Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Największe marzenie:)

Autor: Natalia1992
Wstęp

O mnie: Mam 26 lat. Od ponad roku jestem szczęśliwą mężatką.

Czas starania się o dziecko: Starania od kwietnia 2018. 6cs własnie dobiegł końca.

Moja historia: Od zawsze chciałam być matką. Już jako mała dziewczynka twierdziłam, że to jest moje powołanie. Byłam pewna, że zajde w ciążę od razu, kiedy tylko będę chciała. Zycie zweryfikowało moje plany.

Moje emocje: Jestem osobą, która musi działać. Nie mogę tak po prostu czekać. Kilka dni w cyklu- totalna załamka, a potem- pełna mobilizacja.

28 października, 19:20

Dziś 5 dzień 7 cyklu starań. Koniec @. Parę dni temu odebrałam wyniki hormonalne: z odchyleń LH/FSH ok 2 no i ta prolaktyna 26 (norma do 25). Czuję, że to ona może być przyczyną niepowodzeń. Próbuję się tego uczepić, bo łatwiej znać przyczynę :) Będę próbowała skonsultować się z ginekologiem, może akurat będzie zdania że warto coś zacząć brać na tą prolaktynę. W tym miesiącu z planów również badanie nasienia- pierwsze podejście.
Dziś byliśmy u znajomych- mają 2 miesięcznego synka. Myślałam że będzie mi ciężko ale takie maleństwo dało mi dużo pozytywnej energii i takiego kopa że musi być dobrze. Że się w końcu doczekamy a wtedy w ramionach będę nosić swoje ukochane dziecko :)

1 komentarz (pokaż)
29 października, 17:19

Dziś zamówiłam Cyclodynon czyli niepokalanka. Zobaczymy kiedy do mnie trafi:) Ovarin, wiesiołek, niepokalanek- a pomyśleć że jeszcze 3 miesiące temu nic nie brałam :D
Koniec @ to i samopoczucie dobre :)
Wstrzymam się chyba z wizytą u ginekologa do czasu badania nasienia. Wtedy będziemy mieli lepszy obraz tego, co można zrobic :)

0 komentarzy (pokaż)
6 listopada, 09:15

Ale przeleciało. 14 dc już i co dziwniejsze, mam przypuszczenia, że owulacja już była :) Dwa dni temu test owulacyjny pozytywny. Zobaczymy czy temperatura skoczy. Ciekawe czy faktycznie ten niepokalanek tak działa. Jestem pełna nadziei :)

0 komentarzy (pokaż)
8 listopada, 14:45

Według testu już 2-3 dni po owulacji a temperatura nie skoczyła. Jest na tym samym poziomie... Wczoraj i przedwczoraj bolał mnie jajnik prawy. Nie rozumiem swojego organizmu mimo że tak uważnie go obserwuje :)

1 komentarz (pokaż)
10 listopada, 12:24

Wczoraj znowu pozytywny test owulacyjny i to bardziej pozytywny niż kilka dni temu :) Temperatura tez dziś trochę wyższa. Może jednak dopiero teraz będę miec owulację... Ten cykl będzie szalony.

1 komentarz (pokaż)
12 listopada, 08:54

Chyba cykl bezowulacyjny. Jest jeden plus: pierwszy raz nie będzie wkręcania sobie objawów sugerujących ciążę. Minus, że nie będę wiedzieć kiedy przyjdzie @ ...

1 komentarz (pokaż)
14 listopada, 12:27

22 dc - owulacji jeszcze nie było- progesteron wczoraj 0,16.

1 komentarz (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)