Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wielkanocne jajka ciężko pracują, w styczniu kołysanki podśpiewują. 🐣
Odpowiedz

Wielkanocne jajka ciężko pracują, w styczniu kołysanki podśpiewują. 🐣

Oceń ten wątek:
  • Salv Ekspertka
    Postów: 188 363

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo123 wrote:
    A ja melduje ze nie rodzę w 2021 😭 🐵.... Przyszła wredna szybciej mimo brania luteiny, nie zdążyłam nawet bety z krwi zrobić bo faza lutealna 10 dni 🥺 Taki żart dla mnie na 1 kwietnia 😒
    Z plusów - poproszę o zapisanie na testowanie 28 kwietnia, wtedy już na pewno chce pisklaka!
    To idziemy równo ✌

    Karo123 lubi tę wiadomość

    8599gzu3b5aotyy2.png

    21.10 - 29+0 - 1281 g <3
    18.11 - 33+0 - 1840 g <3
    16.12 - 37+0 - 3040 g <3
    27.12 - 38+4 - 3070 g, możliwy błąd pomiaru ze względu na złe ułożenie, ale przepływy ok
    04.01 - 39+5 - powtórka pomiarów
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4079 4844

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons i ja czekam wirtualnie pod Twoim gabinetem 🥰✊

    Simons_cat lubi tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Marta1302 Koleżanka
    Postów: 37 26

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle byłam u ginekologa w poprzednim cyklu niestety nic ciekawego mi nie powiedziała. Narazie nie kazała mi przyjmować żadnych leków. Czekam teraz na pozytyw lub @ i kolejny raz jadę na badanja

  • Litta Autorytet
    Postów: 511 459

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siomos ✊✊ 🤰🤰

    Agusia, my na wyniki czekaliśmy 5 dni

    Czy, któraś z Pań przyjmowała cycloprogynova?

    Dziś rozmawiałam z gin. Jest jakiś plan jestem spokojniejsza. Biorę cycloprogynova- wyreguluje mi cykl bo bierze się je jak tabletki antykoncepcyjne. Odstawia i przychodzi okres (bądź nie 🙏). Po świętach monitoring w 12 dc i jak będzie marnie z owulacja to od przyszłego cyklu Clo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2021, 17:19

    Simons_cat lubi tę wiadomość

  • miska122 Autorytet
    Postów: 5354 9240

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone to bardzo dobry plan, będziemy mogły się wspierać i wymieniać doświadczeniami :D jak liczę to okres powinnam dostać 30.04/1.01 więc będziemy łeb w łeb :D

    Simons kciuki trzymam i nie puszczam <3

    kokoszka31, Simons_cat, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 g <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    30.10.24 - Maksym 56cm, 3800 g <3 💙
    age.png
  • Milka85 Autorytet
    Postów: 1169 2518

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons ✊✊✊✊

    Zielone.Słonce, Miska życzę Wam by plan podejścia do procedury skończył się tak jak u mnie 🙂 Nawet wszystkie leki do stymulacji miałam już wykupione i urlop na punkcje załatwiony 😛
    A teraz próbuje skontaktować się z dr z kliniki żeby poinformować o obecnej sytuacji i zaproponowali mi termin na koniec maja 🤦

    Simons_cat, Mlodamezatka, nick nieaktualny, Księgowa, Jo_an lubią tę wiadomość

    preg.png

    01.2018 rozpoczęcie starań
    I procedura IVF Salve Medica Łódź
    hiperstymulacja
    🍍 transfer 12.2021, blastka 4AA - ciąża poroniona 😢
    🍍 transfer 05.2022, blastka 4AA - nieudany 😢
    🍍 transfer 06.2022, blastka 4BB - nieudany 😢
    🍍 transfer 12.2022, blastka 4BB - nieudany 😢
    II procedura IVF Invicta Gdynia
    brak transferu
    III procedura Bocian Łódź
    hiperstymulacja
    🍍 transfer 12.2024, blastka 4AA - nieudany 😢
    🍍 transfer 06.2025, blastka 4AB - CIĄŻA 🩷

    01.2022 💔 8 tc 😢
    04.2021 💔 💔 5 tc, 8 tc 😢
    09.2020 💔 9 tc 😢

    Mutacja genu anxa 5 haplotyp M2, Kir bx-brak 5 implantacyjnych, cytokiny: wysokie il2, niskie il10, komórki NK 22%, nk maciczne wielokrotnie przekroczone, mutacja PAI-1, mthfr a1298c, wysoka homocysteina, PCOS-brak owulacji, zespół LUF, zapalenie endo, problemy ze wzrostem endo.
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4079 4844

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salv wrote:
    To idziemy równo ✌
    Salv to wykluwamy te kurczaki razem na koniec miesiąca! Nie może być inaczej ✊😎

    Noelle, Salv lubią tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • dzastina2005 Autorytet
    Postów: 2197 1501

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons czekam z niecierpliwością na wiadomości z wizyty. Trzymam mocne ✊😘🥰

    Simons_cat lubi tę wiadomość

    2015 córcia
    Obecnie 3 lata starań

    Wyniki nasienia w normie.
    01.03.2021 sono hsg ( jajowody drożne, nie uwidoczniono żadnych cech zmiennych)

    Progesteron:
    7 dpo 5,91
    9 dpo 8,49
    13 dpo 12,7 duphaston 3x1, luteina 100 dopochwowa 2x1

    Beta HCG
    22.03.2021 - 53,6 🥰
    24.03.2021 - 97,0
    26.03.2021 - 270,0 🙀( już mam nie sprawdzać)
    06.04.2021 - 17920 😍
    13.04.2021 mamy ♥️
    20.05.2021 🎂 prenatalne
    15.07.2021 II prenatalne mamy 350g
    18.08.2021 960g
    30.09.2021 III badanie prenatalne 1860g
    02.11.2021 2800g
    08.11.2021 3400g
    16.11.2021 przyjęcie na odział CC.

    17.11.2021 Anielka ♥️
    3100g, 55cm szczęścia 😍
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeest wszystko! ❤️❤️❤️ I ręce, i nogi, i serce bije! Zgadza się z terminem @ 🙂 jak dojadę do domu to wrzucę zdjęcie. Na razie czekam na męża, bo utknął w korku, a nie ma tu żadnych ławek.

    Noelle, Lilou, Milka85, Mlodamezatka, nick nieaktualny, dzastina2005, Kaśik, kokoszka31, agusia_246, Skorek, Annamaria, Ala_d, nick nieaktualny, lawendowePole, nick nieaktualny, Mersalla, Natka95, Księgowa, miska122, *Agape*, Lisa_, Otter, Salv, Atena37, Jo_an, Misiaa, nick nieaktualny, Karo123, Jeżynka, Aniaw89, Justyna.Optyk, Oliwka91, joka789, Hania123, Gośka29, szona, Red555, Iseko, Japoneczka z Porcelany, Ayayanee, Magdalena29 lubią tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska ja przewidywany dzień 🙉 mam 11 maja. 😊

    miska122 lubi tę wiadomość

  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jestem umówiona na L4 od wtorku. Lekarz powiedział, że jak tragedii w pracy nie będzie to mam iść odpocząć na 2 tyg do następnej wizyty 😁

    Noelle, Mlodamezatka, nick nieaktualny, kokoszka31, Kaśik, agusia_246, Annamaria, lawendowePole, nick nieaktualny, Mersalla, Natka95, Księgowa, miska122, *Agape*, Lisa_, Jo_an, Misiaa, Karo123, Gośka29, szona, Iseko, Ayayanee, Magdalena29 lubią tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Noelle Autorytet
    Postów: 5747 7951

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons ❤️❤️❤️❤️❤️❤️!!!!!!
    Jest wyczekiwany kurczaczek!!!!!
    Nie mogę się doczekać zdjęcia - jestem wzruszoną, dumną, wirtualną ciotka. 🤩

    nick nieaktualny, Simons_cat, Kaśik, Annamaria, nick nieaktualny, Karo123, Iseko lubią tę wiadomość

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • Litta Autorytet
    Postów: 511 459

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons 🤰😍 cudowne informacje 😊 Cieszę się ze wszystko jest dobrze i na swoim miejscu 😊 Mam nadzieje ze jesteś spokojniejsza 😊

    nick nieaktualny, Simons_cat, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Mlodamezatka Autorytet
    Postów: 5205 8040

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons cuuuuuuudnieeeee 💚💚💚🤰🏻🤰🏻🤰🏻

    nick nieaktualny, Simons_cat, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    13.10.2021 10:25 nasz cud pojawił się na świecie 💙
    40+1, 56cm, 3300g, 10/10 🐻 I
    14.08.2023 5:44 największa niespodzianka życia wkroczyła w nasze życie 🩵
    40+5, 55 cm, 3500g, 10/10 🧸 F

    6.12.2022 - najwieksza niespodzianka i kolejny cud 🤰🏻

    Starania od 07.2019

    11.2019 - cp, usunięty lewy jajowód 💔
    07.2020 - sonoHSG - jajowód drożny; cb 💔
    11.2020 - histeroskopia: liczne mikropolipy - leczenie
    01.2021 - IVF start - IMSI
    29.01.2021 - transfer 5BB ✊🏻💚
    4.03 - 1,3 cm maluszka, FHR 159💚
    8.04 - prenatalne; chłopczyk 💙

    8 ❄️ oocytów
    Brak ❄️ zarodków

    MTHFR hetero i PAI homo ❌
    Nasienie morfologia 2% ❌ fragmentacja 21% ❌
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons, czekałam na takie informacje!!!!! 😭😭😭😭❤️

    Simons_cat, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze, że wchodzić będę zaraz w ten najgorszy dla mnie okres. Wizytę mam kolejna na razie na 20.04, jak się nic nie zwolni to pewnie pójdę gdzieś sprawdzić.

    A w ogóle serce 144 🙂

    kokoszka31, Noelle, Mlodamezatka, Mersalla, Księgowa, Misiaa, Karo123, Milka85, Gośka29, szona, Red555, Iseko, Magdalena29 lubią tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Kaśik Autorytet
    Postów: 1429 3338

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat wrote:
    Jeeest wszystko! ❤️❤️❤️ I ręce, i nogi, i serce bije! Zgadza się z terminem @ 🙂 jak dojadę do domu to wrzucę zdjęcie. Na razie czekam na męża, bo utknął w korku, a nie ma tu żadnych ławek.

    Najlepsze, co mogłyśmy dziś tu usłyszeć!
    💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

    nick nieaktualny, Simons_cat, Noelle lubią tę wiadomość

    2018 - początek starań
    2020- start klinika
    2021 - IUI 💚 -> 💔 7tc. /2021 - IUI ❌/2021 - IUI ❌ /2021 -IUI ❌
    2021 - start InVitro
    2022 - transfer 💚 --> 11tc.💔 (trisomia 22)
    2022- transfer 🍀 --> 💚
    2023- 💙 3540g., 53cm💙
    age.png

    2024/2025- start kolejne starania - efekt -> genetycznie niepoprawne zarodki - kończymy starania :(
    2025.10 - Niespodzianka!
    2025.11 - Prenatalne i bad. genetyczne OK - dziewczynka💝

    preg.png
  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noooo i ekstraaaaa, nie mogło być inaczej 💚💚💚

    Simons_cat lubi tę wiadomość

    age.png
  • Lilou Autorytet
    Postów: 2384 5330

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie!❤❤❤💚💚💚

    Simons_cat, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    PCOS❌ Starania od 11.2019
    2022 - IVF. 03.22 - transfer ❄ 💔😥; 05.22 - transfer ❄ 💔😥
    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
    06/07.2024 - stymulacja gonadotropinami.
    9 dpo ⏸️
    5.08 6+2 4 mm kropeczka i <3
    21.08 8+4 2 cm; szpital/krwiak.
    26.08 9+2 2,5 cm
    07.09 11+0 4,2 cm <3
    20.09 12+6 7cm chyba dziewczynki 🩷
    10.10 15+5 132 g 🩷
    31.10 18+5 259g... chłopaka 😆💙
    15.11 20+6 404g zdrowego synka 🩵🥹
    03.12 23+3 581g 💙
    24.12 26+3 955g 🩵
    08.01 28+4 1469g 💙
    20.01 30+2 1570g 🩵
    03.02 32+2 1901g 💙
    19.02 34+4 2326g 🩵
    04.03 36+3 2755g 💙

    13.03.2025 - 37+5 - 2880g, 50 cm - na świat przyszedł nasz cud 🥹🥹🥹

    age.png
  • agusia_246 Autorytet
    Postów: 2023 3056

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons świetna wiadomości mość ❤️❤️❤️😍😍😍

    Słońce, jak robiliśmy ostatnio w klinice (te co ruchliwość 0 wyszła) mówili do 7 dni, były chyba po 2. Teraz też powiedzieli do 7 - robiliśmy w vitalabie. Dla mnie to też dziwne...

    Tez mam urodziny w maju 😉

    Simons_cat, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Ona+On - wszystkie wyniki w normie
    02.20 Lewy jajowód niedrożny

    19.09.20 - I IUI ☹️🍷
    12.11.20 - II IUI 🍷
    31.01.20 - III IUI 🍺🍺🍺🍺

    02.2021 Spadek jakości nasienia - ruchliwość 0%, morfologia 1%

    04.2021 morfologia 11%, ruchliwość A+B 76% 💪💪💪✔️✔️

    Oboje - suplementacja plus dieta i ruch✔️✔️

    Gameta Gdynia:

    04.21 AMH 1,31 ng/ml (duży spadek - 03.20 prawie 4 ng/mol)
    TSH, FT3, FT4 ✔️

    Plan:
    Długi protokół:

    Ovulastan ✔️
    Gonapeptyl Daily ✔️
    Bemfola ✔️
    Menopur ✔️
    Mensinorm ✔️

    21.06.21 punkcja 🍀🍀
    Mamy 4 komórki

    26.06.21 transfer 4.1.1. 😭
    27.07.21 transfer 3.1.1. 😭
    30.08.21 transfer 4.2.2. 😭

    Mamy ❄️ 2.1.2 ostatnia... Najważniejsza... ❤️

    Plan - immunologia i... Znów zacząć wspólnie cieszyć się małymi rzeczami, uśmiechać się do siebie nawzajem...

    ANA1 dodatnie

    Następnie: ANA3, KIR, HLA-C, CBA, IMK -> Paśnik ?
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ