X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Olej z wiesiołka - który najlepszy?
Odpowiedz

Olej z wiesiołka - który najlepszy?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore zwykly, natomiast ja wyciskam bo nie przełknę (żadnych tabletek nie łykam), ale to bez roznicy bo kapsulka ma otoczke i sie rozpuszcza a srodek sie wylewa, tyle ze wolniej, i w sumie to taka roznica.

  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 23 marca 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no muszę poczytać w ogóle o tym wyciskaniu bo któraś dziewczyna pisała że powinno się wyciskać ...co pierwszy raz słyszę :) ciekawe ...

    Cynamonek30 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 23 marca 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś wrote:
    Powiedzcie mi proszę, czy kapsułki z olejem z wiesiołka połykacie w całości, czy wyciskacie ten olej z kapsułki? Ja przez 2 miesiące połykałam całe, teraz dopiero doczytałam na opakowaniu, że powinno się go wyciskać.


    będę czytać bo nie słyszałam o tym wcześniej ;) :) <3 pozdrawiam

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • OvuFriend

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a po jakim czasie widać było u was efekty zażywania wiesiołka?

  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 9 lipca 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna ja włączyłam wiesiołka do diety na początku poprzedniego cyklu i praktycznie od razy zauważyłam większą ilość śluzu. Mam też wrażenie, że ten najbardziej płodny był lepszej jakości, tzn. nigdy nie było problemów z jego rozciągliwością, ale zrobił się też bardziej przezroczysty (zawsze był białawy).
    Zobaczymy jak w tym cyklu wiesiołek się spisze ;)
    Aha, z założenia biorę mniej tabletek niż na opakowaniu, bo nie jestem w stanie w ciągu dnia zapamiętać, żeby 3 razy coś łykać :). Więc zamiast 6 zażywam 4 i jest ok.

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zazwyczaj białawy płodny i do tego znikome ilości. :(

  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 9 lipca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na mnie wiesiołek wcale nie działa,próbuje dalej,kiedyś brałam dwa cykle i zero poprawy

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemię lniane też stosuję. Zobaczymy. Ale ocet?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę Oeparol Femina - naprawdę polecam, oprócz poprawy śluzu ma też inne zalety - włosy praktycznie przestały mi wypadać, skóra świetna - na całym ciele, nawet po opalaniu dużo lepiej wygląda. Dobre samopoczucie i zmniejszenie dolegliwości układu pokarmowego (jestem po laparoskopii pęcherzyka żółciowego i mam refluks).

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:42

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 28 lipca 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:26

  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Jestem tu nowa.
    Czy bierzecie wiesiołek, ponieważ macie jakieś problemy, czy jest on też zalecany "profilaktycznie", żeby zwiększyć szanse na ciążę?

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • kasiaaa049 Przyjaciółka
    Postów: 93 47

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam brać od tego cyklu zobaczymy co z tego będzie :)

    f2w39n73kzqw2u71.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:42

  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :)

    Jeśli dopiero zaczynam obserwować cykle (a co za tym idzie śluz), to na razie nic nie brać i obserwować kilka miesięcy, czy jest ok? Czy już dziś zacząć brać wiesiołek? No bo chyba nie zaszkodzi...

    Wiem, że wiele razy miałam dużo wodnistego śluzu (takiego, co to go ciężko papierem toaletowym na raz wytrzeć), ale nie pamiętam, czy co cykl, czy rzadziej... czy miesiąc temu ostatnio, czy może trzy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2014, 20:11

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1037 462

    Wysłany: 7 października 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 01:32

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 16 października 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Stars :)
    od pierwszego dnia cyklu wiesiołek. Siemię lniane chyba cały czas można. Ja biore oeparol do dnia owu, a siemię lniane pijam nieregularnie od kilku lat - na włosy, paznokcie... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, tak się zastanawiam... mam takie bóle w dole brzucha, trochę jak na @ ale znacznie delikatniejsze i jakby kłucie w jajnikach... zaczęło się na kilka dni po zaczęciu wiesiołka i inofolicu (kupiłam tego samego dnia). Czytam, że wiesiołek może wywoływać skurcze, więc może to jego wina? Czy może to być na owu? (jeśli nie dostałam, powinnam dostać na dniach, jeśli będzie w tym cyklu).

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ