X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    A ja mam pytanie do dziewczyn które będą testować,jaka jest u Was szyjka?tzn:czy jest wysoko-nisko,i czy jest twarda(rozpulchniona).U mnie w poprzednim cyklu dzień przed @ była rozpulchniona a w tym od 8dpo już jest rozpulchniona i zastanawiam się czy tylko ja tak mam?.

    Wydaje mi się, że na to chyba nie ma reguły. Z tą szyjką to chyba ciężki temat jest, bo z tego co się orientuję, to dziewczyny przeróżnie mają. Ja akurat termin @ mam gdzieś na sobotę, a szyjka nisko, twarda i lekko otwarta. Książkowo podobno przed @ powinna być nisko, twarda i zamknięta, w dniach @ twarda, nisko i lekko otwarta, a jak dojdzie do zapłodnienia, to wysoko, miękka i zamknięta. Ale chyba mało która kobietka ma tak typowo książkowo ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka wrote:
    Na pewno bardzo by się ucieszyła! Trzymam kciuki, żebyś w sobotę zobaczyła dwie kreseczki! :)

    Z jednej strony wydaje mi się, że by się ucieszyła, bo nie raz dopytywała się, kiedy to u nas będzie bobo, a z drugiej, to wiem, że jej nie pasuje to, że ja nie pracuję i ona chyba chce kolejnego wnuka czy wnuczki, ale bardziej by chyba chciała, żebym najpierw pracę znalazła stałą.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś tak głowa boli, że nie mogę normalnie funkcjonować, już dawno mi tak bani nie rozsadzało :-/ to pewnie dlatego, że za dużo już myślę o przypuszczalnej ciąży:-P

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z drugiej strony skoro radzicie sobie bez Twojej pracy to co jej to przeszkadza :)
    Pewnie jakbys urodziła w Szwajcarii to jakieś becikowe czy socjal tez maja dobry, wiec na pewno źle na tym nie wyjdziecie :) robcie po swojemu, olac gadanie teściowej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2018, 15:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj z tego wszystkiego o 20 zasnelam i nawet nie doczekalam jak maz wrócił z pracy :) tez ciągle myślę o tym, biegam do toalety żeby sprawdzać czy nie przyszła niechciana kolezanka ;D

  • Soldier-Woman Przyjaciółka
    Postów: 125 45

    Wysłany: 21 lutego 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha2101 - mam nadzieje ze u Ciebie tez będzie już ten moment:) i nie bedziesz musiała więcej przechodzić przez te wyczekiwanie, rozczarowanie i frustracje.... będzie dobrze. Trzymam kciuki i tez daj znac czy sie udało:)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    11.2018 Synek Eliasz 👶. 03.2023 - zaczynamy starania o drugiego dzidziusia👶👶
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka wrote:
    Z drugiej strony skoro radzicie sobie bez Twojej pracy to co jej to przeszkadza :)
    Pewnie jakbys urodziła w Szwajcarii to jakieś becikowe czy socjal tez maja dobry, wiec na pewno źle na tym nie wyjdziecie :) robcie po swojemu, olac gadanie teściowej :)

    Wiesz chyba gryzie ją trochę to, że jej syn mnie "utrzymuje" :-P ale że jej córkę mąż utrzymuje, to już nie przeszkadza :-P
    Powiem Ci, że właśnie wbrew pozorom, to tu mi nic nie przysługuje :-/ tu jakiś socjal to jest dopiero jak się ponas piątkę dzieci ma, więc trochę nam jeszcze brakuje :-P Nie wszędzie za granicą jest tak fajnie. pod tym względem, to nawet w Polsce jest lepiej, bo cokolwiek się od państwa należy, a tu zupełnie nic :-/ jedyne co, to mąż będzie miał z 200 franków więcej do wypłaty na dziecko. No ale plus jest taki, że tu i z jednej męża wypłaty we trójkę nawet przeżyjemy, i jeszcze może uda się coś delikatnie odłożyć, a w Polsce byłoby pewnie ciężko. Narazie, dopóki jeszcze mniej wydatków to oszczędzamy jak się da i staramy się odkładać jak najwięcej, żeby mieć zapasik wystarczający w razie co, bo też nie planujemy tu żyć na stałe, chcemy za jakiś czas wrócić do Polski. A tak na marginesie Szwajcaria specyficznym bardzo krajem jest :-P

    Ty chyba w ciąży faktycznie jesteś, skoro już o 20 śpisz;-) rób test koniecznie jutro :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soldier-Woman wrote:
    Agniecha2101 - mam nadzieje ze u Ciebie tez będzie już ten moment:) i nie bedziesz musiała więcej przechodzić przez te wyczekiwanie, rozczarowanie i frustracje.... będzie dobrze. Trzymam kciuki i tez daj znac czy sie udało:)

    Dzięki :-) Napewno dam znać, wszystko na bieżąco w tym wątku ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Wiesz chyba gryzie ją trochę to, że jej syn mnie "utrzymuje" :-P ale że jej córkę mąż utrzymuje, to już nie przeszkadza :-P
    Powiem Ci, że właśnie wbrew pozorom, to tu mi nic nie przysługuje :-/ tu jakiś socjal to jest dopiero jak się ponas piątkę dzieci ma, więc trochę nam jeszcze brakuje :-P Nie wszędzie za granicą jest tak fajnie. pod tym względem, to nawet w Polsce jest lepiej, bo cokolwiek się od państwa należy, a tu zupełnie nic :-/ jedyne co, to mąż będzie miał z 200 franków więcej do wypłaty na dziecko. No ale plus jest taki, że tu i z jednej męża wypłaty we trójkę nawet przeżyjemy, i jeszcze może uda się coś delikatnie odłożyć, a w Polsce byłoby pewnie ciężko. Narazie, dopóki jeszcze mniej wydatków to oszczędzamy jak się da i staramy się odkładać jak najwięcej, żeby mieć zapasik wystarczający w razie co, bo też nie planujemy tu żyć na stałe, chcemy za jakiś czas wrócić do Polski. A tak na marginesie Szwajcaria specyficznym bardzo krajem jest :-P

    Ty chyba w ciąży faktycznie jesteś, skoro już o 20 śpisz;-) rób test koniecznie jutro :-)
    Jeśli będziecie się mogli utrzymać w Szwajcarii z jednej wypłaty to i tak super :)
    W Polsce byłoby ciężko.. Chociaż przyznam Ci szczerze, że ja pracuję, bo muszę, póki jesteśmy sami pewnie utrzymalibyśmy się z jednej wypłaty, ale jak będziemy w trójkę mogłoby być ciężko :)
    ale dla mnie najlepszą pracą jest po prostu bycie kurą domową :D
    i nie rozumiem fenomenu tych wszystkich kobiet, które za wszelką cenę dążą do kariery, awansów i pieniędzy odkładając na później rodzinę i macierzyństwo :)
    mi wystarczyłaby trójka dzieci, mąż, mały dom z ogródkiem i byłabym największą szczęściarą na świecie :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    testy kupione, a zaczynam krwawić :(
    Próbujemy dalej, tym razem z mierzeniem temperatury :)
    Dalej trzymam za Was kciuki! :)

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To masz takie samo myślenie jak ja :-) Mówiłam, że jesteśmy podobne ;-) Mi też się mały własny domek z ogródeczkiem marzy :-)
    Kurczę, a ja naprawdę myślałam, że Ci się udało tym razem. Przykro mi :-( Powodzenia w następnym cyklu, w końcu musi się udać:-*
    A może to tylko plamienie...? Zaczęłaś normalnie krwawić jak zawsze?

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na plamienie implantacyjne chyba jest za późno, zobaczę jak się rozkręci, ale nie mam juz raczej złudzeń :)
    Mam nadzieję, ze Tobie sie udało :*

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 21 lutego 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na implantacyjne może tak, ale słyszałam, że czasem mimo ciaży, jakaś część endometrium i tak się złuszcza i może wystąpić lekkie krwawienie. Teraz mi się przypomniało, że mojej sis spóźniała się sporo @, miała już robić test, ale dostała lekkiego krwawienia, a później się okazało, że była jednak w ciąży, a gin powiedziała, że to normalne na początku ciąży.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co nie wygląda to niestety na lekkie krwawienie, zobaczymy co będzie dalej :) może jutro zaryzykuje jeszcze z testem, ale podejrzewam, ze będzie jedna krecha :) cóż, będziemy próbować dalej, jakoś i tak dziwnie spokojna jestem i myślę pozytywnie, w tym miesiącu znioslam to lepiej niż w poprzednich :)

  • Soldier-Woman Przyjaciółka
    Postów: 125 45

    Wysłany: 21 lutego 2018, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam, ale po kawie i tymbarku, mocz blado żółty, powtórzę rano. A wyglądał tak: http://a64.tinypic.com/ohk50h.jpg

    11.2018 Synek Eliasz 👶. 03.2023 - zaczynamy starania o drugiego dzidziusia👶👶
  • Soldier-Woman Przyjaciółka
    Postów: 125 45

    Wysłany: 22 lutego 2018, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba aby wyszła ewidentna druga kreska, poczekam kilka dni. Możliwe ze za wcześnie troszkę jest, bo ostatnie dwa cykle miesiączkowe byly po 33 i 31 dni, dziś jest 31. A z rana to samo, co wieczorem: http://a63.tinypic.com/rbiejs.jpg

    11.2018 Synek Eliasz 👶. 03.2023 - zaczynamy starania o drugiego dzidziusia👶👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest cień drugiej kreseczki, zrób jeszcze za parę dni lub idź na betę, wtedy będziesz wiedzieć już na 100% :)

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 22 lutego 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka wrote:
    Póki co nie wygląda to niestety na lekkie krwawienie, zobaczymy co będzie dalej :) może jutro zaryzykuje jeszcze z testem, ale podejrzewam, ze będzie jedna krecha :) cóż, będziemy próbować dalej, jakoś i tak dziwnie spokojna jestem i myślę pozytywnie, w tym miesiącu znioslam to lepiej niż w poprzednich :)

    Podziwiam, że tak na spokojnie to wzięłaś, ja jeszcze czekam, ale coraz bardziej czuję, że @ jednak przyjdzie i już teraz jakoś taka bez humoru w ogóle jestem :-( Ale masz rację, nie można się podłamywać, jak nie ten cykl, to następny :-)
    Ja czuję, że mi z mężem by się jakieś prawdziwe wakacje w końcu przydały, a nie tylko zawsze na urlop do rodziców i zamiast odpoczywać, to tylko jeszcze więcej stresów :-/ Czuję, że potrzebujemy odpoczynku od codzienności, odstresowania się trochę... i może wtedy by się udało maleństwo począć :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Podziwiam, że tak na spokojnie to wzięłaś, ja jeszcze czekam, ale coraz bardziej czuję, że @ jednak przyjdzie i już teraz jakoś taka bez humoru w ogóle jestem :-( Ale masz rację, nie można się podłamywać, jak nie ten cykl, to następny :-)
    Ja czuję, że mi z mężem by się jakieś prawdziwe wakacje w końcu przydały, a nie tylko zawsze na urlop do rodziców i zamiast odpoczywać, to tylko jeszcze więcej stresów :-/ Czuję, że potrzebujemy odpoczynku od codzienności, odstresowania się trochę... i może wtedy by się udało maleństwo począć :-)
    Dokładnie! Jak macie możliwość to sie z nie zastanawiajcie nawet!
    U nas ostatnio nawet ciężko o wolną chatę :D a tez by nam to dużo ułatwiło w staraniach :D
    Stwierdziłam ze zaczne ćwiczyć i zdrowiem jeść, bo wtedy przestanie ciągle myśleć o tym, a w staraniach tez to nie zaszkodzi :)

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 22 lutego 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soldier-Woman wrote:
    Chyba aby wyszła ewidentna druga kreska, poczekam kilka dni. Możliwe ze za wcześnie troszkę jest, bo ostatnie dwa cykle miesiączkowe byly po 33 i 31 dni, dziś jest 31. A z rana to samo, co wieczorem: http://a63.tinypic.com/rbiejs.jpg

    Na moje oko to można śmiało gratulować ;-) Jak masz możliwość, to najlepiej zrób test z krwi teraz, żeby już mieć 100% pewność.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ