X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyniki bety-pocieszcie
Odpowiedz

Wyniki bety-pocieszcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Niecierpliwa123 Ekspertka
    Postów: 137 52

    Wysłany: 19 października 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was. Jestem tu pierwszy raz. Pocieszcie mnie troszke ze wynik bety 3.2 moze byc oznaka baaardzo wczesnej ciazy. Badanie zrobilam ok 10dni od owulacji (chyba bo nie monitorowalam aby testy owulacyjne) zawsze wynik mialam <2.0 co w opisie lab. Znaczy brak ciazy. I teraz tez tak jest napisane ze kobiety nie bedace w ciazy <2.0 a moj wynik 3.2? Wiec moze kropka (o ile istnieje) jeszcze dobrze sie nie zakluła i za wczesnie ten wynik zrobilam? Czy ktoras tez jest taka kopnieta i robi tak szybko bete? Eeehhh... Żałuję tetaz

    xnw4flw15c030w8v.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 19 października 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa - zrób w sobotę albo poniedziałek powtórkę badania. Jeżeli wzrośnie to ciąża. Na tym etapie i z takim wynikiem nie można ani wykluczyć ani potwierdzić

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 19 października 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo jest takich "kopnietych" zagniezdzenie moze trwac do 12 dni po owu. Więc beta najlepiej po 12dniach . Z kolei Testy apteczne czasami wychodzą nawet 9 dni po owu.zazwyczaj poniżej to negatyw. Stawiam na 90 proc ze nie jesteś św ciazy. Wstrzymał się 2 dni i zrób betę

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa123 wrote:
    Witam Was. Jestem tu pierwszy raz. Pocieszcie mnie troszke ze wynik bety 3.2 moze byc oznaka baaardzo wczesnej ciazy. Badanie zrobilam ok 10dni od owulacji (chyba bo nie monitorowalam aby testy owulacyjne) zawsze wynik mialam <2.0 co w opisie lab. Znaczy brak ciazy. I teraz tez tak jest napisane ze kobiety nie bedace w ciazy <2.0 a moj wynik 3.2? Wiec moze kropka (o ile istnieje) jeszcze dobrze sie nie zakluła i za wczesnie ten wynik zrobilam? Czy ktoras tez jest taka kopnieta i robi tak szybko bete? Eeehhh... Żałuję tetaz

    A ja myślę, że możesz mieć nadzieję, że to ciąża. Powtórz badania za dwa dni i zobacz wynik. Z pewnością coś się zadziało:)

  • Niecierpliwa123 Ekspertka
    Postów: 137 52

    Wysłany: 20 października 2017, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny. Powtórzę bete w poniedzialek jak nie przyjdzie @. Bo ostatnio nie przychodzi regularnie-wrecz za wczesnie. Mam namnozonych wiele pęcherzyków w obu jajnikach i lekarz powiedzial ze moga byc lekkie problemy z zajsciem. Ahhh bo zawsze musi tak podkusic z tymi testami i badaniami i potem glowa zawalona różnymi myslami

    xnw4flw15c030w8v.png
  • Niecierpliwa123 Ekspertka
    Postów: 137 52

    Wysłany: 20 października 2017, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobilam sikanca o czulosci 10 i albo mam zwidy albo drugiej kreski jest cien cienia!!! Boze moze faktycznie cos jest na rzeczy? Myslicie ze jakbym powtorzyla dzisiaj bete to mimo ze nie minie 48godz to zwiekszyla by sie choc troche? O ile cos sie zadzialo?

    xnw4flw15c030w8v.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 20 października 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie widać. Powtorke po 48 godz robi sie dla potwierdzenia czy dobrze przyrasta.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Niecierpliwa123 Ekspertka
    Postów: 137 52

    Wysłany: 20 października 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Nie wytrzymalam zrobilam bete dzisiaj wynik 19. To dobrze? Wiem ze jeszcze za wczesnie na radosc ale mam juz nadzieje☺ brzuch mnie dzisiaj dosyc mocno boli jak na okres ktory ma byc chyba za 3 dni. Boje sie ze jezeli sie udalo to nie utrzyma sie. Do tego piekielnie bola mnie piersi ale to naprawde okropnie-czy to normalne? Bete w poniedzialek napewno powtorze jezeli nie nadejdzie @.

    Existenz lubi tę wiadomość

    xnw4flw15c030w8v.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 20 października 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super. Ciąża. Nie myśl że się nie utrzyma. Ja betę miałam 7 w dzień przyjścia okresu i juz można było się spodziewać ze biochemiczna. Brzuch i piersi to dobrze ze bolą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 19:47

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 21 października 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa nie martw się na zapas. Wiem że ciężko. Zrób w poniedziałek powtórkę bety i będziesz więcej wiedziała. Tez w poniedziałek idę na betę, wiem jaki to stres, trzymam za nas kciuki!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 21 października 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Niecierpliwa nie martw się na zapas. Wiem że ciężko. Zrób w poniedziałek powtórkę bety i będziesz więcej wiedziała. Tez w poniedziałek idę na betę, wiem jaki to stres, trzymam za nas kciuki!
    Trzymam mocno kciuki:-):-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Niecierpliwa123 Ekspertka
    Postów: 137 52

    Wysłany: 21 października 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj do tego poniedzialku taaak daleko. Wczoraj chyba przez to wszystko spac nie moglam. Pilik powiedz a ty na powtorke bety czy pierwszy raz? Trzymam kciuksy z calych sil!! Bedzie dobrze musi byc! Daj znac koniecznie.

    xnw4flw15c030w8v.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 21 października 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene dziękuje!
    Niecierpliwa będę robiła pierwsza betę, ale to już 17dpo więc liczę na wysokości ;)... jak dobrze pójdzie to jest szansa na cztery cyferki... test mi wyszedł blady w 10dpo, wczoraj piękna krecha.
    Jak wszystko będzie ok to w środę albo czwartek zrobię powtórkę

    joann, mi88 lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie, ile dniowy odstęp miałaś pomiędzy betą 3,2 a tą 19? Pytam z czystej ciekawości bo sama się wybieram ;)

  • Niecierpliwa123 Ekspertka
    Postów: 137 52

    Wysłany: 25 października 2017, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3.2 wyszedl mi w czwartek a w piatek polecialam znowu zrobic bo bym nie wytrzymala musialam sprawdzic czy cos sie zmieni☺

    terka lubi tę wiadomość

    xnw4flw15c030w8v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna robic o kazdej porze dnia to badanie?
    W pon bede miec 9dpo choc moim zdaniem 11dpo...czy jest sens?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Mozna robic o kazdej porze dnia to badanie?
    W pon bede miec 9dpo choc moim zdaniem 11dpo...czy jest sens?
    W 11dpo powinno już coś drgnąć, ale w 9dpo niekoniecznie. Znam to z własnego doświadczenia: 9dpo beta <0.1, 4 dni później 22.7. Wszystko zależy od dnia zagnieżdżenia. Ja niestety wtedy poroniłam w 6tc. Trzymam mocno kciuki za pozytywny wynik :)
    Jeszcze co do pory dnia: nie ma to znaczenia, nie musisz być na czczo i możesz robić w dowolnej porze dnia :) U mnie kosztuje ok. 25zł, wyniki po kilku godz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2017, 18:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam godzinke temu...41zl...masakra...
    Wg mnie za 3 dni okres...wg wykresu pozniej...

  • Tyska2 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 6 listopada 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w piątek robiłam bete ponieważ zarodek był mniejszy według usg niż powinien być według miesiączki. Beta wyszła w piątek 2867.0 a dziś 7078.0 czy to dobry przyrost czy za mały

    Tyska2
  • nowicjuszka90 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, proszę o pomoc..
    Odkąd zaczęłam brać olej z wiesiołka - okres mi się zazwyczaj spóźnia wtedy ok. 3-4 dni (zawsze miałam jak w zegarku). Dzień po spodziewanym okresie - wczoraj - zrobiłam betę: 2,48 ... (zawsze miałam poniżej 2). Dziś mam dziwny śluz. Nie jest to typowe plamienie tylko mokry śluz koloru jakby jasnobrązowego. Ani to brązowy ani czerwony heh. Jak okres nie przyjdzie, jutro idę na betę. Ciężko sobie nie robić nadziei, tym bardziej, że staramy się prawie rok..
    Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 10:38

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ