X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja Ci mogę dać inna odpowiedź :) zawsze testuję bardzo wcześnie i jeśli jest ciąża to 9-10 dpo mam bladziocha na bobotescie :) a rekordzistka jest Inna :) u niej 7dpo potrafiła być druga kreska :)

    ooo, mam w domu Domowe Laboratorium, Pink Express, ale on wykrywa przy stężeniu 25 mlU/ml.

    a który dokładnie bobo-test, bo chyba też są różne rodzaje?

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 września 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Cześć Dziewczyny :)

    Mi sie dzisiaj śniło, że rodziłam, a właściwie próbowałam urodzić :P juz lezałam z rozłożonymi nogami i czekałam aż wyjdzie dzidzia :P

    Ponadto u mnie już końcówka @ więc zaraz znów pora na <3 :D :D :D


    a mi się śnił jakiś murzyn.... ?: /

    kurcze, chciałam pójsć gdzieś u mnie w mieście na monitoring, żeby zobaczyć wjakim stanie są pęcherzyki, dzisiaj 10 dc, kiedy najelpiej się wybrać ??

    Po tym bormku strasznie mi szaleje tempka na wykresie : / zaczęłam się zastanawiać, czy to był słuszny krok, że lekarz mi go zapisał. Chyba za dużo się oczytałam...... Już sama nie wiem. W ogoóle dużo czytałam na ten temat, i ten mój wynik jest bardzo wysoki, nie wiem czy ta dawka którą dostałam coś podoła w temacie. Ja już zaczynam chyba wariować.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 26 września 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka trzymam kciuki za dzisiejsze sono!!!!

    Meśka lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 26 września 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meśka również kciukami &&& :*

    Meśka lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 26 września 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka nie pamiętam, ale masz prywatnie czy na nfz sono?

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 września 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaDe wrote:
    ooo, mam w domu Domowe Laboratorium, Pink Express, ale on wykrywa przy stężeniu 25 mlU/ml.

    a który dokładnie bobo-test, bo chyba też są różne rodzaje?
    zółty : ) ja nigdy nie widziałam innego

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 września 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwykły plytkowy bobotest. Te 25 ml są lepsze niż strumieniowe 10 ml ;)

    U mnie nic. Serio. Dół jak rów marianski. Dlatego mnie nie ma.

    A na śluz genialnie działa acc. Tylko musicie wygooglac czy ktoś tego używał przy staraniach. Ja teraz podczas choroby to piłam i musiałam wkładkę nosić. Takiego śluzu w życiu nie widziałam.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 26 września 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, ale jakiś plan macie? Czy po prostu próbujecie?

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 września 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie próbujemy. Pod koniec października mam kwalifikacje do operacji. Jeszcze kilka miesięcy sobie poczekam. A gdzieś głęboko czuje ze to będzie koniec marzeń o dziecku.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 26 września 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A możesz przypomnieć mi co to za operacja?

    Spróbuj się nie poddawać, na pewno jest jeszcze szansa na maleństwo.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 26 września 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Zwykły plytkowy bobotest. Te 25 ml są lepsze niż strumieniowe 10 ml ;)

    U mnie nic. Serio. Dół jak rów marianski. Dlatego mnie nie ma.

    A na śluz genialnie działa acc. Tylko musicie wygooglac czy ktoś tego używał przy staraniach. Ja teraz podczas choroby to piłam i musiałam wkładkę nosić. Takiego śluzu w życiu nie widziałam.

    Ja mojemu M Acc na rozrzedzenie armii daje, bo ma ciut lepkość podwyższoną. Pije jak dziki od kiedy dowiedział się, że to może pomoc;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 26 września 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka Kochana, mocno trzymam kciuki za Ciebie i nie ukrywam, że czekam na obszerny opisa badania:) Mnie jeszcze w tym roku tez czeka sono HSG, a boidupa straszna ze mnie ;-)


    Dziewczynki moje kochane, musze się Wam pochwalić, bo mmie energia roznosi:)) Po wczorajszym do dupnym monitoringu, dzisiaj super news! Zadzwonilam ot tak do Invimedu zapytać czy nie maja jakiegoś wcześniejszego terminu (jestem umówiona na pierwszą wizyte na koniec listopada), a kobietka mówie, że owszem na 3 PAZDZIERNIKA!!! Dziewczyny, to za tydzień, myślałam że ją przez telefon wycałuje ze szczęścia. Wczoraj byłam pewna ze jeszcze dwa cykle zdążę obrócić, zanim się do tego guru wbije, a tu się okazuje, że jeszcze przed @ będę nóżki w Invimedzie rozkładac, hehehe;-))

    Karma88, Bocianiątko, StaraczkaNika, Lunaris, Flowwer, lamka, Yoselyn82, Jedna_z_Wielu, Meśka, KateHawke, Sarna84, staraczka1111, Czrna 81, summer86 lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    zółty : ) ja nigdy nie widziałam innego

    dzięki, zakupię dzisiaj i jutro spróbuję :)

    widziałam jeszcze niebieski + opakowanie DUO różowe

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 września 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po acc śluz się leje tak ze nie wiadomo co z nim robić :D

    W 2 miesiące na jajniku uroslo mi coś co wygląda na usg na potworniaka i ma prawie 6 cm. Są duże szanse ze stracę jajnik.
    Po każdym poronieniu dochodzilam do siebie bardzo szybko bo wiedziałam że zaraz zaczynam walkę. I tylko ta walka mnie trzymała na powierzchni.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 26 września 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy to fantastyczna wiadomość! Jesteście do przodu z cyklami i to się liczy. :)

    Amy333 lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 września 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaDe wrote:
    dzięki, zakupię dzisiaj i jutro spróbuję :)

    widziałam jeszcze niebieski + opakowanie DUO różowe
    Niebieskie to te beznadziejne 10tki a duo to plytkowy i strumieniowy w jednym pudelku ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 26 września 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O masz. Już pamiętam oo co chodziło u Ciebie. Kochana ja też miałam wyciętego potworniaka. Mniejszego co prawda, ale też to był dla mnie cios.
    Może jednak uda się ocalić ten jajnik?

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 września 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Meśka Kochana, mocno trzymam kciuki za Ciebie i nie ukrywam, że czekam na obszerny opisa badania:) Mnie jeszcze w tym roku tez czeka sono HSG, a boidupa straszna ze mnie ;-)


    Dziewczynki moje kochane, musze się Wam pochwalić, bo mmie energia roznosi:)) Po wczorajszym do dupnym monitoringu, dzisiaj super news! Zadzwonilam ot tak do Invimedu zapytać czy nie maja jakiegoś wcześniejszego terminu (jestem umówiona na pierwszą wizyte na koniec listopada), a kobietka mówie, że owszem na 3 PAZDZIERNIKA!!! Dziewczyny, to za tydzień, myślałam że ją przez telefon wycałuje ze szczęścia. Wczoraj byłam pewna ze jeszcze dwa cykle zdążę obrócić, zanim się do tego guru wbije, a tu się okazuje, że jeszcze przed @ będę nóżki w Invimedzie rozkładac, hehehe;-))


    ooo to będziemy razem rozkładać : ) też mamy pierwszą wizytę w klinice we wtorek, trochę się boję, ale wierzę, że będzie dobrze !
    Obyśmy sylwestra świętowały z fasolkami pod sercem : )

    Amy333 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 26 września 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zainteresowane sonoHSG
    Miałam robione na wiosnę w prywatnym gabinecie. Wszystko trwało z 10 min. Dr założył cewnik do szyjki pielęgniarka puszczała kontrast a Dr podglądał na monitorze-ja również. Nie czułam dolegliwości bólowych (choć kilka lat wcześniej na zwykłym HSG mało jaja nie zniosłam). Jedyny efekt uboczny po badaniu to ból barku. Podobno to przez wpuszczane powietrze. Wszystko ustąpiło do wieczora a ja zaraz po zejściu z fotela wróciłam do codziennych obowiązków bezproblemowo. Bardzo miło wspominam badanie i polecam -wynik miałam od razu także z mety wiedziałam na czym stoimy w staraniach.

    StaraczkaNika, Amy333, Karma88, nowa na dzielni, Bocianiątko lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 września 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:

    Izape - jak teraz wszystko się wali to zaraz będzie lepiej :) życie to taka cholerna sinusoida. Najpierw człowieka stłamsi a później będzie chciała to wynagrodzić.


    Obyś miała rację :)

    Dobra, umówiłam się do lekarza na usg, sprawdzimy czy coś mi tam rośnie czy nie...
    dziewczyny, czy Wy piszecie o ACC Optima?
    bo mnie strasznie kaszel męcczy, to może bym sobie kupiła i upiekła dwie pieczenie na jednym ?? co mówicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2017, 10:21

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 195 196 197 198 199 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ