Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 18 listopada 2021, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahoj przygodo!!😅😅 ( za tydzień może dwa) 🙄😳

    niewyspana lubi tę wiadomość

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2860 3078

    Wysłany: 18 listopada 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, powiedziałabym że poczekajcie z rozpakowaniem z 3 tyg, bo wtedy coś będzie u mnie wiadomo😅 ale nie życzę tak długiego czekania na wasze istotki 😘

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 18 listopada 2021, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania123 wrote:
    No, powiedziałabym że poczekajcie z rozpakowaniem z 3 tyg, bo wtedy coś będzie u mnie wiadomo😅 ale nie życzę tak długiego czekania na wasze istotki 😘

    Jak nie będzie mnie bolala dupa i cycki plus brzuch i plecy to ok kochana, poświęcę się i poczekam 🥰

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2860 3078

    Wysłany: 18 listopada 2021, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Karola uwielbiam Cię 🥰
    Ja już ostatnio mówię. Kuzwa powinnysmy se na whatsappie zrobić jakąś konfe wszystkie chętne 😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2021, 21:47

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1295 226

    Wysłany: 18 listopada 2021, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewyspana, nie przyzwyczajaj się do karmienia na siedząco. U nas tez była przerwa a teraz od nowa czasem jej się przypomni ze fajnie jeść i zwiedzać 🤦‍♀️

    Melduje ze kupa za nami, ale już nas nie zaskakuje bo jak tylko widzę ze zaczyna robić to lecę z nią na przewijak i ja rozbieram 😆 co najwyżej przewijak i podkład jest do ogarnięcia a nie kolejne obsrane ubranko. Profeska 😎

    Hania, gratulacje 🥰

    Hania123 lubi tę wiadomość

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1295 226

    Wysłany: 18 listopada 2021, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    39adecebf16b.png

    😆

    niewyspana lubi tę wiadomość

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2860 3078

    Wysłany: 18 listopada 2021, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna 😂😂 ale się uśmiałam

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 18 listopada 2021, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna,
    Nawet tak nie mów, bo nogi i ręce to już jak kulturystka mam xd


    To aż tak Wam ta kupa wycieka? 🤣 Współczuję 😂

    W ogóle nie wiem jak Nadia, ale Diana podczas robienia kupy jest najsłodszą istotką na świecie! A przede wszystkim jest cicha i nie ma darcia papy 🤣
    Chyba, że akurat brzuszek boli, to krzyczy 😳🥴

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 18 listopada 2021, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna33 wrote:
    39adecebf16b.png

    😆
    Moja ulubiona odpowiedź xD

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1295 226

    Wysłany: 18 listopada 2021, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Luna,
    Nawet tak nie mów, bo nogi i ręce to już jak kulturystka mam xd


    To aż tak Wam ta kupa wycieka? 🤣 Współczuję 😂

    W ogóle nie wiem jak Nadia, ale Diana podczas robienia kupy jest najsłodszą istotką na świecie! A przede wszystkim jest cicha i nie ma darcia papy 🤣
    Chyba, że akurat brzuszek boli, to krzyczy 😳🥴

    Nie wycieka za kazdym razem ale to loteria jest wiec wole być gotowa xd jak się zbiera 3-4 dni to wiadomo.. 🤪
    Nadia jest wtedy bardzo skupiona 😆 również cichutka 😂 a z brzuszkiem na szczęście póki co problemów nie ma wiec robi co musi w skupieniu 🤷‍♀️😂

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 18 listopada 2021, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na szczęście tylko kilka dni było takich z bólem brzuszka, teraz już luksus (tfu,tfu).
    Uspilam, ciekawe czy mi się obudzi, czy nie. .poprzednia noc spala od 21 do 6 rano. 😂😂😂😂

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 18 listopada 2021, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak was czytam to pluje w telefon 😂😂😂
    Wy powinnyscie ksiazke razem pisac Luna i Niewyspana😂😂

    A ja zlapalam rozkmine ze jestem zla matka, bo moja na noc usypia po cycku +mm, wiec dziala u nas to tak ze ja karmie z 1.5h potem zostaje orzygana przy odbijaniu i pr,ekazuje ja w rece ojca zeby dobil dziecko butelka mm 🥰
    Sama w tym czasie kompie sie, jem i wstawiam pralki zmywarki i co tam trzeba... i co? I dzis se mysle really?? Taka z ciebie matka ze nie usypiasz do snu kochanej dziewczynki?? 😑😑 no ale potem mysle, no ale my mamy swoj czas w nocy, rano, w poludnie, w dzien, wieczorem... wiec moze nie znienawidzi mnie za to ze jej nie utulam na noc?😹😹😭😭😂😂 no mowie wam Matka Wariatka...
    Mozg w ciazy to byl pikus, mozg po ciazy to jest kosmos!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2021, 23:39

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2860 3078

    Wysłany: 19 listopada 2021, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja Was czytam to po prostu idealna historia na zaczęcie dnia 😂😂😂 dlatego tak rzuciłam tym whatsappem, żebyście se nie pomyślały, że ja jebnieta 😂 ze to by była taka konfa na zasadzie smacznej kawusi, wiec proszę to brać jako żarcik. U Nas w tym miesiącu nici ze starań raczej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2021, 00:51

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 19 listopada 2021, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania ja sie obawiam ze jak przeskoczymy na whatsup to juz nie bedzie tak fajnie jak tutaj 😂 a ta grupe tutaj sie zaniedba 😑 a szkoda byloby to zatracic... 😳

    Dlaczego odpuszczacie w tym mies? Jesli mozna spytac?

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2860 3078

    Wysłany: 19 listopada 2021, 01:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn to był żarcik taki z tym whatsappem. Bo Sobie pomyślałam co by było rano, jakie historie 😅 też uważam, że by już nie było tak fajnie. Tutaj jednak ma to swój klimat🥰
    Wiesz co.. kłócimy się coś od wczoraj o byle co.. próbowaliśmy się coś przytulać wczoraj. Ale nie wyszło. Dzisiaj.. to samo. Bez parcia jakiegoś… ale no niestety jest jak jest i nie wychodzi. Jeszcze do tego prawy jajnik mnie tak pobolewa. Tym bardziej po przytulankach. Choć tego bym nie zaliczyła do nich..

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1295 226

    Wysłany: 19 listopada 2021, 04:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewyspana łoooo, to Ty się prawie mogłaś wyspać 😱 No oby to nie był jednorazowy wybryk 🤞🏻

    Marienn, bycie dobra matka chyba nie polega na tym ze trzeba chodzić wiecznie obrzyganym, byle być z dzieckiem każda sekundę w ciągu dnia 😁 Nadie tez czasem usypia stary, ja ja karmie i odkładam do łóżeczka a stary ma warte przy niej 🤷‍♀️ Mój wspaniały gin na kontroli po porodzie powiedział żebym pamietała ze w dalszym ciągu jestem kobieta, nie tylko matka. Bo łatwo przegiąć, a nasze dzieci maja przecież dwoje rodziców. No i ja się z tym zgadzam 😁 także nie miej wyrzutów sumienia ze się wykąpałaś Hahah 😂😂🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2021, 05:11

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 19 listopada 2021, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna,

    Taki ch... Dzisiaj pełna pobudka o 6, a pierwsze karmienie było 2:35
    😂😂

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 19 listopada 2021, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania szczerze mówiąc to Ja nie mam pamięci w tel. Musiałabym wybierać pomiędzy Vinted A whatsappem A ja Vinted uwielbiam 😅

    Dziewczyny wasze historie mnie bawią A zarazem przerażają idę w chu z tego forum 😅🤪(zart)

    Dzisiaj miałam nie spokojną noc. Odnoszę wrażenie że jak leżę to czuje się gorzej. Boli mnie krzyż i mały od wczoraj tak słabo się rusza. Byłam u lekarza i jest wszystko w porządku Ale i tak się martwię. Tyle myśli mam w głowie;/

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 19 listopada 2021, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, pamietaj o matczynej intuicji... ❤
    Pamietaj tez ze maly ma juz coraz mniej miejsca i chcesz czy nie to jestes w 38t gdzie tego miejsca jest juz coraz mniej...
    Masz dwa wyjscia, obserwowac i jak sie rusza to byc spokojna albo jechac na ip, czasem lepiej o kilka razy za duzo.. ale to musisz czuc 😘


    Luna, dziekuje za opinie pomoglas mi na maxa jakos tak lepiej sie z tym czuje,i dziekuje za uswiadomienie ❤ tymbardziej ze o 1;00 mielismy obrzyganie totalne przez sen 😏😭 wiec musialam przebrac umyc ululac itp, wtedy poczulam sie jak matka znow 🏋️‍♀️💪 bo przeciez do tego matki wstają 😄😃😎

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2021, 08:09

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1295 226

    Wysłany: 19 listopada 2021, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewyspana, przynajmniej zobaczyłaś jak będzie super.. za jakieś 7 lat 🥰

    Moja Nadia jest opętana. Co ona dziś w nocy wyprawiała przez sen to szok. Tak się rzucała w tym łóżeczku, ręce, nogi, głowa, we wszystkie strony świata. W pewnym momencie serio się przestraszyłam ze cis jej dolega. A po 10 min takich cyrków usnęła spokojnie 😳 ja nie ogarniam..

    Czy Wasze dzieci tez są ciagle podrapane na buzi mimo ciągłego obcinania pazurków? 🤦‍♀️

    klz9df9h8o8dolch.png
‹‹ 330 331 332 333 334 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ