X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Tusia20 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam 20 lat i od jakiegoś czasu staramy się o dziecko. Plastry era obstawiam trzy miesiące temu a do tego czasu i tak kochamy się bez zabezpieczeń jedynie stosunek przerywany (jak wiadomo to nie jest żadną metoda), mój partner wytwarza nieludzkie ilości preejakulatu i teraz tak, w tym cyklu już na poważnie zaczęliśmy starać się o maleństwo, moje cykle trwają po 29 dni ale problem polega na tym że po stosunkach w dni płodne (praktycznie codziennie) nagle mnie wzięło, zaczęłam się czuć jak zaraz przed miesiączka do której mam jeszcze ok 10 dni. Dwa dni temu moje sutki się zbuntowany i nawet bluzeczka która je ociera mnie drażni a na około pojawiły się bruzdy. Zwymiotowalam po zwyczajnym jedzeniu mam wstręt do zapachu mięsa i mojego kremu a wczoraj pędzlem do toalety bo myślałam że dostałam okres kiedy coś mi pocieklo po nodze, okazało się że to biały lepki lekko rozciągłości śluz który zwykle pojawia się u mnie po miesiaczce ale nigdy aż tyle żebym musiała się przebrać, dzisiaj na razie praktycznie sucho. To nie możliwe żebym po paru dniach od zapłodnienia tak się czuła, znaczy ja czuję się względnie dobrze ale moje ciało swiruje. Zaczęłam się zastanawiać czy do zapłodnienia nie doszło wcześniej ale nie chce jeszcze robić testu, chyba na to za szybko. Najbardziej mnie nurtuje wzięcie trwające od pięciu dni a jestem wegetarianka i po moim jedzeniu nigdy nie miałam wzdęcia. Jak myślicie, mogę być w ciąży, robić ten test czy sobie odpuścić?

    agapat, Kinia9696 lubią tę wiadomość

  • Maenka Autorytet
    Postów: 1648 1987

    Wysłany: 6 lutego 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Tusia, ja czekałabym do terminu @ i wtedy testowała. Mam już kilka cykli starań za sobą i muszę powiedzieć, że niekiedy bywało tak, że miałam wszystkie możliwe "książkowe" objawy ciąży, a okazywało się, że nic z tego nie wychodziło... Oczywiście mam nadzieję, że w Twoim przypadku jest inaczej, ale nauczyłam się, że luz to podstawa :). Sama aktualnie czekam na @ (oby go nie było :D), wiadomo, że o tym myślę i mam to gdzieś w głowie, ale na pewno staram się nie analizować intensywnie posiadanych lub nieposiadanych objawów przed okresem. Powodzenia!

    m3sxqqmzr2yat7k2.png

    👱‍♀️hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy; AMH 6,7; PCO; MTHFR c.1286A>C (A1298C); choroba autoimmuno; ANA+; anemia - ukryty niedobór żelaza; PAI 4G/SG hetero; podwyższone nk w macicy; niska il10.
    👨słabe parametry nasienia.

    ✨01.2019: FAMSI nr 1
    = ET + 3 ❄❄❄.
    23.02.19: ET morulki - 😥
    07.05.19: FET blastki - 😥
    21.08.19: FET 2 blastek: 2.2.3 i 3.2.2 - cb 😥

    ✨09.12.19: FAMSI nr 2
    = 2 ❄️❄️.
    04.06.20: FET 4.1.1 i 4.2.3: 6 dpt: 56🍀, 8 dpt: 189, 11 dpt: 560, 14 dpt 3300, 19 dpt: 20.000 jest 2mm wojownik, 31dpt mamy ❤ - cudzie trwaj
    03.09.20: it's a boy! 👶
    02.2021: mamy nasz cud ❤
  • elforia Autorytet
    Postów: 559 357

    Wysłany: 6 lutego 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia trzymam kciuki za ciąże :)

    Od siebie mogę Ci powiedzieć, że często po odstawieniu antykoncepcji organizm długo wraca do siebie. Cykle się wydłużają i objawy są podobne do ciąży. Odczekaj dwa tygodnie od dnia kiedy mogło dojść do zapłodnienia i zrób test z krwi :)

    Powodzenia

    age.png
    2011 👦🏼❤️
    2013 👧🏼❤️
  • Tusia20 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 7 lutego 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jest 30 dc i po miesiączkę ani śladu :) jestem umówiona na jutro na pobranie krwi a dzisiaj po pracy chce zrobić test miałam to zrobić rano ale nie zdążyłam pojechać po test

  • Tusia20 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 7 lutego 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy które miałam chyba wskazywały na owulacje chociaż wzdeta jestem do dzisiaj a w nocy obudziła mnie zgaga i miałam ja autentycznie pierwszy raz w życiu od 2 do 7 rano nie spałam a później w biegu szykować się do wyjścia :D moooze się uda ale staram się podchodzić do tego z dystansem

    Aniaania lubi tę wiadomość

  • elforia Autorytet
    Postów: 559 357

    Wysłany: 7 lutego 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia daj znać jak test i wyniki krwi :)

    Miasa lubi tę wiadomość

    age.png
    2011 👦🏼❤️
    2013 👧🏼❤️
  • Tusia20 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 7 lutego 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde martwię się jeszcze półtorej godziny w pracy a mnie zaczął albo kłóc jajnika albo mam skurcze przed miesiączka. Ale to pewnie teraz sobie wmawiać w drugą stronę, mam dzisiaj sporo stresu w firmie :/

  • Tusia20 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 7 lutego 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test negatywny... Na bete nie idę może jak jeszcze parę dni nie będę miała @ ale na razie jest mi po prostu smutno

  • elforia Autorytet
    Postów: 559 357

    Wysłany: 7 lutego 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia spokojnie
    Polecam mierzenie temp :)

    age.png
    2011 👦🏼❤️
    2013 👧🏼❤️
  • Tusia20 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 8 lutego 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale @ nadal nie ma, nawet się nie czuje jak na @. Pożyjemy zobaczymy :)

  • Tusia20 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 8 lutego 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturę mierze sporadycznie dzisiaj jest 37

    Marzycielkaa lubi tę wiadomość

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 10 lutego 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia a moze po prostu owu Ci sie przesunęła? I to co czułaś to właśnie ona? Jeśli nie mierzysz temperatury cały czas to nie wiesz w sumie kiedy była. To ze cykle miałaś zawsze 29dni to nie znaczy ze sie jakiś dłuższy trafić nie mógł ;)

    Asia8787 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Tusia20 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 10 lutego 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierze co drugi trzeci dzień, teraz codziennie i od trzech dni cały czas 37-37.2 norma u mnie to 36.4-36.6 biorąc pod uwagę owu miałam ja w 17 dniu cyklu więc czekam do poniedziałku żeby jeszcze raz sprawdzić ale ja mam regularne cykle i jest już trzy dni po terminie @ a jej nie ma, ale czekam pokornie. W razie jakbym nie dostała do poniedziałku @ umówiłam się na bete ale jestem złej myśli, chyba nic z tego :(

  • Tusia20 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 10 lutego 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dłuższy oczywiście mógł się trafić do tej pory zdarzyło mi się to dwa razy ale rzeczywiście późno miałam owu w tym miesiącu :)

  • Tusia20 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 10 lutego 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś mnie dzisiaj podkusiło i będąc w Tesco wzięłam test pepico i mam bladziocha!! Pierwszego w życiu :D zaczęłam liczyć i rzeczywiście dzisiaj może być pierwszy dzień po zagnieżdżeniu się zarodka... Partner już szczęśliwy jak dziecko a ja czekam z radością do poniedziałku z rana test a potem od razu idę na krew :)

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 16 lutego 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia i jak potwierdziło się? Jesteś w ciąży?

    inka lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Tusia20 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 18 lutego 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jestem :D po sobotnim bladziocha zrobiłam w poniedziałek kolejne dwa test i też wyszły blodzochy w środę odebrałam wyniki bety z pon. 232 :D w piątek byłam u ginekologa, zobaczyłam mojego małego bombelka, jestem w piątym tygodniu :) za tydzień usłyszę serduszko ❤

    agniecha2101, admiralka, Klamka82 lubią tę wiadomość

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 18 lutego 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej to super :-) gratuluję! Niech rośnie zdrowo bombelek :-)
    Mam nadzieję, że i mnie czeka miła niespodzianka niedługo ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Tusia20 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 19 lutego 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę trzymać kciuki za każdą kobietę która chce zostać mamą, to na prawdę wyjątkowe uczucie wiedzieć że taki bombelek w tobie rośnie a zobaczyć to już w ogóle SZOK :D ja byłam zachwycona na usg już samą kropką :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    ja na jutro mam planowaną datę okresu.
    Może to śmieszne, ale co chwilę biegam do toalety i sprawdzam czy @ nie przyszła :D
    Oby to był szczęśliwy cykl! Trzymam kciuki również za Was :)

    agniecha2101, Daisy90 lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ