X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer czyli usiąść i nic nie robić :p

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 9 września 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki ! :)
    A ja sobie siedze w szkole na kursie :) hihi a ktory mi placa.. jutro jade do szpitala sprawdzic co z ta cysta .. z pracy chyba musze sie zwolnic bo od poniedzialku chce zaczac kurs zawodowy ale boje sie ze jak sie zwolnie to mi nie beda placic za ten kurs :( a nie dam rady pracowac i sie uczyc bo szkola bedzie sie pokrywac z praca :(

    Katjaa lubi tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 9 września 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    Ty sknero mała ;)
    Wstaję jutro rano, wchodzę na of i widzę zdjęcie Twojego testu. Z dwoma kreseczkami oczywiście :)

    aaaaaa! tak jest psze Pani! zrobię co w mojej mocy (znaczy w mocy siku) ;)

    Katjaa lubi tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 9 września 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotik trzymam kciuki za test !!! :)

    dotik, Katjaa lubią tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 9 września 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    Czesc dziewczynki ! :)
    A ja sobie siedze w szkole na kursie :) hihi a ktory mi placa.. jutro jade do szpitala sprawdzic co z ta cysta .. z pracy chyba musze sie zwolnic bo od poniedzialku chce zaczac kurs zawodowy ale boje sie ze jak sie zwolnie to mi nie beda placic za ten kurs :( a nie dam rady pracowac i sie uczyc bo szkola bedzie sie pokrywac z praca :(

    Cześć Rudzia!! :)

    a co to za kurs?

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia to świetnie ze ucząc się ci płacą... A powiedz mi dajesz radę wyżyć z tego? Przepraszam jeśli pytanie cie Urazilo...

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 9 września 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie jestem na kursie dla "bezrobotnych" pomimo ze pracuje :P ale mi kazali to przyszlam :P a od poniedzialku chce zaczac kurs na bariste za ktory beda mi placic okolo 7 tys kr na polskie to jakies 3;5 tys zlotych.. :) da sie wyzyc :) jesli bede mieszkac z siostra .. taki mamy plan.. chcemy znalezc mieszkanie takie zebysmy mogly miwskzac razem.. wtedy finansowo lzej i pomoze mi przy dzidzi :)

    Iza75 lubi tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 9 września 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    aaaaaa! tak jest psze Pani! zrobię co w mojej mocy (znaczy w mocy siku) ;)
    no ja myślę ;)

    dotik lubi tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 9 września 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    Na razie jestem na kursie dla "bezrobotnych" pomimo ze pracuje :P ale mi kazali to przyszlam :P a od poniedzialku chce zaczac kurs na bariste za ktory beda mi placic okolo 7 tys kr na polskie to jakies 3;5 tys zlotych.. :) da sie wyzyc :) jesli bede mieszkac z siostra .. taki mamy plan.. chcemy znalezc mieszkanie takie zebysmy mogly miwskzac razem.. wtedy finansowo lzej i pomoze mi przy dzidzi :)
    było by super :)

    Rudzia lubi tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 9 września 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    Na razie jestem na kursie dla "bezrobotnych" pomimo ze pracuje :P ale mi kazali to przyszlam :P a od poniedzialku chce zaczac kurs na bariste za ktory beda mi placic okolo 7 tys kr na polskie to jakies 3;5 tys zlotych.. :) da sie wyzyc :) jesli bede mieszkac z siostra .. taki mamy plan.. chcemy znalezc mieszkanie takie zebysmy mogly miwskzac razem.. wtedy finansowo lzej i pomoze mi przy dzidzi :)


    aaaaaa. no to super, że będziesz mieszkać z siostrą:) we dwie raźniej!

    Rudzia lubi tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 9 września 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze to wszystko wypali :) na razie martwie sie tylko ta praca.. bo jak przez to mi nie beda placic to ja nie dam rady ..bez pieniedzy.. postanowilam ze musze pogadac z ex o pieniadzach.. jak dobrowolnie nie da na dziecko to pojde do sadu..

    Katjaa, dotik, gigsa, Iza75, mik82 lubią tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia to cudownie bardzo się cieszę i trzymam kciuki byś pokazała pewnym ludziom ze sobie świetnie radzisz!!! A z nim nie gadaj tylko odrazu sadownie... bo nawet jak się zgodzi płacić to nie daj Boże w którymś miesiącu się nie wywiaze i będzie ciężko ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2014, 14:09

    dotik, Rudzia lubią tę wiadomość

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 9 września 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    postanowilam ze musze pogadac z ex o pieniadzach.. jak dobrowolnie nie da na dziecko to pojde do sadu..
    i teraz dobrze gadasz

    Rudzia, Iza75 lubią tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 9 września 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katjaa wrote:
    Rudzia to cudownie bardzo się cieszę i trzymam kciuki byś pokazała pewnym ludziom ze sobie świetnie radzisz!!! A z nim nie gadaj tylko odrazu sadownie... bo nawet jak się zgodzi płacić to nie daj Boże w którymś miesiącu się nie wywiaze i będzie ciężko ...

    noo, powinnaś mieć to na papierze, w razie czego łatwiej będzie wyegzekwować, tak myślę...

    Katjaa, gigsa lubią tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 9 września 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojde najpierw po porade do prawnika.. zobaczymy co mi poradzi :)

    dotik, Katjaa, gigsa lubią tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 9 września 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    Pojde najpierw po porade do prawnika.. zobaczymy co mi poradzi :)

    o to to to! tak Rudzia trzymaj :)

    Katjaa, Rudzia, mik82 lubią tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto się doradzić prawnika... Ja mówiłam po swojej sytuacji gdzie Julii mojej ojciec przestał płacić a zanim sprawa była to zęby w parapet. Teraz ma komornika bo nawet sadownie mając przyznane nie płaci...

    gigsa lubi tę wiadomość

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 9 września 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katjaa "lubię" za pierwszą część postu

    Katjaa lubi tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 9 września 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katjaa wrote:
    Warto się doradzić prawnika... Ja mówiłam po swojej sytuacji gdzie Julii mojej ojciec przestał płacić a zanim sprawa była to zęby w parapet. Teraz ma komornika bo nawet sadownie mając przyznane nie płaci...
    A ile Ci już nie płaci ? nie mogą od niego ściągnąć, czy komornik daję radę ?

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W grudniu będzie 2 lata jak mi nie płaci bo uważa że 500 zł miesięcznie na dziecko to zbyt dużo... fundusz alimentacyjny mi płaci a komornik na nim wisi tylko nic mu nie zrobią bo siedzi za granicą a w Polsce nie ma nic swojego...

‹‹ 887 888 889 890 891 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ