Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1295 226

    Wysłany: 29 listopada 2021, 03:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn ja bym na prawdę się nie martwiła. To jest ZIPELNIE normalne u tak małego dziecka. Spokojnie 🥰 A nawet jeśli jest jakieś złe napięcie, co się dość często zdarza, to to wszystko można ćwiczyć i jest ok :)

    Matę właśnie chce kupić, dzięki 😁 ona głowę ładnie podnosi, wszystko robi jak trzeba, tyle ze szybko się denerwuje i meczy ja to 😂

    Alutka, kciuki ✊🏻

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 29 listopada 2021, 04:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Luna 😍😍 a powiedz mi jeszcze cos 🤣🙈

    Czy w nocy jak mala spi, powyzej te 5/6h to ty jakos wstajesz odciagac pokarm? Bo wlasnie sie obudzilam z zalewajacym mnie mlekiem, 4h po karmieniu, wsadzilam se pieluche w cyce ale nie mam ochoty odciagac... bo mala zaraz wstanie pewnie.... wstaje jakies 5-6h

    Zastanawiam sie czy moje piersi nie ucierpia jakos szczegolnie na tym ze nie odciagam po np3h ?
    Tak jak jest zalecane... mimo tego ze leci ci pokarm nie wsrajesz odciagac?

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2860 3078

    Wysłany: 29 listopada 2021, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka mocne kciuki 🤞🏼🤞🏼🤞🏼 Dalej w dwupaku?

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 29 listopada 2021, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalej w dwupaku 🤣🤣🤣
    Ja w sumie prawie całą noc od 21:00 miałam takie bole przepowiadające że nawet prysznic nie pomógł, w sensie pomógł, ale tylko na chwilę, już prawie jechałam na IP ale się uspokoiło 🤣🤣
    Zaraz idę na wizytę, mam nadzieje że chociaż jakieś rozwarcie się robi.... wczoraj znów kawałek czopu odpadł, i od wczoraj sluz taki przezroczysty, jak się podcieram do fajny poślizg jest 🤣🤣🤣🤣

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 29 listopada 2021, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i wczoraj już tyle razy się wypróżniałam że odbyt od papieru mam tak podrażniony że masakra 🤣🤣 przeczucie mam że to będzie albo dzisiaj albo jutro na Andrzejki 🤣

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1295 226

    Wysłany: 29 listopada 2021, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Dzieki Luna 😍😍 a powiedz mi jeszcze cos 🤣🙈

    Czy w nocy jak mala spi, powyzej te 5/6h to ty jakos wstajesz odciagac pokarm? Bo wlasnie sie obudzilam z zalewajacym mnie mlekiem, 4h po karmieniu, wsadzilam se pieluche w cyce ale nie mam ochoty odciagac... bo mala zaraz wstanie pewnie.... wstaje jakies 5-6h

    Zastanawiam sie czy moje piersi nie ucierpia jakos szczegolnie na tym ze nie odciagam po np3h ?
    Tak jak jest zalecane... mimo tego ze leci ci pokarm nie wsrajesz odciagac?

    Nie wstaje, bo nie bolą mnie piersi. Od urodzenia małej śpię w staniku do karmienia i wkładkach laktacyjnych 🤦‍♀️ To średnio wygodne ale jak miałam cała mokra koszulkę śpiąc bez niego to myślałam ze oszaleje, wiec z dwojga złego wole ten stanik.. mala jak się obudzi po tych kilku godzinach to jest głodna mocno i ładnie opróżnia obie piersi.
    Ostatnio pod prysznicem zeszłam prawie na zawał jak się dotknęłam i poczułam 3 guzy w jednej z piersi 😱 oczywiście zrobił mi się jakiś zastój po prostu ale dziwne bo nie miałam mega długiej przerwy w karmieniu.. odciagnelam trochevrecznie pod prysznicem, w nocy mój żywy laktator ściągnął resztę i już było ok. Ale pierwsza myśl? Rak 🤷‍♀️
    I tez noe wiem czy robie dobrze. Ale podobno jeśli nie boli to nie trzeba ściągać. Jeśli boli to można ściągnąć tylko do uczucia ulgi żeby nie nakręcać laktacji za bardzo.

    klz9df9h8o8dolch.png
  • agaga Ekspertka
    Postów: 287 83

    Wysłany: 29 listopada 2021, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka to może być rzeczywiście wstęp bo czasem te porody potrafią się rozkręcać kilka dni :D czekamy na aktualizacje od Ciebie 💪😎

    Miałam tak tragiczna noc...prawie cały dzień bolała mnie głowa, na wieczór się wyciszyło a na noc że zdwojoną siła.Do 4 czy 5 to lekko drzemalam i wstawałam jak w amoku do WC, do salonu poleżeć, a wiercilam się we wszystkie strony. Za gorąco, za zimno, tragedia. Żałowałam że nie mam paracetamolu żadnego bo to męczenie bezsensowne :/ zamarzyło mi się o byciu nie w ciąży i nafaszerowaniu się lekami w takiej sytuacji i byciu szczęśliwym 😩

    m3sxs65gvjb9w3j9.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 29 listopada 2021, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, moze zle sie wypowiedzialam, mnie nie boli, ale tak jak mowisz koszulka zalana, i budze sie bo leci mi gdzies po szyji nawet 🤣 cyce sa jak bomby... no i czasem wkladam pieluche w koszulke i mysle sobie okey nie wazne, ide spac... a dzis juz se pomyslalam ze chyba wypada sciagnac bo mala pospi jeszcze z 2h napewno... ale nie widzi mi sie robic to co noc...
    A kurcze w staniku chyba nie dam rade spac....

    Alutka nom to juz blizej niz dalej u Ciebie🥰

    Agaga ty tez juz wkraczasz w ten moment ;)

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 29 listopada 2021, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko nadrobić Ale jeżeli chodzi o laktacje to nie potrafię jeszcze się wypowiedzieć, ale mam nadzieję że mój organizm pozwoli mi chociaż spróbować karmić przez chwilę;)

    Alutka też tak miałam, bóle, kupa i wszystko i jeszcze siedzę w dwupaku;)

    Agaga współczuję jak się teraz czujecie dziewczyny?

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 29 listopada 2021, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie, maly ma 3300gram, wiec w miesiąc przytył 800gram . Jeśli nie urodzę do tego terminu z USG czyli 08.12 to mam iść do szpitala i oni będą już decydować do dalej.

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 29 listopada 2021, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka to dobrze że wszystko w porządku;)

    Kurde taka atmosfera na niektórych wątkach że aż mi się zaglądać nie chce i się udzielać, nie chce się denerwować ;)..

    Babcia do sesji zrobiła dla małego Tadzia tylko jeszcze niedokończone;)

    https://zapodaj.net/bf0a3e6c1407b.jpg.html

    Hania123 lubi tę wiadomość

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1238 160

    Wysłany: 29 listopada 2021, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Alutka a ja już myslalm że coś się dzieje 😅
    Karolina piękne ubranka;) mi koleżanka która robi na szydełku napisała że chciałaby kocyk dla małego zrobić , a ja czemu miałabym się nie zgodzić jak ona tak pięknie robi 😁

    Karloina lubi tę wiadomość

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 29 listopada 2021, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m-ka ja lubię takie wynalazki od mamy ,mam kocyki duże i małe na kanapę również i super sprawa naprawdę .Poszewki na poduszkę itp to jest wszystko piękne i przydatne;)

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • agaga Ekspertka
    Postów: 287 83

    Wysłany: 29 listopada 2021, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ale urocze 🥰 ja podostawalam jakieś świąteczne ubranka ale pech chce że rozmiarem będą dobre jakoś na wakacje :D

    Mnie głowa nie boli choc nie czuje się jakoś idealnie. Możliwe że to przez krótki sen dzisiaj. Organizm się przygotowuje to trybu zombie chyba 😒

    Ja mam wizytę jutro, aż się boje ile moja kluska będzie ważyć....

    m3sxs65gvjb9w3j9.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 29 listopada 2021, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaga trzymam kciuki za jutrzejszą wizyte;)

    Ja mam 2.12 i mam nadzieję że będzie to moja ostatnia wizyta ,może uda się przed wizytą wykluć pulpeta mojego;)

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 29 listopada 2021, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia piekne ubranko!Juz czekam az zobacze zdjecie Tadzia w nim 💓

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 29 listopada 2021, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Karolcia piekne ubranko!Juz czekam az zobacze zdjecie Tadzia w nim 💓

    No właśnie ciekawe kiedy sie wykluje;)
    Marien ,mogebwiedziec jak masz na imię? Maria? Marian?🤭🤗

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 29 listopada 2021, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia ❤ Niestety ale zadne z tych imion ;)

    A jak bysmy sie pobawily w zgadywanie przez chwile ?
    ☺️ jakie imie do mnie pasuje ? 🙈🙈🙈

    Nie wiem czemu wybralam sobie taki Nick ☺️😳🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2021, 17:44

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 29 listopada 2021, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno jakieś delikatne może Madzia? Małgosia? Albo Patka? 😊

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 29 listopada 2021, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo Patka to moja siostra 🤣🙈 😍 podpowiem ze nic na M ;) wiec dopasuj cos do mojego charakreri 🤣🙈 ostatnia szansa ♡ 🥰

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
‹‹ 345 346 347 348 349 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ