Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyniki bety-pocieszcie
Odpowiedz

Wyniki bety-pocieszcie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2017, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowicjuszka90 wrote:
    Kochane, proszę o pomoc..
    Odkąd zaczęłam brać olej z wiesiołka - okres mi się zazwyczaj spóźnia wtedy ok. 3-4 dni (zawsze miałam jak w zegarku). Dzień po spodziewanym okresie - wczoraj - zrobiłam betę: 2,48 ... (zawsze miałam poniżej 2). Dziś mam dziwny śluz. Nie jest to typowe plamienie tylko mokry śluz koloru jakby jasnobrązowego. Ani to brązowy ani czerwony heh. Jak okres nie przyjdzie, jutro idę na betę. Ciężko sobie nie robić nadziei, tym bardziej, że staramy się prawie rok..
    Pozdrawiam
    Możliwe że to implantacja i za 3 dni powtórz betę

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nowicjuszka90 Debiutantka

Wysłany: 7 listopada 2017, 20:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mam lekkie plemienia, wręcz czarne. Hmm

• Selina Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2017, 09:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowicjuszka90 wrote:
    Teraz mam lekkie plemienia, wręcz czarne. Hmm
    A test robiłaś?

• nowicjuszka90 Debiutantka

Wysłany: 9 listopada 2017, 20:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozkrecila się @...

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ