Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwalinka wrote:
    zestaw 7 :D

    kurcze że ja nie widziałam fot :/

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marnut wrote:
    Wiesz, Rybko, wygląda na to, że tu jest sporo przekłamań -
    jedni twierdzą żeby nie popijać mlekiem, bo się będzie odbijać - ja popijałam mlekiem, bo mi powiedziano, że nie będzie się odbijać.
    Niby nie brać po śniadaniu, ale Asha brała i nic się nie działo.

    Nie mogłabyś wejść na wątek "zielar" i tam dopytać/poczytać?
    zajrze tam w w olniejszej chwili ale na chwile obecna bede brala przed sniadaniem popijala woda lub mlekiem :-) jak bede sie kiepsko czula bede wiedziala ze cos jest nie teges no nie??

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    zajrze tam w w olniejszej chwili ale na chwile obecna bede brala przed sniadaniem popijala woda lub mlekiem :-) jak bede sie kiepsko czula bede wiedziala ze cos jest nie teges no nie??

    mnie po dongu prawie codziennie głowa bolala, ale ja końską dawkę brałam :/

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaraz wracam
    ide po herbatke

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    mnie po dongu prawie codziennie głowa bolala, ale ja końską dawkę brałam :/
    a jaka bralas dawke???

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    a jaka bralas dawke???

    2x2

    rybka lubi tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwalinka wrote:
    zaraz wracam
    ide po herbatke
    to ta herbatka od ashy ???? juz doszla??? 8-)

    dotik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    zajrze tam w w olniejszej chwili ale na chwile obecna bede brala przed sniadaniem popijala woda lub mlekiem :-) jak bede sie kiepsko czula bede wiedziala ze cos jest nie teges no nie??
    Wygląda na to, że weekend aż do poniedziałkowego popołudnia będzie cholernie nudny, jeśli Asha nie skombinuje tam dostępu do neta ;D. Jakby co - będzie czas na poczytanie zielar ;).

    Dotik, a bardzo żałujesz, że nie widziałaś fot? Może Asha podrzuci jeszcze raz :).

    dotik lubi tę wiadomość

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja cały dzień będę czekać żeby pałę zobaczyć :)

    rybka, nick nieaktualny, małaMyszka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    2x2
    ja tez tak chce ale najpierw brac 1x1 i po dwoch czy trzech dniach dobrego samopoczucia zwiekszyc dawke czyli jak ty 2x2 :-) mnie glowa czesto boli i bez donga wiec to norma :-\

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    mnie po dongu prawie codziennie głowa bolala, ale ja końską dawkę brałam :/
    Ja miałam plamienia bardzo długo po @.

    Dotik - kiedyś z ciekawości wpisałam Dong Quai w wyszukiwarkę, na jednej ze ston pisało, że dobrze działa przy endometriozie a zalecana dawka to 3x2 :D. Biorąc pod uwagę jak ja się czułam przy 2x1, nie wyobrażałam sobie zwiększenie dawki trzykrotnie :).

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marnut wrote:
    Ja miałam plamienia bardzo długo po @.

    Dotik - kiedyś z ciekawości wpisałam Dong Quai w wyszukiwarkę, na jednej ze ston pisało, że dobrze działa przy endometriozie a zalecana dawka to 3x2 :D. Biorąc pod uwagę jak ja się czułam przy 2x1, nie wyobrażałam sobie zwiększenie dawki trzykrotnie :).
    3x2 :-D o ja hihihaaahhha ja chyba bede 2x2 jednak :-)

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    ja tez tak chce ale najpierw brac 1x1 i po dwoch czy trzech dniach dobrego samopoczucia zwiekszyc dawke czyli jak ty 2x2 :-) mnie glowa czesto boli i bez donga wiec to norma :-\

    no to tak Amelka mówiła, żeby stopniowo zwiększać. jeszcze mnie żołądek mulił, ale za to tak ładnego wykresu to u siebie nie widziałam jeszcze :)

    rybka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    no ja cały dzień będę czekać żeby pałę zobaczyć :)
    Może być, że i weekend, jak nam się Asha nie pojawi :/. Ale na pocieszenie dodam, że to nie jedna pała :D.

    rybka, dotik, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marnut wrote:
    Ja miałam plamienia bardzo długo po @.

    Dotik - kiedyś z ciekawości wpisałam Dong Quai w wyszukiwarkę, na jednej ze ston pisało, że dobrze działa przy endometriozie a zalecana dawka to 3x2 :D. Biorąc pod uwagę jak ja się czułam przy 2x1, nie wyobrażałam sobie zwiększenie dawki trzykrotnie :).

    no właśnie :O

    rybka lubi tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    no to tak Amelka mówiła, żeby stopniowo zwiększać. jeszcze mnie żołądek mulił, ale za to tak ładnego wykresu to u siebie nie widziałam jeszcze :)
    tak tak wlasnie jak mowila amelka ale i chyba asha zeby zwiekszac dawke a co jak zwiekszac to zwiekszac :-) no no wykresik masz pikny ;-) to w niedziele sikasz tak???

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TAK!

    będę sikać w niedzielę! :P

    nick nieaktualny, rybka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    3x2 :-D o ja hihihaaahhha ja chyba bede 2x2 jednak :-)
    "Najważniejszym ziołolekiem zdaje się być w tej sytuacji chińskie zioło o nazwie Dong Quai, które daje też świetne wyniki w przypadku dolegliwości kobiecych, guzach piersi, torbielach i cystach, zaburzeniach związanych bolesnym miesiączkowaniem, PMS czy menopauzą. Dong Quai zażywać należy zgodnie z opisem na ulotce: 3 razy dziennie po 2 kapsułki z odwarem ziołowym między posiłkami."

    http://www.zdrowie1.com/endometrioza.html

    O.o!!!

    rybka, dotik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    to ta herbatka od ashy ???? juz doszla??? 8-)
    nie yo juz druga tamta wycheptalam :D

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marnut wrote:
    "Najważniejszym ziołolekiem zdaje się być w tej sytuacji chińskie zioło o nazwie Dong Quai, które daje też świetne wyniki w przypadku dolegliwości kobiecych, guzach piersi, torbielach i cystach, zaburzeniach związanych bolesnym miesiączkowaniem, PMS czy menopauzą. Dong Quai zażywać należy zgodnie z opisem na ulotce: 3 razy dziennie po 2 kapsułki z odwarem ziołowym między posiłkami."

    http://www.zdrowie1.com/endometrioza.html

    O.o!!!
    o ja 8-) 3x po dwie ????? 8-\

‹‹ 3291 3292 3293 3294 3295 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ