X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kilki dni biały, grudkowaty śluz, niestety dzisiaj szyjka opadła, wiec chyba pozostaje czekać na @ i lecieć do apteki po termometr :(

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam szyjkę nisko od paru dni, więc nie wiem czy to musi koniecznie oznaczać, że już @ nadchodzi... Jak patrzyłam sobie po różnych wykresach, to dziewczyny w różnych pozycjach miały szyjkę w momencie pozytywnego testu. Więc miejmy nadzieję, że jednak nie przyjdzie ;-)
    A wracając do imion jeszcze, to mój mąż stwierdził, że on wybiera dla chłopca, a ja dla dziewczynki ;-) czyli nie mam dużo do powiedzenia w tej kwestii :-P ale oczywiście bez mojej akceptacji nic nie przejdzie ;-)
    A powiedz mi, masz jakieś objawy, których nie miałaś w poprzednich cyklach lub takie które dają Ci nadzieję, że możesz być jednak w ciąży..?

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze Ci powiem, ze sama juz nie wiem :)
    Generalnie zawsze przed okresem miałam silny PMS, od razu po owulacji zaczynały mnie bolec piersi tak, ze nie mogłam ich dotknąć, w tym cyklu piersi są powiekszone, ale bol jest minimalny i zaczął sie dopiero jakiś tydzień po owu.
    Od paru dni mam tez bóle głowy, gdzie wcześnie mi sie to raczej nie zdarzalo ;)
    Ale nie wiem czy to wszystko można łączyć z ciąża :)
    A Ty? Czujesz sie jakoś inaczej? :)

  • Soldier-Woman Przyjaciółka
    Postów: 123 45

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, miałyście tak już? Któraś z Was i okazała sie ciaza? Otóż dziś rano zrobiłam test i poszłam sie ogarniać odprawy, po 20 minutach przypomniałam sobie i poszłam sprawdzić, i wyszło cos takiego http://a64.tinypic.com/1z1wd4j.jpg. Okres spóźnia mi sie drugi dżin, brzuszek pobolewa jak na miesiączkę, piersi lekko bolą i pełniejsze tez jak przed miesiaczka. Wieczorem znów testuje.

    11.2018 Synek Eliasz 👶. 03.2023 - zaczynamy starania o drugiego dzidziusia👶👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba możemy Ci gratulowac :)
    Ale powtórzyłabym jeszcze dzisiaj i jutro rano :)

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soldier-Woman wrote:
    Witajcie dziewczyny, miałyście tak już? Któraś z Was i okazała sie ciaza? Otóż dziś rano zrobiłam test i poszłam sie ogarniać odprawy, po 20 minutach przypomniałam sobie i poszłam sprawdzić, i wyszło cos takiego http://a64.tinypic.com/1z1wd4j.jpg. Okres spóźnia mi sie drugi dżin, brzuszek pobolewa jak na miesiączkę, piersi lekko bolą i pełniejsze tez jak przed miesiaczka. Wieczorem znów testuje.

    Hej! Nie jestem expertem, nigdy nie byłam w ciąży, nie miałam jeszcze tej przyjemności zobaczenia dwóch kresek ma swoim teście, ale Twój jest moim zdaniem jak najbardziej pozytywny. Myślę, że można gratulować :-) a jeśli chcesz powtórzyć, to zrób to lepiej dopiero jutro rano.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka wrote:
    Szczerze Ci powiem, ze sama juz nie wiem :)
    Generalnie zawsze przed okresem miałam silny PMS, od razu po owulacji zaczynały mnie bolec piersi tak, ze nie mogłam ich dotknąć, w tym cyklu piersi są powiekszone, ale bol jest minimalny i zaczął sie dopiero jakiś tydzień po owu.
    Od paru dni mam tez bóle głowy, gdzie wcześnie mi sie to raczej nie zdarzalo ;)
    Ale nie wiem czy to wszystko można łączyć z ciąża :)
    A Ty? Czujesz sie jakoś inaczej? :)

    Też się tak zastanawiam, czy sobie poprostu nie wmawiam, że to mogą być wczesne objawy ciążowe... Mnie też pobolewa głowa, od wczoraj mam taki apetyt, że jadłabym ciągle i wszystko co mam pod ręką, z kolei jak kolega zapalił wczoraj przy mnie papierosa, to tak mi śmierdział, że myślałam, że zwymiotuję (a jeszcze niedawno, mimo tego, ze rzuciłam już prawie pół roku temu, to mi tak papieroski ładnie pachniały i jak gdzieś poczułam, to chciało mi się dymka puścić, ledwo się powstrzymywałam :-P ). Poza tym ból przedmiesiączkowy mam, ale dużo słabszy niż zawsze i tak tylko kilka razy dziennie coś tam lekko poczuję. Piersi mnie nie bolą, ale w sumie, to mnie i przed @ nie bolą, tylko same sutki trochę. Mam wzdęcia straszne, ale to może być też przez to, że jem co popadnie :-P I tak w sumie wszystko to może wskazywać na ciąże jak i nie na ciąże :-P

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dokładnie to samo, niestety objawy ciążowe ciężko odróżnić od tych przed okresem ;)
    Ja dzisiaj kupuje test i jutro testuje jeśli @ nadal nie przyjdzie, bo umieram z ciekawości, czuje sie jakbym siedziała na tykającej bombie :D

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i jeszcze wkur...ia mnie wszystko w koło bez powodu :-P i jakieś takie śmieszne wahania nastroju mam...ze skrajności w skrajność normalnie, od śmiechu do płaczu :-P

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, testuj koniecznie :-) ja i tak się dziwię, że tyle wytrzymałaś ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie brzuch tez przestaje bolec, wiec może to dobry znak :)

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nie potrafię od kilku dni o niczym innym myśleć.. a jeszcze z 3 dni do spodziewanej @ :-/

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję sie, ze ujrze jedna kreskę i czar prysnie :D

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale pomyśl jaka będzie radość jak zobaczysz jednak dwie :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo, cieszę sie ze tu sie mogę wygadac i porozmawiać o niektórych rzeczach, bo męża nie chce nakrecac i póki co nie mowie mu nawet, ze @ sie spóźnia :)

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym nie mówiła chyba nic mężowi. A z facetem to i tak nie da się o wszystkim pogadać, bo niby co oni mają wiedzieć o śluzach, szyjkach, przeróżnych bólach itp :-P U mnie w tej chwili jest tak, że mąż myśli, że skoro powiedziałam, że zaczyna mnie brzuch pobolewać na @, to znaczy, że niestety się nie udało. Mam nadzieję, że jeszcze będzie miał niespodziankę ;-)
    A tak poza tym, to powiem Ci, że odkąd nie mieszkam już w PL, to i za bardzo nie mam z kim tak od serca pogadać. Zresztą z moich trzech najlepszych kumpel jedna jest w Polsce, druga w Szkocji, trzecia w Szwecji, a ja w Szwajcarii :-P i tak trochę kontakty osłabły ostatnio, każda swoim życiem żyje. No i tak przez to, że nie mam się komu wygadać za bardzo, to zaczęłam się trochę na forum udzielać :-) w sumie to chyba nawet łatwiej jest wyżalić się komuś obcemu ;-) szczególnie w takich tematach ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I fajnie wiedzieć, że ktoś jest np na tym samym etapie :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze to rozumiem, u nas znajomi wiedzą, ze już zaczynamy starać sie o dzidziusia, ale nie wglebiamy sie w to jakoś, bo po co :D tym bardziej, ze większość naszych znajomych nie jest jeszcze na tym etapie co my, wiec mamy trochę inne priorytety :)
    Najbardziej mnie denerwuja te pytania w rodzinie i wśród znajomych, ze kiedy w końcu potomek itd. :) wszyscy mysla, ze pstrykniemy palcami i od razu będzie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też jest łatwiej jak zaczęła tu pisać :)

  • Soldier-Woman Przyjaciółka
    Postów: 123 45

    Wysłany: 21 lutego 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje dziewczyny ze macie racje:) obawiam sie tylko tym ze odczytany został wynik po 20 minutach, ze moze być błędny. Wieczorem i rano powtórzę test:)

    11.2018 Synek Eliasz 👶. 03.2023 - zaczynamy starania o drugiego dzidziusia👶👶
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ