X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie wzrost temperatury
Odpowiedz

wzrost temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 14 listopada 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie czy ktoś mógłby zerknąć na mój wykres, bo ja z niego już nic nie rozumiem, śluz płodny miałam 10 i 11 testy owulacyjne wychodziły wtedy pozytywne, ale nie było mocnego skoku temperatury, za to 13 miałam spadek i dziś duży wzrost temperatury, ale wczoraj test negatywny...gubię sie w tym wszystkim i zastanawiam o co chodzi?

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 14 listopada 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, że owu była wczoraj, akurat w dniu, w którym nie zrobiłaś testu. One nie mówią kiedy owu jest, tylko ze organizm przygotowuje się do niej. Temperatura jest bardziej wiarygodna, jutrzejsza rozjaśni sytuacje.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 14 listopada 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź, robiłam test wczoraj i był negatywny, śluz też już niepłodny. No nic zobaczymy, podobno skok może być do 4 dni po owu, dziwne to wszystko. Mam tylko nadzieję, że to nie był cykl bezowulacyjny...

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 listopada 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej...hm..jak pisze kolezanka powyzej test mowi ze organizm sie szykuje do owulki a moze nawet wystapic po trzech dniach od dodatniego testu..po drugie rada odemnie starej weteranki tutaj mierz zawsze tempke o jednej porze :-) bo widze ze mieszeysz o 5.30 o 6.00 itp. a to jest bardzo wazne zeby bylo o jednej..nastaw se budzik np.na 5.30 czy 6 zmierz zapisz i idz dalej spac jak mozesz :-) powodzenia

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 14 listopada 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny, ja jestem zielona w tym temacie, martwi mnie tylko to, że skoro owulacja była wczoraj to plemniczki raczej nie miały szansy przeżyć a my od pozytywnego testu nie serduszkowaliśmy...o losie...

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 listopada 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    postaraj sie jak ci pisalam mierzyc o jednej godzinie a plemniczki maja szanse przezyc widzialam juz wykresy z jednym sercem na dwa dni przed owu i ciaza...

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 14 listopada 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jakby był to nic strasznego. 2 w roku to jeszcze norma :)

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 14 listopada 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, nie widziałam nowych postów... Polgodzinne odstępstwo nie jest aż takie istotne. Może być nawet to godziny różnicy a i tak wykres będzie wiarygodny. Tak czytałam...

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 listopada 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodaP wrote:
    O, nie widziałam nowych postów... Polgodzinne odstępstwo nie jest aż takie istotne. Może być nawet to godziny różnicy a i tak wykres będzie wiarygodny. Tak czytałam...
    moze i masz racje niewiem wiem ze mi kazano jak zaczelam se mierzyc o jednej godzinie ale spoko masz moze i ty racje :-) powodzenia

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ