X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Znikająca kreska na teście
Odpowiedz

Znikająca kreska na teście

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Czerwony Kapturek Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kupilam dzis test z domowego laboratorium i ostatnio z kauflanda a wczesniej strumieniowy... strumieniowy jedna kreska a i jeszcze maluszek test to tez jedna kreska a z kauflanda i z domowego laboratorium wyszlo mi w t biala kreska widoczna pod swiatlo i z kauflanda tez tak samo... dodam ze dzis mialam dostac okres... nie wiem jak interpretowac ta kreske... sprawdzilam dzis na suchym z kaufland to nie widac kresek tylko czy jak namokna to tak z testem sie czasem nie dzieje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może kupiłaś testy o różnych czułościach? (są 10 lub 25). Poza tym każdy test jest inny i ja ufam tylko bobo testom :) (25)
    Jeśli test pokazuje drugą choćby bladą kreskę to ciąża jest.
    Test może się pomylić w ten sposób, że nie wykrywa ciąży, a ciąża jest, nigdy na odwrót

    Pooziomka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zgodze sie z Toba sla.s zdazaja sie przypadki i to coraz czesciej ze test pokazuje ciaze a jej nie ma..

    EwaLauren, Linka18 lubią tę wiadomość

  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie mam taką sytuację, że zrobiłam Pink Test, który pokazał tylko jedną kreskę, ale jak chciałam go wyrzucić, to zobaczyłam bladą drugą kreskę... Na ulotce jest napisane, że nie należy odczytywać wyniku po upływie więcej niż 10 minut, ale ja nie wiem, kiedy ta 2 kreska się pojawiła. Nie mam drugiego testu, by wykonać go rano...Chyba zwariuję.

    oar89jcgzipdaets.png
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki z perspektywy czasu widzę to tak: test się nie pomylił, robiłam wielokrotnie testy wcześniej i nigdy taka sytuacja nie miała miejsca. Po prostu myślę, że pierwsza ciąża w której byłam była bardziej "biochemiczna", po tym teście poszłam na bete: pierwsza 67, następna 146, kolejna 308-niby ładnie rosło kreska ciemniała, a później bardzo szybko zaczęła spadać. W tej ciąży kreska odrazu była bardzo intensywna i pierwsza beta wyniosła 846, a był tylko dzień różnicy jeśli chodzi o dzień cyklu. Życzę II nie budzących wątpliwości kresek i zdrowych dzieciaczków :)!!

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    nie zgodze sie z Toba sla.s zdazaja sie przypadki i to coraz czesciej ze test pokazuje ciaze a jej nie ma..

    Tak owszem masz rację ale nie u zdrowych kobiet. Jeśli test wykrywa hormon hcg to znaczy, że jest. Jeśli ciąży nie ma tzn, że doszło do zapłonienia ale ciąża się nie rozwijała dalej, ciąża jest biochemiczna lub pozamaciczna. Dlatego właśnie testy powinno się robić po terminie @ żeby uniknąć rozczarowania.

  • Czikitkaaa Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 19 października 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny jestem tu nowa i mam kilka wątpliwości liczę na Waszą wyrozumiałość :) otóż z Mężem podjeliśmy pierwszą próbę starania się o Dziecko. Cykle mam dość regularne 31-32 dni, owulacja od 21-22 dnia. Podjeliśmy starania w 19-23 dnia cyklu, śluz bardzo płodny, temperatura z tych wyższych (chociaż ogólnie mam bardzo niskie temperatury) i tutaj moje pytanie. 5 dni po domniemanym zapłodnieniu spadła mi temp. Potem wróciła do normy. Dzisiaj w 31 dniu cyklu robiłam test i wyszła bardzo bladziutka kreseczka i miałam niższą temp. Czy jest szansa na Potomstwo w tym cyklu? Co o tym sądzicie ? Bardzo pragniemy Dziecka

    Czikitkaaa18
  • Stefka Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem to już była ciąża :) Ale czy mam rację ? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny od 3 dni testuje i na każdym jednym był cien drugiej kreski po jakims czasie znikły, dzisiaj była bardziej wyraźna nie musiałam jej szukać ani ustawiać testu pod światło była tak pięknie widoczna i znowu zniknęła, jestem przed miesiączka 2 dni czy to możliwe że to jest przyczyną?

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 7 września 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/34aee09f3944c.jpg.html


    co powiecie o tym 7 dni po owu ? moz3 błąd testu

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 7 września 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    https://zapodaj.net/34aee09f3944c.jpg.html


    co powiecie o tym 7 dni po owu ? moz3 błąd testu
    Jest widoczna kreska.Gratuluję :-)

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 7 września 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekam do @ I powtórzę test . narazie jestem specyficznie nastawiona .

    *KasiaS* lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ