X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Pamiętniki Każdy pragnie dotrzeć do celu, by zaspokoić serca głód...i wszystko przez endometriozę !
Dodaj do ulubionych
1 2 3 4

31 grudnia 2021, 14:53

Kończy się rok 2021. Rok, który nie był zbyt dobry. Wiele nerwów, stresów, zmartwień, problemów, troski o bliskich, ciężkich chorób....
Jednak kończy się ten rok dla mnie z sercem pod sercem.... Nie myślałam, że kiedykolwiek to nastąpi, że kiedykolwiek będę mogła kończyć rok z nadzieją na lepsze jutro.
Po kilku latach starań, leków, lekarzy, badań.... poprostu CUD pojawił się sam.
Jestem w ciąży. 16 tydzień. Dziękuję, że Cię mam. Dziękuję, że razem możemy kończyć 2021 rok, i wchodzić w Nowy 2022 z nadzieją, że w tym Nowym Roku się zobaczymy, i zaczniemy wspólne życie.
Nowy Rok, który zbliża się dużymi krokami niech będzie dla Was jednym z najwspanialszych!

14 kwietnia, 09:55

.... Radości, która dostrzega piękno małych rzeczy,
Nadziei, która nie gaśnie, kiedy marzenia wydają się być dalekie,
Pokoju, który koi, kiedy wszystko wyprowadza z równowagi,
Wiary, która daje oparcie, kiedy bezradność przeraża....

Życzę Wam wszystkim ogromu sił i cierpliwości, oby Święta Wielkanocne były przepełnione radością, wiarą, nadzieją i pokojem!

Co u mnie ? Jesteśmy w 31tc, badania III trymestru nie wykazały nic niepokojącego na ten czas. Nie wiem kiedy ten czas zleciał, do dnia obecnego nie dowierzam, że pod moim sercem rośnie nowe życie. To jest coś trudnego do opisania, niewyobrażalnego, pięknego ....

28 czerwca, 14:07

8 czerwca o 11:35 zostaliśmy rodzicami małego chłopczyka ! Ignacy - takie imię będzie nosił nasz syn. Ignacy - patron kobiet w ciąży i szczęśliwych rozwiązań.
Kochamy go nad życie. Dostaliśmy najlepszy prezent na 10 rocznicę ślubu, która będzie 30 czerwca.
Wiem, że każda z Was doczeka swojego małego cudu...to tylko kwestia krótszego bądź dłuższego czasu.

5 października, 15:50

Rok temu...5 października 2021 zobaczyłam 2 kreski na teście ciążowym 🥰 dziś 5 października 2022 moje 2 kreski śpią wtulone we mnie. Nie umiem znaleźć słów aby wyrazić swoje szczęście...wierzcie i walczcie do końca bo naprawdę jest o co wojować. Żałuję jedynie tego, że niepłodność zabrała nam najpiękniejsze emocje i nigdy nie pozwoliła i nie pozwoli żyć w 100 procentach.
1 2 3 4