X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 9 maja 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko w cyklu z laparo może tak być, bo to jednak jest ingerencja w organizm, ale wierzę, że kolejny cykl będzie tym szczęśliwym :* mnie lekarz od razu ostrzegał, żeby się nie starać w tym cyklu, bo mogą wystąpić plamienia i @ może przyjsc wcześniej. Trzymam kciuki :* w czerwcu wysikasz te 2 kreseczki:*

    Iseko lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 9 maja 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko, przykro mi :(

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 9 maja 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane :* Idę się poprzytulać z termoforem. Jutro nas umówię do kliniki na wrzesień/październik. Dam sobie jeszcze te 2 cykle ale już bardziej na luzie, postaram się skupić bardziej na utrzymaniu prawidłowej diety i regularnych ćwiczeniach - mam kartę multisport, a od laparo jej nie użyłam ani razu. Jeśli przez 2 następne cykle się nie uda to odpuszczam zupełnie starania aż do wizyty w klinice.

    Trzymam mocno za Was kciuki i CHCĘ JUTRO WPISAĆ JAKIEŚ II !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2019, 21:00

    Magduullina lubi tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 9 maja 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko, najważniejsze, ze masz super plan 💪🏻✊🏻 Tule mocno 😘

    Iseko, Magduullina, malamisia, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Miska _a Autorytet
    Postów: 343 341

    Wysłany: 9 maja 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeiouy wrote:
    Czesc dziewczyny;) ok jestem sado macho nr 2- zaraz po Ochmance;) nadrabialam Was od str 63;)
    Od razu przepraszam za elaborat ale chcialabym odniesc sie chociaz czesciowo do tego co u Was!

    Irvine, Moni, Aprzybylska, Mama_Zuzia- te zdj raduja oczy! Jak ja bede miec takie zdj chyba bede Wam wrzucac je codziennie hahaha😂

    Nikodemko, mam nadzieje, ze lepiej sie czujesz! Na pocxatku brania dupka mdlilo mnie i robilo mi sie niedobrze no ale takich objawow nie mialam!

    Niecierpliwa- podziwiam za 6 weidera! Widac juz szesciopak na brzuszku?

    Sasanko glupia ta beta! A co do zlosci i zazdrosci, moja Pani psycholog powiedziala mi, ze to sa normalne ludzkie odczucia i swiadcza o tym, ze na czyms nam bardzo zalezy i ze czegos bardzo pragniemy.. jakos tak mi sie polepszylo jak uslyszalam, ze to ludzkie jest, i ze nie jestem potworem bez serca! Bo niestety ale obok tych dobrych emocji zalewaly mnie tez i zlosc i zazdrosc jak dowioedzialam sie, ze siostra mojego meża jest w ciazy. Z czasem to przechodzi.... czesciowo :*
    I rowniez ze slodyczy wole najbardziej slone i pikantne przekaski;) 🖑

    Kittinka - super wierszyk!

    Szona - ja caly czas wierze w Twoj cykl! Zwiedzajcie, mam nadzieje, ze pogoda sie polepszy i ze wrocicie we trojke;)

    Alis - nam tez sie powiedzie! Święte slowa!

    Ochmanko - tez uwazam, ze tam na gorze wszystko juz jest dla nas zapisane. Poprostu czekam...

    Magdullina - jestes silna babka! Te 6 miesiecy rozlaki minie, nawet nie zauwazysz kiedy! Maz bezie Was odwiedzal. Ustaliliscie juz jak czesto?

    Malgonia - czekamy na Ciebie juz w Polsce:) i tak jak moni pisze, moze pozekaj juz do wizyty? A jak sie gorzej czujesz to wez moze to l4 na jakis tydz? Teraz Kropek i Ty jestescie najwazniejsi!

    Syllwia - przykro mi:( strasznie nie lubie tego wszystkiego co Cie dopadlo:( obrony zdasz spiewajaco :*

    Nuch bedzie chlopiec :*

    Dzulka, nikodemka, misia, szona, izape, iseko i madziandzia trzymam za Was takie kciukasy✊✊✊✊ bedzie dobrze!

    Pisalam Wam, ze mamy obecnie maraton imprez rodzinnych... na kazdej z nich padaja pytania o dzieci. najczestsze pytania to: co Wy w nocy robicie? Oddpowiadam, ze SPIMY, i oczywiscie sa komentarze... chcialabym zeby sie wszyscy zamkneli. Kiedys sie odwaze i spytam o szczegoly z ich zycia. Bede bez skrupulow!!!!!!

    A tymczasem buuuziaaaaki!!!
    Buziaki 😘dziękuję za ✊ ja też mam maraton imprez rodzinnych, wesela cały maj i chrzciny ubrata męża (wpadka) muszę dać radę, bo jak nie my to kto!

    aeiouy, Magduullina lubią tę wiadomość

    Wrzesień 2018-ciąża biochemiczna,
    niedoczynność tarczycy-Letrox50
    hiperprolaktynemia(dostinex) wyrownana-tsh-1,2,prolaktyna-11,
    -badanie nasienia uległo poprawie(profertil)
    -Hyfosy - 27grudnia 2019 drozne!
    -Ureaplasma... - pokonana!!!!! :)
    15.01.20-betahcg 247,56 🐻progesteron 39,70
    17.01.20-beta 626,7
    29.01.20-❣️😘

    Walczę o cud:)
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 9 maja 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko, nie lubię twojej @ :( Pomyśl jednak, że w okolicach dnia matki będziesz mieć owulację! Piękny moment na spłodzenie potomka <3

    Niecierpliwa, na wujków i ciotki nic nie poradzisz. Byli i będą ciekawscy. Mnie zawsze zastanawiał fakt, jak ktoś kogo widzi się od wielkiego dzwonu, może zadawać pytania o nasze życie erotyczne :P No zero taktu!

    Szona, jaki fajny kubeczek! Ja muszę sobie kupić z pingwinami z Madagaskaru 😜😂 Dziś jest taki dzień, że nawet kawa na mnie nie działa. Krótko mówiąc 😴 + ☕ =😴 Niech te kropki zaczną szaleć, kopać, cokolwiek, to może chociaż wtedy będę bardziej pobudzona. Co do chłopców, to w sobotę pilnujemy męża siostrzeńca. Ma całe 4tygodnie! Zobaczymy czy damy radę 😂

    Jutro już piąteczek!!! 😍 Cały tydzień na niego czekałam. Jednak człowiek po tygodniu L4 straaaasznie się rozleniwia 😁 Jeszcze 5 dni do weryfikacji bety 😱😱 chyba że nie wytrzymam do wtorku i machnę w poniedziałek

    moni05, Niecierpliwa..., Pati96, Iseko, aeiouy, Nuch, Ania_85_, Tele...79, Magduullina, Malinaa90, Sasanka55, Ochmanka lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 9 maja 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Iseko:(:( przykro mi
    Aeiouy 6 paka to nie wiem czy ogólnie osiagne bo nigdy płaskiego brzucha nie mialam ale sadlo spadło :D
    Nienawidze takich komentarzy....wrrrr tu faktycznie wujkow w odwecie wypada pytać czy mu jeszcze staje a ciotki o spadek libido

    Albo ciotki o to jak przechodza menopauze a moze juz sa po? ;)

    Niecierpliwa..., Sasanka55, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 9 maja 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerknęłam jeszcze w te kalendarze księżycowe Sandry i Moniki i z obu wynika, że w maju najbardziej płodny dzień będę mieć 27.05 - i prawdopodobnie wtedy powinna mi wypaść owulacja ;) Pocieszyło mnie to i podniosło na duchu nawet jeśli to tylko taka głupotka ;)

    P.S. 24-26.05. jedziemy ze znajomymi na domki, więc będzie ciekawy weekend ;p

    Spokojnej nocy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2019, 21:59

    Ania_85_, Salome, Pati96, Magduullina lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko..przytulam Ciebie bardzo!! przyznam, że cicho liczyłam na Twoje kreseczki ;)
    ale teraz znów czekamy na owu ;) ja już odliczam dni do końca okresu..i zaczynamy z M. szaleć ;P
    ( swoją drogą jakiś baardzo krótki ten okres..3 dzień wygląda jak 5/)

    Cieszę się, że wierszyk Wam się podobał ;)
    Też mam tak z tamponami(jakby zatrzymują okres)więc poszły w odstawkę, chyba, że jest jakis bardzo ciężki zabiegany dzień i wypada właśnie w drugim dc, wtedy tampon lepiej się sprawdza ;)

    Syllwia91..nie jesteś najgorsza, nie pisz tak( a raczej NIE MYŚL)..też paliłam. Motywacja do pozostawienia tego daleko za sobą przyszła dopiero jak ujrzałam dwie kreski... Główka do góry, nie płakaj :*


    Na wszystkie USG zawsze szłam z M. choć powiem szczerze, że za pierwszym razem czułam się niezręcznie...

    czytam Was cały czas, nawet zaglądam na forum kilka razy dziennie, ale jak już doczytam co trzeba, to brakuje czasu na odpowiedzi.
    Szona udanego wyjazdu!!to zawsze ładuje aku. ;)
    Dobrej nocki dziewczyny!

    Iseko, aeiouy, syllwia91, Pati96, Magduullina, Ania_85_, szona, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 9 maja 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko tez baaardzo nie lubie Twojej @ :( tule mocno! Ale widze, ze masz plan, wiec walczymy dalej :*

    Szona, suuuuper kubek!!!

    Monika, nie wiem czy my tak dlugo wytrzymamy z tym Twoim testowaniem dopiero za 5 dni :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2019, 22:22

    szona, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeiouy wrote:
    Czesc dziewczyny;) ok jestem sado macho nr 2- zaraz po Ochmance;) nadrabialam Was od str 63;)
    Od razu przepraszam za elaborat ale chcialabym odniesc sie chociaz czesciowo do tego co u Was!

    Irvine, Moni, Aprzybylska, Mama_Zuzia- te zdj raduja oczy! Jak ja bede miec takie zdj chyba bede Wam wrzucac je codziennie hahaha😂

    Nikodemko, mam nadzieje, ze lepiej sie czujesz! Na pocxatku brania dupka mdlilo mnie i robilo mi sie niedobrze no ale takich objawow nie mialam!

    Niecierpliwa- podziwiam za 6 weidera! Widac juz szesciopak na brzuszku?

    Sasanko glupia ta beta! A co do zlosci i zazdrosci, moja Pani psycholog powiedziala mi, ze to sa normalne ludzkie odczucia i swiadcza o tym, ze na czyms nam bardzo zalezy i ze czegos bardzo pragniemy.. jakos tak mi sie polepszylo jak uslyszalam, ze to ludzkie jest, i ze nie jestem potworem bez serca! Bo niestety ale obok tych dobrych emocji zalewaly mnie tez i zlosc i zazdrosc jak dowioedzialam sie, ze siostra mojego meża jest w ciazy. Z czasem to przechodzi.... czesciowo :*
    I rowniez ze slodyczy wole najbardziej slone i pikantne przekaski;) 🖑

    Kittinka - super wierszyk!

    Szona - ja caly czas wierze w Twoj cykl! Zwiedzajcie, mam nadzieje, ze pogoda sie polepszy i ze wrocicie we trojke;)

    Alis - nam tez sie powiedzie! Święte slowa!

    Ochmanko - tez uwazam, ze tam na gorze wszystko juz jest dla nas zapisane. Poprostu czekam...

    Magdullina - jestes silna babka! Te 6 miesiecy rozlaki minie, nawet nie zauwazysz kiedy! Maz bezie Was odwiedzal. Ustaliliscie juz jak czesto?

    Malgonia - czekamy na Ciebie juz w Polsce:) i tak jak moni pisze, moze pozekaj juz do wizyty? A jak sie gorzej czujesz to wez moze to l4 na jakis tydz? Teraz Kropek i Ty jestescie najwazniejsi!

    Syllwia - przykro mi:( strasznie nie lubie tego wszystkiego co Cie dopadlo:( obrony zdasz spiewajaco :*

    Nuch bedzie chlopiec :*

    Dzulka, nikodemka, misia, szona, izape, iseko i madziandzia trzymam za Was takie kciukasy✊✊✊✊ bedzie dobrze!

    Pisalam Wam, ze mamy obecnie maraton imprez rodzinnych... na kazdej z nich padaja pytania o dzieci. najczestsze pytania to: co Wy w nocy robicie? Oddpowiadam, ze SPIMY, i oczywiscie sa komentarze... chcialabym zeby sie wszyscy zamkneli. Kiedys sie odwaze i spytam o szczegoly z ich zycia. Bede bez skrupulow!!!!!!

    A tymczasem buuuziaaaaki!!!
    Kochana tak co miesiac na 2 tygodnie bedzie zjezdzal , pewnie ze damy rade inaczej byc nie moze ! :*
    A ty kochana moja nie przejmuj sie gadaniem ludzi serio.... Czy pytaniami od rodziny sraj na to wazne ze ty wiesz jak jest oni niech se gadaja ... :*

    aeiouy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2019, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko no nieeee.... Super ze masz plan :*
    Monika trzymam kciuki :*:*
    Sasaneczko moja kropeczko gdzie ty sie mi podziewasz????? :* tesknie ... :*:* <3 jak dzis sie czujesz promyczku?

    Dziewczyny mojego m chyba to przerasta .. Znow mi poszedl spac a musze go jeszcze wykorzyatac .. Hmm gwalt na mezu ;) brzmi obiecujaco :* heh
    Ja tymczasem pije sobie piwko bo gdzies nabralam ochoty .. Ide sie wykapac i dzialac czuje ze owu tuz tuz wiec nie ma czasu do stracenia :*
    Dzis tak sobie pomyslalam ze ja glupia jakas jestem ?! Serio az watpliwosci mnie naszly m wyjedzie a jak zajde to ? Jak ja to wszystko ogarne ? :( praca dom dzieci , lekarz ... Qrw..a TESCIOWA... O BOZE .... Japrd ... Wiem ze musze dac rade .... .
    Moj chyba sobie strzelil za mocnego drinka dzis lobuz jeden jutro go opiernicze bo rano bedzie trzeba go pewno odwiesc do pracy noooo.... :\ ale pijane plemniki beda miec powera heh :) zarrtuje , slalomem do jajeczka i waruj , to prawie kac im minie i do dziela nie???!
    Haha ja juz glupieje od tego wszystkiego normalnie ufff... :-p

    MonikA_89!, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • Shadow Znajoma
    Postów: 20 34

    Wysłany: 9 maja 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pierwszy raz spotykam się, że dziewczyny wolą żeby usg dopochwowe było bez męża i zastanawiam się tylko dlaczego. Przecież mąż nie jest raczej zazdrosny o ginekologa, dobrze wie w jaki sposób gin bada kobiety i gdzie, więc o co chodzi. Czy usg dopochwowe i to, że zakłada się na nie prezerwatywę budzi jakieś skojarzenia? 😉
    Ja byłam z mężem na każdym usg, dopochwowym też i jedyne co, to zdziwiła go za pierwszym razem ta prezerwatywa 😀. A poza tym luzik.
    Tylko się nie obrażajcie, jeśli wolicie chodzić bez męża bo tak sobie żartobliwie pytam dlaczego. Każdy w końcu ma prawo robić to z czym się czuje najlepiej i nikomu się nie musi tłumaczyć 😃

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 9 maja 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z innej beczki: czy u Was tez nie ma euthyroxu w aptekach? Ba, w hurtowniach?! Ktoś wie, co się dzieje?
    Mam receptę a nie mam gdzie jej zrealizować, serio. Zarezerwowałam w Gemini w sąsiednim mieście, ponoć jeszcze jest. Ale o co kaman... 🤷🏻‍♀️

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2019, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo dość intensywnego treningu, małpa mnie nie zalała i jeśli nie zaleje przez noc, to rano testuje ;)

    Magduullina, Pati96, DzulkaJ, Iseko, aeiouy, Ania_85_, szona, agge, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2019, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Mimo dość intensywnego treningu, małpa mnie nie zalała i jeśli nie zaleje przez noc, to rano testuje ;)
    Tak tak tak tak!!! Wysiusiaj nam tu kropusia :*
    Nic cie nie ma zalac niech @ spada na drzewo po banana!!! :* <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2019, 23:46

    Madziandzia, MonikA_89!, aeiouy, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2019, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shadow wrote:
    Nie pierwszy raz spotykam się, że dziewczyny wolą żeby usg dopochwowe było bez męża i zastanawiam się tylko dlaczego. Przecież mąż nie jest raczej zazdrosny o ginekologa, dobrze wie w jaki sposób gin bada kobiety i gdzie, więc o co chodzi. Czy usg dopochwowe i to, że zakłada się na nie prezerwatywę budzi jakieś skojarzenia? 😉
    Ja byłam z mężem na każdym usg, dopochwowym też i jedyne co, to zdziwiła go za pierwszym razem ta prezerwatywa 😀. A poza tym luzik.
    Tylko się nie obrażajcie, jeśli wolicie chodzić bez męża bo tak sobie żartobliwie pytam dlaczego. Każdy w końcu ma prawo robić to z czym się czuje najlepiej i nikomu się nie musi tłumaczyć 😃
    Hej hej ja z poczatku tez mialam obawy ... Takie dziwne uczucie ... Ale jakos to przegryzlam... Heh moj m tez sie dziwil prezereatywie ale pamietam jak mu powiedzialam ale cooooo ? No a jak np przedemna bylaby pani taka 70+ i mialabym miec po niej paleczke wlozona fajnie by bylo? Smial sie ale o malo co nie zwymiotowal hahaha :) odp pamietam do dzis " noooo nie pomyslalem kochanie bo jeszcze bys sie pajeczynka zarazila" powalil mnie :) heh to mysle jest kwestia indywidualna do kazdej z nas ... Tak samo jak obecnosc partnera przy porodzie... To jest moje zdanie .

    MonikA_89!, aeiouy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2019, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic kochane milych snow :* uciekam wykorzystac malzonka i w kime ... Na brzuszek :* niech sie dzieje wola nieba :* dobrej nocy :*

    Pati96, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • Pati96 Autorytet
    Postów: 2216 3227

    Wysłany: 9 maja 2019, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Hej hej ja z poczatku tez mialam obawy ... Takie dziwne uczucie ... Ale jakos to przegryzlam... Heh moj m tez sie dziwil prezereatywie ale pamietam jak mu powiedzialam ale cooooo ? No a jak np przedemna bylaby pani taka 70+ i mialabym miec po niej paleczke wlozona fajnie by bylo? Smial sie ale o malo co nie zwymiotowal hahaha :) odp pamietam do dzis " noooo nie pomyslalem kochanie bo jeszcze bys sie pajeczynka zarazila" powalil mnie :) heh to mysle jest kwestia indywidualna do kazdej z nas ... Tak samo jak obecnosc partnera przy porodzie... To jest moje zdanie .

    Też uważam, że jest to indywidualna sprawa. U nas akurat nie ma z tym problemu. Jak byłam w 7 tc i pojechałam z mężem na ip z plamieniami to jak lekarz zawołał mnie do gabinetu ,mąż od razu wparował ze mną. A lekarz mówi: A pan gdzie ? A on mówi: Ja też chcę zobaczyć. Lekarz nie wiedział co powiedzieć i zawołał to później na badanie. Co prawda nie było to dla mojego miła wizyta ,bo wtedy już były podejrzenia, że ciaza nie rozwija się prawidłowo i był tylko pecherzyk ,a on spodziewał się więcej. Teraz boję się, że jak uda się być jeszcze raz w ciąży to on będzie się obawiał.

    mhsv2n0a4bxtclwx.png
    23.04.2019 - poronienie zatrzymane 8 tc [*]
    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność,PCOS,MTHFR 1298A-C homo,PAI-1 4G

    Euthyrox 50, Glucophage xr 2000
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2019, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati96 wrote:
    Też uważam, że jest to indywidualna sprawa. U nas akurat nie ma z tym problemu. Jak byłam w 7 tc i pojechałam z mężem na ip z plamieniami to jak lekarz zawołał mnie do gabinetu ,mąż od razu wparował ze mną. A lekarz mówi: A pan gdzie ? A on mówi: Ja też chcę zobaczyć. Lekarz nie wiedział co powiedzieć i zawołał to później na badanie. Co prawda nie było to dla mojego miła wizyta ,bo wtedy już były podejrzenia, że ciaza nie rozwija się prawidłowo i był tylko pecherzyk ,a on spodziewał się więcej. Teraz boję się, że jak uda się być jeszcze raz w ciąży to on będzie się obawiał.
    Ale teraz juz musi byc dobrze!!! A facetow mamy po to by byli zlaszcza w chwili kiedy sie boimy... Bedzie dobrze teraz kochana musi byc dobrze:* uda sie a maz ma wspierac! :*

    Pati96, MonikA_89!, Ania_85_ lubią tę wiadomość

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ