X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 lutego 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem kochana, z jednej strony myśle ze przesadza a z drugiej to się kupy wszystko trzyma. Kasy chyba tez nie chce wycisnąć bo powiedział ze oni nie maja dofinansowania (jest właścicielem kliniki) ale gdzie możemy zrobić ewentualnie z dofinansowaniem... musimy pomyśleć. W każdym razie fajny seks zaliczony, nogi w gorze, może jeszcze jakiś cud się wydarzy a jak nie to zobaczymy :). Mam nadzieje ze u Was pójdzie samo zaraz, bez żadnej wielkiej medycyny ale faktycznie widzę ze dobrze przebadanie się jest jednak super ważne

    Lunaris, ANkaG, Flowwer, KateHawke lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 lutego 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Nowa, ja dobrze kojarzę, że Twój M.nie robił jeszcze żadnych badań?
    Nie wiem jakie masz zdanie na temat ivf, ale jeśli z jakichś względów nie chcesz go na razie brać pod uwagę to może idź skonsultuj to z kimś jeszcze?

    Poza tym szersza diagnostyka chyba i tak jest wymagana do ivf, więc ją zrób, bo może jednak tam tkwi jakiś haczyk?

    Tak czy inaczej trzymam kciuki <3

    Moje zdanie jest takie ze jak trzeba to trzeba i tyle :). Tylko trochę to godzi w moje przeświadczenie o tym ze jestem maszyna do robienia dzieci, zawsze miałam duża wiarę we własna płodność i to by się pewnie zgadzało tylko strzelam jajami jak z karabinu maszynowego i magazynek się wyczerpuje ;). Ale fakt ze jutro przegadamy na zimno i może zdecydujemy się to jeszcze gdzieś skonsultować jak będziemy mieć do kompletu wyniki eMka

    reset lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 lutego 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "One way or another I'm gonna get You" ... damy radę ;) jakoś dojdziemy do tych brzuchów!

    nowa na dzielni, reset, Melevis, Flowwer, Czrna 81, Bocianiątko, Emiilka, Cabrera, KateHawke, Karma88, Diamond92 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 23 lutego 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Ale fakt ze jutro przegadamy na zimno i może zdecydujemy się to jeszcze gdzieś skonsultować jak będziemy mieć do kompletu wyniki eMka

    I to jest dobry plan. Nawet jakby wymagało to kolejnego miesiąca czy dwóch to warto, zawsze jest to krok do celu :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2018, 22:13

    Lunaris lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa - ja mam przeczucie, że jeszcze zajdziesz bez ivf, ale zbadajcie emka, bo może się okaże podobnie jak u Frelci? Czasami w facecie jest pies pogrzebany.

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 lutego 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dobrze by było, nie składam broni

    4678d8665b3e3189med.jpg

    Lunaris, Flowwer, Czrna 81, lamka, Emiilka, KateHawke, Karma88, Diamond92 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 23 lutego 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Mi bobo wyszedł przy becie 14. A śmiesznie bo dzień wcześniej mega bladziocha mi pokazał strumieniowy allegrak.
    Flo bobo pokazał kreskę przy becie 8.
    Kto da więcej? A raczej mniej ;)

    Ja! Popołudniu na Bobo cień cienia a następnego dnia rano beta 7,29 :D

    ANkaG, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 lutego 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże czy Wy wiecie co ja zrobiłam?
    Zamówiłam sikany test na menopauzę razem z ciążowymi :)
    Chyba powinnam iść do psychiatry :)

    A jeszcze mnie kusiły takie co badają mocz :D ,tylko za drogie były :D

    reset, Lunaris, Sarna84, Czrna 81, lamka, Bocianiątko, Rucola, summer86, Emiilka, nenusia, KateHawke, Barbarka1984, Karma88, Diamond92, problemik lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope,to ty jak już zajdziesz w ciążę,na co ty później będziesz sikała?hehehheh

    Lunaris, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że u nas faktycznie tylko w HBA jest pies pogrzebany. Chce w pierwszym podejściu zajść :(

    Rucola lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 lutego 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HOPE :D :D :D


    Dobranocka Kobiałki poduszka mnie wzywa ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2018, 23:11


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 23 lutego 2018, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka, ja zbijam homocysteinę kwasem foliowym metylowanyn, witaminą b12 też metylowaną, b6 jako P-5-P i TMG (betaina) i po miesiącu zeszła o 4 jednostki:) A kwas foliowy i wit b12 też mam w normie, bo właśnie sprawdziłam wyniki:) właśnie wróćiliśmy z Kabaretu SMILE i powiem Wam, że uśmiałam się jak nigdy!

    Emiilka lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 24 lutego 2018, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki! To co,kto dziś wysikuje dwie kreseczki? :)

    Hope mnie też nurtuje to samo pytanie co Blue , na co Ty będziesz sikać w ciąży?! :-D

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane, życzę Wam miłego weekendu :-) dzisiaj zaliczam debiut w sportach zimowych - pierwsze w życiu próby na desce :-D zyczcie mi, żebym wróciła cała.

    Czrna 81, Rucola, Emiilka, Cabrera, Morusek, Jeżowa, Diamond92 lubią tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 24 lutego 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś wymysle :D

    Bocianiątko, Czrna 81, Flowwer, Emiilka lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 24 lutego 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 23:46

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 24 lutego 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 23:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola ja miałam sucho jak nigdy kiedy zaciążylam, a śluz się pojawił koło 6 tc. Za to wcześniej zawsze miałam wilgotno.

    Lamka udanej zabawy kochana :*

    Dzień dobry wszystkim :) miłego dnia kochane !

    lamka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola u mnie nieraz tak było, raz przy biochemicznej i parę razy bez ciąży.

    Hope - może sobie kup sikańce do wykrywania narkotyków? :-D

    Luna1993, Rucola, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 24 lutego 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola ja niestety nie pomogę, bo ja to rozciągliwego jeszcze u siebie nie widziałam...

    Lamka dasz radę! :-D Wracaj cała i zdaj sprawozdanie :-D Udanej zabawy!

    Bociek jak tam po urodzinach? Nie dopadł Cię kacus gigantus? :-Please

    My dzisiaj ruszamy na "Kobiety mafii", spodziewam się dobrego filmu.

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 283 284 285 286 287 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ