X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 12 maja 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamisia - tak korzystałam z pomocy psychologa który odesłał mnie do psychiatry gdyż bez leków nie byłam w stanie funkcjonować... do teraz od czasu do czasu do psychiatry idę lecz nie za wiele mi to pomaga gdyż każdy mówi to samo...trzeba przeczekać okres żałoby a później będzie lepiej tylko nikt nie zrozumie matki która pochowała 2 dzieci bądź matki która poroniła... kto tego nie przeżył myśli że o takich przypadkach się zapomi i będzie super...zresztą pewnie same wiecie jak to jest gdy wiecznie ludzie się czepiają...nie ma
    sz dzieci-dlaczego nie masz a czas ucieka...masz 1-dlaczego nie robisz drugiego bo to samo będzie...masz 4- to już patologia...temat rzeka...

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 maja 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia serce mi peka. Nawet nie chce probowac sobie wyobrazic co czujesz, bo mnie to przerasta.
    Jedyne czego moge Ci zyczyc by dziecko ktore urodzisz oslodzilo Ci ten bol.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Szczęśliwa mama przepraszam, że zapytam, ale zdrowi byliście czy jakieś przeszkody zdrowotne były u Was? Cieszę sie, że się udało i teraz jeszcze będzie rodzeństwo!😘

    Ja w tym cyklu nie płakałam, że przyszedł okres, ale na serduszku źle i ciężko, tyle myśli i zastanawiam się czy może nie iść do psychologa, do kogoś obcego komu będę mogła się wypłakać, bo przy eMku nie chce. Dla niego to też stres i nie chce tego na niego ściągać...a potrzebuje by ktoś wysłuchał mnie. Zastanawiam się czy ja i on razem będziemy mieli dzieciaczka, czy jest nam to pisane ...
    Dziulka- mąż mial problemy z nasieniem. Bardzo duzo nieprawidlowych i martwych plemnikow. U mnie był spory problem z hormonami. Był problem z ich wyregulowaniem. Jak juz sobie to poprawilismy,to jeszcze rok czekalismy na to,az zaszlam w ciąże. Bylam na diagnostyce w szpitalu, mialam miec hsg i mielismy podchodzić do inseminacji. A zaskoczylo naturalnie miedzy diagnostyka. A byłam na tej diagnostyce w szpitalu, bo trafilam na mojego,obecnego doktora i on chcial miec świeże wyniki. Jestem mu wdzieczna. Nie wiem- moze dzięki nie mu oczyscilam głowę. Uwierzyłam, ze bede mamą. Bo tak naprawde to był 1 lekarz,ktory miał na nas konkretny plan. Typowo do kliniki nieplodnosci nie szliśmy (mielismy taki plan,jak nie zajde w ciaze do 35r) , nie mieliśmy troche kasy. Przerazalo mnie to. Moze nie chcialam uslyszec,ze tylko in vitro nam jest wskazane. Robilam badania z pakietow medycznych. Chodzilam po lekarzach, wyciagalam skierowania. Chodzilam na monitoringi itd. Ciagle tylko slyszalam, że mamy czas. Ze jestesmy mlodzi i najważniejsze to odpuscic. Dopiero jak trafilam na mojego lekarza,to on jal uslyszal historie, to od razu mi zaproponowal inseminacje.i to nfz. W szpitalu,w ktorym pracuje. I jak sie tak trzymalam tej opcji,że w ogole nie wierzyłam, ze uda sie naturalnie. Jak sie udało, to biegałam po domu i krzyczalam ja pier....le. a u niego na wizycie nie moglam siw uspokoic,jak widzialam pecherzyk. Teraz tez juz stwierdzilam,ze to ostatni cykl i ide do niego,niech robi iui. I tu tez niespodzianka. Takze w sumie u nas pomoglo odpuszczenie. Ale.mielismy plan awaryjny i to nam zajelo głowę .

    Ech... rozpisalam się 🤦‍♀️

    Ania_85_, aeiouy lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 maja 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo to magia dr W, bo ja tez juz czekalam az w koncu wroci z urlopu i mnie zaplodni i tadam ;)

    MonikA_89!, Szczesliwa_mamusia, Pati96, Ochmanka, Ania_85_, aeiouy, aeiouy, aeiouy, aeiouy, aeiouy, aeiouy, aeiouy lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Albo to magia dr W, bo ja tez juz czekalam az w koncu wroci z urlopu i mnie zaplodni i tadam ;)
    Moze.. Ja go uwielbiam. Dla mnie najlepszy ginekolog z jakim miałam doczynienia. A trochę ich przeszłam. Mam nadzieje,ze sie nie zmanieruje i zostanie takim fajnym człowiekiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Niecierpliwa, niestety leje i ma padać cały tydzień. :(

    U nas boska pogoda :):):) ale pewnie też niedługo :):):)
    Moni dużo przygotowań zostało ?:):)

  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 12 maja 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mamusia dużo też przeszłaś, ale takie historie dają trochę nadziei, że i ja kiedyś z moim eMkiem bedziemy mieli dzieci i inne dziewuszki tutaj ☺️



    Szczesliwa_mamusia, Sasanka55, szona lubią tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:20

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 12 maja 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    U nas boska pogoda :):):) ale pewnie też niedługo :):):)
    Moni dużo przygotowań zostało ?:):)

    Nie, o tyle dobrze, ze wszystko zrobi się samo, to tylko obiad :) tylko fryzjerzy itd :) my z młoda w dzień ślubu a mój dwa dni przed barber. I tyle 🤷🏻‍♀️😂

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 12 maja 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Ehhh... dziewczyny ja mam o tyle niedobrze że pierwszą ciążę straciłam w 24tc - poród martwej córeczki przyczyna nieznana... drugą urodziłam w 27tc żyła dzielnie 2.5 miesiąca a gdy miałyśmy już wychodzić do domku... w nocy udusiła się mleczkiem bo położe nie zauważyły że zwraca... stąd moje rozterki że chyba nie dane ma mi być matką choć tak bardzo tego pragnę... miałam nadzieję że maj będzie w końcu dobrym miesiącem gdyż 17.05.17 pochowałam pierwszą córeczkę.. 19.05.18 drugą.. i takie moje marzenie było aby w maju 19 być w ciąży... walczę chyba po to aby pokazać całemu światu że nie jestem wybrakowana ani trędowata.. testować będę 18.05 ale ból podbrzusza mam od kilku dni a w poprzednich ciążach nigdy nic mnie nie bolało w zaciążonym cyklu..wybaczcie za smęty ale chyba musiałam się trochę wygadać..bo tak strasznie mi ostatnio smutno na sercu..
    Nie wyobrazam sobie co przezylas i jaki to musi byc bol 😢 az lzy mi same naplywaja... ogromnie mi przykro :( wierze,ze bedziesz Mama zywego Skarba i wszystko bedzie dobrze,bo na to zaslugujesz! Trzymam mocno kciuki!

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 maja 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja zle wspominam przygotowania do slubu. Sam slub byl spoko, ale ciesze sie, ze to raz w zyciu :)

    Malinka u mnie gorzej czyli lepiej ;) nawet do kosciola sie nie zdecydowalam isc, bo nie wytrwalabym. Jutro do pracy a ja ciagle nie wiem jak to rozegrac.

    Sasanka55, moni05, Tele...79, Iseko, szona, Ania_85_, aeiouy lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Szczęśliwa mamusia dużo też przeszłaś, ale takie historie dają trochę nadziei, że i ja kiedyś z moim eMkiem bedziemy mieli dzieci i inne dziewuszki tutaj ☺️
    Oczywiście, że tak. Dlatego tak powtarzam Wam,ze wierzę, że będziecie mami. Jedne wczesniej,drugie troszkę później, ale będziecie. My już nawet myslelismy o adopcji. Ale cieszymy sie,ze mamy takiego fajnego szkraba.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 12 maja 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz nadrobię wszystko co dziś pisałyście. Na razie wrzucam Wam mój sposób na rozpoczęcie 7 cyklu. Wrócę już w 3 dniu cyklu, zaraz trzeba będzie brać się za robotę.

    W tym miesiącu postaram się ogarnąć monitoring.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ba0aa493d476.jpg

    agge, moni05, buba123, Niecierpliwa..., MonikA_89!, Angelika1313, DzulkaJ, Tele...79, 5ylwian, Nuch, Malinaa90, OO83, Szczesliwa_mamusia, Iseko, nowa na dzielni, Evelle28, Pati96, gusiaa, Ewelina29, Ochmanka, Shadow, nuśka91, Malgonia, Sasanka55, Salome, okularnica91, Ania_85_, Magduullina, Mama_Zuzia, aeiouy, ElfiaKsiężniczka lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:20

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 12 maja 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, przykro mi, tyle złego Cię spotkało :(

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 12 maja 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Zaraz nadrobię wszystko co dziś pisałyście. Na razie wrzucam Wam mój sposób na rozpoczęcie 7 cyklu. Wrócę już w 3 dniu cyklu, zaraz trzeba będzie brać się za robotę.

    W tym miesiącu postaram się ogarnąć monitoring.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ba0aa493d476.jpg
    Jakie piękne widoki 😍

    szona lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 12 maja 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swój ślub wspominam tak że przygotowania były spoko a sam ślub nerwówka. Włosy rozwaliły mi się przed wyjściem do kościoła później stresowałam się pierwszym tańcem a o 20 ze zmęczenia marzyłam o tym aby goście już sobie poszli :p ale do 4 siedzieli :D

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 12 maja 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia serce się kraje. Twarda z ciebie dziewczyna.

    Szona piękne widoki Norwegia jest przepiękna.

    Malgonia ja zawsze miałam stresa powiedzieć szefowi o ciąży. Rozegrasz to dobrze trzymam kciuki i za USG także będzie dobrze !!

    szona lubi tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Tele...79 Ekspertka
    Postów: 205 429

    Wysłany: 12 maja 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziś test LH żeby się upewnić że jestem po owu ,no i bardzo się zdziwiłam,bo w piątek miałam pozytyw a dziś to już mega pozytyw ,czyli już 3 dzień? Czemu tak długo się utrzymuje?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5546d0f804b3.jpg

    Ps.Męża znowu musiałam wykorzystać i tym razem ukradkiem, po cichutku w łazience,bo mój dorosły syn w domu.

    Szona cudne widoki,mogłabym tam siedzieć cały dzień.

    szona, Ochmanka, Ania_85_, aeiouy lubią tę wiadomość

    31 cykl starań, listopad 2017- CB, Styczeń 2018- PJP Euthyrox.
    HBS+ Niskie AMH
    Krótkie cykle ok.24-26dni.
    w sierpniu 2018 laparo,histero i HSG
    Wiek 40lat.
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 12 maja 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tele...79 wrote:
    Zrobiłam dziś test LH żeby się upewnić że jestem po owu ,no i bardzo się zdziwiłam,bo w piątek miałam pozytyw a dziś to już mega pozytyw ,czyli już 3 dzień? Czemu tak długo się utrzymuje?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5546d0f804b3.jpg

    Ps.Męża znowu musiałam wykorzystać i tym razem ukradkiem, po cichutku w łazience,bo mój dorosły syn w domu.

    Szona cudne widoki,mogłabym tam siedzieć cały dzień.
    Po pierwszym pozytywie już się nie robi, ale męża wykorzystać zawsze dobrze ;)

    Tele...79, Angelika1313, Magduullina lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ