X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Pamiętniki Zaczynamy!
Dodaj do ulubionych
1 2 3 4

10 października 2022, 23:06

Pd ostatniego wpisu minął ponad rok i niewiele się zmieniło, nie jestem w ciąży, nie mamy dziecka, mieszkamy w innym mieście, nie mam tutaj nawet swojego lekarza od niepłodności. Skupiłam się głównie na sobie, nowym miejscu i nowym mieszkaniu. Dużo sobie ułożyłam - były momenty gdy wgl mi nie zależało i po prostu żyłam, byłam szczęśliwa - dużo się działo i chyba to pomogło mi zapomnieć o dziecku.
Ostatnio znów wróciło to bolesne pragnienia posiadania dzieci, chyba tk ten wiek gdy wszyscy dookoła Ci pokazują specjalnie lub nie, że Tobie czegoś brakuje - chyba nauczyłam się z tym radzić.
Miałam i mieliśmy bardzo dużo czasu do zastanowienia się. Przez ten rok po prostu byliśmy ze sobą, zero seksu bo owulacja, po prostu miłość, chyba nawet jest między nami lepiej niż kiedykolwiek było. Oboje byśmy chcieli dzieci … wciąż ;)
Zdałam sobie sprawę i uderzyło mnie to, ze badanie drożności było dla mnie traumatyczne, nie chce w ogóle o tym pamiętać, bo gdy sobie to przypominam to zbiera mi się na płacz - znajoma zapytała mnie o to badanie w te wakacje, opowiadając jej co i jak po prostu beczałam jak dziecko, gdy przypomniałam sobie jak to wszystko wyglądało. Dlatego nie chce w to dalej brnąć, nie chce znów robic tych wszystkich badań, konsultacji, nie mam na to siły… jeśli się uda to będziemy mega szczęśliwi, ale.. nic na sile.
1 2 3 4