X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZAGNIEZDZANIE A BOL NA @
Odpowiedz

ZAGNIEZDZANIE A BOL NA @

Oceń ten wątek:
  • Ewabogusia Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Serdecznie. Jestem tutaj nowa, od niedawna mocniej staram sie o wymarzona Fasoleczke :) zaczelam bardziej obserwowac swoje ciało, mierzenie tempki, testy owu. Teraz jestem w 22 dc i od owulacji mam bole jak na okres, praktycznie codziennie, dzisiaj doszly piersi gdzie zazwyczaj bola dopiero 2-3 dni przed samym okresem a do okresu jeszcze tydzien, piersi tez troche bolaly po owulacji co sie raczej bardzo rzadko zdazalo, wiec staram sie nie nakrecac ale w tym cyklu czuje sie jakos inaczej. Zawsze nie nastawialam sie na ciaze raczej jak bedzie to bedzie a teraz od dwoch cykli sie przykladam, a I zamiast brac tylko kwas foliowy bierzemy od miesiaca z Narzeczonym vitabiotics for training for baby for him and her, mieszkamy w uk dlatego taka nazwa. Czekam z testem do dnia spodziewanej @. Nie ukrywam ze te bole jak na okres ktore zsczely sie po owu daja mi nadzieje :)a I plus tempka caly czas 36.9° albo 37°
    Pozdrawiam :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2018, 14:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę, aby Twoje przczypuszczeniaa sie spelnily. Kiedy testujesz?

  • Ewabogusia Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nigdy nie mialam tak zeby tyle przed miesiaczka bolal mnie brzuch :) cykle mam 28-29dni okres powinnam dostac 17.08 wiec poczekam do 15.08 I rano zrobie test. Dziewczyny czy wiecie moze cos na temat zelaza? Zawsze mialam w morfologii wysoki poziom zelaza, lekarze niby mowia ze jak reszta wynikow jest ok to nie ma co panikowac ale na czytalam sie troche oczywiscie w internecie i tam pisza ze zelazo wysokie jest niebezpieczne i moze ten powodowac nieplodnosc :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam trochę nietypowe pytanie. Czy po owulacji, kiedy śluz z płodnego zmienił się w niepłodny np kremowy, zdarzyło Wam się, że w oczekiwaniu na testowanie pojawił się śluz rozciągliwy, gęsty?

  • belly_love Ekspertka
    Postów: 205 118

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewabogusia wrote:
    Jeszcze nigdy nie mialam tak zeby tyle przed miesiaczka bolal mnie brzuch :) cykle mam 28-29dni okres powinnam dostac 17.08 wiec poczekam do 15.08 I rano zrobie test. Dziewczyny czy wiecie moze cos na temat zelaza? Zawsze mialam w morfologii wysoki poziom zelaza, lekarze niby mowia ze jak reszta wynikow jest ok to nie ma co panikowac ale na czytalam sie troche oczywiscie w internecie i tam pisza ze zelazo wysokie jest niebezpieczne i moze ten powodowac nieplodnosc :/

    Hejka jestem w podobnym miejscu co Ty bo 23 dc i tez niedlugo po owulacji mi sie zaczely pobolewania jak na okres :) z tym, ze moj to juz 7 cs i byly juz takie, ze czulam takie bole miesiączkowe po owulacji plus inne ciazowe objawy a okres i tak przychodził :/ 3mam kciuki zeby u Ciebie bylo inaczej :)

    Starania od 01.2018
    Kwiecień 2019 - [*] 6 tc
    30.09.2019 - beta 124,5 ❤️ (4t+5)
    02.10.2019 - beta 430,6 ♥️ (5t+0)
    10.10.2019 - beta 5673,0 ♥️ (6t+2)
    14.10.2019 - jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym
    28.10.2019 - jest już ♥️, fasolka ma 1,5 cm

    Encorton
    Duphaston
    Heparyna
    Euthyrox
  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :) staram sie generalnie podchodzic do tego wszystkiego luzno, ale jak tylko cos sie innego dzieje to juz zaraz mysle czy to nie to, dzisiaj doszlo mi odbijanie sie i juz zaraz szukam czy ma to jakis zwiazek ale pozyjemy zobaczymy:) dzieki za info :)

    🤰🏻♥️👰
  • Karolina-Gdańsk Nowa
    Postów: 3 4

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ciąża:) 5 tydz x

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina-Gdańsk wrote:
    U mnie ciąża:) 5 tydz x

    Gratulacje :) kiedy wizyta u gin? Robisz bete?

    Ewabogusia trzymam kciuki :)

  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Ja jestem w podobnej sytuacji jak Wy u mnie dzisiaj 24dc
    Od wczoraj mam bole jak na @ boli mnie brzuch uda biodra i piersi nawet te bole sa silniejsze niz zwykle.
    Mam nadzieje, ze sie udalo bo staramy sie o drugie Malenstwo prawie 3 lata juz.

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 trzymam kciuki :) kiedy testujesz?

  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki
    w przyszly wtorek aby miec pewnosc ze wynim bedzie wiarygodny :)

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za 2 kreski :)

  • Katarinna Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 22 października 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) ja mam podobną sytuację cykle długie bo +/- 42 dni :o . Owu niby wychodzi, ze ok 15.10 za 8 dni ma przyjść @ ale w piątek na papierze zauważyłam jasno brązowy sluz więc myślałam ze to @ ale nie jedynie później kropelka krwi i cisza wczoraj tak samo kropelka krwi i gestym sluzie pobolewa mnie brzuch jak na @ i wczoraj miałam lekkie skurcze które ustały nie wiem czy to implantacja czy tylko jakieś lekkie plamienie

  • Sandra172 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 23 października 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć jestem nowa , wcześniej lubiłam czytać to forum gdy myślałam o dziecku i byłam ciekawa tych wszystkich objawow i czego mam sie spodziewac. Przy 1 cyklu staran objawow nie bylo wcale , z ciekawosci zrobilam test 3 dni przed @ wyszla blada kreska nastepnego dnia beta cos okolo 14 a za 4 juz przyszla @ i tyle sie nacieszylam.Cykle mam bardzo regularne. Ten drugi byl o tyle inny ze tydzien przed @ zrobilam bete i wyszla w granicach 0,2 wiec nawet nie robilam sobie nadziei , 2 dni pozniej doswiadczylam "ciagnacego" bolu w podbrzuszu ale z niczym tego nie powiązałam( bo przeciez beta nie wyszla)ale biorąc pod uwage ze jestem w 7 tc smiem stwierdzic ze to wlasnie bylo spowodowane implantacja.

    parenka, Martek&M lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje! Tydzień przed @ to jeszcze wczesnie zbyt <3 Jak sie dowiedziałaś o ciąży?

    Sandra172 lubi tę wiadomość

  • Sandra172 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 24 października 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam test 2 dni przed spodziewaną @ (zostal mi jeden z poprzedniego miesiaca , wybieralismy sie do znajomych na urodziny pomyslalam aaa lepiej sprawdzic co mi szkodzi) i wyszedł straszny bladzioch , narzeczony stwierdzil ze nic tam nie ma ale postanowilam zaufac intuicji. Poczekalam kilka dni żeby znow nie cieszyc się na zapas. Nastepna kreska byla juz bardzo widoczna ale do lekarza poszlam kilka dni temu pod koniec 6 tyg. Najgorsze jest to czekanie.. Co prawda dostalam juz pakiet badan do wykonania ale beta z poczatku 6 tyg byla na poziomie 850 wiec wszystko jeszcze przed nami. Lekarka kazala uzbroic sie w cierpliwosc i wrocic na poczatku listopada... Mam nadzieje ze USG uspokoi mnie bardziej.

    parenka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna historia! Życzę Wam duzo zdrówka ❤️❤️❤️

    Sandra172 lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 października 2018, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej;)
    Wątek źyje więc i ja mam pytanie..
    Otóż mam dlugi cykl i jestem po cb. 7 dni po owu zrobilo mi sie słabo i mdliło mnie przez 2h. W 8dpo i 9dpo miałam okropne skurcze (jak porodowe) macicy. Puszczały i znowu. Przy wysilki,chodzeniu strasznie bolały mne krzyze i macica no i podbrzusze całe. Do tego na zmianę jajniki. Śluzu w tych dniach miałam więcej a dzisiaj mniej. Dzisiaj 10dpo objawow praktycznie nie ma...temperatura jak na wykresie widac..
    Jak myslicie,o co chodzi? Niepokoją mnie te skurcze..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Tereska95 Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 21 lutego 2023, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jest jeszcze tu ktoś ? Jestem 24dc okrez @ powinna być 26go. Badam sobie szyjkę od kilku miesięcy i zawsze przed okresem mam szyjkę niska otwarta.. Teraz jest bardzo wysoko że ledwo dosięgam przy,, parciu,, wyczułam że jest zamknięta i skierowana jakby w strone kręgosłupa.. Nigdy tak nie miałam... Miał ktoś tak?

  • kropeczek Autorytet
    Postów: 927 832

    Wysłany: 21 lutego 2023, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tereska95 wrote:
    Hej jest jeszcze tu ktoś ? Jestem 24dc okrez @ powinna być 26go. Badam sobie szyjkę od kilku miesięcy i zawsze przed okresem mam szyjkę niska otwarta.. Teraz jest bardzo wysoko że ledwo dosięgam przy,, parciu,, wyczułam że jest zamknięta i skierowana jakby w strone kręgosłupa.. Nigdy tak nie miałam... Miał ktoś tak?
    Ja tak mam, dzisiaj 25dc i test pozytywny (9dpo). Ale podobno nie powinno się kierować szyjką, wiele dziewczy pisało że miały szyjke nisko a były w ciąży.

    ♥️ 2020 - 👧🏼

    25.10.22 🕊👼🤍
    13.03.23 🕊👼🤍

    🌈💜 12.2023 👶🏼

    PAI1 hetero, MTHFR hetero
    💉 Clexane 40mg, Acard 150, luteina
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ