X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 28 lutego 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja własnie się dziwię że Hope, że w celu dywersyfikacji nie zrobi testu innej firmy, tylko uparła się na nordy.

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 28 lutego 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope siuraj jak leci na testy kazdej firmy i to juz!:)

    A ja Wam tu Kochane zostawiam troche wirusów na koniec miesiąca:)
    !@#^%*&^&(&%*(&^$$#%!#%!@%^@$^&%*^(&^@$%!@%! :-)

    Emilkap11, Kargo31, Malgonia, ANkaG, Siwulec, Anaaa90, Morusek, Lunaris, Emiilka, Diamond92, Czrna 81, problemik lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 lutego 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiehiehie. Sikanie na różne testy nie ma sensu. To ze mi na bobo wyjdzie ładniejsza kreska to nic nie znaczy. Jak się chce porównywać to tylko testy tej samej firmy. Padło na pinki bo te są u mnie w aptece. A jestem uziemiona w chacie z chorym dzieckiem.

    ANkaG lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 28 lutego 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Hiehiehie. Sikanie na różne testy nie ma sensu. To ze mi na bobo wyjdzie ładniejsza kreska to nic nie znaczy. Jak się chce porównywać to tylko testy tej samej firmy. Padło na pinki bo te są u mnie w aptece. A jestem uziemiona w chacie z chorym dzieckiem.

    tyle ile wydajesz kasy na testy :D to mialabys juz bete :P i piekny wynik

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 28 lutego 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Hiehiehie. Sikanie na różne testy nie ma sensu. To ze mi na bobo wyjdzie ładniejsza kreska to nic nie znaczy. Jak się chce porównywać to tylko testy tej samej firmy. Padło na pinki bo te są u

    U mnie w aptece. A jestem uziemiona w chacie z chorym dzieckiem.

    aaa takie buty, myslalam że masz zapas. Niby racja że test tej samej firmy powinien ciemnieć, ale to tylko siurki, mniej lub bardziej stężone, może ta heparyna miesza, kto wie. Kiedy ewentualna betka?

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 28 lutego 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    tyle ile wydajesz kasy na testy :D to mialabys juz bete :P i piekny wynik

    Hope chyba pisała, że z racji wcześniejszych doświadczeń nie będzie robiła bety wcześniej niż 15 dpo. Hope, dobrze pamiętam?

    Buziaki dla chorej Młodej :*

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 lutego 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Hope chyba pisała, że z racji wcześniejszych doświadczeń nie będzie robiła bety wcześniej niż 15 dpo. Hope, dobrze pamiętam?

    Buziaki dla chorej Młodej :*
    Dokładnie.
    Mam co 5 min inny plan i co 5 min chce czegoś innego.
    Nie mogę się na nic zdecydować.
    Beta nie kojarzy mi się dobrze.
    Beta to chujowy wynik i nerwy.
    Zastrzyki są straszne. Dla mnie oczywiście. Ps. Nie pocieszy mnie to że ktoś ich sobie w życiu zrobił 5 tysięcy.

    Dziękuję za buziaki! Już przekazuje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2018, 11:25

    reset, Meśka, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 lutego 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstukałam tempki z ostatnich dni i proszę jakie mam piękne spadki implantacyjne. Tylko co by się miało zagnieżdżać, skoro <3 były conajmniej 6 dni przed owu? W każdym razie yo jest jak na mnie bardzo ładny dwufazowy wykres i chciałam się pochwalić. Ehh, tylko na co mi teraz taki ładny wykres :/
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7aca295758ed.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2018, 11:36

    Emilkap11, Malgonia, Emiilka, MOJE lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to za apka Nika?

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 lutego 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindara. Usunęłam jak znalazłam of, a teraz znowu do niej wróciłam, bo sni Flo ani Fertility friend mi nie podchodzą

    lamka lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 28 lutego 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nic nie bedzie w tym cyklu. Prpg 7 albo 9 dpo bo juz sama nie wiem tylko 13,5 . Ale chociaz prolaktyna spadla :)

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 lutego 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba minimalny poziom potwierdzający owu to 10 ng/ml, więc myślę, że owu była... a czy będzie z tego coś więcej, to poczekaj ze 3 dni, skoro to może być dopiero 7 dc

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 28 lutego 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    U mnie nic nie bedzie w tym cyklu. Prpg 7 albo 9 dpo bo juz sama nie wiem tylko 13,5 . Ale chociaz prolaktyna spadla :)

    Wcale nie masz takiego złego :) ja w ciąży miałam 6.6 w 8 dpo, a teraz lekarz kazał mi przyjść do luteinę jeśli po dziesiątym dniu będę mieć poniżej 10, wiec mnie Twoje 13 by cieszyło :P Trzymam kciuki aby z progesteronem zaczęła teraz beta rosnąć :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla to jest jeszcze spoko prog, także chilluj i testuj za parę dni.

  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 28 lutego 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję pierwszy dzień cyklu. Czyli tak jak mówiłam zaklinam marzec jako moje urodziny. Tak na prawdę mam imieniny... Ale :) w pracy obchodzę w tym dniu urodziny. Więc szczęśliwy marcu nadchodz.... :)

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • moli5 Autorytet
    Postów: 476 461

    Wysłany: 28 lutego 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Dokładnie.
    Mam co 5 min inny plan i co 5 min chce czegoś innego.
    Nie mogę się na nic zdecydować.
    Beta nie kojarzy mi się dobrze.
    Beta to chujowy wynik i nerwy.
    Zastrzyki są straszne. Dla mnie oczywiście. Ps. Nie pocieszy mnie to że ktoś ich sobie w życiu zrobił 5 tysięcy.

    Dziękuję za buziaki! Już przekazuje :)
    Hope pewnie to już wiesz ale napiszę na wszelki wypadek. Ja od 5 dni biorę zastrzyki i dla mnie to też masakra
    Po każdym mam krwiaka i ogromnego siniaka. Znalazłam jakiś filmik na jutube ,żeby bardzo szybko wbić igłę i wiesz przez ten trik wbicie igły na prawdę nie boli. Ale samo wstzykiwanie ( to zalecane robić bardzo wolno ) już boli :(
    Dla mnie właśnie to wbicie igły jest najgorsze.

    W każdym razy życzę Ci z calego serca aby przed Tobą było jeszcze z 300 zastrzyków !

    A z tą betą- hcg to trochę Cię rozumiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2018, 14:44


    mt7wfge.png
    2nn3gzu3xr2ol32b.png
    09.2015- początek leczenia (napro)
    6.06.1016- synek, nasz cud (16 mc starań)
    3.10.2017Aniołek 8tydz.6 dz.(




  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 lutego 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytałam wątek listopadowy na fiolecie. Boże jak fajnie było się poczuć jak w ciąży.

    lamka, Malgonia, KateHawke, Siwulec, Anaaa90, Diamond92, Czrna 81, Amy333 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 28 lutego 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Melduję pierwszy dzień cyklu. Czyli tak jak mówiłam zaklinam marzec jako moje urodziny. Tak na prawdę mam imieniny... Ale :) w pracy obchodzę w tym dniu urodziny. Więc szczęśliwy marcu nadchodz.... :)
    No to startujemy razem. Mam nadzieję, że ten mój pingwin jest gotowy na ten lot :D no i mój marzec też urodzinowo-imienionowy <3 owulacja chyba wypadnie idealnie w urodziny ! może jak nie walentynki to chociaż te urodziny okażą się szczęśliwe cooo ?

    Kingulla jaką miałaś prolaktynę- chodzi o tą z obciążeniem czy bez?? i czym zbijałaś ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2018, 14:58

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 28 lutego 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Poczytałam wątek listopadowy na fiolecie. Boże jak fajnie było się poczuć jak w ciąży.

    lada moment tam bedziesz :)

    p.s gdyby mi sie udalo teraz to chyba zalapalabym sie na listopad :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2018, 14:57

    Izape_91, KateHawke lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 28 lutego 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Kingulla to jest jeszcze spoko prog, także chilluj i testuj za parę dni.
    Lamka lajkuje Twojego nowego avatara <3

    mąż dzisiaj odbiera macę, będziemy się chyba oboje nią szprycować. Któraś z was bierze? czytałam że to dobre na libido :D może wkońcu mi się zachce ????

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 311 312 313 314 315 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ