Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wielkanocne jajka ciężko pracują, w styczniu kołysanki podśpiewują. 🐣
Odpowiedz

Wielkanocne jajka ciężko pracują, w styczniu kołysanki podśpiewują. 🐣

Oceń ten wątek:
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10079 12421

    Wysłany: 15 kwietnia 2021, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aya, nie jesteś sama z tym zdjęciem w ramce 😍
    Też czekam na te upragnione dwie kreski i tak Wam dziewczyny ciążowe zazdroszczę - oczywiście to zdrowa zazdrość na szczęście, ale jednak ❤️

    A co do plamienia - poczekaj, obserwuj, może przejdzie i faktycznie po globulce.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • szona Autorytet
    Postów: 8056 17575

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons, wielkie uff :) rośnijcie zdrowo! ❤️

    Simons_cat lubi tę wiadomość

    🙈
  • Olkaa00 Przyjaciółka
    Postów: 67 58

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry proszę o wpisanie 🥚przylazła z rana, będę Was oczywiście czytać i trzymać kciuki może w maju sie uda :) ✊✊😀

  • miska122 Autorytet
    Postów: 5354 9240

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy u Was też taka okropna pogoda dzisiaj?
    Jestem właśnie w labie, chce sprawdzić tarczycę, bo moja endokrynolog mi nie odpisuje 😡 odrzuciłam oczywiście betę, będę mieć dzisiaj cały dzień nerwów.

    Simons polajkowałam, nie napisałam - gratulacje 🥰 nie mogę się napatrzeć na Wasze zdjęcia z USG 🥺

    Simons_cat lubi tę wiadomość

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 g <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    30.10.24 - Maksym 56cm, 3800 g <3 💙
    age.png
  • Lilou Autorytet
    Postów: 2384 5330

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miska122 wrote:
    Czy u Was też taka okropna pogoda dzisiaj?
    Jestem właśnie w labie, chce sprawdzić tarczycę, bo moja endokrynolog mi nie odpisuje 😡 odrzuciłam oczywiście betę, będę mieć dzisiaj cały dzień nerwów.

    Simons polajkowałam, nie napisałam - gratulacje 🥰 nie mogę się napatrzeć na Wasze zdjęcia z USG 🥺


    Miska, idziesz na to usg w końcu dzis?

    Trzymam kciuki!

    PCOS❌ Starania od 11.2019
    2022 - IVF. 03.22 - transfer ❄ 💔😥; 05.22 - transfer ❄ 💔😥
    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
    06/07.2024 - stymulacja gonadotropinami.
    9 dpo ⏸️
    5.08 6+2 4 mm kropeczka i <3
    21.08 8+4 2 cm; szpital/krwiak.
    26.08 9+2 2,5 cm
    07.09 11+0 4,2 cm <3
    20.09 12+6 7cm chyba dziewczynki 🩷
    10.10 15+5 132 g 🩷
    31.10 18+5 259g... chłopaka 😆💙
    15.11 20+6 404g zdrowego synka 🩵🥹
    03.12 23+3 581g 💙
    24.12 26+3 955g 🩵
    08.01 28+4 1469g 💙
    20.01 30+2 1570g 🩵
    03.02 32+2 1901g 💙
    19.02 34+4 2326g 🩵
    04.03 36+3 2755g 💙

    13.03.2025 - 37+5 - 2880g, 50 cm - na świat przyszedł nasz cud 🥹🥹🥹

    age.png
  • Lilou Autorytet
    Postów: 2384 5330

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak mam brać clo 2 tabletki dziennie, to mogę oby dwie na raz? Czy np lepiej rano i wieczorem?

    PCOS❌ Starania od 11.2019
    2022 - IVF. 03.22 - transfer ❄ 💔😥; 05.22 - transfer ❄ 💔😥
    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
    06/07.2024 - stymulacja gonadotropinami.
    9 dpo ⏸️
    5.08 6+2 4 mm kropeczka i <3
    21.08 8+4 2 cm; szpital/krwiak.
    26.08 9+2 2,5 cm
    07.09 11+0 4,2 cm <3
    20.09 12+6 7cm chyba dziewczynki 🩷
    10.10 15+5 132 g 🩷
    31.10 18+5 259g... chłopaka 😆💙
    15.11 20+6 404g zdrowego synka 🩵🥹
    03.12 23+3 581g 💙
    24.12 26+3 955g 🩵
    08.01 28+4 1469g 💙
    20.01 30+2 1570g 🩵
    03.02 32+2 1901g 💙
    19.02 34+4 2326g 🩵
    04.03 36+3 2755g 💙

    13.03.2025 - 37+5 - 2880g, 50 cm - na świat przyszedł nasz cud 🥹🥹🥹

    age.png
  • Olkaa00 Przyjaciółka
    Postów: 67 58

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilou wrote:
    Dziewczyny jak mam brać clo 2 tabletki dziennie, to mogę oby dwie na raz? Czy np lepiej rano i wieczorem?
    Ja też zaczynam w tym cyklu i chyba lepiej rano i wieczorem

    Lilou, Justyna.Optyk lubią tę wiadomość

  • miska122 Autorytet
    Postów: 5354 9240

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilou wrote:
    Miska, idziesz na to usg w końcu dzis?

    Trzymam kciuki!

    Tak, mam wizytę na 15:40, chociaż znani są z długiego czekania w kolejce.

    Lilou, Olkaa00, Skorek, kokoszka31, Noelle, Oliwka91, Mersalla, Kaśik, Simons_cat, lawendowePole, Księgowa lubią tę wiadomość

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 g <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    30.10.24 - Maksym 56cm, 3800 g <3 💙
    age.png
  • Litta Autorytet
    Postów: 511 459

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons 😍🤰 cudownie !! Bardzo się cieszę 😊

    Aya, obserwuj się dokładnie 😘

    Olka, nie lubię 😞 mój majowy cykl tez będzie wspomagany 😎 u tez mam na imię Ola 😊

    Księgowa, wiesz co ja mam tak, że tutaj na forum nie zazdroszczę, cieszę się bardzo z każdych ⏸ ale w życiu dookoła jakoś bardziej mnie to dotykam wtedy czuje zazdrość ale taka niewielka ale jednak 😞

    Olkaa00, Simons_cat, Księgowa lubią tę wiadomość

  • Lilou Autorytet
    Postów: 2384 5330

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa00 wrote:
    Ja też zaczynam w tym cyklu i chyba lepiej rano i wieczorem


    Ja już 5 cykl z clo, ale dopiero teraz mam większą dawkę 🤔

    Mlodamezatko orientujesz się może?

    PCOS❌ Starania od 11.2019
    2022 - IVF. 03.22 - transfer ❄ 💔😥; 05.22 - transfer ❄ 💔😥
    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
    06/07.2024 - stymulacja gonadotropinami.
    9 dpo ⏸️
    5.08 6+2 4 mm kropeczka i <3
    21.08 8+4 2 cm; szpital/krwiak.
    26.08 9+2 2,5 cm
    07.09 11+0 4,2 cm <3
    20.09 12+6 7cm chyba dziewczynki 🩷
    10.10 15+5 132 g 🩷
    31.10 18+5 259g... chłopaka 😆💙
    15.11 20+6 404g zdrowego synka 🩵🥹
    03.12 23+3 581g 💙
    24.12 26+3 955g 🩵
    08.01 28+4 1469g 💙
    20.01 30+2 1570g 🩵
    03.02 32+2 1901g 💙
    19.02 34+4 2326g 🩵
    04.03 36+3 2755g 💙

    13.03.2025 - 37+5 - 2880g, 50 cm - na świat przyszedł nasz cud 🥹🥹🥹

    age.png
  • Lilou Autorytet
    Postów: 2384 5330

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miska122 wrote:
    Tak, mam wizytę na 15:40, chociaż znani są z długiego czekania w kolejce.



    Moooocno trzymam kciuki kochana!

    A mój małż dzisiaj ma badanie nasienia - także proszę o pół kciuczka. Chociaż cudów się nie spodziewam. Wolę nastawić się na wielką 💩

    miska122, Skorek, Litta, Mersalla, Kaśik, nick nieaktualny, Simons_cat, Iseko lubią tę wiadomość

    PCOS❌ Starania od 11.2019
    2022 - IVF. 03.22 - transfer ❄ 💔😥; 05.22 - transfer ❄ 💔😥
    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
    06/07.2024 - stymulacja gonadotropinami.
    9 dpo ⏸️
    5.08 6+2 4 mm kropeczka i <3
    21.08 8+4 2 cm; szpital/krwiak.
    26.08 9+2 2,5 cm
    07.09 11+0 4,2 cm <3
    20.09 12+6 7cm chyba dziewczynki 🩷
    10.10 15+5 132 g 🩷
    31.10 18+5 259g... chłopaka 😆💙
    15.11 20+6 404g zdrowego synka 🩵🥹
    03.12 23+3 581g 💙
    24.12 26+3 955g 🩵
    08.01 28+4 1469g 💙
    20.01 30+2 1570g 🩵
    03.02 32+2 1901g 💙
    19.02 34+4 2326g 🩵
    04.03 36+3 2755g 💙

    13.03.2025 - 37+5 - 2880g, 50 cm - na świat przyszedł nasz cud 🥹🥹🥹

    age.png
  • miska122 Autorytet
    Postów: 5354 9240

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilou wrote:
    Moooocno trzymam kciuki kochana!

    A mój małż dzisiaj ma badanie nasienia - także proszę o pół kciuczka. Chociaż cudów się nie spodziewam. Wolę nastawić się na wielką 💩

    Kciuki za badanie męża. Wiem, że tymi czasem się kobietą mocniej stresuje, niż swoimi :D mam nadzieję, że się miło zaskoczysz ✊

    Lilou lubi tę wiadomość

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 g <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    30.10.24 - Maksym 56cm, 3800 g <3 💙
    age.png
  • Olkaa00 Przyjaciółka
    Postów: 67 58

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilou wrote:
    Ja już 5 cykl z clo, ale dopiero teraz mam większą dawkę 🤔

    Mlodamezatko orientujesz się może?
    Ja w 2016 r byłam na clo od marca miałam okresy co 2 tygodnie chyba taki efekt uboczny a w lipcu zobaczyłam II mam nadzieję że ty też niedługo zobaczysz ;)

    Lilou lubi tę wiadomość

  • Olkaa00 Przyjaciółka
    Postów: 67 58

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli trzymamy dziś kciuki za wizytę Miska122 i wyniki Lilou męża ;)

    Lilou, miska122, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • agusia_246 Autorytet
    Postów: 2023 3056

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska, Lilou 🤛🤛

    Lilou, ja na clo nie byłam, byłam na aromku. W pierwszej klinice przy pierwszy dwóch IUI brałam rano i wieczorem. W innej klinice Pani doktor kazała brać raz dziennie 2 tabletki. Napisz może do lekarza?

    Edit: piątek!!! 😂😂 Miłego dnia Dziewczyny!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2021, 08:09

    miska122 lubi tę wiadomość

    Ona+On - wszystkie wyniki w normie
    02.20 Lewy jajowód niedrożny

    19.09.20 - I IUI ☹️🍷
    12.11.20 - II IUI 🍷
    31.01.20 - III IUI 🍺🍺🍺🍺

    02.2021 Spadek jakości nasienia - ruchliwość 0%, morfologia 1%

    04.2021 morfologia 11%, ruchliwość A+B 76% 💪💪💪✔️✔️

    Oboje - suplementacja plus dieta i ruch✔️✔️

    Gameta Gdynia:

    04.21 AMH 1,31 ng/ml (duży spadek - 03.20 prawie 4 ng/mol)
    TSH, FT3, FT4 ✔️

    Plan:
    Długi protokół:

    Ovulastan ✔️
    Gonapeptyl Daily ✔️
    Bemfola ✔️
    Menopur ✔️
    Mensinorm ✔️

    21.06.21 punkcja 🍀🍀
    Mamy 4 komórki

    26.06.21 transfer 4.1.1. 😭
    27.07.21 transfer 3.1.1. 😭
    30.08.21 transfer 4.2.2. 😭

    Mamy ❄️ 2.1.2 ostatnia... Najważniejsza... ❤️

    Plan - immunologia i... Znów zacząć wspólnie cieszyć się małymi rzeczami, uśmiechać się do siebie nawzajem...

    ANA1 dodatnie

    Następnie: ANA3, KIR, HLA-C, CBA, IMK -> Paśnik ?
  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, chyba nie nadrobię.. jestem u rodziców i przez najbliższy czas mało będę zaglądać do telefonu..
    Miśka-kciuki za USG dziś 🤞
    Lilou- za męża 🤞

    Lilou, miska122, Księgowa lubią tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej !🙂

    Lilou ja miałam clo i bierze się zawsze 2 x 1 czyli jedna rano i jedna wieczorem. Najlepiej w mniej więcej 12 godzinnych odstępach żeby zachować w organizmie w miarę jednolity poziom hormonu. Ja ustawiałam sobie przypomnienie w tel o 7 rano i o 19 😉

    Lilou lubi tę wiadomość

  • Olkaa00 Przyjaciółka
    Postów: 67 58

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a mam takie pytanie w sumie odnośnie clo jak wam mówił lekarz żeby brać bo ostatnio brałam od 3 dnia a teraz mi kazał lekarz od 4 nie wiem wogole skąd mu się to wzięło :D

  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia piątek piateczek, dziś cieszę się jak głupia z niego 🙈🙈

    Miśka, Lilou 🤞🤞🤞

    Olkaa00, Lilou, miska122, agusia_246 lubią tę wiadomość

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka chyba to zależy od długości cyklów. Moje mają średnio 32 dni i mi kazał brać od 5 do 9 dc. Owulację były wtedy w granicach 16 dc.

    Olkaa00 lubi tę wiadomość

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ