X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisz koniecznie czy test wyszedł pozytywny :)

  • Soldier-Woman Przyjaciółka
    Postów: 125 45

    Wysłany: 21 lutego 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki:) już by pewnie pobiegła po test, ale jestem w pracy :((((

    11.2018 Synek Eliasz 👶. 03.2023 - zaczynamy starania o drugiego dzidziusia👶👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro tez będę testować i nie mogę sie juz doczekać :)
    A ile jesteś po planowabym okresie? :)

  • Soldier-Woman Przyjaciółka
    Postów: 125 45

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero 2 dni... prawde mówiąc nie nastawiam sie.... a Ty?

    11.2018 Synek Eliasz 👶. 03.2023 - zaczynamy starania o drugiego dzidziusia👶👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez drugi dzień :)

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka wrote:
    Dobrze to rozumiem, u nas znajomi wiedzą, ze już zaczynamy starać sie o dzidziusia, ale nie wglebiamy sie w to jakoś, bo po co :D tym bardziej, ze większość naszych znajomych nie jest jeszcze na tym etapie co my, wiec mamy trochę inne priorytety :)
    Najbardziej mnie denerwuja te pytania w rodzinie i wśród znajomych, ze kiedy w końcu potomek itd. :) wszyscy mysla, ze pstrykniemy palcami i od razu będzie ;)

    Mnie też to drażni strasznie, szczególnie ze strony teściów... Cały czas dopytujä kiedy w końcu u nas będzie dzidzia. Ostatnio się wkurzyłam i powiedziałam, że dziecka nie da się sobie kupić. Z mojej strony narazie mamy spokój, bo siostra w grudniu urodziła, pierwsza wnuczka moich rodziców, więc narazie nią są zajęci i nas nie męczą. Ale w święta to myślałam, że zwariuję, bo każdy przy opłatku nam dziecka życzył, (chociaż nie każdy wiedział czy my w ogóle już chcemy), a mi tak przykro było wtaedy, bo akurat @ dostałam z rana :-/ Ta rodzinka to czasem tylko dobija zamiast wspierać.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soldier-Woman wrote:
    Mam nadzieje dziewczyny ze macie racje:) obawiam sie tylko tym ze odczytany został wynik po 20 minutach, ze moze być błędny. Wieczorem i rano powtórzę test:)

    Z jednej strony masz rację, że trochę późno odczytałaś, ale tak na mój rozum, to dziwne by było, żeby taka wyraźna druga kreska pojawiła się jakbyś nie była w ciąży, mimo tego że po takim czaaie odczytałaś. Daj znać koniecznie jak powtórzysz.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Soldier-Woman Przyjaciółka
    Postów: 125 45

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście ze dam znac :) długo sie starasz już?

    11.2018 Synek Eliasz 👶. 03.2023 - zaczynamy starania o drugiego dzidziusia👶👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi teście już debatują nad imieniem dla wnuka, tak jakby to od nich zależało :D

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soldier-Woman wrote:
    Oczywiście ze dam znac :) długo sie starasz już?

    4 cykl. W sumie niedługo, ale dla mnie to już jak wieczność. Nie myślałam wcześniej, że to takie trudne może być, te czekanie i w ogóle :-/ i że tyle emocji temu towarzyszy.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka wrote:
    Moi teście już debatują nad imieniem dla wnuka, tak jakby to od nich zależało :D

    No to masz jeszcze ciekawiej niż ja :-P Wiesz ja w sumie, to jestem 1600 km od naszych rodziców, więc za często nie muszę wysłuchiwać, ale za to jak tylko zajedziemy do PL, to wtedy na zapas :-P

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soldier-Women a Ty jak długo się starasz?

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    No to masz jeszcze ciekawiej niż ja :-P Wiesz ja w sumie, to jestem 1600 km od naszych rodziców, więc za często nie muszę wysłuchiwać, ale za to jak tylko zajedziemy do PL, to wtedy na zapas :-P
    Zazdroszczę! Ja mieszkam z moim mężem u jego rodziców od 2,5 roku i przyznam, ze staje sie to dla mnie coraz bardziej uciążliwe, a podejrzewam, ze jak pojawi sie dziecko będzie jeszcze gorzej, bo zaczną się dobre rady i wtracanie we wszystko :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2018, 14:11

  • Soldier-Woman Przyjaciółka
    Postów: 125 45

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101. Prawde mówiąc, nie staraliśmy sie, stwierdziliśmy ze zaczniemy na wakacjach, chyba ze cos wcześniej sie przytrafi- i mam nadzieje ze to właśnie ten moment:)

    11.2018 Synek Eliasz 👶. 03.2023 - zaczynamy starania o drugiego dzidziusia👶👶
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie do dziewczyn które będą testować,jaka jest u Was szyjka?tzn:czy jest wysoko-nisko,i czy jest twarda(rozpulchniona).U mnie w poprzednim cyklu dzień przed @ była rozpulchniona a w tym od 8dpo już jest rozpulchniona i zastanawiam się czy tylko ja tak mam?.

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    A ja mam pytanie do dziewczyn które będą testować,jaka jest u Was szyjka?tzn:czy jest wysoko-nisko,i czy jest twarda(rozpulchniona).U mnie w poprzednim cyklu dzień przed @ była rozpulchniona a w tym od 8dpo już jest rozpulchniona i zastanawiam się czy tylko ja tak mam?.
    Ja wczoraj miałam termin @. Do wczoraj była wysoko, natomiast dzisiaj od rana nisko, raczej twarda, nie umiem tylko odróżnić czy zamknieta czy otwarta :)

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie zazdroszczę ;-) Ja zawsze powtarzałam, że nigdy w życiu nie będę mieszkać ani z moimi ani z męża rodzicami. Wystarczająco już dają popalić jak jesteśmy tylko parę dni :-P No ale tak mówię, bo mam opcje do wyboru, ale żebym musiała, to bym mieszkała napewno, jakoś bym wytrzymała. A tak w ogóle to moi rodzice kilka miesięcy przed naszym ślubem się rozstali i mama mieszka teraz ze swoim nowym partnerem, a tata sam ( do tej pory nie mogę w to uwierzyć, zawsze myślałam, że takie rzeczy to nie w mojej rodzinie, a jednak), no a teściowa choruje na raka już od jakiś 3 lat, przez jakiś czas było trochę lepiej, w święta jeszcze było ok, a teraz się pogorszyło bardzo mocno no i lekarz mówi, że długo już nie pożyje, więc i teść niedługo zostanie sam. No ale co poradzisz, takie życie. Mam tylko cały czas nadzieję, że zdążymy jeszcze teściowej chociaż dobrą wiadomość przekazać.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam tak przeważnie że dzień przed @ jest wysoko a tego dnia co ma być @ to nisko

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    No to nie zazdroszczę ;-) Ja zawsze powtarzałam, że nigdy w życiu nie będę mieszkać ani z moimi ani z męża rodzicami. Wystarczająco już dają popalić jak jesteśmy tylko parę dni :-P No ale tak mówię, bo mam opcje do wyboru, ale żebym musiała, to bym mieszkała napewno, jakoś bym wytrzymała. A tak w ogóle to moi rodzice kilka miesięcy przed naszym ślubem się rozstali i mama mieszka teraz ze swoim nowym partnerem, a tata sam ( do tej pory nie mogę w to uwierzyć, zawsze myślałam, że takie rzeczy to nie w mojej rodzinie, a jednak), no a teściowa choruje na raka już od jakiś 3 lat, przez jakiś czas było trochę lepiej, w święta jeszcze było ok, a teraz się pogorszyło bardzo mocno no i lekarz mówi, że długo już nie pożyje, więc i teść niedługo zostanie sam. No ale co poradzisz, takie życie. Mam tylko cały czas nadzieję, że zdążymy jeszcze teściowej chociaż dobrą wiadomość przekazać.
    Na pewno bardzo by się ucieszyła! Trzymam kciuki, żebyś w sobotę zobaczyła dwie kreseczki! :)

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soldier-Woman wrote:
    agniecha2101. Prawde mówiąc, nie staraliśmy sie, stwierdziliśmy ze zaczniemy na wakacjach, chyba ze cos wcześniej sie przytrafi- i mam nadzieje ze to właśnie ten moment:)

    Życzę Ci, żeby to był właśnie ten moment i żebyś przez te stresy związane z nieudanym staraniem nie musiała przechodzić :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ