X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Hmm tylko właśnie na sto procent nie jestem pewna że to negatywny bo coś tam było jakaś linia ale strasznie blada ledwie co dojrzałam a na telefonie niestety jest nie widoczny
    Zresztą nie każdemu testy wychodzą niektórym kobieta wychodzą dopiero i po 2 tyg terminie @ :)
    Jedynie co pozostaje to wyniki bety ona da stu procentową pewność czy coś jest czy nie ma
    Tak, wyjdzie 2 tyg po @ gdy owulacja się spóźnia 2 tygodnie. Po czasie różne kwiatki wychodzą na testach, przez które wiele razy płakałam.

    Kingulla dziękuję, że pytasz. Mam 1,5 tygodnia wyjęte z życia, wymiotuję ciągle i po wszystkim. Zaraz eMek idzie po krople do apteki i połącze z lokomotiv :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka: uważaj głównie na kolana (tu polecam ochraniacze takie jak np. na rolki) i dupsko...ale zapewne poznasz wszystkie kolory, jakie mogą mieć siniaki ;) udanej zabawy !
    Ps. To mój ulubiony sport :)

    Hmmm, ja od dwóch nocy nie śpię, po tym jak lekarz powiedział, ze naturalnie to on dużych szans nie daje...nie wiem, kiedy oswoje się z ta myślą...:(

    lamka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w sobotnie przedpołudnik :P Zrobiłam już zakupy, zjedliśmy śniadanko i teraz czas zacząć hulać z mopem :-/

    KlaudyŚ mało, prawdopodobne aby to była ciąża, u Nas stosunek przerywany by forma "antykoncepcji" przez ok. 8 lat.
    Starajcie się już normalnie od następnego cyklu i zyczę Wam dwóch kreseczek ;-)

    A ja wybudzam się tradycyjnie na siku o 4, a potem o 6 wybudza mnie siku na pomiar temp.
    Tylko że o 4:00 miałam 36,6 a o 6:00 37,00 Chyba wmoim przypadku pomiar jest zbędny :-( chyba że macie na mnie jakiś pomysł.

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 24 lutego 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysiu, bardzo Ci dziękuję za informacje dot. zbicia homocysteiny :) Zrobiłam sobie printscreena i zabieram się za składanie zamówienia w Gemini :) Na pewno nie zaszkodzi zbić troszkę, tym bardziej, że moja gin wspominała mi o metylowanej formie kwasu foliowego.

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 lutego 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry moje drogie :)

    Bocianiatko spóźnione ale szczere życzenia spełnienia marzeń nie tylko tych oczywistych ale i tych które masz głęboko w serduszku <3

    Jeśli jest któraś chętna to zostawiamy z kropkiem wiruski dziś zaczynamy kolejny tydzień :)
    &*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&
    &*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

    Anaaa90, Lunaris, Morusek, Kargo31, Emiilka, Jeżowa, ANkaG, Ola_45, Bocianiątko, KateHawke, Karma88, Flowwer, lamka, MaryAnn lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 24 lutego 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:

    Jeśli jest któraś chętna to zostawiamy z kropkiem wiruski dziś zaczynamy kolejny tydzień :)
    &*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&
    &*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


    Biorę garściami :)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 24 lutego 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też biorę :D

    Bajkaaa lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 24 lutego 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :-)
    Całe sobotnie przedpołudnie zajęło mi nadrabianie zaległości na wątku. Nawał obowiązków w pracy niestety nie pozwala mi śledzić forum na bieżąco. Czasem wpadam na kilka minut i zerkam na kilka ostatnich postów i na 1 stronę, żeby zobaczyć co u Was, czy są jakieś nowe serduszka.

    A przechodząc do sedna to:
    Sarna gratuluję Synka. Śliczności <3
    Bocianiatko Tobie życzę, żebyś kolejne urodziny spędziła nad kołyską, wznosząc toasty bawarką :-)
    Lamka powodzenia na desce i miękkich lądowań, bo jako początkująca pewnie kilka ich zaliczysz ;-)
    Hope owocnego szczania na testy ciążowe. Te na menopauzę na razie sobie daruj :-D
    Inna trzymam kciuki za spotkanie z Michasiem. To chyba już niedługo.
    Luna ciągłego rzygania współczuję, chociaż jednocześnie trochę zazdroszczę:-)
    Nika jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy na temat różnej maści zioła i supli. Pełen podziw.
    Tulę dziewczyny z bielą na testach i @.

    Co do mnie to jestem jakoś 6-7 dpo. Czuję się jak zwykle, więc cykl z pewnością zakończy się jak zwykle.
    Pozdrawiam i miłego weekendu życzę :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2018, 11:31

    Bocianiątko, lamka lubią tę wiadomość

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 24 lutego 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Ptysiu, bardzo Ci dziękuję za informacje dot. zbicia homocysteiny :) Zrobiłam sobie printscreena i zabieram się za składanie zamówienia w Gemini :) Na pewno nie zaszkodzi zbić troszkę, tym bardziej, że moja gin wspominała mi o metylowanej formie kwasu foliowego.
    Emilka mam nadzieje, ze nie zamówiłas jeszcze. Musisz sprawdzić czy ta betaina czyli TMG może być stosowana w ciąży, bo wydaje mi się, ze któraś dziewczyna kiedyś tutaj pisała chyba, ze w ciąży niewolno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2018, 11:46

    Emiilka lubi tę wiadomość

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 24 lutego 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zamówiłam wszystko z gemini, ale tak sobie myśle, ze np w tej b12 jest bardzo dużo tej metylokobalaminy (ja akurat zamówiłam z alliness czy jakoś tak) ale ja nie jestem w ciąży, to się nie przejmowałam, a w Twoim stanie to może jednak dobrze żeby ktoś spojrzał na te ilości kto się na tym zna, żebyś sobie przypadkiem nie zaszkodziła:)

    Emiilka lubi tę wiadomość

  • Jeanette654 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 24 lutego 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiejszy test 13dpo- co myslicie?


    https://naforum.zapodaj.net/d04f597a4e15.png.html

    Anaaa90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeanette654 wrote:
    Dziewczyny dzisiejszy test 13dpo- co myslicie?


    https://naforum.zapodaj.net/d04f597a4e15.png.html
    Jest bardzo cienka druga kreska, ale jesli nie wyszla ona od razu to nie liczyłabym na pozytyw. :-(

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 24 lutego 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeanette654 wrote:
    Dziewczyny dzisiejszy test 13dpo- co myslicie?


    https://naforum.zapodaj.net/d04f597a4e15.png.html

    U mnie było podobnie a beta dziś <0,1

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 24 lutego 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeanette654 wrote:
    Dziewczyny dzisiejszy test 13dpo- co myslicie?


    https://naforum.zapodaj.net/d04f597a4e15.png.html

    13dpo powinna być już wyraźniejsza. To raczej coś w stylu evap czy jak im tam.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudyś przykro mi, postarajcie teraz odbyć po prostu pełny stosunek i wtedy można mieć jakieś nadzieję. ;-) Trzymam kciuki!

    reset, Meśka lubią tę wiadomość

  • Jeanette654 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 24 lutego 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myślalam :( dziekuje za odpowedz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety takie kreski nie wróżą ciąży.

  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 24 lutego 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeanette654 wrote:
    Dziewczyny dzisiejszy test 13dpo- co myslicie?


    https://naforum.zapodaj.net/d04f597a4e15.png.html
    Chciałam daj komentarz a polubiłam. Myślę tak ja dziewczyny że 13 dpo powinna być już wyrazniensza kreska. Chyba że obu była później


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na lekka infekcje clotrimazolum da radę?

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 24 lutego 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Mamunia- wrote:
    Klaudyś przykro mi, postarajcie teraz odbyć po prostu pełny stosunek i wtedy można mieć jakieś nadzieję. ;-) Trzymam kciuki!

    Jeżeli dostane dziś lub w okolicach 2 dni to akurat mój mąż wróci z wojska po 2 tygodniowej rozlace i w sama owulacje ;p
    Jeszcze żeby organizm moj współpracował

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

‹‹ 285 286 287 288 289 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ