X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 2 listopada 2022, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze to nieciekawie aż rozwolnienie... u nas bez gorączki itp ale byliśmy w niedzielę u kuzynki i jej roczniak miał gila i oczywiście mój tex złapał 😒

    Kochana starasz się o drugie ?;)

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 2 listopada 2022, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie bo naprawdę fajnie się czasem gadało każdy swoje przeżycia opowiadaly ,dawalaysmy sobie rady ...szkoda żeby kontakt się urwał.. pomyślałam że można by założyć grupę na Facebooku tylko dla naszej grupy i tam na postach czasem coś pogadać co Wy na to ?

  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2755 2966

    Wysłany: 2 listopada 2022, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola nie denerwuj mnie! Byłaś, będziesz i jesteś staraczką!Jeśli tylko chcesz to dołącz do Nas kochana, będę zaszczycona wpisując Cię do kalendarza!😘

    M-ka jeśli tylko masz ochotę to pisz na priv ❤️ A wątek umarł, bo z „naszej” grupki mało kto tu zagląda🤷🏼‍♀️

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 2 listopada 2022, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) tez czasem poczytuje inne wątki, fajnie ze się odezwalyscie :)

    Mka, Karola, super ze u Was wszystko dobrze 🥰 współczuje akcji z ząbkowaniem, Karola Wam szczególnie, niezłego strachu musieliście się najeść..
    Mka, zdrówka dla małego, to pierwsza infekcja?
    Karola, planujecie rodzeństwo dla małego? 😁

    Hania, ja również mocno trzymam kciuki niezmiennie. Jestem pewna ze w krotce uśmiechnie się do Was los.. 🥰

    Hania123 lubi tę wiadomość

    klz9df9h8o8dolch.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 2 listopada 2022, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak pierwsza infekcja ale mam nadzieję że tylko katar 😅
    Luna a co u Ciebie ?
    Też myśleliśmy żeby starać się o drugie na tej samej umowie ale mojej szefowej odwaliło i po skonczonym macierzyńskim wypowiedzenie składam bo nie ma sensu się denerwować jakby się udało a nie ukrywam chcemy rodzeństwa dla Krzysia ;)

  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 2 listopada 2022, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby się skończyło na Katarze ✊🏻 a po macierzyńskim chcesz iść do jakiejś nowej pracy czy jednak zostajesz w domu z małym i zaczynacie starania? 😁
    Współczuje problemów z szefowa..

    Ja właśnie dziś zaczęłam nowa prace, dostałam super propozycje, wiec zrezygnowałam z poprzedniego miejsca pracy i zaczęłam coś nowego. Nadia chodzi do żłobka, który uwielbia. Jest szalona, glosna i bardzo szybka 😆 panie w żłobku mówią ze ona da im popalić wiec to nie tylko moja opinia 🤪 ale jest uśmiechnięta i radosna, zazwyczaj, wiec nie mogę bardzo narzekać. Chociaż czasami mam ochotę krzyczeć oczywiście. Ale to nie ma sensu bo jej i tak nie przekrzycze 😆😆😆

    klz9df9h8o8dolch.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 2 listopada 2022, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że muszę się załapać do jakieś pracy i dopiero starania... ciężko z jednej pensji ...
    To gratulacje nowej pracy jak się taka trafiła to super 😁
    Wow to super a nie choruje Ci jak to mówią że jak idzie do żłobka przedszkola to chorują?

  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 2 listopada 2022, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ODPUKAĆ 😆 chodzi od początku września i opuściła na razie 4 dni bo miała katar i trochę pokasływała. Pewnie się jeszcze zacznie i u nas, podobno dziecko musi swoje odchorować, ale póki co jest na prawdę super tez pod tym względem. I w grupie małej są różne dzieci. Jedne tak jak ona, nie chorują póki co, inne w ciągu 2 miesięcy były w żłobku np 10 dni. Nie ma zasady chyba.

    Masz racje, ciężko obecnie utrzymać się z jednej pensji. Gdyby nie to, to pewnie bym siedziała z mala w domu na wychowawczym. Ale teraz wiem ze wyjście które wybraliśmy, tzn zlobek i moja praca to na prawdę nie jest zło. Nadia jest mega zadowolona, już się zmieniła dzięki żłobkowi, pozytywnie, a ja nie jestem wiecznie sfrustrowana. Wiem ze niektórzy uważają żłobki za najgorsze, co marka moze zrobić dziecku, ale ja mam odmienne zdanie. Ale bałam się tego cholernie

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Magdalena1997 Ekspertka
    Postów: 269 90

    Wysłany: 2 listopada 2022, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dziewczyny, jak dobrze Was czytać!
    Chyba każdą z nas pochłonęło macierzyństwo 🙄

    U nas wszystko super! Marysia się pięknie rozwija, jest cudowna. Rośnie jak na drożdżach, mam wrażenie, ze za szybko 😪 codziennie zaskakuje nas czymś nowym.
    Ząbkowanie u nas tez pełną parą. Aktualnie idą jej trzy zęby jednocześnie.. ale nie ma u nas tragedii, nawet mogę powiedzieć, ze tego nie odczuwam. Ogólnie cudowne dziecko, stworzone dla mnie i dostosowane do mojej cierpliwości 😅

    Hania, ja tak często o Tobie myśle! Napewno w końcu się uda, wierze w to ❤️
    Luna, podziwiam Cię za tak mocną psyche i danie małej do żłobka, zazdroszczę naprawdę. Ja uważam, że żłobki są super jeśli chodzi o rozwój dziecka, tam szybciej dzieci wszystkiego się uczą i pięknie się rozwijają. Ja niestety nie mam na tyle silnej psychiki żeby oddać mała do żłobka, wiem to ze nie dałabym rady.. dlatego postanowiliśmy z mężem, ze posiedzę z nią jeszcze trochę w domu.

    Hania123 lubi tę wiadomość

    l22npx9ikikem2mh.png

    Córcia o imieniu Marysia ❤️🎀
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 2 listopada 2022, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej! Ja tez podczytuje czasem ale nie pisalam bo moje zycie jest takie szybkie ze nie wiem kiedy rok przelecial 🤭
    Ciezko pracuje, i troche sie pogubilam bo nie wiem co jest prioritetem w moim zyciu. Praca? Dom? Rodzina? Dziecko?
    Ale staram sie jak koge poukladac wszystko przy czym boje sie by nie popelnic bledu i nie zaniedbac malej albo zeby przypadkiem mi jej babcie nie wychowywaly. Niestety nie dam rade zrobic wszystkiego sama a bardzo bym chciala.
    Chociaz narazie i tak jest okey :)

    Fajnie sie Was czyta ❤ super ze u kazdej z was jest dobrze!

    Klarcia rozwija sie prawidlowo ale wolniej od rowiesnikow o 2 miesiace jakies, bylismy u neurologow, bylismy w pl na roznych badaniach i nie stwierdzono zadnych nieprawidlowosci, taki jej urok podobno 💜 zaczyna chodzic powoli i juz prawie raczkuje 😍

    A nie raczkowala bo miala problem z obreczą barkowa ktorej tu nie zauwazono wiec jej miesnie na karku byly mega scisniete i nie umiala podniesc glowy. W pl zrobilismy wiele zajec fizjo i teraz bedziemy troche kontynuowac tutaj ale jest znaczna poprawa.

    Hania trzymam kciukasy!!!! ❤
    Karolcia za was tez !
    Niedlugo mam nadzieje dolaczyc do was jako staraczka 🤭🙈

    Hania123 lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 3 listopada 2022, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna to super oby tak dalej z małą;) ja też uważam że dziecko inaczej rozwija się w żłobku, też mam plan złożyć papiery w marcu ale u nas przyjmują dopiero od września i podobno duża lista rezerwowych ale moze się uda ;)
    Magda to super ze Marysia wszystko wporzadku ;) pewnie jeśli jest to dla Ciebie ciężkie przeżycie to po co się męczyć a powiedz do kiedy masz plan zostać z małą?;)
    Marien podziwiam wszystko tak ogarniasz ;)
    To dobrze ze wkoncu u Klarci zauważyli i wszystko wraca na dobre tory ;)

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 3 listopada 2022, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie postanowiliśmy, że nie ma na co czekać i chcemy jak najszybciej drugie dziecko. :)
    Dziękuję Haniu za tak mile slowa❤

    Hania123 lubi tę wiadomość

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 3 listopada 2022, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i racja 😁 ile ma Tadeusz już ?;) długo się staracie ? Też chcę haha
    Czy u was też po porodzie w sprawach intymnych się poprawiło?
    Bo u nas w ciazy nic nie było ale teraz to jestem w szoku haha i ogólnie dobrze się dogadujemy

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 3 listopada 2022, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    No i racja 😁 ile ma Tadeusz już ?;) długo się staracie ? Też chcę haha
    Czy u was też po porodzie w sprawach intymnych się poprawiło?
    Bo u nas w ciazy nic nie było ale teraz to jestem w szoku haha i ogólnie dobrze się dogadujemy


    Tadeusz w grudniu będzie miał rok🥺😳
    Dopiero teraz pd Października wszczelismy starania :)
    U nas początki w trakcie jak i po pologu były ciężkie. Stosunek sprawiał mi ból. I nabawiłam się kompleksów swoich piersi. Po karmieniu stały się bardzo obwisłe i niestety, nie podobają mi się. Mój P oczywiście, mówi mi że jestem piękną i dobrą mamą. Starą się dlatego chyba dzięki temu przetrwaliśmy kryzys i dzisiaj jest cudownie. Więcej angażuje się w życie Tadzia , pomaga mi i w łóżku jest nam cudownie. :)

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 3 listopada 2022, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/03913e7d8a5c.jpg.html

    Mój Tadeusz , lubi pojeść 💚

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 3 listopada 2022, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli ogólnie na plus ;) ja właśnie jeszcze karmie ale mam straszne rozstępy po bokach i też moje piersi mi się nie podobają;( ale waze juz mniej niż przed ciaza więc czuje się z tym dobrze ;)
    Ojej jaki slodziaczek 😁 jaki już duży;)
    My rozszerzamy dietę ale narazie kawałki nie przechodzą bo ma odruch wymiotny... mam nadzieję że mu się to zmieni ... a to Krzys 😁

    https://zapodaj.net/88586649e8437.jpg.html

  • Magdalena1997 Ekspertka
    Postów: 269 90

    Wysłany: 3 listopada 2022, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mka, na ta chwile nie myśle o podjęciu pracy, nie wiem ile jeszcze posiedzę w domu. Chciałabym jeszcze conajmniej pół roku, może rok jeśli się uda.

    Karola trzymam kciuki! 😍

    Jeśli chodzi o sprawy intymne u nas niestety najlepiej nie jest, moje libido spadło chyba poniżej zera 🙄 nie wiem czy to coś problem jest we mnie czy może chodzi tu o zmęczenie, cały dzień na wysokich obrotach, nawet nie myśle o jakichkolwiek zbliżeniach z mężem 🙄 co daje się odczuć w naszej relacji niestety.. mam przez to ogromne wyrzuty sumienia. Mieliśmy z mężem okropny kryzys który trwa, staramy się jakoś to kleić do kupy ale są ciężkie momenty. Mam nadzieje, ze mimo wszystko jakoś z tego wyjdziemy.

    Fajnie dziewczyny, ze myślicie o kolejnych bąbelkach. Ja chyba jeszcze nie jestem na to do końca gotowa. Ale oczywiście nie chce żeby Marysia była jedynaczką.

    l22npx9ikikem2mh.png

    Córcia o imieniu Marysia ❤️🎀
  • Magdalena1997 Ekspertka
    Postów: 269 90

    Wysłany: 3 listopada 2022, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A oto Marysia ☺️

    https://zapodaj.net/62039462034e9.jpg.html

    l22npx9ikikem2mh.png

    Córcia o imieniu Marysia ❤️🎀
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 3 listopada 2022, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne te nasze dzieciaczki:)
    Magdalena u nas też było kiepsko tzn u mnie pod względem mnie i mojego libido. Ale to chyba tylko dlatego że mnie bolało. Byłam u ginekologa u fizjo też i niby ok było i bolało.. ;(

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 3 listopada 2022, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale piekna Marysia i jaka kiteczka 😁 kurcze to pewnie posiedzisz z małą i na spokojnie;)
    Jeśli chodzi o libido to u mnie też było średnio j zbliżenia po porodzie mnie też bolały, więc poszłam do fizjo i w sumie do tej pory chodziłam robilan ćwiczenia i jest duża poprawa , do tego raz w tygodniu przy karmieniu piersia po polroku od porodu kazała mi wkładać ampułki dopochwowe z kwasem hialuronowym żeby nie wysychała...
    Coś może się uda

‹‹ 424 425 426 427 428 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ