X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno wszystko będzie dobrze! Najważniejsze, że z dzidzią jest ok i oboje są pod opieką lekarzy. Trzymajcie się dzielnie, ucałuj Selenkę od nas :*

    Fedra, kopciuszek126, Kaja lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyrwane z kontekstu... Czytam sobie pewne hasło w Wikipedii, a tam tekst: "... u młodych kobiet (poniżej 30 r. ż.)..." Co dzień ktoś musi szpilę wetknąć.

    zbikowa, mauysia, Ola_czeka lubią tę wiadomość

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam drugi raz Wosebka trzymam kciuki .....

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia daj link ;-) Chętnie zbesztam

    Gunia lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga_80 wrote:
    Wpadłam na chwilę, bo zaraz po obiadku jadę z koleżankami i dzieciakami na rybkę :P

    Fedruś, mam nadzieję,że nie wzięłaś do siebie tego co napisałam, chodziło mi o to (w moim długaśnym poście),że zawsze znajdzie się ktoś niedoinformowany kto zada "bolesne" pytanie, więc jeśli urlop od Forum to całkiem...no a Ty cieszę się,że nigdy nie odeszłaś i jesteś dla mnie wzorem w tym temacie :)

    Miłego dnia...do wieczorka :)

    e a dlaczego miałabym brać coś do siebie ??? jakby mi coś w Twoim poście nie pasowało to bym napisała, a w swoim po prostu się odniosłam do Twojej wypowiedzi :P

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena wrote:
    Cześć dziewczyny . Jestem m Wosebki-Seleny i wybaczcie że ja tu piszę ale prosiła mnie o to Wosebka-Selena ! Prosiła mnie żebym Wam napisał że dziś rano miała krwawienie i wylądowała w szpitalu . Narazie miała zrobione USG ale na całe szczęście nasz dzidziuś jest w dalszym ciągu w brzuszku :) ! Lekarz jej powiedział że dzidziuś jest żywy i ma 6mm oraz 6 tydzien i 4 dzień . Nie wiemy jednak co było przyczyną krwawienia :( ! Ja będe popołudniu w szpitalu to jak będe coś wiedział to Wam napisze . Narazie Was proszę o modlitwe oraz o trzymanie kciuków bo ja jestem załamany i zaczynam wątpić w Boga . Nie wiem co zrobimy jak stracimy naszego dzidziusia :( . Pozdrawiam Was :)

    ja pierdole ale się poryczałam...
    Wosebko trzymaj się musi byc dobrze a będąć w Kościółku specjalnie się za Ciebie pomodlę...
    Mężu Wosebki prosze nie zwątpij w Boga ja wiem ze to trudne i ze wystawia Was na próbę ale ątpić nie wolno trzeba wierzyć wierzyć że będzie dobrze...
    Wosebko tulę mocno i duszą i serduszkiem jestem przy Tobie :*

    Shagga_80, mauysia lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena wrote:
    Dziękuje Wam dziewczyny . No narazie Wam nic więcej nie napisze bo jestem w domku a u Moniki będe popołudniu b teraz nie mam jak dojechać na tym moim pier...onym wózku :( ...
    Tak jak pisałem , narazie lekarz mówił że dzoidziuś żyje i ma 6mm ale ja się nie znam czy to dobra wielkość czy nie :( ! Poza tym robią jej badania więc nie wiem z kąd to krwawienie . Mam jednak nadzieję że będzie dobrze :)

    Radku na jej wiek ciąży to dzidziuś ma rozmiar bardziej niż prawidłowy więc tu się nie ma co martwić...
    a to krwawienie to moze takie okresowe mam nadzieję ze będzie dobrze ważne ze jest pod opieką lekarzy :D

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogóle to dzień Dobry i Dowidzenia...

    pomimo ze dopiero wstała idę sie położyć jakoś wieści o wosebce mnie osłabiły :(
    zajrze wieczorem po nowe wieści...
    trzymajcie się ciepło :*

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra , oczywiście mogło to być krwawienie na okres ale problem w tym że teraz ona nie powinna mieć okresu więc nie wiem o co chodzi . Chyba że jej się przestawiło przez ciąże ale ja się na tym nie znam i nie wiem jak powinno być dlatego się martwie . Najważniejsze jednak że lekarz powiedział że ciąża jest i nic się z nią raczej nie dzieje . Czekam na jej wyniki badań bo wzieli jej mocz oraz myślę że krew także dlatego wszystko się okaże:)

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia wrote:
    Wyrwane z kontekstu... Czytam sobie pewne hasło w Wikipedii, a tam tekst: "... u młodych kobiet (poniżej 30 r. ż.)..." Co dzień ktoś musi szpilę wetknąć.

    Gunia rozumiem, że wikipedia sugeruję Ci, żebyś zaczęła chodzić o lasce? :P

    Gunia lubi tę wiadomość

  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo że nie ma co czytać bo i tak niedługo umrę...
    Sorry, jak kogoś uraziłam:)

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena wrote:
    Fedra , oczywiście mogło to być krwawienie na okres ale problem w tym że teraz ona nie powinna mieć okresu więc nie wiem o co chodzi . Chyba że jej się przestawiło przez ciąże ale ja się na tym nie znam i nie wiem jak powinno być dlatego się martwie . Najważniejsze jednak że lekarz powiedział że ciąża jest i nic się z nią raczej nie dzieje . Czekam na jej wyniki badań bo wzieli jej mocz oraz myślę że krew także dlatego wszystko się okaże:)
    Dzień dobry zaczepiona przez Gunie wpadłam do Was na chwilkę i zobaczyłam o czym rozmawiacie.
    Nie martwcie się mimo wszystko, w zeszłym tygodniu byłam z powodu plamień u mojej ginekolog i opowiedziała mi kilka przypadków aby mnie uspokoić - np jej pacjentki, która będąc w ciąży kilkakrotnie przekładała ślub, ponieważ na dzień / kilka dni przed dostawała nie tyle plamień, nie krwawienia, ale krwotoku i lądowała za każdym razem w szpitalu - dziecko ma teraz kilkanaście lat ;) i przypadek kilku osób, które orientowały się ze są w ciązy dopiero w 14 tygodniu bo wczesniej miesiąc w miesiac były krwawienia ( troche mniejsze) ale mozna bylo pomylić z miesiączką. Głowa do góry, najważniejsze ze jest pod fachową opieką:)

    kopciuszek126, Fedra, Shagga_80, Ilona, Kaja lubią tę wiadomość

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien Dobry!

    Ja też mam nadzieję,że wszystko będzie u Wosebki ok. bo dzidzia jest duża i silna :) i na pewno dadzą oboje radę!!! Ja myśle,że dostala luteinę albo dupka i krwawienie się zatrzyma. Tego jej zyczę :). Też sie pomodlę w Waszej intencji. Tyle modlitw w jednej intencji na pewno nie pójdzie na marne!!

    Papa

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Babeczki, weszłam na chwilę rano, zasmuciłam się wieściami od Męża Wosebki i zaraz w Kościele pomodliłam się za Nią...ale i za Fedrusi najbliższą wizytę u Gina i za wieści przyniesione!
    A w ogóle to przed pójściem z Młodym do Kościoła wymyśliłam,że po naszym powrocie pojechalibyśmy do mojej Mamy (znów Jej nie ma, bo znów na wyjeździe) no i tak też zrobiliśmy szybko w domu się spakowaliśmy, nawet podszykowany obiad zabraliśmy...no i M poszedł z częścią rzeczy do auta a my z Młodym i resztą pierdołek zaraz schodziliśmy ...niestety wróciłam się :/ I nie wiem,czy to po to żeby zobaczyć, że KLUCZY DO MAMY DOMU NIE WZIĘŁAM? Tak czy inaczej wzięłam...legginsy...i pojechaliśmy...pod najbliższym blokiem posprzeczałam się z jedną babą za kierownicą! Masakra,co a debilka...pół drogi byłam wściekła! Potem gdy dojeżdżałam do miasteczka,gdzie mieszka moja Mama przypomniałam sobie,że kluczy nie wzięłam...liczyłam,że Mama gdzieś zostawiła klucze...niestety nie :( Efekt,że posiedzieliśmy tam chyba z godzinę na dworze...i wróciliśmy :( A w międzyczasie M próbował dostać się przez małe okienko do piwnicy...no i pękła szyba! O jeżu!!!
    Teraz wróciliśmy do domu i dopiero czekamy aż ziemniaczki si ugotują :(
    PS. Zabraliśmy produkty do obiadu...a obranych wcześniej (w domu) ziemniaków zapomnieliśmy.....co za dzień!

    Fedra lubi tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga czyli niedzielę pełna wrażeń :-):-) ehhh czasami taki dzien się trafi Hehe ja tak mam często .....:-(:-(:-(

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagguś pechowy dzień :)

    A ja właśnie dostałam od sąsiadki wózek spacerówkę Peg Perego, więc opcję parasolki na lato mam z głowy :)

    pegxm.jpg


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2013, 15:33

    Kaja, sylwia1985, mauysia, Fedra, Shagga_80, Blondi22 lubią tę wiadomość

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny wózeczek...buziam i spadam.pa

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny .
    Właśnie wróciłem od Moniki i szczerze mówiąc nic konkretnego nie wiem . Narazie leży i dostaje jakieś leki a lekarz mi za dużo nie powiedział . Usłyszałem tylko że dziecko żywe ale jest stan zagrażający ciąży więc nie wiem co teraz będzie . Jutro się dowiem może coś więcej od gina do którego chodzi Monika więc wówczas będe mógł coś powiedzieć . Narazie przesyłam |Wam uściski od Moniki i dziękuje Wam za wsparcie .
    Pozdrawiam :)

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Męzu Wosebki, przekaż jej proszę, że tulam ją mocno i modlę się aby zarówno z nią jak i dzidzią wszystko było w porządku!

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mężu Moniki vel Wosebka dziękujemy za wieści sciskamy i modlimy !!!! będzie dobrze

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


‹‹ 3122 3123 3124 3125 3126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ