X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyniki badan
Odpowiedz

Wyniki badan

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • HaniaSz21 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 12 listopada 2022, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś się orientuję czy wyniki są prawidłowe niby wszystko w normie ale wiem że wy często tu badalyscie.
    Dziś 4 dzień cyklu
    FSH 7.95
    Prolaktyna 12ng/ml
    Insulina 6,4
    Hormony tarczycowe też wszystkie w porządku

  • dominikawa Autorytet
    Postów: 641 521

    Wysłany: 14 listopada 2022, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wrzuć też wyniki tarczycowe:)

    👩30👨35 WROCŁAW
    długie cykle ok. 35dni, 4cs z testami ovu 🍀
    💊 wit. D, wit. C, cynk, omega, kwas foliowy, inozytol

    09.12 13dpo - ⏸️ 🍀
    10.12 beta: 481 mlU/mL
    12.12 beta: 1162 mlU/mL
    21.12 5t5d pęcherzyk ciążowy i żółtkowy 🍀
    03.01 7t4d dzidzia 13mm, bijące pięknie 💙
    24.01 10t6d maluszek 3.9cm, rośnij zdrowo 😍
    09.02 13t2d mały zdrowy tygrys 😀
    28.02 🍀
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 14 listopada 2022, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, często mimo tego, że wyniki są OK, jakiś głębszy problem jest.. ja już miałam naprawdę sporo badan, wszystkie w normie i mimo tego, że hormony mam w normie to owulacja jest później i faza lutealna jest za krótka.. jaka jest przyczyna? Nadal nie wiem...

  • dominikawa Autorytet
    Postów: 641 521

    Wysłany: 14 listopada 2022, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety zgadzam się, czasami wydaje mi się, że jest to loteria, wyniki mogą być spoko, a ciąży brak, a czasami kobiety z beznadziejnymi wynikami i udaje im się zajść, ale co można to warto poprawić dla własnego zdrowia.

    Czytałam, że jak brałaś Duphaston to fazy były ok?

    👩30👨35 WROCŁAW
    długie cykle ok. 35dni, 4cs z testami ovu 🍀
    💊 wit. D, wit. C, cynk, omega, kwas foliowy, inozytol

    09.12 13dpo - ⏸️ 🍀
    10.12 beta: 481 mlU/mL
    12.12 beta: 1162 mlU/mL
    21.12 5t5d pęcherzyk ciążowy i żółtkowy 🍀
    03.01 7t4d dzidzia 13mm, bijące pięknie 💙
    24.01 10t6d maluszek 3.9cm, rośnij zdrowo 😍
    09.02 13t2d mały zdrowy tygrys 😀
    28.02 🍀
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 14 listopada 2022, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dominikawa wrote:
    Niestety zgadzam się, czasami wydaje mi się, że jest to loteria, wyniki mogą być spoko, a ciąży brak, a czasami kobiety z beznadziejnymi wynikami i udaje im się zajść, ale co można to warto poprawić dla własnego zdrowia.

    Czytałam, że jak brałaś Duphaston to fazy były ok?

    Tak, ale brałam Duphaston przez 10 dni, zdaniem mojego nowego lekarza to jest za krótko, dodatkowo po Duphastonie (albo po Lamette, już sama nie jestem pewna) bardzo źle się czułam..

  • HaniaSz21 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 14 listopada 2022, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh 1.36
    FT4 14.29
    FT3 3.93
    U mnie teoretycznie niby problem z owulacja 2 razy byłam stymulowana clostilbegyt
    Ale niestety nic z tego. Ja już mam 2 dzieci ale mój obecny partner nie. Ale póki co jeszcze nie robiła badań

  • HaniaSz21 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 16 listopada 2022, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HaniaSz21 wrote:
    Tsh 1.36
    FT4 14.29
    FT3 3.93
    U mnie teoretycznie niby problem z owulacja 2 razy byłam stymulowana clostilbegyt
    Ale niestety nic z tego. Ja już mam 2 dzieci ale mój obecny partner nie. Ale póki co jeszcze nie robiła badań
    M

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ