnej stymulacji nie podejmie bo boi się ze mi przepali te jajniki. EMek ma się zbadać i jeżeli wynik będzie dobry to mamy odpuścić w ogóle leczenie i poczekać, wtedy szanse ocenia na ok 8 proc w na każdy cykl (jak nie pójdzie przez kolejny rok to invitro) a jak wyjdzie taki sobie to od razu lepiej żeby nie przegapić bo mam co raz bardziej niewydolne jajnki. Ze na invitro działają super ale jak na naturalne podejdzie przy takim zużyciu możemy zaraz przegapić moment.

    Nie wiem zupełnie jak do tego podejść, czy zaufać tej diagnozie czy nie

    Kurczę, nie poradzę, bo się na Amh nie znam, ale pamietam forumowy przypadek, z podobnym amh, gdzie tez były przygotowania do inf, ale udało się przy delikatnej stymulacji, ciąża zakończona sukcesem i teraz chyba starania o drugiego Malucha :)

    Wiec myśle, ze najpierw badania nasienia, a później dalsza konsultacja :)

    A tymczasem owocnego starania :)

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 lutego 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn no dzisiaj akurat kazał iść na seks i więcej nie przychodzić, ale tak skrótowo mój stan rozrodczy określił jako:
    - idealny na invitro
    - naturalne zapłodnienie bez wspomagania powinno się udac ciągu kilku lat, ale nie musi. Wspomaganie nie pomoże a może zaszkodzić. Można jeszcze sprawdzić drożność i bakterie jeżeli nie chcemy invitro. Inseminacja niby tez kiepski pomysł


    Mam mega mętlik w głowie, idę na seks..

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 lutego 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Izunia, czuję się o niebo lepiej, niż parę dni temu, jeżeli chodzi o mdłości. Jakieś pozostałości choróbska jeszcze się ciągną, bo mam gile i 37,5, ale też już znacznie lepiej :) Psychicznie - gorzej, bo moja wizyta dzisiejsza, to katastrofa i chcę o niej zapomnieć ;)

    Ps. A może Twój Emek nie tylko czyta, ale też udziela się za Ciebie na forum? :D

    Nowa na dzielni, Kochana, a z jakiego powodu rekomendują Wam in vitro? Mnie na pierwszej wizycie w klinice też zaproponowali - nie wiedziałam jeszcze, że w ciąży jestem ;)

    EDIT: Kochana, doczytałam kolejny Twój post. A możesz przypomnieć, jakie masz to AMH?

    0,85, bardzo male jajniki, wszystkie inne hormony dobrze i bardzo dobrze :/


    Wszystkiego najlepszego bociek! :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bociuś wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!Sarna,gratuluję dzieciątka :) .

    Sarna84, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 23 lutego 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, to chyba mimo wszystko nie jest tragiczny wynik! Ja bym przede wszystkim przebadała Emka - może tutaj jest pies pogrzebany? No przecież trzeba znaleźć przyczynę Waszych problemów...

    Ale dzisiaj już więcej o tym nie myśl. Dorwij Emka i zbałamuć go :D Udanych seksów! <3

    nowa na dzielni, Rucola lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 lutego 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa jak na mój gust to nie głupi ten dr- może wyskoczył od razu z IVF ale dał Wam też kilka rozwiązań i konkretne plany działania. Powiedział jak wygląda sytuacja i co można zrobić. Sami musicie na spokojnie pomyśleć co z tym zrobić. Wiesz, że kibicuję Ci bardzo mocno= podpatruję Twoje cykle bo zawsze miałam wrażenie że nasze sytuacje są podobne. Mam nadzieję że ten lekarz doprowadzi Was do wymarzonego celu :)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 23 lutego 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, ja dobrze kojarzę, że Twój M.nie robił jeszcze żadnych badań?
    Nie wiem jakie masz zdanie na temat ivf, ale jeśli z jakichś względów nie chcesz go na razie brać pod uwagę to może idź skonsultuj to z kimś jeszcze?

    Poza tym szersza diagnostyka chyba i tak jest wymagana do ivf, więc ją zrób, bo może jednak tam tkwi jakiś haczyk?

    Tak czy inaczej trzymam kciuki <3

    gilmoregirl lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 282 283 284 285 286 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ