X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 27 maja 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha, ja też na samą myśl o sprzątaniu jestem wykończona. może to pierwszy objaw mojej ciąży?? :)

    asha przyłaź!

    leci mi powoli i lodowato.

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 27 maja 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hje kochane witam sie z kawa..wczoraj mialam mega zaproacowany dzien i nawet nie mialam czasu zajrzec ani na FB ani na Ovu ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 27 maja 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Hje kochane witam sie z kawa..wczoraj mialam mega zaproacowany dzien i nawet nie mialam czasu zajrzec ani na FB ani na Ovu ;/

    Cześć! to dzisiaj tyłek na kanapie i nogi na stole. równowaga musi być :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 27 maja 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey....nie ma mnie laseczki bo ta chata wczoraj mnie dobila, znalezienie drugiej takiej graniczy z cudem , bo wszystkie rachunki byly wliczone....posiadanie domu dla mnie to wkoncu mozliwoasc sciagniecia wszystkich na swieta w jednym czasie a nie siedzenie nas dwojga czy jechanie do Londynu :-/ bo nawet gdybym pojechala do pl to zawsze kogos brakuje :-/ tak jak mowilam to by zmienilo wszystko, a teraz wszystko trafil szlag...pewnie tego nie ogarniacie, ale nie wazne, juz takiego nie znajde, bo nigdy takiego nie widzialam, zawsze jak jest dom do wynajecia to zawsze dodatkowo placi sie za rachunki :-/ wiec mnie rozjebalo i tyle :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2015, 09:25

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 27 maja 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    Cześć! to dzisiaj tyłek na kanapie i nogi na stole. równowaga musi być :)
    o tak nawet moja fiona daje mi to do zrozumienia wymysliła mi prace miziaj mnie :D

    70ed0b3349ed443dmed.jpg


    Asha a moze jednak jakis domek sie znajdzie w najblizszym czasie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2015, 09:27

    dotik lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 27 maja 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha, nie lubię :( ale cuda się zdarzają przecież, jeden Ci się już przydarzył, to dom też się znajdzie!

    mik82, Redhotka lubią tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    ogród w taką lodowatość? brrr. a na co będziesz się kłuła? bo chyba nie doczytałam czegoś :/
    Pakiet tarczycowy i może zrobie obciazenie glukiza i insulinę
    U mnie lodowato nie ma wiec pogoda akurat

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha tule kochana, i rozumiem, jednak dalej trzymam kciuki zeby sie cos podonnefo znalazlo

  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 27 maja 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemanko laseczki
    Ja dziś później bo Dzień Mamy w przedszkolu miałam <3 <3 Jakiego mam fajnego syna to szok po prostu <3 <3
    Asia przytulam Kochana...może tak jak mówi dotik coś Cię zaskoczy jeszcze...bardzo Ci tego życzę
    Doticzku ja już się nie jaram swoimi owulkami ;-) Nie wiem w ogóle czy będzie bo szyja nie jest raczej owulkowa i śluz też i póki co to temperatura też :-/ ...ale nieważne to
    A poza tym Bunia pisała coś wczoraj że jakiś gin jej mówił że ciąża z owu po 20 dc jest ryzykowna :-/
    Kasia samych dobrych wyników Ci życzę :-)

    dotik, amelia04072006 lubią tę wiadomość

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 27 maja 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mik82 wrote:
    A poza tym Bunia pisała coś wczoraj że jakiś gin jej mówił że ciąża z owu po 20 dc jest ryzykowna :-/

    to już wiem, dlaczego nie jestem w ciąży ;) hipotetyczne owu koło 30 dnia, czyli grubo po ptokach! gin musi mnie skrócić.

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 27 maja 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    to już wiem, dlaczego nie jestem w ciąży ;) hipotetyczne owu koło 30 dnia, czyli grubo po ptokach! gin musi mnie skrócić.
    Znaczy się zepsute jaja już mamy :-D

    dotik, Redhotka lubią tę wiadomość

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobitki :) nie było mnie trochę, miałam sajgon na uczelni, jak wracałam padałam prawie ze zmęczenia :/
    Test miałam zrobić wczoraj tak tak, już asha mi przypomniała :D
    Ale nie zrobiłam, szczerze to po prostu mocno wątpię abym była, @ nie ma nadal, temp nadal lekko powyżej 37. Poczekam zobaczę co się okażę.

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 27 maja 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mik82 wrote:
    Siemanko laseczki
    Ja dziś później bo Dzień Mamy w przedszkolu miałam <3 <3 Jakiego mam fajnego syna to szok po prostu <3 <3
    Asia przytulam Kochana...może tak jak mówi dotik coś Cię zaskoczy jeszcze...bardzo Ci tego życzę
    Doticzku ja już się nie jaram swoimi owulkami ;-) Nie wiem w ogóle czy będzie bo szyja nie jest raczej owulkowa i śluz też i póki co to temperatura też :-/ ...ale nieważne to
    A poza tym Bunia pisała coś wczoraj że jakiś gin jej mówił że ciąża z owu po 20 dc jest ryzykowna :-/
    Kasia samych dobrych wyników Ci życzę :-)
    mikunia moze byc slabsza ale nie koniecznie. teraz nic juz pewniego nie ma. ciaza z normalnego cyklu moze sie nie utrzymac wiec to kwestia sczescia tak czy tak. z takim podejsciem lekarzy jakich teraz mamy to cholera nie robilabym zakladow co jest pewne a co nie :/
    w czerwcu poronilam, pozniej mialam cykl bezowulacyjny, pozniej cykl w ktorym zrobilam badania io zaczelam sie stymulowac i kolejny to juz zloty strzal. nigdy nie wiadmomo co komu i kiedy pisane wiec nie poddawajcie cie dziewczynki <3

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 27 maja 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ Bunia czy my piszemy jakbyśmy się poddawały??? ;-)
    U mnie zresztą teraz to inna bajka bo ja nie wiem czy będę jeszcze chciała być w ciąży...tzn. żeby to źle nie zabrzmiało...chcieć to ja bym chciała i to bardzo, ale jeżeli ryzyko poronienia lub wad u dziecka będzie u nas znacznie większe niż statystycznej starającej się pary to raczej tego ryzyka nie podejmiemy. Tu nawet nie chodzi o strach przed chorym dzieckiem, ale o to dziecko które mamy i które mocno zaniedbaliśmy przez nasze starania i podejmując pewne ryzyko musimy też mieć jego na uwadze bo nasze plany będą w dużym stopniu wpływać także na jego przyszłość.
    Ja z tą późną owulką pisałam to trochę z przymrużeniem oka, bo przecież to było pewne że jeżeli zaowuluję w tym cyklu to znacznie później niż zwykle bo to cykl po poronieniu więc zazwyczaj jest dłuższy niż pozostałe.

    dotik, Cwalinka lubią tę wiadomość

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 27 maja 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to cała Ja89 wrote:
    Cześć Kobitki :) nie było mnie trochę, miałam sajgon na uczelni, jak wracałam padałam prawie ze zmęczenia :/
    Test miałam zrobić wczoraj tak tak, już asha mi przypomniała :D
    Ale nie zrobiłam, szczerze to po prostu mocno wątpię abym była, @ nie ma nadal, temp nadal lekko powyżej 37. Poczekam zobaczę co się okażę.

    moim zdaniem powinnaś pójść na betę, jeśli Ci się @ spóźnia. jak to nie ciąża, dobrze by było skonsultować się z ginem. no ale trzymam kciuki, żeby to jednak fasol był!

    mik82, Cwalinka lubią tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może racja, beta by wyjaśniła, do lekarza i tak się wybiorę dla pewności co się dzieje.

  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 27 maja 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa też myślę że warto by u Ciebie sprawdzić betę...trochę długi masz ten cykl

    Cwalinka lubi tę wiadomość

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 27 maja 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mik82 wrote:
    Ależ Bunia czy my piszemy jakbyśmy się poddawały??? ;-)
    U mnie zresztą teraz to inna bajka bo ja nie wiem czy będę jeszcze chciała być w ciąży...tzn. żeby to źle nie zabrzmiało...chcieć to ja bym chciała i to bardzo, ale jeżeli ryzyko poronienia lub wad u dziecka będzie u nas znacznie większe niż statystycznej starającej się pary to raczej tego ryzyka nie podejmiemy. Tu nawet nie chodzi o strach przed chorym dzieckiem, ale o to dziecko które mamy i które mocno zaniedbaliśmy przez nasze starania i podejmując pewne ryzyko musimy też mieć jego na uwadze bo nasze plany będą w dużym stopniu wpływać także na jego przyszłość.
    Ja z tą późną owulką pisałam to trochę z przymrużeniem oka, bo przecież to było pewne że jeżeli zaowuluję w tym cyklu to znacznie później niż zwykle bo to cykl po poronieniu więc zazwyczaj jest dłuższy niż pozostałe.

    tylko żeby to ryzyko ocenić, to potrzebne badania genetyczne by były. a to stres i strach. a w tym bialymstoku kiedy masz wizytę? no mi się chyba skleroza Ashy udzieliła? ja trzymam przemocno kciuki żeby Wam się udało niezależnie od wszystkiego. jeden złoty zdrowy strzał mieliście, to drugi też możecie mieć!!! :)

    Cwalinka lubi tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 27 maja 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    tylko żeby to ryzyko ocenić, to potrzebne badania genetyczne by były. a to stres i strach. a w tym bialymstoku kiedy masz wizytę? no mi się chyba skleroza Ashy udzieliła? ja trzymam przemocno kciuki żeby Wam się udało niezależnie od wszystkiego. jeden złoty zdrowy strzał mieliście, to drugi też możecie mieć!!! :)
    Wiem Kochana...jasne że genetyka by się przydała...ja mam różne myśli w tej kwestii. Niedawno nie myślałam o tym bo stwierdziłam że jak coś wyjdzie to i tak nie przestaniemy się starać teraz myślę znów że z uwagi na Mikołaja powinniśmy to rozważyć :-/
    Te badania w Białymstoku bardzo dużo też nam powiedzą...8 czerwca tam jedziemy... Na chwilę obecną mam baaardzo mieszane myśli...

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 27 maja 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to jakaś klinika jest? czy jakiś konkretny lekarz że akurat Białystok?

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

‹‹ 3825 3826 3827 3828 3829 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ