X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne olej z wiesiołka
Odpowiedz

olej z wiesiołka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam kapsułki firmy Gal i na opakowaniu jest napisane, że należy spożywać 6 tabletek dziennie.

    ewka80 lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na każdym opakowaniu jest dawkowanie. ja te co biorę mam zalecane 1-2 tabletki 3 razy dziennie, ale biorę na razie po jednej 3 razy. no ale dodatkowo przyjmuję siemię lniane więc nie chcę przesadzać.

    ewka80 lubi tę wiadomość

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • ewka80 Przyjaciółka
    Postów: 93 250

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy olej z wiesiołka wydłuża cykl może ktoś pomóc???

    ewka
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam brać w poprzednim cyklu - zamiast przepisowych sześciu tabletek: dwie - i rzeczywiście cykl był dłuższy, ale obstawiam, że było to spowodowane chorobą. Teraz zwiększyłam dawkę do czterech kapsułek, zobaczymy, co się wydarzy.

    Zerknęłam na Twój wykres, Ewa - aż tak to mi nie wydłużył. Spróbuj jeszcze jutro testować albo w sobotę może znajdziesz czynne laboratorium i uda Ci się zrobić betę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 grudnia 2014, 22:28

    PWZJp2.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarzem nie jestem, ale wydaje mi się to być absurdem jakoby olej z wiesiołka miał wydłużać cykl..

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już biorę drugi cykl 6 dziennie plus często siemię lniane i efektów żadnych. Czy którejś z was wiesiołek zaczął działać dopiero po kilku cyklach?

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie efekty było widac po drugim cyklu jesli dobrze pamietam. On tak nie zadziała od razu. Kazdy organizm jest inny;) U mnie poprawa była średnia- dośc zadawalająca, a u innych kolezanek była np. powódź ;D albo niestety nadal susza :P

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja aktualnie pierwszy cykl z wiesiołkiem i również zauważyłam poprawę w dniach około-owulacyjnych :)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę w kapsułkach i na opakowaniu jest napisane że 3x2 kapsułki. Dopiero zaczęłam go brać i na razie efektów nie widzę ale jeszcze nie było owulki :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od dzisiaj biorę Oeparol Femina 5x dziennie. Zobaczymy jakie będą efekty... ;)

    atdc6iyehd9qphks.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ