X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • 3Bit Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Próbowałam poszukać coś w takim temacie na forum, ale nie znalazłam nic konkretnego. Moje pytanie brzmi, ile dni po owulacji miałyście pozytywne testy? Ja jestem właśnie 16dpo, 2 dni spóźnienia okresu, test wyszedł teoretycznie negatywnie. Jak się mocno przyjrzę to widzę drugą baaardzo jasną i cienką kreseczkę, ale nie jestem pewna czy faktycznie jest, czy tylko mi się zdaje. Temperatura dziś 36,8. I zastanawiam się, czy jest możliwe żebym była w ciąży i żeby 2 dni po spodziewanym okresie był nadal negatywny test?

    cyt, Leoparde, Justek lubią tę wiadomość

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarzają się takie przypadki dość często wbrew pozorom ;-) wrzuć zdjęcie testu. Robiłaś go z porannego moczu?

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • 3Bit Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, z porannego. Niestety już go wyrzuciłam także nie dam rady pokazać. Tak właściwie to nie mam żadnych objawów. Jestem jedynie ciągle zmęczona i płaczliwa. Ale ani nie boli mnie brzuch, ani piersi ani nic. Dlatego zastanawiam się czy po prostu mam jakieś szaleństwo hormonalne i mi się okres spóźnia, czy jest jakaś szansa że to jednak ciąża. Jutro najwyżej skoczę na betę.

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak będzie chyba najlepiej dla Twojego spokoju ;-)
    trzymam kciuki :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2016, 16:20

    Jagusia84, Mrs.Aleksandra, monia22222, Anna Maria, Anqu, Pati2804 lubią tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • gosska Przyjaciółka
    Postów: 86 21

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3bit życzę powodzenia obys jutro podzieliła się z nami szczęśliwa nowina :)

    mini-graphics-aliens-and-space-872204.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu nowa :) cykle mam 30 dni dziś jest 25 DC i na teście wyszedł cień .... Czekam do jutra rano i zobaczę :)
    Bardzo chciałabym żeby @ nie przyszła... Poprzednią fasolka straciłem w 9 TC. Powodem była tarczyca TSH 3.200 . teraz mam 0.901 i licze ze w końcu się uda.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój cień też na foto nie wychodzi czekam na jutrzejsze testowanie

    Mambaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje objawy to bol w dolnej części biustu,zmęczenie i senność od godz. 16
    poza tym wzdęcia.

  • Pauletta25 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, też jestem tu nowa :) Cykle mam za zwyczaj dość regularne (31 dni ew. plus minus 1 dzień), powinnam mieć okres 16.01. ale się nie zapowiada. Piersi mnie bolą, a jajniki tak ciągną (dwa cykle temu miałam podobne bóle ale lekarz podejrzewał ciążę biochemiczną), poza tym nic. Test dzisiaj z pierwszego moczu bardzo negatywny ;) zastanawiam się czy to jakaś anomalia cyklu czy może ciąża? Niezbyt się zabezpieczaliśmy. Robić betę jutro, wyjdzie już coś? Pozdrawiam :)

  • 3Bit Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i poleciałam dzisiaj na betę. Jutro wynik. Ale to już 3 dni spóźnienia a poranne testy z moczu jednak negatywne. Oprócz lekkiego pobolewania, pieczenia czy pieron wie co to tak naprawdę w podbrzuszu, to nic mi nie jest. Ani piersi nie bolą, ani nic. Więc pewnie po prostu z jakiś innych powodów spóźnia mi się okres. Może jakaś torbiel czy coś... Jak okres nie przyjdzie do końca tygodnia to polecę do ginekologa.

    Pinezka, Wiosanna888 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak wyszło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem ciekawa co wyjdzie z Twojej bety. Ogólnie trafiony jak dla mnie wątek. Jestem 18 dpo, test w 15dpo negatywny. Boje się dalszegovtestowania bo po każdej pojedynczej kresce mam doła...

  • Oreore Przyjaciółka
    Postów: 153 24

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2017, 21:08

    07.02.2016 - Aniołek ciążą pozamaciczna 6 tydz.
    18.04.2016 -sonohsg - prawy jajowód uszkodzony, lewy udrożniony
    *problem męski morfologia 0%, defragmentacja 79%
    30.08.2017 - zaczynamy przygodę z in vitro (GRAVIDA)
    05.2018 - przenosiny do nOvum Warszawa
  • Czekam:( Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis smutno:( test negatywny...niby wszystko wskazuje na dzieciatko a tu jedna kreska....:( @ nie mam jeszcze ale nie wiem czy sie dalej ludzic czy juz zamawiac testy ow.pozdrawiam was wszystkie i mam nadxieje ze jakos razem z wami uda mi sie w koncu zajsc w ciaze :)

    Zuza33, Migotka, futuremama lubią tę wiadomość

    Kiwi
  • Bąbelek_B Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    ja robiłam testy do 15 dnia po spodziewanej miesiączce. Poszłam do lekarza, na usg była widoczna mała kuleczka. Lekarz od razu powiedział, że może to być ciąża a równie dobrze skrzep. Kazal poczekać jeszcze tydzień i w razie niepojawienia się miesiączki, wrócić do niego. Niestety, w czwartek miałam iść do lekarza a w środę dostałam okresu. Spodziewałam się, bo dwa dni wcześniej poszłam na betę (nie wytrzymałam) , niestety negatywnie....

    Sylvi83:), Mammisima88 lubią tę wiadomość

  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Przy ilu punktach na detektorze ciąży można uznać, że to już dużo? Mam 40 pkt, jestem w 10 dniu po owulacji, na jednym tescie "cien kreski" po 5 godzinach, na drugim pusto ale moze jeszcze za wczesnie.. Chociaz kupuje i tak te testy od bhcg 10 a nie 25 zeby wykrylo nawet super wczesna ciaze..i zastanawiam sie...:)

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • Kika5 Przyjaciółka
    Postów: 85 21

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dziś 10 dpo i test negatywny :/

    Lilibebe lubi tę wiadomość

    315f2c661565b20785de22754f990710.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowy do góry na wszystko przyjdzie swój czas ☺

    Czekam:(, Mambaa lubią tę wiadomość

  • Kika5 Przyjaciółka
    Postów: 85 21

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że było za wcześnie po prostu...

    315f2c661565b20785de22754f990710.png
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 3 lutego 2016, 01:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika ja powinnam dostac okres w czwartek, testowałam wczoraj i dzisiaj i testy oba negatywne, do tego czuję sie "okresowo" więc chyba nie tym razem niestety.. daj znać jak rozwój wydarzeń u Ciebie/

    Misi@ lubi tę wiadomość

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ