X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Sasanko! Straszaki na krwawienie! 👻☠️🖕🧟‍♂️🦇🕷🦗🐖


    Hahaha, dziekuje :D :* <3 najbardziej wystraszylo sie chyba tego "fucka" i swinki :D

    Podzialalo tez na szefowa, bo zamiast ochrzanu, zapytala, czy nie potrzebuje wsparcia i pomocy :) Masz te moc <3

    Ania_85_, szona, Iseko, aeiouy, moni05, Tele...79, Karolina, Magduullina lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 6 maja 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Hahaha, dziekuje :D :* <3 najbardziej wystraszylo sie chyba tego "fucka" i swinki :D

    Podzialalo tez na szefowa, bo zamiast ochrzanu, zapytala, czy nie potrzebuje wsparcia i pomocy :) Masz te moc <3

    😎
    Ps. Mnie tez najbardziej urzekł fakolec i świnia 😁

    Sasanka55, Magduullina lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Mila1996 Autorytet
    Postów: 260 539

    Wysłany: 6 maja 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki :) nie nadrobię was, za długo mnie tutaj nie było. Ale gratuluję dwóch kreseczek wszystkim z całego serca i standardowo tulę te którym się nie udało 🤗 postaram się być już na bieżąco, więcej czasu będę miała 😁 wysyłam ciążowe wiruski !!! &(!_((-$#&++-=¥•^°×•€¥={{÷¥^={^√÷=°^^°={π¥={{π¥^{{{™^^° 👶🤰👣

    Pati96, szona, okularnica91, aeiouy, Niecierpliwa..., Sasanka55, MonikA_89!, Angelika1313, Iseko, DzulkaJ, Salome, moni05, agge, Karolina, Magnolia90, Nuch, Madziandzia, Ochmanka, Agamk, Magduullina lubią tę wiadomość

    QojMp2.png

    || - 21.12.2018

    29.08.2019 Zosia 👧 3710 i 58 cm szczęścia ❤️😍
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 6 maja 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrin 🍒 wrote:
    Hej dziewczynki 😘
    Jest już wynik Bety 1054,09 🤭🤭
    Pozdrawiam nadrobię pod wieczór wszystko bo teraz w pracy więc szybko tylko wpadłam Wam napisać 😘

    Miłego dzionka 3mam za Was Wszystkie kciuki 💖
    O rety jaka beta!!!! 😍😍😍 Gratulacje!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 6 maja 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Dziekuje, Dziewczyny :* Przejde sie szybko do lekarza jutro lub pojutrze. Chyba nic takiego sie nie dzieje, bo to nie jest silne krwawienie, a sluz z nitkami krwi. Oczywiscie mam schizy, ze wytna mi macice, ale bardziej prawdopodobne jest jednak to, ze plamie z powodu nadchodzacej lub minionej owulacji.

    Wlasnie napisala do mnie szefowa, jak sie miewam... Bedzie ostro, gdy zobaczy, ze przez ostatni tydzien niewiele zrobilam, ale ovufriend sie samo nie przeczyta
    No kochana, pisanie elaboratów i wierszyków to jest praca na pełen etat 😂😂😂

    aeiouy, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 6 maja 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Hej Dziewczyny, trzymam za Was.mocno kciuki.
    Chciałabym podpytać czy progesteron musi być badany wcześnie rano?Czy mogę zbadać go np o.12?
    Mi dr z kliniki kiedyś kazał zbadać po wizycie, która była po godz 10, a ja dawno byłam po śniadaniu. Tak więc chyba można :)

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 6 maja 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja w te poniedziałkowe popołudnie . Widzę że dzisiaj same cudowne wiadomości aż buzia się uśmiecha ..

    Sasanka idź i sprawdź co się dzieje . Mam nadzieję że jest wszystko ok.

    A ja mam nawet dobry humor . Bo właśnie zapisałam się na USG 😍i to na 20 maja 😍już się nie mogę doczekać .

    Dzisiaj też mam wizytę ale u endokrynologa. Więc jestem pozytywnie nastawiona

    Miłego dnia kochane

    Sasanka55, Angelika1313, Ania_85_, aeiouy, okularnica91, moni05, Salome, Malinaa90, Karolina lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Ja dzisiaj nie dość że płaczę to zasypiam! Brzuch mnie ciągnie jak na okres i cycki bolą okrutnie! Chcę już do domku😢

    Izape czekam na wieści

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2019, 15:43

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 6 maja 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, koziorożce są super inteligentne i równie uparte 😂 mój mąż jest z 9.01 więc znam to z autopsji 😂

    Kingulla, ciężarówko kochana 😍 kropuś zaraz się wgryzie o już niedługo będziesz go podglądać na USG!

    Okularnica, piękna beta :) rośnijcie zdrowo!

    Szona to ja ci powiem o czym był twój sen. Koniem jest mąż, a ujeżdżanie na na celu spłodzeniem dziedzica 😂😂😂

    Malinowa, jak się czujesz? Martwimy się o Ciebie!!!

    Ja dzisiaj jadę na USG tarczycy, bo co pół roku muszę kontrolować guzek. W dodatku przez ten wiatr mam tak uszy zatkane, że prawie nic nie słyszę. Grrrr..... W pracy przeżyłam. Jeszcze
    4 dni i weekend 🙃

    Ania_85_, okularnica91 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 6 maja 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia91 - witaj w klubie. Ja tez zasypiam na stojaco, brzuch boli jak na okres, humor tez typowo pmsowy...

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Syllwia nie płacz, dopiero 8 dpo jeśli dobrze widzę na wykresie :)
    Mila faktycznie dawno nas nie odwiedzałaś :)
    Katrin, Okularnica super wyniki :):)
    Sasanka zaproponuj szefowej extra wolne :D
    Nikodemka kciuki za proga !!
    Szona może i u Ciebie mimo bezobjawowego cyklu będzie niespodzianka :D


    U mnie 3 dpo i zaczął się ból piersi także może ten progesteron będzie jakiś ogarnięty w tym cyklu :):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Syllwia nie płacz, dopiero 8 dpo jeśli dobrze widzę na wykresie :)
    Mila faktycznie dawno nas nie odwiedzałaś :)
    Katrin, Okularnica super wyniki :):)
    Sasanka zaproponuj szefowej extra wolne :D
    Nikodemka kciuki za proga !!
    Szona może i u Ciebie mimo bezobjawowego cyklu będzie niespodzianka :D


    U mnie 3 dpo i zaczął się ból piersi także może ten progesteron będzie jakiś ogarnięty w tym cyklu :):)
    Moj wykres pokazuje owulacje dwa dni później jakbyla więc jestem 10dpo. Ale jutro zrobię betę bo ostatni dzień dupka

  • Mila1996 Autorytet
    Postów: 260 539

    Wysłany: 6 maja 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, niestety brak czasu, praca i obowiązki zrobiły swoje :) wracałam do domu i padałam na twarz 😋 ale na szczęście już na wolnym jestem, więc pełen luz :) Aż się boję że czasu będę miała aż nadto i nie będę wiedziała co z nim robić 😂

    Niecierpliwa... lubi tę wiadomość

    QojMp2.png

    || - 21.12.2018

    29.08.2019 Zosia 👧 3710 i 58 cm szczęścia ❤️😍
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 6 maja 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Sasanko, dzieki, ze pytasz :* Ja na Twoim miejscu skontrolowalabym te plamienie... Chociaz wierze, ze nie dzieje sie nic zlego.
    Edit: jejku, Sasanko... Ile czasu to bedzie u Ciebie trwalo, oszalec mozna :( Moze znajdz jakiegos super hiper dobrego specjaliste?

    Dzulka - tak! Tez jestem 7dpo :)

    Byłam dzis na badaniu progesteronu, czekam na wyniki. Poza tym czuje sie tak samo, jak co miesiac... Idealnie 7dpo zaczyna bolec mnie brzuch, powiekszyly sie cycki i pojawila sie ogromna senność. Klasyk. Dzis tempka lekko w dół...

    A jak sytuacja u Ciebie??
    Senność mam od soboty i to okropną ☺️ cycków nie czuje, za to dzisiaj z rana miałam ból brzucha, ale nie wiem jak to powiedzieć, nie na okres i nie na kupkę, taki dziwny. Temperatura też w dół z 36,9 na 36,7 więc lecimy łeb w łeb, chociaż za chwilę zmierzyłam i już było 36,8, ale wpisałam pierwsza temperaturę. Daj znać jak wynika proga!

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 6 maja 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Ania, koziorożce są super inteligentne i równie uparte 😂 mój mąż jest z 9.01 więc znam to z autopsji 😂

    Kingulla, ciężarówko kochana 😍 kropuś zaraz się wgryzie o już niedługo będziesz go podglądać na USG!

    Okularnica, piękna beta :) rośnijcie zdrowo!

    Szona to ja ci powiem o czym był twój sen. Koniem jest mąż, a ujeżdżanie na na celu spłodzeniem dziedzica 😂😂😂

    Malinowa, jak się czujesz? Martwimy się o Ciebie!!!

    Ja dzisiaj jadę na USG tarczycy, bo co pół roku muszę kontrolować guzek. W dodatku przez ten wiatr mam tak uszy zatkane, że prawie nic nie słyszę. Grrrr..... W pracy przeżyłam. Jeszcze
    4 dni i weekend 🙃

    Super, że inteligentne :) Gorzej, że uparte ;P Trzy uparciuchy w domu, to nie wróży dobrze ;P

    MonikA_89!, aeiouy lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, jak Ty 3dpo masz bol piersi, to Twoj progesteron rozwali system! :* Extra wolne dostalam ostatnio za staz pracy i to nawet 2 albo 3 dni, wiec juz wole milczec :D

    Syllwia, wez nie pitol, wez wysiusiaj :* Nie placz, zobaczysz, ze bedzie dobrze :*

    Nikodemko, obys sie mylila! 🤛🤜 mooocne kciuki :*

    MonikA, "jeszcze 4 dni i weekend" brzmi bosko :) Tez uwielbiam sobie powtarzac, ze np. wtorek jest super, bo od niego do poniedzialku jeszcze kupe dni :)

    Mila, ja na razie wiruskow nie lykam, bo zyje w celibacie, ale dziekuje :) Badz z nami juz na biezaco :)

    Alis, Kociaku, kiedy zatestujesz?

    MamaStasia, zlego diabli nie wezma, na pewno wszystko u mnie ok :) Super, ze masz taki dobry humor :*

    Niecierpliwa..., Mila1996, Karolina, syllwia91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki.
    Czytam Was caly czas ale co mam odpisac to coa wypadnie i zapominam a wiadomosci sie nawarstwia a moja glowa kiepsko zapamietuje ale postaram sie mniej wiecej Wam napisac.

    Sasanko ja mysle ze nic sie zlego nie dzieje, nieraz mialam plamienie kolo owulacji a owulak nawet w trakcie moze juz wyjsc negatywny ale dla swojego spokoju sprawdz co sie dzieje.

    Piekne te Wasze brzuszki a MamaStasia ma prawie taki jak ja w dniu porodu 😊 ale taki to moje marzenie a ten moment. Sliczny!

    Okularnica, Katrin cudne bety😊 teraz csekamy na fotki z usg

    Ania bardzo Ci gratuluje tych wymarzonych dwoch kresek😊 dzieki nim i mezulek piekniejszy nie?😂

    Kingulla teraz odpoczywaj l, nie stresuj niech sie kropek dobrze wgryza😊

    Ef jak sie zdecydujecie na kolejne mrozaki to na pewno bedzie to juz piekna zdrowa ciaza ktora sie zakonczy nie wczesniej niz na poczatku nastepnego roku😊 jestes super dzielna kobieta

    Malgonia ja juz sie nie moge doczekac Twojej wizyty i wreszcie usmiechu z widoku pieknego dzidziusia w brzuszku i pieknie bijacym serduszkiem 😊 a hotel wyglada meeeega

    Monika kciuki za bete

    Nikodemka, Sylwia nie ma co jeszcze przesadzac bo to jeszcze za wczesnie na skreslanie cyklu. Dwie kreski sa Wam pisane, nie ma innej opcji

    Alis milo Cie widziec, pamietam jak czytalam Twoje posty i bardzo trzymalam kciuki ale teraz wiem ze po przerwie wrocilas pelna nowych sil i nie bedziesz musiala dlugo czekac na kropusia. ✊✊✊✊

    Izape czekamy na wiesci

    Mila lapiemy Twoje wirusk😊

    Ale fajnie ze dziewczyny wracaja i dochodza nowe😊jest tu tak fajnie rodzinnie. Nie wyobrazam sobie dnia zeby Was nie podczytac

    A ja prolaktyny nie badalam bo to juz 15dc wiec jak @przyjdzie to wtedy zbadam. Nadal mam te kropelki, jednego dnia to samo lecialo ze az stanik mialam zolty. Teraz chyba zaczynaja mi sie plodne i tam jak w stopce napisalam @ sie nie doczekam. Jestem bojowo nastawiona i mam nadzieje ze moj maz nie bedzie sie opieral co do seksu.
    W ogole takie mi sie okropne rzeczy snia ze bylam
    w szpitalu i lekarz mowi ze musi mi cos wlozyc zeby oczyscic macice, ja zaczelam krzyczec ze nie chce bo to strasznie boli wiec wzieli mnie na stol operacyjny, uspili jakims gazem. Jak sie obudzilam pielegniarka powiedziala ze juz po wszystkim. Polezalam troche bo powiedzieli ze po narkozie moze mi byc niedobrze. Pozniej patrze a pielegniarka siedzi przy komputerze i mowi do mnie ze wyjeli ze mnie jakas blone w ktorej mialo byc serduszko dziecka ale sie nie rozwinelo. Ja zaczelam myslec zeby pogrzeb wyprawic ale dziwne bo nie plakalam tylko bylam taka spokojna ale za to jak sie obudzilam juz nie bylo tak spokojnie.
    Dzisiaj pani w przedszkolu mowila ze wybrala moja corcie na konkurs jako jedyna z 10 dzieci z mlodszej grupy😊ale jestem dumna. Z nia maja isc 4 ze starszej. Beda tanczyc.

    Ania_85_, okularnica91, aeiouy, Sasanka55, Mila1996, Karolina, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 6 maja 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Jak wrócę do domu to Was nadrobię. Melduję jednak ze od godziny kropek jest już ze mną 😁 😍
    Super! Trzymam kciuki!

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 6 maja 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam wszystko i ... dupa, nic już nie pamiętam. Więc wybaczcie :)
    Jestem tak zmęczona, że już nie wiem, jak ja funkcjonuję 😂 w ogóle spać nie mogę.

    Ale już za tydzień mam wizytę, tak strasznie mi się dłuży i się nie mogę doczekać :) mam nadzieję, że wszystko ok.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 6 maja 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    Czesc dziewczynki.
    Czytam Was caly czas ale co mam odpisac to coa wypadnie i zapominam a wiadomosci sie nawarstwia a moja glowa kiepsko zapamietuje ale postaram sie mniej wiecej Wam napisac.

    Sasanko ja mysle ze nic sie zlego nie dzieje, nieraz mialam plamienie kolo owulacji a owulak nawet w trakcie moze juz wyjsc negatywny ale dla swojego spokoju sprawdz co sie dzieje.

    Piekne te Wasze brzuszki a MamaStasia ma prawie taki jak ja w dniu porodu 😊 ale taki to moje marzenie a ten moment. Sliczny!

    Okularnica, Katrin cudne bety😊 teraz csekamy na fotki z usg

    Ania bardzo Ci gratuluje tych wymarzonych dwoch kresek😊 dzieki nim i mezulek piekniejszy nie?😂

    Kingulla teraz odpoczywaj l, nie stresuj niech sie kropek dobrze wgryza😊

    Ef jak sie zdecydujecie na kolejne mrozaki to na pewno bedzie to juz piekna zdrowa ciaza ktora sie zakonczy nie wczesniej niz na poczatku nastepnego roku😊 jestes super dzielna kobieta

    Malgonia ja juz sie nie moge doczekac Twojej wizyty i wreszcie usmiechu z widoku pieknego dzidziusia w brzuszku i pieknie bijacym serduszkiem 😊 a hotel wyglada meeeega

    Monika kciuki za bete

    Nikodemka, Sylwia nie ma co jeszcze przesadzac bo to jeszcze za wczesnie na skreslanie cyklu. Dwie kreski sa Wam pisane, nie ma innej opcji

    Alis milo Cie widziec, pamietam jak czytalam Twoje posty i bardzo trzymalam kciuki ale teraz wiem ze po przerwie wrocilas pelna nowych sil i nie bedziesz musiala dlugo czekac na kropusia. ✊✊✊✊

    Izape czekamy na wiesci

    Mila lapiemy Twoje wirusk😊

    Ale fajnie ze dziewczyny wracaja i dochodza nowe😊jest tu tak fajnie rodzinnie. Nie wyobrazam sobie dnia zeby Was nie podczytac

    A ja prolaktyny nie badalam bo to juz 15dc wiec jak @przyjdzie to wtedy zbadam. Nadal mam te kropelki, jednego dnia to samo lecialo ze az stanik mialam zolty. Teraz chyba zaczynaja mi sie plodne i tam jak w stopce napisalam @ sie nie doczekam. Jestem bojowo nastawiona i mam nadzieje ze moj maz nie bedzie sie opieral co do seksu.
    W ogole takie mi sie okropne rzeczy snia ze bylam
    w szpitalu i lekarz mowi ze musi mi cos wlozyc zeby oczyscic macice, ja zaczelam krzyczec ze nie chce bo to strasznie boli wiec wzieli mnie na stol operacyjny, uspili jakims gazem. Jak sie obudzilam pielegniarka powiedziala ze juz po wszystkim. Polezalam troche bo powiedzieli ze po narkozie moze mi byc niedobrze. Pozniej patrze a pielegniarka siedzi przy komputerze i mowi do mnie ze wyjeli ze mnie jakas blone w ktorej mialo byc serduszko dziecka ale sie nie rozwinelo. Ja zaczelam myslec zeby pogrzeb wyprawic ale dziwne bo nie plakalam tylko bylam taka spokojna ale za to jak sie obudzilam juz nie bylo tak spokojnie.
    Dzisiaj pani w przedszkolu mowila ze wybrala moja corcie na konkurs jako jedyna z 10 dzieci z mlodszej grupy😊ale jestem dumna. Z nia maja isc 4 ze starszej. Beda tanczyc.

    No ba- przecież to teraz tatuś mojej dzidzi ;P A jaki dumy z siebie chodzi ;P Poza tym taki troskliwy się zrobił- drzwi do auta mi otwiera, kurtkę podaje, zakupy chce robić, żebym się nie męczyła ;D Dzisiaj nawet do mnie z pracy zadzwonił zapytać jak się czuję, a nigdy dotychczas mu się to nie zdarzało ;) Ktoś mi normalnie chłopa podmienił :D Ciekawe jak szybko mu to minie ;P Obstawiam, że max tydzień wytrzyma ;P

    Iwona- następnego okresu na pewno nie będzie- przynajmniej na 9 miesięcy ;) A męża skuś jakąś fajną bielizną, albo pikantnym sms-em wysłanym z pracy- wtedy na pewno się nie oprze ;D

    Ależ Wy dziewczyny macie sny- dobrze, że ja większości nie pamiętam ;)
    I gratuluję małej tancerki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2019, 16:34

    MonikA_89!, Iwona28 lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ