X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 7 marca 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie ma reguly. My pierwszy cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych od razu zaskoczylismy, bez celowania w plodne.
    Potem pierwszy cykl po usunieciu torbieli i skaryfikacji jajnika tez zaszlismy momentalnie.
    A po drugiej ciazy do teraz, z polowaniem na owu, nic nie idzie.

    Nie wiem czy to kwestia nasienia, czy tego, ze w moim organizmie cos sie popieprzylo.

    A wszystkie znajome wokol ot tak, pyk ciaza, ciaza, ciaza.

    K!@#$% mać.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    To nie ma reguly. My pierwszy cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych od razu zaskoczylismy, bez celowania w plodne.
    Potem pierwszy cykl po usunieciu torbieli i skaryfikacji jajnika tez zaszlismy momentalnie.
    A po drugiej ciazy do teraz, z polowaniem na owu, nic nie idzie.

    Nie wiem czy to kwestia nasienia, czy tego, ze w moim organizmie cos sie popieprzylo.

    A wszystkie znajome wokol ot tak, pyk ciaza, ciaza, ciaza.

    K!@#$% mać.
    I dlatego ja sobie podaruję już to całe mierzenie, ale dopiero za 3 miesiące, w tym się nie staramy a w kwietniowym mam darmowe premium :D grzech nie skorzystać D

    Karma88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Co za świat :-(

    Ja jeszcze ze dwa miesiące będę uzupełniała wykres a później daje sobie spokój. Wcześniej jego nie prowadziłam i dwa razy za pierwszym razem strzeliliśmy a teraz nie wiem czy nas starośc już taka dopadła czy coś po porodzie się poprzestawiało..... Nie wiem. Oleje sprawę i będę cieszyła się wiosną i latem :D
    mam ten sam plan. :) pierwszy cykl starań bez celowania i jakichkolwiek obserwacji - udany, ale zakonczony niepowodzeniem, drugi zaraz po nim taki sam, bez spiny. powiem szczerze, że w ogóle się nie nastawiałam. nawet @@ nie doczekałam, też zaskoczył i też nie udany. teraz kiedy zaczęłam monitorować swoje cykle, jak na złość cisza.. dodam, że dwa poprzednie latem, więc może coś w tym jest ;)

  • Paulaaa90 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 7 marca 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) sama w to nie wierzę ale wysikalam dwie kreski rano :) co prawda testowa słabsza ale widoczna id razu bez lupy :) wczoraj też robiłam bete i jutro będę miała wyniki. . Jednak boli mnie brzuch aż na krzyż na miednice, nie mam plamien. Wizyta U lekarza dopiero na 16 marca. .. powiedzcie czy jak beta jutro potwierdzi fasolkę to czy mogę brać profilaktycznie Duphaston? Mam w domu zapas i nie wiem czy sobie nie zaszkodze a też się boje bo moje tsh sprzed tygodnia było 2.92.... co robić? ??:(

    Maja84, aria40, bejb, Lady Savage, E_w_c_i_a, AnnaManna lubią tę wiadomość

    Paula
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    To nie ma reguly. My pierwszy cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych od razu zaskoczylismy, bez celowania w plodne.
    Potem pierwszy cykl po usunieciu torbieli i skaryfikacji jajnika tez zaszlismy momentalnie.
    A po drugiej ciazy do teraz, z polowaniem na owu, nic nie idzie.

    Nie wiem czy to kwestia nasienia, czy tego, ze w moim organizmie cos sie popieprzylo.

    A wszystkie znajome wokol ot tak, pyk ciaza, ciaza, ciaza.

    K!@#$% mać.
    Dokładnie.Moja kuzynka niedługo piąte dziecię będzie rodzić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaaa90 wrote:
    Hej dziewczyny :) sama w to nie wierzę ale wysikalam dwie kreski rano :) co prawda testowa słabsza ale widoczna id razu bez lupy :) wczoraj też robiłam bete i jutro będę miała wyniki. . Jednak boli mnie brzuch aż na krzyż na miednice, nie mam plamien. Wizyta U lekarza dopiero na 16 marca. .. powiedzcie czy jak beta jutro potwierdzi fasolkę to czy mogę brać profilaktycznie Duphaston? Mam w domu zapas i nie wiem czy sobie nie zaszkodze a też się boje bo moje tsh sprzed tygodnia było 2.92.... co robić? ??:(
    Wspaniale.Teraz tylko żeby kreseczka stała się mocną krechą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    @
    Przytulam mocno. ❤❤❤❤❤❤

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 7 marca 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    @

    przytulas:**

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 7 marca 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaaa90 wrote:
    Hej dziewczyny :) sama w to nie wierzę ale wysikalam dwie kreski rano :) co prawda testowa słabsza ale widoczna id razu bez lupy :) wczoraj też robiłam bete i jutro będę miała wyniki. . Jednak boli mnie brzuch aż na krzyż na miednice, nie mam plamien. Wizyta U lekarza dopiero na 16 marca. .. powiedzcie czy jak beta jutro potwierdzi fasolkę to czy mogę brać profilaktycznie Duphaston? Mam w domu zapas i nie wiem czy sobie nie zaszkodze a też się boje bo moje tsh sprzed tygodnia było 2.92.... co robić? ??:(

    W sprawie duphastonu nie pomogę niestety, bo nie bardzo się na tym znam, ale za to ogromnie gratuluję 2 kreseczek :D

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 7 marca 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaaa90 wrote:
    Hej dziewczyny :) sama w to nie wierzę ale wysikalam dwie kreski rano :) co prawda testowa słabsza ale widoczna id razu bez lupy :) wczoraj też robiłam bete i jutro będę miała wyniki. . Jednak boli mnie brzuch aż na krzyż na miednice, nie mam plamien. Wizyta U lekarza dopiero na 16 marca. .. powiedzcie czy jak beta jutro potwierdzi fasolkę to czy mogę brać profilaktycznie Duphaston? Mam w domu zapas i nie wiem czy sobie nie zaszkodze a też się boje bo moje tsh sprzed tygodnia było 2.92.... co robić? ??:(

    Paulaaa90 gratulacje!!!!!

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 7 marca 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaaa90 gratuluję, niech rośnie beta w górę. :)

    Ja z tym mierzeniem właśnie w drugą stronę robię. Po stratach porobiliśmy badania, potem wszystko poodpuszczaliśmy, po prostu seks, a że już długo nic to zaczęłam mierzyć. Po tej @ idę do gina i jakiś plan działania. Na pewno monitoring cyklu będzie grany, nie wiem czy coś jeszcze. Czy przy monitoringu od razu może jakieś leki dać czy najpierw cykl monitoringu bez leków?

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaaa90 wrote:
    Hej dziewczyny :) sama w to nie wierzę ale wysikalam dwie kreski rano :) co prawda testowa słabsza ale widoczna id razu bez lupy :) wczoraj też robiłam bete i jutro będę miała wyniki. . Jednak boli mnie brzuch aż na krzyż na miednice, nie mam plamien. Wizyta U lekarza dopiero na 16 marca. .. powiedzcie czy jak beta jutro potwierdzi fasolkę to czy mogę brać profilaktycznie Duphaston? Mam w domu zapas i nie wiem czy sobie nie zaszkodze a też się boje bo moje tsh sprzed tygodnia było 2.92.... co robić? ??:(
    gratulacje <3 co do profilaktycznego brania jakichkolwiek leków, jednak bym się wstrzymała. może skontaktuj się ze swoim lekarzem telefonicznie, albo przejdź się do innego i opowiedz o swoich obawach. ściskam mocno :)

  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 7 marca 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Lilka, ja i Karolina90 też startujemy z IUI w marcu, więc możemy się wymieniać informacjami i doświadczeniami ;) Powodzenia!

    o to super, ja dziś jadę na wizytę do lekarza zobaczyć jakie badania muszę zrobić przed IUI, chce się wyrobić i zdążyć na owulacje w marcu :)

    Karma88 lubi tę wiadomość

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 marca 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    @
    Tule może dzidzia będzie na święta ;)
    chicken wrote:
    U mnie temperatura spadła (co prawda ponad linię ale itak nie mam złudzeń).
    Na dniach będzie @ :((
    a jak nasionka ? myślisz nad IUI ?
    -Monika- wrote:

    Ja jeszcze ze dwa miesiące będę uzupełniała wykres a później daje sobie spokój. Wcześniej jego nie prowadziłam i dwa razy za pierwszym razem strzeliliśmy a teraz nie wiem czy nas starośc już taka dopadła czy coś po porodzie się poprzestawiało..... Nie wiem. Oleje sprawę i będę cieszyła się wiosną i latem :D

    mając jedno dziecko też bym teraz odpuściła a tak.....
    Paulaaa90 wrote:
    Hej dziewczyny :) sama w to nie wierzę ale wysikalam dwie kreski rano :) co prawda testowa słabsza ale widoczna id razu bez lupy :) wczoraj też robiłam bete i jutro będę miała wyniki. . Jednak boli mnie brzuch aż na krzyż na miednice, nie mam plamien. Wizyta U lekarza dopiero na 16 marca. .. powiedzcie czy jak beta jutro potwierdzi fasolkę to czy mogę brać profilaktycznie Duphaston? Mam w domu zapas i nie wiem czy sobie nie zaszkodze a też się boje bo moje tsh sprzed tygodnia było 2.92.... co robić? ??:(
    GRATULACJE!!!! potrzebujemy wirusków <3
    lilka1984 wrote:
    o to super, ja dziś jadę na wizytę do lekarza zobaczyć jakie badania muszę zrobić przed IUI, chce się wyrobić i zdążyć na owulacje w marcu :)
    najważniejsze to mieć plan działania, czasem tylko to trzyma przy zdrowych zmysłach.


    Maja jak dziś samopoczucie ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 7 marca 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower, nie. Narazie o tym nie myślimy. Za 2 tygodnie mamy pierwszą wizytę w klinice bezpłodności-do tej pory ja chodziłam do zwykłego gina a mój TZ do androloga. Mam nadzieję że nam pomogą bo nie wiem co jest przyczyną ;((

    geeky-2017-12-12.jpg
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 marca 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Flower, nie. Narazie o tym nie myślimy. Za 2 tygodnie mamy pierwszą wizytę w klinice bezpłodności-do tej pory ja chodziłam do zwykłego gina a mój TZ do androloga. Mam nadzieję że nam pomogą bo nie wiem co jest przyczyną ;((
    musisz uzbroić się w cierpliwość bo badania wymagają czasu, jesteś na dobrej drodze :) Daj znać w jakim kierunku będzie was gin prowadzić.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 7 marca 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już wracam do normy. Lekko gdzieś tam w tle czuję jajniki. Teraz okres oczekiwania rozpoczęty. Dziś mam średni nastrój bo obudziłam się z bólem głowy. Niby nie boli jakoś strasznie ale cmi tak upierdliwie :/
    A co u Ciebie moja kochana Flowwer? Już bym chciała żebyś była po wizycie lekarskiej, bo cały czas o tym myślę ;-)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 7 marca 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    najważniejsze to mieć plan działania, czasem tylko to trzyma przy zdrowych zmysłach.


    Dokładnie :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • Fiufiu Przyjaciółka
    Postów: 63 38

    Wysłany: 7 marca 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mój 26 dzień cyklu, rozpoczęłam go testem ciazowym. Dwie piękne krechy uczyniły ten szary dzień wyjątkowym. Wszystkim strączkowych życzę szybkiego zafasolkowania.

    kaha, nika647, Madziula, dada1415, Flowwer, Kaczorka, KasiaHaBe, Anna Stesia, Karolina90, Lady Savage, Mamma-mia, bejb, patynka, Bocianiątko, Gigi, KaMiszka, E_w_c_i_a, Maja84, Existenz lubią tę wiadomość

    dev319pr___.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 7 marca 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiufiu wrote:
    Dziś mój 26 dzień cyklu, rozpoczęłam go testem ciazowym. Dwie piękne krechy uczyniły ten szary dzień wyjątkowym. Wszystkim strączkowych życzę szybkiego zafasolkowania.


    Super! Gratuluje:):):)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ