Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • gg88 Autorytet

Wysłany: 16 marca 2017, 17:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem ze są w rosmanie ale dzis nie mam auta a na jutro potrzebuje...

Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2%
  • Justya85 Autorytet

Wysłany: 16 marca 2017, 17:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Kurcze chyba w 10 aptekach byłam po miositogyn i nigdzie nie ma. No szok. Kupiłam na razie na zastępstwo miovarian. Zobaczymy. I oczywiście nie byłabym sobą jakbym chociaż z jednej apteki wyszła bez testu :P Kupiłam 3 ;)
    u mnie w aptekach też tego miositogyn nie ma, musiałam zamawiać, spróbuj lepiej smakuje:)

Dziewczyny mam prośbę zerknijcie na mój wykres, zaczęły mi się od początku roku cyrki z cyklami, wzięłam na ślepo lutke w styczniu i dopiero po niej miałam miała owu, także miałam 47dc. Teraz niby temp wzrosła ale dzisiaj pojawił mi się śluz gęsty rozciągliwy biały, mam od jutra brać lutke i boję się żeby sobie znowu czegoś nie zablokować (wiem że powinnam chodzić na monit). Dzisiaj znowu test owu wyraźny czy po owulce może się utrzymywać dłużej?kurcze no zaczeliśmy się starać i cyrki... może za bardzo chce?

Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 16 marca 2017, 17:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kobitki nowe wieści!!! W sobotę punkcja :) zapładniamy 6jajek (wszystkie mrozimy) transfer odroczony na następny cykl. Mzozimy tez wszystkie moje jajeczka :)

Prooosze trzymajcie za mnie kciuki <3 troszkę sie boje
    Daj znać jak po punkcji !! I koniecznie ile jajeczek dojrzałych pobrali i ile zapłodniło sie. Moge wiedzieć ile placisz? Z lekami i stymulacją?
    Kwiecień bedzie nasz!!!!

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 16 marca 2017, 17:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy biorac miositogyn i obserwujac cykle widzialyscie jakas roznice ? Jesli tak to co sie zmienilo.

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 16 marca 2017, 18:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    u mnie w aptekach też tego miositogyn nie ma, musiałam zamawiać, spróbuj lepiej smakuje:)

Dziewczyny mam prośbę zerknijcie na mój wykres, zaczęły mi się od początku roku cyrki z cyklami, wzięłam na ślepo lutke w styczniu i dopiero po niej miałam miała owu, także miałam 47dc. Teraz niby temp wzrosła ale dzisiaj pojawił mi się śluz gęsty rozciągliwy biały, mam od jutra brać lutke i boję się żeby sobie znowu czegoś nie zablokować (wiem że powinnam chodzić na monit). Dzisiaj znowu test owu wyraźny czy po owulce może się utrzymywać dłużej?kurcze no zaczeliśmy się starać i cyrki... może za bardzo chce?
    Kochana jedynie monitoring powie ci czy masz ovu bo czasen nawet progesteron jest niby w normie ale moze torbiel zapadajacy wydzielać.
    Ja teraz mialam wszystkie objawy na niebie i ziemi że jest ovu a monitiring wykluczył.Takie długie cykle są anormalne znajdz dobrą klinikę niepłodności czasem pokierują jak trzeba lub stymulacje wprowadzą. Wiem to po sibie i po innych dziewczynach że zwykły ginekolog nie zna się na leczeniu niepłodności szkoda twoich nerwów i cykli. Wyklucz najpierw torbiela.

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Justya85 Autorytet

Wysłany: 16 marca 2017, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Kochana jedynie monitoring powie ci czy masz ovu bo czasen nawet progesteron jest niby w normie ale moze torbiel zapadajacy wydzielać.
    Ja teraz mialam wszystkie objawy na niebie i ziemi że jest ovu a monitiring wykluczył.Takie długie cykle są anormalne znajdz dobrą klinikę niepłodności czasem pokierują jak trzeba lub stymulacje wprowadzą. Wiem to po sibie i po innych dziewczynach że zwykły ginekolog nie zna się na leczeniu niepłodności szkoda twoich nerwów i cykli. Wyklucz najpierw torbiela.
    Dzięki za odpowiedź, głównie chodziło mi o ten cykl. Zaczeliśmy się starać pod koniec roku i jak to przed staraniami poszłam do gina i miałam 3 razy monit czy owu jest (bo pierwszy raz myślał że mam pcos ale wykluczone i chciał sprawdzić czy owulacja występuje u mnie-w sumie u gina 4 razy potwierdzona). W tym długim cyklu sama sobie zaszkodziłam bo byłam chora, stresów miałam co nie miara, obserwacji nie prowadziłam i wzięłam 17dc lutke, później pod koniec cyklu poszłam do gina, potwierdził że owu była w tym długim cyklu i miałam maleńką cyste która w czasie nowego cyklu (obecnego) wchłonęła się i dlatego wydaje mi się że biorąc lutke zablokowałam owu i zrobiła się cysta a po niej pękł inny pęcherzyk ehhhh długa historia......
    Tylko teraz nie wiem co się dzieje z tym śluzem, testem owu dzisiaj...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 18:01

9ewnskjogh9me2fr.png
    Córeńka 5 latka (2013)
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 16 marca 2017, 18:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    Dzięki za odpowiedź, głównie chodziło mi o ten cykl. Zaczeliśmy się starać pod koniec roku i jak to przed staraniami poszłam do gina i miałam 3 razy monit czy owu jest (bo pierwszy raz myślał że mam pcos ale wykluczone i chciał sprawdzić czy owulacja występuje u mnie-w sumie u gina 4 razy potwierdzona). W tym długim cyklu sama sobie zaszkodziłam bo byłam chora, stresów miałam co nie miara, obserwacji nie prowadziłam i wzięłam 17dc lutke, później pod koniec cyklu poszłam do gina, potwierdził że owu była w tym długim cyklu i miałam maleńką cyste która w czasie nowego cyklu (obecnego) wchłonęła się i dlatego wydaje mi się że biorąc lutke zablokowałam owu i zrobiła się cysta a po niej pękł inny pęcherzyk ehhhh długa historia......
    Tylko teraz nie wiem co się dzieje z tym śluzem, testem owu dzisiaj...
    Moj pierwszy gin w ten sposób zablokował mi ovu. Z cyklu na cykl miałam torbiele. Ja zawsze zakladam ze w cyklu powyzej 36 dni mam torbiela zawsze sie to sprawdziło.
    Teraz też miałam śluz ovulacyjny a ovu nie było.
    Najlepiej jak byś poszła na usg bo ciałko żółte świadczy o ovu a torbieł o LUF.

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Justya85 Autorytet

Wysłany: 16 marca 2017, 18:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Moj pierwszy gin w ten sposób zablokował mi ovu. Z cyklu na cykl miałam torbiele. Ja zawsze zakladam ze w cyklu powyzej 36 dni mam torbiela zawsze sie to sprawdziło.
    Teraz też miałam śluz ovulacyjny a ovu nie było.
    Najlepiej jak byś poszła na usg bo ciałko żółte świadczy o ovu a torbieł o LUF.
    Właśnie ten mój mi też zablokował tak owu bo stwierdził że mam od 17dc brać lutke. umówię się zatem choć nie wiem kiedy mnie przyjmie. wtedy w tym 47dc miałam ciałko ale też i małą cyste. Nie chce tak chodzić bo mnie to stresuje ale chyba będę się umawiać w ten 17dc żeby mi mówił czy była owu i czy mam brać lutke. Teraz mnie z dnia na dzień nie przyjmie ale w takim razie brać tą lutke czy nie brać?

9ewnskjogh9me2fr.png
    Córeńka 5 latka (2013)
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 16 marca 2017, 18:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    Właśnie ten mój mi też zablokował tak owu bo stwierdził że mam od 17dc brać lutke. umówię się zatem choć nie wiem kiedy mnie przyjmie. wtedy w tym 47dc miałam ciałko ale też i małą cyste. Nie chce tak chodzić bo mnie to stresuje ale chyba będę się umawiać w ten 17dc żeby mi mówił czy była owu i czy mam brać lutke. Teraz mnie z dnia na dzień nie przyjmie ale w takim razie brać tą lutke czy nie brać?
    Lepiej brać 3-4 dni po ovu.Ja się boje tak na czucie brać bo juz tu w marcu była dziewczyna ktory gin doprowadził do dużych torbieli. A na oko brać dupka czy lutke niech gin bierze. ..

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 marca 2017, 18:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Daj znać jak po punkcji !! I koniecznie ile jajeczek dojrzałych pobrali i ile zapłodniło sie. Moge wiedzieć ile placisz? Z lekami i stymulacją?
    Kwiecień bedzie nasz!!!!

Leki miałam po części refundowane ale z wizytami i badaniami wyszła ok 2000, punkcja 1500, mrożenie zarodków 1000, mrożenie jajek 2000. Bede Wam dawała znac :)

• Flowwer Autorytet

Wysłany: 16 marca 2017, 18:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Leki miałam po części refundowane ale z wizytami i badaniami wyszła ok 2000, punkcja 1500, mrożenie zarodków 1000, mrożenie jajek 2000. Bede Wam dawała znac :)
    I jeszcze transfer do ceny ? A nacinanie otoczki bedziesz mieć ? Bo jeszcze słyszałam o kleju ;)

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Maja84 Autorytet

Wysłany: 16 marca 2017, 18:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Dziewczyny czy biorac miositogyn i obserwujac cykle widzialyscie jakas roznice ? Jesli tak to co sie zmienilo.

Ja dopiero od tego cyklu biorę, zużyłam właśnie pierwsze opakowanie 30szt. więc jeszcze ciężko cokolwiek powiedzieć. Ale mam wrażenie, że trochę jednak działa, bo owu była intensywniejsza niż zwykle, raz że pierwszy raz wyszła mi tak ciemna aż bordowa kreska na teście owu, zawsze dorównywała tylko kontrolnej, a teraz była o ton ciemniejsza i czułam intensywniej niż zwykle owulację. Jajnik wariował dosłownie. Piersi też nie pamiętam kiedy mnie tak bolały jak kilka dni temu. Tak więc mam nadzieję, że moje cykle wrócą do normy i już nie będą takie krótkie 22-24dniowe. Wszystko jest na dobrej drodze bo dziś mój 24dc a @ póki co brak ;)

2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 16 marca 2017, 18:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer a orientujesz sie moze czy gdy robi sie torbiel i nie ma ovulacji to wydluza sie faza lutealna? Ja od momentu kiedy wydaje mi sie, ze owulacja byla, mialam progesteron w normie.Na 10 dni po domniemanym ovu bylo 17. Czy jesli zrobil sie torbiel to jest w stanie wytworzyc taki progesteron? Od tamtej pory minelo juz 17 dni. Gdyby owu byla to moglo sie udac, ale jesli nie, to czy oczekiwanie na okres jest dłuższy? Tzn ta faza lutealna.

• nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 16 marca 2017, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam od 3 dni nieustanne uczucie ze zaraz kogoś zabije! Jestem taka nerwowa ze lepiej zeby to była ciąża bo jeżeli nie to moze sie okazać ze sie zwyczajnie wredna robię ;)

Chyba ze to moze wiosenne przesilenie, jesteście tez bardziej nerwowe niż zwykle? :D

Synek już z nami ❤️❤️ Kwiecień 20

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 16 marca 2017, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wariuje. Zaluje ze moje cykle sa takie dlugasne bo czas oczekiwania i nadzieje z kazdym dniem wzrasta. Dobrze ze trafilam na to forum wczoraj. Mozna podzielic sie swoimi rozterkami ;)

nowa na dzielni, Motomi7 lubią tę wiadomość

• Flowwer Autorytet

Wysłany: 16 marca 2017, 19:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Flowwer a orientujesz sie moze czy gdy robi sie torbiel i nie ma ovulacji to wydluza sie faza lutealna? Ja od momentu kiedy wydaje mi sie, ze owulacja byla, mialam progesteron w normie.Na 10 dni po domniemanym ovu bylo 17. Czy jesli zrobil sie torbiel to jest w stanie wytworzyc taki progesteron? Od tamtej pory minelo juz 17 dni. Gdyby owu byla to moglo sie udac, ale jesli nie, to czy oczekiwanie na okres jest dłuższy? Tzn ta faza lutealna.
    A robiłaś betę?
    U mnie jest tak w cyklach bez ovu to mam cykle 33-34 dni. Z ovu 14 dni faza lutearna bo ovu po symulacji ok 15-17 dc mam.
    W przypadku torbiela cykl rekordowo miał nawet 4 miesiące z plamieniami.
    Progesteron masz bardzo ładny co świadczy o ovu i prawidłowo działającym cialku żółtym.
    Raz miałam fazę lutealną 20 dniową dlatego że miałam torbiel krwotoczną ciałka żółtego. To znaczy ze jak jajeczko pekło natrafiło na naczynie krwionośne i przy zapadniu wypełnił się krwią, progesteron miałam 20 ;)

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 16 marca 2017, 19:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Ja mam od 3 dni nieustanne uczucie ze zaraz kogoś zabije! Jestem taka nerwowa ze lepiej zeby to była ciąża bo jeżeli nie to moze sie okazać ze sie zwyczajnie wredna robię ;)

Chyba ze to moze wiosenne przesilenie, jesteście tez bardziej nerwowe niż zwykle? :D
    Ja się robie taka wredna jak mam wysoki poziom progesteronu;) teraz jestem spokojna w stylu Zen nic mnie nie rusza.
    Czasem babskie hormony plus wewnętrzna presja kumuluje się w naszej podświadomości i upust jest jaki jest...

nowa na dzielni lubi tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 16 marca 2017, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bety nie zrobilam. Chyba jutro w takim razie pojde. A powiedz mi czy taka torbiel moglabym zpbaczyc u lekarza. Tzn jest szansa zeby ja znalazl ? Bo w sumie moglabym szybko moze zalatwic wizyte gdzies i to sprawdzic.

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 marca 2017, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    I jeszcze transfer do ceny ? A nacinanie otoczki bedziesz mieć ? Bo jeszcze słyszałam o kleju ;)

Transfer 3500, tak będziemy miec embrioglue i nacięcia każde po 500zl

• Motomi7 Przyjaciółka

Wysłany: 16 marca 2017, 19:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chyba znam odpowiedź na to pytanie, ale napiszcie proszę, kiedy najwcześniej zaczęłybyście testowanie, mój wykres poniżej ...?

9e4e8f07d5359721cc850d530e6546fa.png

‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego