X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZAGNIEZDZANIE A BOL NA @
Odpowiedz

ZAGNIEZDZANIE A BOL NA @

Oceń ten wątek:
  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 21 lutego 2023, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropeczek wrote:
    Ja tak mam, dzisiaj 25dc i test pozytywny (9dpo). Ale podobno nie powinno się kierować szyjką, wiele dziewczy pisało że miały szyjke nisko a były w ciąży.
    Gratulacje a test robiłaś domowy czy betę?

  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3019 2346

    Wysłany: 21 lutego 2023, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropeczek wrote:
    Ja tak mam, dzisiaj 25dc i test pozytywny (9dpo). Ale podobno nie powinno się kierować szyjką, wiele dziewczy pisało że miały szyjke nisko a były w ciąży.
    No dokładnie, szyjka nie jest żadnym wyznacznikiem. Ja miałam nisko np.

    Pokaz te twoje kreseczki 9dpo 😊

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Tereska95 Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 21 lutego 2023, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ❤️ razem z mezem się staramy już około roku.. Szczerze to od kilku cykli badam szyjkę a to co jest teraz to nigdy wczesnie tak nie było... Tak wysoko to jeszcze nie było... Przed okresem zawsze była nisko że na pół palca ijuz było czuć...

  • niemamnicku Ekspertka
    Postów: 189 339

    Wysłany: 24 lutego 2023, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tereska95 wrote:
    Gratulacje ❤️ razem z mezem się staramy już około roku.. Szczerze to od kilku cykli badam szyjkę a to co jest teraz to nigdy wczesnie tak nie było... Tak wysoko to jeszcze nie było... Przed okresem zawsze była nisko że na pół palca ijuz było czuć...

    Jak tam u Ciebie sytuacja?:)
    Też mam po owulacji pierwszy raz wyjątkowo wysoko szyjkę, całkiem twarda i zamknięta, jak nigdy. Na nic się natomiast nie nastawiam, współżylismy raz dwie doby przed owu, staramy się już bardzo długo i nic z tego nie wychodzi, więc marne szanse.

  • Tereska95 Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 24 lutego 2023, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie dalej wysoko i zamknięta i twarda dzisiaj rano robiłam test ale negatywnie 😭 i jedynie co mam to bolące piersi... Co prawda 2 dni do okresu ale nie mam żadnych boli brzucha zawsze były. Mam też takie jakby bulgotanie w brzuchu..

  • Jojojo91 Znajoma
    Postów: 24 10

    Wysłany: 24 lutego 2023, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam 23 dc. 9 dpo. Miałam monitoring cyklu więc jestem pewna daty owulacji. Tak 5-6 dni po owulacji miałam lekki bol taki jakby na miesiączkę... później chwilą spokoju i dziś jak mnie dopadło to aż mi się słabo robiło w ciągu dnia. Jakbym miała jakiś mega okres tak mnie bolał brzuch i w krzyżu...no dramat. I zrobiłam od czapy popołudniu dziś test ciazowy u jest pozytywny. Jutro z rana lecę na bete.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ