X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 września 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Dziewczyny - a mam pytanie z innej beczki :D

    Nienawidzę wina wytrawnego, ale jak wiadomo działa pięknie na endo ;)
    Macie jakieś sprawdzone sposoby na poprawę jego smaku? :D
    Z wesela zostało nam samo wytrawne i muszę je wypić w zbożnym celu ;) ;)
    Tylko tak "na czysto" go nie przełknę :D :D

    A że dzisiaj piąteczek, zaczynamy weekendzik to okazja idealna ;)
    Wasze zdrowie!!!! :D
    Trochę cukru pudru i już jest słodkie ;-)

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez pije winko! A coz mi więcej od życia zostało

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 września 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa w ostatnim dniu września dziękuję Ci nasza gospodyni kochana za prowadzenie tego wątka

    Anna Stesia, -Monika- lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 29 września 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Też tak mam, dlatego mój lewy pęcherzyk na milion procent nie pękł. Nigdy nie czulam nic po lewej, zawsze prawa
    A pytałaś gina, skąd się może brać taki leniwy lewacki lewus lewy jeden? Ja pytałam, ale doktoruńcio mnie zbył, że taki już mój urok... No dobra, każdy ma prawo inne rzeczy uważać za urocze, a on jest ginem i ma pewnie zboczenie zawodowe, ale jak lekarz ma tak odpowiadać, to lepiej, żeby zamilczał

    Edit: Haha, ale się wymądrzyła ta, co nigdy w życiu nic nie zmilczała. Rany, muszę być dla doktorka milsza w przyszły czwartek w ramach pokuty za nieludzkie wymagania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 21:17

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 września 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Agniechaaaa w ostatnim dniu września dziękuję Ci nasza gospodyni kochana za prowadzenie tego wątka
    Ooo Panie!Przecież jutro jest ostatni! :-D :-D :-D Nie, nie... Chyba jedna lampka wina to dla mnie za dużo :-D

    Anna Stesia, Bocianiątko, Barbarka1984, Emiilka lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 września 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    A pytałaś gina, skąd się może brać taki leniwy lewacki lewus lewy jeden? Ja pytałam, ale doktoruńcio mnie zbył, że taki już mój urok... No dobra, każdy ma prawo inne rzeczy uważać za urocze, a on jest ginem i ma pewnie zboczenie zawodowe, ale jak lekarz ma tak odpowiadać, to lepiej, żeby zamilczał

    Edit: Haha, ale się wymądrzyła ta, co nigdy w życiu nic nie zmilczała. Rany, muszę być dla doktorka milsza w przyszły czwartek w ramach pokuty za nieludzkie wymagania

    Wiesz, u mnie leniwy jajnik to ten prawy, lewy szalał prawie co miesiąc. Prawy uaktywniał się tylko wtedy, kiedy trzeba było strzelić z dubeltówki i wypuścić dwa jaja - jedno z lewego, drugie z prawego. Kiedy pytałam doktor, o co kaman, to też mi mówiła, że tak po prostu bywa.

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 września 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja tez pije winko! A coz mi więcej od życia zostało

    Zostało Ci szykowanie wyściółki dla zajączków!

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 września 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Wszyscy piją winko, a ja żrę lametkę jak cukierki, więc zachowam trzeźwość razem z nawiedzającymi forum życzliwymi ciężarnymi, i w ten oto przedziwny sposób szybciej dołączę do ich grona. A jak już się wkręcę między nie, to mnie nie wywalą

    Zapraszamy, zapraszamy! Ja jestem 100% abstynentką, w ogóle nie piję alkoholu, ale gdy czytam dziewczyny i ich winne przewiny, to trochę ślinka cieknie.

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 29 września 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Wiesz, u mnie leniwy jajnik to ten prawy, lewy szalał prawie co miesiąc. Prawy uaktywniał się tylko wtedy, kiedy trzeba było strzelić z dubeltówki i wypuścić dwa jaja - jedno z lewego, drugie z prawego. Kiedy pytałam doktor, o co kaman, to też mi mówiła, że tak po prostu bywa.
    U mnie właśnie był taki zamysł, że jak zjem więcej lametty to będzie więcej pęcherzyków i większe szanse. A tu lipa, bo lewus dalej nie działa. Może konspiruje bezobjawowo w tajemnicy, ale nic na to nie wskazuje. Cała nadzieja w prawym!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 września 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    co Ty samej byśmy Cię nie zostawiły! Never ever.
    mam drabine w pokoju bo wieszalam firanki moze by tak ja wykorzystać skoro tu jest? Co można robić na drabinie?

    Gimnastyka aerobik sport dla niewyżytych kobit ;-)

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 września 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    U mnie właśnie był taki zamysł, że jak zjem więcej lametty to będzie więcej pęcherzyków i większe szanse. A tu lipa, bo lewus dalej nie działa. Może konspiruje bezobjawowo w tajemnicy, ale nic na to nie wskazuje. Cała nadzieja w prawym!

    Może organizm chce Cię namówić do jakichś deklaracji partyjnych? Ale tak naprawdę nie jest istotne, który śpi, a który grasuje, ważne, żeby wypuścił TO jajo.

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 września 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Ooo Panie!Przecież jutro jest ostatni! :-D :-D :-D Nie, nie... Chyba jedna lampka wina to dla mnie za dużo :-D

    Ostatni dzien września jest już w Sidney, więc możemy dziękowac Agnieszce za pośrednictwem kangurów i innych dingo.

    Czrna 81, staraczka1111 lubią tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 29 września 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, tylko ja mam rezerwę amh 11, mam tam zachomikowanych ze sryliard jajek przez te wszystkie bezowulacyjne lata (tak, lata, nie cykle). I znowu całe lata mi zajmie zanim się do tego właściwego jajka dokopię

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 września 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    No tak, tylko ja mam rezerwę amh 11, mam tam zachomikowanych ze sryliard jajek przez te wszystkie bezowulacyjne lata (tak, lata, nie cykle). I znowu całe lata mi zajmie zanim się do tego właściwego jajka dokopię

    Zakładając, że najlepsze jaja są te z przodu (dlatego mówi się, że kobiety powinny zachodzić w ciążę zaraz po odebraniu dowodu osobistego) to sądzę, że Twoje superjajo już nadchodzi!

    Czrna 81, StaraczkaNika, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 września 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Ostatni dzien września jest już w Sidney, więc możemy dziękowac Agnieszce za pośrednictwem kangurów i innych dingo.
    I dużego przytulasa od misia koala!:-D

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 września 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba pierwszy raz widze 227 stron :P ciekawa jestem czy kiedys napiszemy wiecej :P

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 września 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Chyba pierwszy raz widze 227 stron :P ciekawa jestem czy kiedys napiszemy wiecej :P
    W czerwcu było więcej, nie pamiętam ile, ale pamiętam że niewiele brakowało do 300

    Anna Stesia, Flowwer lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 września 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Chyba pierwszy raz widze 227 stron :P ciekawa jestem czy kiedys napiszemy wiecej :P

    Jeszcze jutro będziemy pisać, aż klawiatury będa świstać, a telefony rozgrzewać się do czerwoności. A potem wszystkie robimy desant na wątek naszego Bocianiątka i próbujemy bić rekord ustanowiony we wrześniu. W październiku plan jest taki, że sypią się serduszka, majtki sa zdzierane, pościel wygrzana, lokalne winnice upadają a do centrum OVUfriend zajeżdżają raz po raz tiry z wiruskami!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 21:50

    staraczka1111, Czrna 81, StaraczkaNika, Flowwer, Bocianiątko, Emiilka lubią tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 29 września 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Zakładając, że najlepsze jaja są te z przodu (dlatego mówi się, że kobiety powinny zachodzić w ciążę zaraz po odebraniu dowodu osobistego) to sądzę, że Twoje superjajo już nadchodzi!

    No ale wiesz... Takie prawicowe jajo...? Ehh, w sumie niech będzie prawicowe, pokocham jak własne

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 września 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    W czerwcu było więcej, nie pamiętam ile, ale pamiętam że niewiele brakowało do 300

    Tak, tam zagrzewała do boju nasza Kwiatuszkowa Królowa, pamiętam, że szłysmy na trzy stówki jak nic.

    Czrna 81, Flowwer, Bocianiątko lubią tę wiadomość

‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ