X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyniki progestwronu
Odpowiedz

Wyniki progestwronu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 138 110

    Wysłany: 14 października 2023, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂
    Robiłam dzisiaj badania progesteronu, jakoś 6/7 dpo.
    Jest to mój 18 dc.

    Wynik: 15,260 ng/ml

    Normy:

    faza folikularna 0,057 — 0,893 faza owulacyjna 0,121 — 12,000 faza lutealna 1,830 - 23,900 postmenopauza <0,050 — 0,126 KOBIETY CIĘŻARNE:
    I trymestr ciąży 11,000 — 44,300
    II trymestr ciąży 25,400 — 83,400
    III trymestr ciąży 58,700 — 214,000


    Czy taki wynik jest dobry? Nie bardzo się na tym znam. I czy z takim wynikiem jest możliwość zajścia w ciążę?
    Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź ❤️

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • M0210 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 14 października 2023, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik jest w normie, aczkolwiek musiałabyś jeszcze raz sprawdzić. Progesteron zaczyna spadać ok 3 dni przed @. Miałam 4dpo wynik 27 i później była to ciaza... jeśli Twój progesteron nie wzrośnie w najbliższych dniach tzn ze nie doszło do zapłodnienia, jeśli test wyjdzie + to też warto zbadać, bo niski oznacza, że musisz jak najszybciej zacząć brać luteine żeby nie doszło do utraty ciazy.

    Badałam teraz progesteron w 8dpo i mam 17.5... Też się martwię, że to trochę mało.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ