X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.

    Mężu Selenki nie denerwuj się, Selenka jest na pewno pod dobrą opieką i lekarz przecież mówił, że z Dzidziusiem wszystko w porządku.
    Przytul ją mocno od nas, wszystkie tu o niej będziemy myśleć i oczywiście trzymać kciuki, pomodlimy się.
    Nie znam się na krwawieniach w ciąży więc nic nie pomogę...

    Będzie dobrze, musi być, Selenka i Dzidziuś są silni.
    Informuj nas.
    Pozdrawiam

    Fedra lubi tę wiadomość

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wosebko kochana trzymamy kciuki aby z dzidzią i Tobą wszystko było w porządku! :*

    Fedra lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno będe ją pilnował i napewno się nie załamiemy . Narazie nie wiem z kąd to i dlaczego :( ale mam nadzieję że popołudniu lekarz mi wszystko powie :) . Dziękujemy za modlitwe :)

    Fedra, kopciuszek126, karoam lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry !
    Selenko wszystkie jesteśmy z Tobą! Zdrówka dla Was! Modlę się i trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. :*:* :*

    kopciuszek126 lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radku możecie na nas liczyć...uściskaj, przytul mocno od nas żonkę...gdybym była bliżej a tak? Nie wiem już co mam pisać...no nie wiem zwyczajnie...Jak znajdziesz chwilkę, to daj znać co z mamą i fasolką...i dla Ciebie dużo siły na to wszystko co musicie teraz przeżywać....

    Jak lekarz uspokoił Was, że maleństwo jest na swoim miejscu, to będzie dobrze...musi być! Tego się trzymamy!!!!

    Fedra lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Selenko trzymaj sie. Będziemy sie o to modlić, zeby wszystko było dobrze. Napewno będzie.

    kopciuszek126 lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam dziewczyny . No narazie Wam nic więcej nie napisze bo jestem w domku a u Moniki będe popołudniu b teraz nie mam jak dojechać na tym moim pier...onym wózku :( ...
    Tak jak pisałem , narazie lekarz mówił że dzoidziuś żyje i ma 6mm ale ja się nie znam czy to dobra wielkość czy nie :( ! Poza tym robią jej badania więc nie wiem z kąd to krwawienie . Mam jednak nadzieję że będzie dobrze :)

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze. Trzeba wierzyć.

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6mm to dobra wielkość. My z Selenka jesteśmy w tym samym tygodniu ciazy. Moja dzidzia tez ma 6mm. Także wszystko jest jak najbardziej ok.

    Fedra lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radku musi być dobrze. Nie ma innej możliwości. Dzidzia żyje, więc jest bardzo dobrze. Pewnie teraz będzie na lekach.
    Czekamy na wieści i głowa do góry. :)

    kopciuszek126 lubi tę wiadomość

  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to skoro 6mm jest dobrą wielkością to mam nadzieję że będzie wszystko dobrze :) ...
    Tylko zastanawia mnie z kąd to cholerne krwawienie :( ?
    Wybaczcie jeśli napiszę coś nie tak bo nie wiem jak Wy tu piszecie i piszę po swojemu :)

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może poziom progesteronu za niski?

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rdka najważniejsze że dzidzia żyje. Pewnie Monika dostanie teraz leki podtrzymujące, może dadzą jej duphaston/luteinę które będzie musiała brać codziennie ( dla dobra dziecka ). Takie sytuacje się zdarzają, ale tak jak mówiłam, oby to nie było nic złego.

    Wczoraj narzekała, że w pracy malowali ściany, i musiała siedzieć w smrodzie farb. Nie wiem czy to mogło mieć wpływ.

  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skąd krwawienie to ja nie napisze, bo sie na tym nie znam, co moze byc przyczyna. Ale napewno będzie dobrze. Pewnie tak jak Rutka napisała Selenka dostanie leki i wszystko będzie ok. U nas tu nie ma jakiś wymogów pisemnych, także pisz jak chcesz ;D

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No być może coś z hormonem a może od tej farby :( , nie mam zielonego pojęcia ...
    Czekamy na wyniki badań . Narazie wiem że ma jakieś leki i leży w szpitalu . Może potem dowiem się więcej :)

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radku nie denerwuj się. Z wszystkich możliwych opcji krwawienia oby to był spadek progesteronu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wrote:
    Kurde Rutka juz poszła, ale moze inne dziewczyny bedą wiedzieć.
    Jak byłam na pierwszej wizycie 2 tyg temu gin powiedział ze na sex czerwone światło. A teraz jak byłam to zapomniałam spytać, czy juz mozna. Dziewczyny jak myślicie?

    Ilonko mi lekarz dał czerwone światło ze względu na wcześniejsze poronienie. Niby po pierwszym USG wszystko już było OK, ale moja psychika nie pozwoliła mi na seks. Poza tym libido zastrajkowało, i było mi to na rękę.

    Lekarz mówił Ci z jakiego powodu macie się nie kochać?

  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam nadzieję że to spadek progesteronu i że tabsy pomogą :) ! Przecież tak uważaliśmu , zero sexu i jakiegoś tam wysiłku :)

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Ilonko mi lekarz dał czerwone światło ze względu na wcześniejsze poronienie. Niby po pierwszym USG wszystko już było OK, ale moja psychika nie pozwoliła mi na seks. Poza tym libido zastrajkowało, i było mi to na rękę.

    Lekarz mówił Ci z jakiego powodu macie się nie kochać?

    Tak. Mówił, ze najlepiej teraz nie współżyc, zeby dzidzia sie dobrze zagniezdzila. On powie kiedy będzie zielone światło. Nic nie mówił ostatnio, a ja zapomniałam spytać. Ale dla dobra dzidzia jeszcze poczekam ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2013, 09:05

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba muszę postawić Was do pionu! Radek spokój! Robicie wszystko dobrze i tak Wy jak i my nie mamy wpływu na pewne sytuacje i wydarzenia! Farba nie ma tu nic do rzeczy! Bynajmniej nie z dnia na dzień, nie powinna siedzieć nasza Selanka w oparach farby( to oczywiste)...jednakże za szybko, bo organizm z tego powodu miał reagować krwawieniem...to na 100% pewne.

    Jeśli się coś dzieje nie tak, to lekarze już ją w obroty wzięli i niedługo się dowiemy co i jak...nie jesteście sami i tu dziewczyny mają już wiedzę na temat takich sytuacji, podtrzymywania ciąży itd.

    Wielki szacunek, za to, że się jednak nie poddaliście...że się udało...

    My stoimy murem za Wami! Damy radę!

    Fedra, kopciuszek126 lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
‹‹ 3121 3122 3123 3124 3125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ