X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 3 listopada 2022, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale rosną te dzieciaki. Wszystkie śliczne 🥰

    U mnie sytuacja identyczna jak u Magdaleny. Może to przez kp.. jeśli do czegoś dochodzi to dlatego ze mam wyrzuty sumienia ze nie odczuwam potrzeby seksu w ogole a mąż wręcz przeciwnie. I jak już coś jest, to jest super, ale moje libido leży i kwiczy 🤷‍♀️

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Magdalena1997 Ekspertka
    Postów: 269 90

    Wysłany: 3 listopada 2022, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna u mnie jest IDENTYCZNIE jak u Ciebie. Tyle tylko ze ja nie karmie piersią 🙄

    l22npx9ikikem2mh.png

    Córcia o imieniu Marysia ❤️🎀
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 3 listopada 2022, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jest szansa ze to nie przez kp.. a miałam nadxieje ze koniec kp rozwiąże ten problem. Nie wiem co dalej 🤷‍♀️

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 3 listopada 2022, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie dni, że jak pomyślę o grze wstępnej to najchętniej przespała bym to i się obudziła zaraz po zadowolenie mojego facia😁
    Kiedyś częściej się kochaliśmy, ale może dlatego że chcieliśmy zajść w ciążę. ?

    Z drugiej strony czasem mam odwrotnie, mogłabym wszędzie to robić i czekamy aż mały pójdzie na drzemkę.

    Rozumiem nas dziewczyny, my po prostu jesteśmy zmęczone. Po całym dniu z dzidzią . Z praniem , gotowaniem itp próbujemy przetrwać. Przynajmniej ja tak mam.
    Liczba koleżanek zero.
    Mój plan dnia wygląda następująco
    -wstajemy odprawiamy poranną toaletę , ząbki itp
    - Ja pije kawę mały jeszcze rano wypija butelkę albo je kaszkę
    - zabawy zabawy i jeszcze raz zabawy.
    - jak Tadzinek ma super dzień to idzie na drzemkę ok 11 , czasem potrafi sam usnąć ale często niestety muszę leżeć obok . Przez co nie mogę nic zrobić
    - później drugie śniadanko
    - zabawa , książeczki itp
    - obiad
    - spacer
    -drzemka
    - około 18 przyjeżdża tata do domku
    I zbliżamy się do kolacji i kąpieli
    Oczywiście w między czasie od rana probuje zrobić obiad( robie na raty doslownie)
    Pranie i ogarnianie domu ale ileż można ogarniać dom?
    😁
    I naprawdę około 21 marzę o tym żeby napić się gorącej herbaty i wlepić oczy w książkę albo w tv.

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 3 listopada 2022, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja karmie I nie mam problemu...
    Ja staram się niby ogarniać dom i wszystko ale czasem ważniejszy jest Krzysio i w sumie nie raz bywało brudnawy 😅 albo bez obiadu no ale ;)
    To podziwiam Cie Karola jak bez koleżanek... mi się trafiło że koleżanka z tej samej miejscowości ma chłopczyka tydzień młodszego od Krzysia i codziennie na spacery popitalamy, można się wygadac

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 3 listopada 2022, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale piekne te wasze dzidzie 😍😍
    Tadziu 💜💜
    Krzysiooo ❤❤❤
    Marysia 😍😍😍
    Wszystkie super!!! Az zachcialo mi sie mocniej kolejnego bobasa !

    Karola, ty sie kobito uspokoj z tym pozadaniem bo nas zawstydzasz 🤣🤣
    Ja tez mam libido 0 ....
    Zle mi z tym.. mega zle.. ale nie wiem co robic... wiem ze to przez stres, zmeczenie.. i przez to ze przytylam.. nie czuje sie w swoim ciele z tym brzuchem super...
    A co do kolezanek ? Tez jestem na etapie BRAK.
    Takze pozdrawiam 🖐😁🤣😍

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 4 listopada 2022, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marien ja to wszystko robie z nudów. Bo w 4 ścianach idzie zwariować;)

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 4 listopada 2022, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy tylko z katarem powinnam jechać do lekarza ? Nic mu innego nie jest... z jednej strony nir chce przeginać a z drugiej głupieje

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 4 listopada 2022, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    Czy tylko z katarem powinnam jechać do lekarza ? Nic mu innego nie jest... z jednej strony nir chce przeginać a z drugiej głupieje
    U nas jak pojawił się katarek to inhalowałam malego i odciągałam z noska:)

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 4 listopada 2022, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odciągam i psikam mu tym solami mineralnymi , a teraz spi I normalnie nie chrapie ani buzi nie ma otwartej normalnie oddycha 😅 idzie zglupiec

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 4 listopada 2022, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My za to dzisiaj mamy problem ze snem. O 14 pierwsza drzemka, tylko u mnie na rączkach I co chwila jest płacz 😔
    https://naforum.zapodaj.net/e2cb1f81a284.jpg.html

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 4 listopada 2022, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku biedactwo może na niego tak ten dzień działa? Czy już lepiej trochę?

  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 4 listopada 2022, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jasne, nie ma zasady co do kp i libido, po prostu czytałam ze tak się czasem zdarza ze właśnie podczas kp czasem nie ma w ogole ochoty.. ale jak widać bez kp tez tak bywa. Magda, planujesz gdzieś się udać z tym problemem?

    Omg przechwalilam, mala wróciła ze żłobka z TURBO glutem. Noc na bank nieprzespana, oby szybko przeszło 😩 do tego chyba idą trójki wiec nie jest wesoło.

    Mka, dla Was tez zdrówka. Myśle ze z samym katarem nie ma potrzeby jechać do lekarza, tez miałam taka rozkmine. Kiedy jednak jechać? Nadal nie wiem 😆

    Karola, oby to tylko zły dzień a jutro będzie lepszy :)

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 4 listopada 2022, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że jutro będzie miał lepszy dzień.
    Obyśmy tylko nie mieli covid.. niestety mój P ma test pozytywny . Dzisiaj nie poszedł do pracy bo gorączkuje i biła go mięśnie .
    Wiecznie coś.. mam tylko nadzieję, że my Tadziulkiem będziemy się trzymać jakoś.


    Luna , oby katarek minął szybciutko:)

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 4 listopada 2022, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Luna miło to wiedzieć ze nie tylko ja taka rozkimna😅 bo ja już zgłupiałam mówię pojadę to mnie wyśmieją nie pojadę to będę sobie tłuc że może bardziej się rozchoruje 🤦‍♀️ no głupota
    Zdrówka dla córci oby szybko przeszło;)
    Karola o nie... więc zdrówka dla P a dla Was trzymajcie się bez chorobstwa ;)

  • Magdalena1997 Ekspertka
    Postów: 269 90

    Wysłany: 4 listopada 2022, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, chce sobie dać jeszcze trochę czasu, ale owszem myślałam już coś na ten temat. Tylko nie wiem czy my z mężem nie musielibyśmy zacząć od jakiejś terapii wspólnej. Niestety wszystko zaczęło się sypać niedługo po urodzeniu Marysi jak moja teściowa trochę za bardzo chciała ingerować w nasze życie :) z teściowa do tej pory nie mam zdrowych relacji a moja relacja z mężem na tym tez sporo ucierpiała.

    Co do katarku, pamietam pierwszy katar u Marysi 😅 katar plus kaszel. Oczywiście zaczęło się w nocy, a rano wykonałam już telefon do lekarza i umówiłam się na wizytę. Przy drugim katarku już tak nie panikowalam 😅 po prostu odciągałam gluta bardzo często i robiłam inhalacje. Mam wrażenie ze pediatra mojego dziecka już mnie tak kojarzy, ze spokojnie mogłabym się z nią umówić na kawę i ploteczki 😅 w lipcu Marysia złapała rotawirusa, to byl koszmar, u lekarza byłam chyba trzy razy w ciągu tygodnia. Długa historia ogólnie, nie będę Was zanudzać. Ale ja myśle, ze jeśli czujemy wewnętrznie potrzebę konsultacji z lekarzem, nawet przy głupim katarku to czemu nie, w końcu od tego oni są a my po coś płacimy te podatki 🙃

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

    l22npx9ikikem2mh.png

    Córcia o imieniu Marysia ❤️🎀
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 5 listopada 2022, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja teściowa tez jest.. wyjątkowa, ale na szczęście mąż jest po mojej stronie. Chociaż tez teoche się pogorszyło u nas po narodzinach Nadii. Ale to przez to ze wg niego jestem skupiona w 200% na niej, a jego niby olewam. Może byłoby inaczej, gdyby mi więcej pomagał. Ale już się przyzwyczaiłam…

    Magda, a mieliście robione jakieś testy na rota? Czy jak się określa co to za wirus? Opowiadaj!! Nam mala przyniosła jakiegoś wirusa ze żłobka. Sama raz zrobiła nieciekawa kupę, a ja, stary i moja mama myśleliśmy ze zejdziemy z tego świata 😆

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 5 listopada 2022, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja pamiętam jak mały nam zachorował jak miał pół roku . Do niedawna myślałam, że była to tzw trzydniówka ale na ciele ,mały nie miał zadnych krostek i słyszałam że jednak to nie to.

    Ale miał dosłownie 3 dni wysoka temperature. Leciał mi przez ręce. Byłam u mojej mamy na wakacjach wtedy , pojechała do lekarza a Pani doktor od razu chciała antybiotyk dać. Oczywiście CRP było w porządku i nie było podstwa. Po rozmowie z Pania doktor i mojej argumentacji 😁mały nie dostał antybiotyku. Ale te 3 dni to był jakiś koszmar. Nie spalam, nie jadlam . Aż na końcu złapała mnie taka migrena , że coś strasznego. Chyba stres puścił wtedy.
    Aj te początki.. człowiek nie wie jak się zachować. Ciekawe czy przy 2 dziecku będzie już inaczej.

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 5 listopada 2022, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko nie straszcie 😅

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 5 listopada 2022, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    O matko nie straszcie 😅
    Kochana my MAMY ze wszystkim sobie poradzimy.
    ! 💗

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
‹‹ 425 426 427 428 429 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ