X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 10 maja 2019, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, dziękuje za odpowiedz 😘

    U mnie jest tak, ze najpierw kobieta wchodzi sama. Czy w ciąży czy bez. Jest wywiad/rozmowa, badania, cytologia, a później, na samym końcu usg, na które się pyta czy kogoś wołam. Dopochwowe było w kiecce, wiec nie widać zupełnie nic, za parawanem. Chłop widzi jedynie ekran, lekarza i mnie od pasa w górę. Lekarz pokazuje na ekranie co trzeba, potem ja idę się ubrać, jest osobne pomieszczenie w gabinecie do przebierania. Usg jest na leżance, nie na samolocie. Wiec dlatego nic w tym dziwnego u mnie 😊

    Magduullina, Malinaa90, Ania_85_, Iseko, MonikA_89!, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 10 maja 2019, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzulka, Miska - naprawde obiecujaco to wszystko u Was wyglada :) Nie kusi Was, zeby wczesniej zatestowac?

    Ja dzis nie sikam, bo zapomnialam kupic wczoraj testu. Moze i lepiej, mam dzis mnostwo pracy, niepotrzebnie zepsulabym sobie humor. U mnie temperatura taka sobie, z dnia na dzien coraz nizsza o 0,01 stopnia, przedokresowy bol brzucha coraz silniejszy, a cycki...cycki to mi chyba odpadna :(

    Magduullina lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Sandra94 Koleżanka
    Postów: 35 40

    Wysłany: 10 maja 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie negaytw. Ale to dobrze nawet, bo mam w planach kilka rzeczy których nie moglabym zrobic będąc w ciąży..

    Trzymam kciuki za inne testerki :*

    Magduullina lubi tę wiadomość

    24 lata, UK
    1cs
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 maja 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia super, że już w domku :) to teraz odpoczywaj! Przypomnij mi kiedy USG? I do kiedy urlop?

    Dziewczyny ja to mam szczęście haha, po drodze na upuszczenie krwi na proga minęłam mojego lekarza, który przyjmuje w mieście 60 km dalej :p no i czekam na wyniki! Zaraz zacznę odświeżanie 😂


    U mnie wykres constans 37 :p nuda i flaki z olejem.


    Okularica, ja myślę że nam się zaraz worek z II rozwiąże 😄

    Poza tym dziwna rzecz.... W ostatnim cyklu pod koniec cyklu wyskoczyła mi na ustach taka krostka dziwna, myślałam że to opryszczka, a teraz znowu w tym samym momencie cyklu znowu praktycznie w tym samym miejscu. Nie wiem co to jest...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 07:59

    Magduullina, DzulkaJ, Malinaa90, szona, MonikA_89!, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape no ja mam nadzieję 😉 Maj ma być piękny. O której wyniki powinny być?

    Izape_91, Magduullina lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 maja 2019, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usg mam w srode 18.30. Urlop jeszcze dzis i na 3 dni wracam do pracy.
    Coraz bardziej mysle, ze i tak nie utrzymam tej ciazy w tajemnicy, bo mimo ze sniadanie bylo pyyyyyszne (w poprzednuej ciazy mialam mega ssanie na kanapki z zoltym serem. Myslalam, ze w tej nie, a jak zobaczylam ser to az slinotoku dostalam), ale niestety jak tylko cos zjem to mnie mdli. A najgorzej to jest po piciu.
    Ogolnie to w czwartek rano i tak beda wszyscy wiedziec bo albo trafie do szpitala albo wezme choc ten tydzien czy dwa (choc akyrat nie wiem czy i dla nich nie lepuej bym wziela zwolnie ie a oni zaczeli szukac kogos na zastepstwo), ale moja byla "przyjaciolka" jest tak niezyczliwa, ze serio mam jakies obawy ze jak sie dowie to mi bedzie zle zyczyc i takie tam..

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/94bf588d04ee.jpg

    Siklam zeby sie troche uspokoic. Testowa wyszla szybciej niz kontrolna. A ja mam ladne kreski na pamiatke <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 08:11

    Magduullina, DzulkaJ, aeiouy, Kingulla, ElfiaKsiężniczka, moni05, Niecierpliwa..., okularnica91, Iseko, Irvine90, Pati96, 5ylwian, Arashe, szona, Nuch, agge, Angelika1313, Salome, Karolina, Ania_85_, MonikA_89!, Agamk, Melissa93, malamisia, Madziandzia, eemmiilliiaa, Szczesliwa_mamusia, Sasanka55, Ochmanka lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 10 maja 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia piękny tescik pamiątkowy! Mam nadzieję, że spokojniejsza jesteś teraz

    Nikodemko boje sie, że będzie biel i się mega rozczaruje, ale kusi bardzo bo temperatura tak wysoko i się podnosi zamiast spadać.

    Miesiączka w niedzielę powinna planowo zagościć, myślę, że poczekam spokojnie te 2 dni jeszcze 😁 ale przez myśl mi przeszło żeby iść na betę, bo w sumie 8dpo miałam teoretycznie ten spadek implantacyjny to dzisiaj 12dpo już powinno coś być

    Brzuszek nie boli tylko cycki mocniej i zmęczona chodzę

    Czy któraś miała z Was taki wykres jak ja, a okazało sie, że to nie ciąża? Na stronie udostępniony bo ten tutaj w ikonce nie jest w całości i jest przesunięty

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 08:15

    Malgonia, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Usg mam w srode 18.30. Urlop jeszcze dzis i na 3 dni wracam do pracy.
    Coraz bardziej mysle, ze i tak nie utrzymam tej ciazy w tajemnicy, bo mimo ze sniadanie bylo pyyyyyszne (w poprzednuej ciazy mialam mega ssanie na kanapki z zoltym serem. Myslalam, ze w tej nie, a jak zobaczylam ser to az slinotoku dostalam), ale niestety jak tylko cos zjem to mnie mdli. A najgorzej to jest po piciu.
    Ogolnie to w czwartek rano i tak beda wszyscy wiedziec bo albo trafie do szpitala albo wezme choc ten tydzien czy dwa (choc akyrat nie wiem czy i dla nich nie lepuej bym wziela zwolnie ie a oni zaczeli szukac kogos na zastepstwo), ale moja byla "przyjaciolka" jest tak niezyczliwa, ze serio mam jakies obawy ze jak sie dowie to mi bedzie zle zyczyc i takie tam..

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/94bf588d04ee.jpg

    Siklam zeby sie troche uspokoic. Testowa wyszla szybciej niz kontrolna. A ja mam ladne kreski na pamiatke <3
    Allle cudny widok!!! :* nie martw sie juz slonce :* kropus roanie pieknie!!! :*

  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 10 maja 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu, jak pisalam wczesniej Ty i Kropek jestescie teraz najwazniejsi!

    A co do zle zyczacej bylej "przyjaciolki" - to zobacz ona jest jedna, a nas tu na forum w tym i innych watkach dobrze, ba najlepiej Tobie/Wam zyczacych jest kilkanascie jak nie kilkadziesiat dziewczyn!!!
    Takze sama widzisz, jaki jest bilans - olej ja;)


    Do sikajacych w najblizszym czasie: No przebieram nozkami na te Wasze testowania dziewczyny! Juz tak sie nie moge doczekac! Prosze nam tu od razu wstawiac zdjecia;)

    Magduullina, Malgonia, Kittinka83, Nuch, MonikA_89!, Ania_85_, szona, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 maja 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciut jestem spokojniejsza..
    Dziulka jak ja tu narzekalam na swoj wykres jak zaszlam ;) mysle ze z kazdego moze byc ciaza, ale Twoj jest obiecujacy.

    Magduullina, okularnica91, Niecierpliwa..., Iseko, Kittinka83, DzulkaJ, szona, Sasanka55 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 maja 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okularnica91 wrote:
    Izape no ja mam nadzieję 😉 Maj ma być piękny. O której wyniki powinny być?
    Nie mam pojęcia, pewnie koło 19 jak ostatnio, ale mam nadzieję że będzie ładny!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 10 maja 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu ale czad ! :) jeszcze takiej grubej i intensywnej kreski nie widziałam :) wszystko jest dobrze, uwierz w to :)

    Magduullina, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 maja 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzulka toś Ty jeszcze nie sikala?! :D ale ja też dzielnke trzymam się do środy. Dzisiaj przedostatnia dawka ovi i zobaczymy.

    Małgonia będziemy trzymać kciuki, i nawet nie gadaj takich bzdur. Będzie dobrze, musisz w to wierzyć. Wiem że masz obawy, a innymi się nie przejmuj. Ludzie teraz potrafią być okrtuni. Mnie ostatnio zupełnie obca babka z firmy - mamy pokoje obok siebie zapytała w socjalnym czemu ja jeszcze w ciąży nie jestem, bo jestem młodą a w banku wszystkie młode w ciąży... Zapytałam tylko co to za pytanie bo aż mnie wcielo.

    0amietam jak przy pierwszym pozytywie dziewczyny mi gratulowaly i pisały że płaczą z radości, zaś jedna napisała mi że płaczę, ale dlatego że to nie ona zaszła. Jak tydzień później straciłam ciążę to wiecie co sobie pomyślałam... Ten tekst zapamiętam do końca życia chyba... Cała radość mi wtedy minęła jak go przeczytałam.


    Szona jak tam wypad?

    Małgonia ale krecha :o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 08:27

    DzulkaJ lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie wczoraj poplakalam i tak wkurwilam ze szok... Na nic moje checi byly .... :( brak finiszu... :\ jak nie trzeba to myrdu myrdu i pult a jak trzeba to nie... Ale sie wkurzylam... :\ brzuch cmi ale tak jakby owu jeszcze nie bylo ....

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 maja 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    A ja sie wczoraj poplakalam i tak wkurwilam ze szok... Na nic moje checi byly .... :( brak finiszu... :\ jak nie trzeba to myrdu myrdu i pult a jak trzeba to nie... Ale sie wkurzylam... :\ brzuch cmi ale tak jakby owu jeszcze nie bylo ....


    Wiem jak takie sytuacje potrafią wkurzac, ale co zrobisz... Ja jeden jedyny raz tak miałam i to było przy 1 ciąży akurat więc tymbardziej byłam zdziwiona. A jakiś ♥️ nie było wcześniej? Może nie jest za późno jeszcze??

    Magduullina lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Usg mam w srode 18.30. Urlop jeszcze dzis i na 3 dni wracam do pracy.
    Coraz bardziej mysle, ze i tak nie utrzymam tej ciazy w tajemnicy, bo mimo ze sniadanie bylo pyyyyyszne (w poprzednuej ciazy mialam mega ssanie na kanapki z zoltym serem. Myslalam, ze w tej nie, a jak zobaczylam ser to az slinotoku dostalam), ale niestety jak tylko cos zjem to mnie mdli. A najgorzej to jest po piciu.
    Ogolnie to w czwartek rano i tak beda wszyscy wiedziec bo albo trafie do szpitala albo wezme choc ten tydzien czy dwa (choc akyrat nie wiem czy i dla nich nie lepuej bym wziela zwolnie ie a oni zaczeli szukac kogos na zastepstwo), ale moja byla "przyjaciolka" jest tak niezyczliwa, ze serio mam jakies obawy ze jak sie dowie to mi bedzie zle zyczyc i takie tam..

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/94bf588d04ee.jpg

    Siklam zeby sie troche uspokoic. Testowa wyszla szybciej niz kontrolna. A ja mam ladne kreski na pamiatke <3

    Cudna kreska :)
    U mnie w lab taka kolejka ze nie wiem czy zrobię tego proga. Moze potem :) moze wcale :)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 maja 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja Wam sie przyznam, ze dwa razy mialam taka sytuacje, ze sie poplakalam nie ze szczescia na widok czyis kresek. Czasem mam wyrzuty sumienia ale serio obu bardzo dobrze zyczylam, nawet jeden dzidzius juz na swiecie jest, ale tak bardzo chcialam by to byly moje kreski..
    To troche jak z ciazami w rodzinie. Niby czlowiek sie cieszy no ale rez by chcial.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/095fd4c9ad6f.jpg

    Ohooo :) owu jeszcze przedemna :) ehh zostal mi ostatni owulak... :* heh

    Izape_91, buba123, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape byly ale 2 dni temu .. Dzis nie pijade do pracy tylko jutro rano.. :* weekend jest nasz :) widocznie tak mialo byc by plemniczki dojzaly :) zrobie jeszcze po poludniu oststniego powiniem byc ladny pozytyw :* teraz z rana i siury juz po 3 kawach ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 08:52

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:17

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ