X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne olej z wiesiołka
Odpowiedz

olej z wiesiołka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam kapsułki firmy Gal i na opakowaniu jest napisane, że należy spożywać 6 tabletek dziennie.

    ewka80 lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na każdym opakowaniu jest dawkowanie. ja te co biorę mam zalecane 1-2 tabletki 3 razy dziennie, ale biorę na razie po jednej 3 razy. no ale dodatkowo przyjmuję siemię lniane więc nie chcę przesadzać.

    ewka80 lubi tę wiadomość

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • ewka80 Przyjaciółka
    Postów: 93 250

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy olej z wiesiołka wydłuża cykl może ktoś pomóc???

    ewka
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam brać w poprzednim cyklu - zamiast przepisowych sześciu tabletek: dwie - i rzeczywiście cykl był dłuższy, ale obstawiam, że było to spowodowane chorobą. Teraz zwiększyłam dawkę do czterech kapsułek, zobaczymy, co się wydarzy.

    Zerknęłam na Twój wykres, Ewa - aż tak to mi nie wydłużył. Spróbuj jeszcze jutro testować albo w sobotę może znajdziesz czynne laboratorium i uda Ci się zrobić betę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 grudnia 2014, 22:28

    PWZJp2.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarzem nie jestem, ale wydaje mi się to być absurdem jakoby olej z wiesiołka miał wydłużać cykl..

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już biorę drugi cykl 6 dziennie plus często siemię lniane i efektów żadnych. Czy którejś z was wiesiołek zaczął działać dopiero po kilku cyklach?

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie efekty było widac po drugim cyklu jesli dobrze pamietam. On tak nie zadziała od razu. Kazdy organizm jest inny;) U mnie poprawa była średnia- dośc zadawalająca, a u innych kolezanek była np. powódź ;D albo niestety nadal susza :P

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja aktualnie pierwszy cykl z wiesiołkiem i również zauważyłam poprawę w dniach około-owulacyjnych :)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę w kapsułkach i na opakowaniu jest napisane że 3x2 kapsułki. Dopiero zaczęłam go brać i na razie efektów nie widzę ale jeszcze nie było owulki :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od dzisiaj biorę Oeparol Femina 5x dziennie. Zobaczymy jakie będą efekty... ;)

    atdc6iyehd9qphks.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ