X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • amb83 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 2 lutego 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna Ty w takim razie zaraz po radewu opisuj reakcje!!!

    34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 2 lutego 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3a13d35086f7.png

    Kącik poetycki:

    Lato w lesie. Ciemność zielona w świerkach
    Szałwia. Zajęczy szczaw.
    Niebo obłoki zdejmuje. Ptak zerka.
    Trzmiele brzęczą wśród traw.

    Motyle żółte i białe, jak latające listy.
    Cisza i światło
    A tam dalej i dalej, za tym pagórkiem piaszczystym,
    też jest lato.

    Niebo to jest małe miasteczko w niedzielę,
    gwiazdy gapią się na ziemię z okien,
    a wiadomo, ze gwiazd jest wiele
    i że wszystkie są niebieskookie.

    A tam w rogu, w mieszkaniu z balkonem,
    w jednym oknie, gdzie kwiat czerwony,
    a to drugie okno z drugim kwiatem…

    tam ty mieszkasz. I pogrzebaczem
    fajerki przesuwasz. I płaczesz
    Bo tak długo czekasz na mnie z obiadem.

    ~Konstanty Ildefons Gałczyński


    ♡ LUTOWE TESTOWANIE ♡
    Luty to miesiąc miłości. Życzę nam, abyśmy w tym miesiącu stworzyły sobie maleńką istotkę do kochania. <3

    1.02 Amy333 <3, Izape_91, Bocianiątko, KateHawke <3
    2.02 Reset, Makalotia, Starawyga
    3.02
    Luna1993 <3, Problemik, Ola_45
    4.02
    Pomi, Kolorowapani <3, MaryAnn
    5.02
    Jeżowa, Justaaa, Słonecznik, Tosia2323, Emilkap11
    6.02 Meśka
    7.02
    Marysia90
    8.02
    Bazylkove, Lunaris, Anaaa90, Agusia18_11
    9.02
    PaulaKr
    10.02
    _Karolina_
    11.02
    Nowa_na_dzielni, 1Malinka1
    12.02
    Agulineczka
    13.02
    Luna1993, Cheresta, Kotowa
    14.02
    Miśka_S, Achia, Bogusia30, Amb83
    15.02
    16.02
    Szyszka1
    17.02
    Karolina90, Admiralka, Bondzik007
    18.02
    19.02
    Karma88, Nenusia
    20.02
    Lamka
    21.02
    Kargo31
    22.02
    Myssss
    23.02
    Bocianiątko, Tinaa2015, Morusek, Aga27
    24.02
    Marudaruda, Blue00, Rub45
    25.02
    Czarna81
    26.02
    27.02
    _Hope_, -Monika-
    28.02
    Kingulla, Amina, Słonecznik
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c2e346e42ba7.png

    POWODZENIA KOCHANE! <3

    13 lutego będę mieć betę. Mogę się wpisać na listę? :)

    Jestem na cyklu znowu z ovitrelle po owulacji... Lekarka raczej spisuje ten cykl na straty z racji cienkiego endometrium (dzień/dwa po owulacji 6 mm)... Nie jestem pewna co do dnia owulacji niestety, tym razem ból jajnika nie był tak silny. Stosunek był albo w dzień owulacji albo następnego... Do tego jeszcze dopadła mnie hardkorowa infekcja... Nic nie było tak jak trzeba.

    Nie nastawiam się. Co ma być to będzie. Nie uda się to przerwa na co najmniej pół roku, a potem in vitro...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2018, 18:53

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 2 lutego 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Dzięki dziewczyny :)Doktorek kazał brać leki tak jak do tej pory do poniedziałku i w poniedziałek powtórzyć betę. Czyli tak jak myślałam. Noo to teraz mogę wrócić do robienia sałatek na imprezę ;)

    No i świetnie, gratuluję! Rośnijcie zdrowo i dbajcie teraz o siebie!

    KateHawke lubi tę wiadomość

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 lutego 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    A mogę po prostu Lutkę zwiększyć? Do np. 5x100mg? I czy można brać dwie na raz?

    Ja też tak miałam i 3x1 dupek a po wyniku proga MP dołożyła 3x2 dupek i zastrzyki pruterox( czy jak się tam to nazywa) ale ja podjechałam do czech i kupiłam za 15 zastrzyków 55 zł (agulitin)a nie 175 zł za 14 ;)
    Zastrzyk brałam co drugi dzień.

    KateHawke lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • agnieszka00 Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 2 lutego 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    2f5d0253fbfb3206med.jpg
    Dziewczynki ja już jadę z tematem, zapraszam na lampeczkę Mogen Davida :D
    Zdrówko zafasolkowanych !! :)

    Amb ja brałam 5 dni i całe szczęście że zaczęłam w piątek bo weekend spędziłam w toalecie tak mi niedobrze było po nim. I zastanawiam się czy w ogóle nie brać po pół bo ważę 48 kilo. A po miesiącu zbadać prolaktynę i zobaczyć czy po tej połówce dziennie spada czy nie.
    niskie dawki niepokalanka maja niestety odwrotny skutek :( podnosza prolaktynę...

  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 2 lutego 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka00 wrote:
    niskie dawki niepokalanka maja niestety odwrotny skutek :( podnosza prolaktynę...

    A to nie wiedziałam tego, dziękuję! To wezmę 4 dni po pół tabletki i później już całą.
    Dziękuję za rady, jesteście niezastąpione <3

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 2 lutego 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za słowa wsparcia....wczoraj poprztykalam się z em więc dzień zaliczam dobeznadziejnych... Wczoraj mi się rozchorował i teraz leżymy razem. Mama chora tato też, a teraz on. Już jestem na urlopie na szczęście.


    Badanie homocysteiny i AMH ma sens, jeśli badać będą w innym mieście niż moje? W sensie będą przewozić krew?

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 2 lutego 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuś - na razie się spokojnie kurujcie wszyscy i nie myślcie o wynikach. Ja dziś sporo naczytałam się o badaniu nasienia i powiem Ci tak: koniecznie czekaj na posiew.

    A może AMH i homocysteinę robi odpłatnie szpital u Was na miejscu? W Krakowie są przyszpitalne punkty pobrań, więc może i u Was?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 2 lutego 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, siedzę i ryczę. Lekarka powiedziała po zobaczeniu proga z dzisiaj, że jest źle :( Przepisała mi luteinę podjęzykowo, a ja z tego stresu ją połknęłam. Jak zacznę plamić, to mam wziąć Clexane - wykupiłam Neoparin, bo tylko on był.

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 2 lutego 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka - dziewczyny tu mają mniejszego proga i wszystko kończy się dobrze! Jesteś obstawiona lekami, wszystko się uda :*
    Tylko nie płacz, wiesz, że to kropkowi nie pomaga!

    Emiilka lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 2 lutego 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka nie płacz przecież progesteron nie jest zły, czemu ona cię tak nastraszyla? Spróbuj opanować emocje i spokojnie lez w domu i bierz leki będzie dobrze zobaczysz :)

    Emiilka lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka tylko spokojnie, po to dostałaś leki, żeby prog poszedł do góry. Uwierz w swojego okruszka :* jesteś najlepsza mama, zareagowałaś natychm8ast i nic nie ma prawa się stać:*

    Emiilka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Dziewczyny, siedzę i ryczę. Lekarka powiedziała po zobaczeniu proga z dzisiaj, że jest źle :( Przepisała mi luteinę podjęzykowo, a ja z tego stresu ją połknęłam. Jak zacznę plamić, to mam wziąć Clexane - wykupiłam Neoparin, bo tylko on był.
    Ja miałam jeszcze niższe wyniki proga. Do tej pory biorę dupka 2x1 i luteine 2tabletki pod język na noc. Teraz w9tc mój progesteron wzrósł do 25, a na początku był tylko 11. Dziecko rozwija się prawidłowo. Także spokojnie, będzie dobrze! Nie stresuj się, bo to też źle wpływa na Dzidziulka. Nie jedna jechała całą ciążę na luteinie a teraz bawi bobasa ;) a każdy gin zawsze panikuje jak są jakieś kiepskie wyniki.

    Emiilka lubi tę wiadomość

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 2 lutego 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Dziewczyny, siedzę i ryczę. Lekarka powiedziała po zobaczeniu proga z dzisiaj, że jest źle :( Przepisała mi luteinę podjęzykowo, a ja z tego stresu ją połknęłam. Jak zacznę plamić, to mam wziąć Clexane - wykupiłam Neoparin, bo tylko on był.

    Emilka nie rozumiem Twojego lekarza, jak mi spadł prog do z 28 do 22 to mnie moja gin wyzwała, że tylko się stresuję i prog zmienia się w ciągu dnia.
    Masz leki więc wszystko będzie dobrze!!
    Tylko nie płacz.. uspokój się dla kropka

    Emiilka lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 2 lutego 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, Dziewczyny, ale ją zmartwił ten spadek, a nie sama wartość :( W środę było 27 a dzisiaj w piątek jest 21 :/

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 lutego 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka ja w zdrowej ciąży tez tak miałam. Pierwszy prog 26 a drugi 21. Gin mi nic nie przepisał i powiedział ze taka różnica to granica błędu labu.

    Emiilka lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że tak Was tu podczytuję ale macie taką ogromną wiedzę, że chłone i podpowiadam siostrze co ma robic, jakie badania, 32lata na karku, 6lat starań i żadnej konkretnej diagnozy ani badań. Jak sama nie chce walczyć to ja ją tak nakrece, że chociaż badania porobi.mam nadzieję, że nie macie mi za złe!<3

    KateHawke, lamka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 2 lutego 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Dzięki, Dziewczyny, ale ją zmartwił ten spadek, a nie sama wartość :( W środę było 27 a dzisiaj w piątek jest 21 :/
    u mnie było podobnie, w ciągu 3-4 dni o tyle spadł
    Wszystko będzie dobrze!!

    Emiilka lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 2 lutego 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję bet ! :)

    Emilka nie cykaj. Beta pięknie rośnie tzn że taki prog dal Twojego maleństwa jest ok :*

    Ja dziś ciągle w biegu. Szykuję materiały na jutrzejszy kurs, zaraz wciągnę lampkę wina i do spania bo @ dziś mnie nie oszczędza :/

    Emiilka lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 2 lutego 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, Dziewczyny, nie smutam Wam już. Idę się położyć. Dziękuję, że jesteście <3

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ