X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Pamiętniki Wyczekujemy dwóch kreseczek...
Dodaj do ulubionych
1 2 3 4

24 kwietnia 2018, 14:07

21 cs / 1dc
Eh niestety te kreski nic nie znaczyły... Niby wiedziałam że zachodzą później reakcje chemiczne i nie odczytuje się po takim czasie wyniku z testu no ale jednak mała nadzieja była...
Przestałam już wierzyć w naturalną ciążę... Nie z takimi wynikami nasienia... Nie z taką ilością plemników. Nie czekam na cud i nie wierzę już po prostu :(. Na in vitro póki co brak funduszy więc na razie ciąży nie będzie i tyle .. czas przywyknąć.

13 czerwca 2018, 19:41

23 CS / 26 dc
Oj prawie całe dwa cykle mnie tu nie było ;) trzeba nadrobić zaległości.
U mnie bez zmian bo dzidzi nadal nie ma. Termin @ jutro i pewnie przyjdzie bo nic nadzwyczajnego się nie dzieje. Za to wyniki męża się poprawiły !!! Po dwóch miesiącach różnica kolosalna bo było 4,4mln / 1ml i 10 mln/w ejakulacie a teraz jest 12,5 mln/1ml i 25mln/ w ejakulacie !!! Cud z nieba dosłownie, jeśli chodzi o ruchliwość to jest teraz 63% i żywotność 85% !! Byliśmy też na pierwszej wizycie we Wrocławiu w klinice Invimed i bardzo jestem zadowolona z wizyty. Lekarz powiedział że co z tego że ilość nadal troszkę poniżej normy skoro ruchliwość i żywotność świetna ! W końcu usłyszeliśmy że możemy spokojnie próbować inseminacji tym bardziej że ja mam owulację i hormony ok. Nic nie mówił o in vitro a wcześniej to była jedyna opcja :). Jesteśmy mega szczęśliwi. Doktor zostawił decyzję nam czy próbujemy jeszcze naturalnie bo jest teraz szansa dużo większa czy chcemy inseminację więc stwierdziliśmy że będziemy kompletować powoli badania i we wrześniu podejdziemy do inseminacji :). Część badań mamy nie dawno robione więc lekarz wykreślił nam je z listy, część zrobiłam od razu w klinice i resztę powolutku. W lipcu planuje zrobić HSG. Jutro lecę zrobić TSH bo mam skierowanie od lekarza rodzinnego to trzeba korzystać. Działamy, działamy i nie poddajemy się ;). Motywacja jeszcze większa niż była.

14 czerwca 2018, 10:31

Powtórzył mąż badanie nasienia w klinice bo było darmowe w ramach akcji "miesiąc taty" czy coś takiego ale wyniki można odebrać jedynie osobiście a że do kliniki mamy ponad 200km to odbierzemy wynik dopiero na następnej wizycie czyli w sierpniu chyba ;).

15 czerwca 2018, 16:25

24cs / 1dc
Oczywiście przyszła @... Spóźniona jeden dzień więc cień nadziei się pojawił no ale trudno. Trzeba walczyć dalej. Jeszcze gdzieś tam we mnie tli się nadzieja że się uda .
1 2 3 4