X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno wszystko będzie dobrze! Najważniejsze, że z dzidzią jest ok i oboje są pod opieką lekarzy. Trzymajcie się dzielnie, ucałuj Selenkę od nas :*

    Fedra, kopciuszek126, Kaja lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyrwane z kontekstu... Czytam sobie pewne hasło w Wikipedii, a tam tekst: "... u młodych kobiet (poniżej 30 r. ż.)..." Co dzień ktoś musi szpilę wetknąć.

    zbikowa, mauysia, Ola_czeka lubią tę wiadomość

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam drugi raz Wosebka trzymam kciuki .....

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia daj link ;-) Chętnie zbesztam

    Gunia lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga_80 wrote:
    Wpadłam na chwilę, bo zaraz po obiadku jadę z koleżankami i dzieciakami na rybkę :P

    Fedruś, mam nadzieję,że nie wzięłaś do siebie tego co napisałam, chodziło mi o to (w moim długaśnym poście),że zawsze znajdzie się ktoś niedoinformowany kto zada "bolesne" pytanie, więc jeśli urlop od Forum to całkiem...no a Ty cieszę się,że nigdy nie odeszłaś i jesteś dla mnie wzorem w tym temacie :)

    Miłego dnia...do wieczorka :)

    e a dlaczego miałabym brać coś do siebie ??? jakby mi coś w Twoim poście nie pasowało to bym napisała, a w swoim po prostu się odniosłam do Twojej wypowiedzi :P

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena wrote:
    Cześć dziewczyny . Jestem m Wosebki-Seleny i wybaczcie że ja tu piszę ale prosiła mnie o to Wosebka-Selena ! Prosiła mnie żebym Wam napisał że dziś rano miała krwawienie i wylądowała w szpitalu . Narazie miała zrobione USG ale na całe szczęście nasz dzidziuś jest w dalszym ciągu w brzuszku :) ! Lekarz jej powiedział że dzidziuś jest żywy i ma 6mm oraz 6 tydzien i 4 dzień . Nie wiemy jednak co było przyczyną krwawienia :( ! Ja będe popołudniu w szpitalu to jak będe coś wiedział to Wam napisze . Narazie Was proszę o modlitwe oraz o trzymanie kciuków bo ja jestem załamany i zaczynam wątpić w Boga . Nie wiem co zrobimy jak stracimy naszego dzidziusia :( . Pozdrawiam Was :)

    ja pierdole ale się poryczałam...
    Wosebko trzymaj się musi byc dobrze a będąć w Kościółku specjalnie się za Ciebie pomodlę...
    Mężu Wosebki prosze nie zwątpij w Boga ja wiem ze to trudne i ze wystawia Was na próbę ale ątpić nie wolno trzeba wierzyć wierzyć że będzie dobrze...
    Wosebko tulę mocno i duszą i serduszkiem jestem przy Tobie :*

    Shagga_80, mauysia lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena wrote:
    Dziękuje Wam dziewczyny . No narazie Wam nic więcej nie napisze bo jestem w domku a u Moniki będe popołudniu b teraz nie mam jak dojechać na tym moim pier...onym wózku :( ...
    Tak jak pisałem , narazie lekarz mówił że dzoidziuś żyje i ma 6mm ale ja się nie znam czy to dobra wielkość czy nie :( ! Poza tym robią jej badania więc nie wiem z kąd to krwawienie . Mam jednak nadzieję że będzie dobrze :)

    Radku na jej wiek ciąży to dzidziuś ma rozmiar bardziej niż prawidłowy więc tu się nie ma co martwić...
    a to krwawienie to moze takie okresowe mam nadzieję ze będzie dobrze ważne ze jest pod opieką lekarzy :D

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogóle to dzień Dobry i Dowidzenia...

    pomimo ze dopiero wstała idę sie położyć jakoś wieści o wosebce mnie osłabiły :(
    zajrze wieczorem po nowe wieści...
    trzymajcie się ciepło :*

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra , oczywiście mogło to być krwawienie na okres ale problem w tym że teraz ona nie powinna mieć okresu więc nie wiem o co chodzi . Chyba że jej się przestawiło przez ciąże ale ja się na tym nie znam i nie wiem jak powinno być dlatego się martwie . Najważniejsze jednak że lekarz powiedział że ciąża jest i nic się z nią raczej nie dzieje . Czekam na jej wyniki badań bo wzieli jej mocz oraz myślę że krew także dlatego wszystko się okaże:)

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia wrote:
    Wyrwane z kontekstu... Czytam sobie pewne hasło w Wikipedii, a tam tekst: "... u młodych kobiet (poniżej 30 r. ż.)..." Co dzień ktoś musi szpilę wetknąć.

    Gunia rozumiem, że wikipedia sugeruję Ci, żebyś zaczęła chodzić o lasce? :P

    Gunia lubi tę wiadomość

  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo że nie ma co czytać bo i tak niedługo umrę...
    Sorry, jak kogoś uraziłam:)

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena wrote:
    Fedra , oczywiście mogło to być krwawienie na okres ale problem w tym że teraz ona nie powinna mieć okresu więc nie wiem o co chodzi . Chyba że jej się przestawiło przez ciąże ale ja się na tym nie znam i nie wiem jak powinno być dlatego się martwie . Najważniejsze jednak że lekarz powiedział że ciąża jest i nic się z nią raczej nie dzieje . Czekam na jej wyniki badań bo wzieli jej mocz oraz myślę że krew także dlatego wszystko się okaże:)
    Dzień dobry zaczepiona przez Gunie wpadłam do Was na chwilkę i zobaczyłam o czym rozmawiacie.
    Nie martwcie się mimo wszystko, w zeszłym tygodniu byłam z powodu plamień u mojej ginekolog i opowiedziała mi kilka przypadków aby mnie uspokoić - np jej pacjentki, która będąc w ciąży kilkakrotnie przekładała ślub, ponieważ na dzień / kilka dni przed dostawała nie tyle plamień, nie krwawienia, ale krwotoku i lądowała za każdym razem w szpitalu - dziecko ma teraz kilkanaście lat ;) i przypadek kilku osób, które orientowały się ze są w ciązy dopiero w 14 tygodniu bo wczesniej miesiąc w miesiac były krwawienia ( troche mniejsze) ale mozna bylo pomylić z miesiączką. Głowa do góry, najważniejsze ze jest pod fachową opieką:)

    kopciuszek126, Fedra, Shagga_80, Ilona, Kaja lubią tę wiadomość

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien Dobry!

    Ja też mam nadzieję,że wszystko będzie u Wosebki ok. bo dzidzia jest duża i silna :) i na pewno dadzą oboje radę!!! Ja myśle,że dostala luteinę albo dupka i krwawienie się zatrzyma. Tego jej zyczę :). Też sie pomodlę w Waszej intencji. Tyle modlitw w jednej intencji na pewno nie pójdzie na marne!!

    Papa

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Babeczki, weszłam na chwilę rano, zasmuciłam się wieściami od Męża Wosebki i zaraz w Kościele pomodliłam się za Nią...ale i za Fedrusi najbliższą wizytę u Gina i za wieści przyniesione!
    A w ogóle to przed pójściem z Młodym do Kościoła wymyśliłam,że po naszym powrocie pojechalibyśmy do mojej Mamy (znów Jej nie ma, bo znów na wyjeździe) no i tak też zrobiliśmy szybko w domu się spakowaliśmy, nawet podszykowany obiad zabraliśmy...no i M poszedł z częścią rzeczy do auta a my z Młodym i resztą pierdołek zaraz schodziliśmy ...niestety wróciłam się :/ I nie wiem,czy to po to żeby zobaczyć, że KLUCZY DO MAMY DOMU NIE WZIĘŁAM? Tak czy inaczej wzięłam...legginsy...i pojechaliśmy...pod najbliższym blokiem posprzeczałam się z jedną babą za kierownicą! Masakra,co a debilka...pół drogi byłam wściekła! Potem gdy dojeżdżałam do miasteczka,gdzie mieszka moja Mama przypomniałam sobie,że kluczy nie wzięłam...liczyłam,że Mama gdzieś zostawiła klucze...niestety nie :( Efekt,że posiedzieliśmy tam chyba z godzinę na dworze...i wróciliśmy :( A w międzyczasie M próbował dostać się przez małe okienko do piwnicy...no i pękła szyba! O jeżu!!!
    Teraz wróciliśmy do domu i dopiero czekamy aż ziemniaczki si ugotują :(
    PS. Zabraliśmy produkty do obiadu...a obranych wcześniej (w domu) ziemniaków zapomnieliśmy.....co za dzień!

    Fedra lubi tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga czyli niedzielę pełna wrażeń :-):-) ehhh czasami taki dzien się trafi Hehe ja tak mam często .....:-(:-(:-(

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagguś pechowy dzień :)

    A ja właśnie dostałam od sąsiadki wózek spacerówkę Peg Perego, więc opcję parasolki na lato mam z głowy :)

    pegxm.jpg


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2013, 15:33

    Kaja, sylwia1985, mauysia, Fedra, Shagga_80, Blondi22 lubią tę wiadomość

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny wózeczek...buziam i spadam.pa

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny .
    Właśnie wróciłem od Moniki i szczerze mówiąc nic konkretnego nie wiem . Narazie leży i dostaje jakieś leki a lekarz mi za dużo nie powiedział . Usłyszałem tylko że dziecko żywe ale jest stan zagrażający ciąży więc nie wiem co teraz będzie . Jutro się dowiem może coś więcej od gina do którego chodzi Monika więc wówczas będe mógł coś powiedzieć . Narazie przesyłam |Wam uściski od Moniki i dziękuje Wam za wsparcie .
    Pozdrawiam :)

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Męzu Wosebki, przekaż jej proszę, że tulam ją mocno i modlę się aby zarówno z nią jak i dzidzią wszystko było w porządku!

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mężu Moniki vel Wosebka dziękujemy za wieści sciskamy i modlimy !!!! będzie dobrze

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


‹‹ 3122 3123 3124 3125 3126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ