X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • 3Bit Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Próbowałam poszukać coś w takim temacie na forum, ale nie znalazłam nic konkretnego. Moje pytanie brzmi, ile dni po owulacji miałyście pozytywne testy? Ja jestem właśnie 16dpo, 2 dni spóźnienia okresu, test wyszedł teoretycznie negatywnie. Jak się mocno przyjrzę to widzę drugą baaardzo jasną i cienką kreseczkę, ale nie jestem pewna czy faktycznie jest, czy tylko mi się zdaje. Temperatura dziś 36,8. I zastanawiam się, czy jest możliwe żebym była w ciąży i żeby 2 dni po spodziewanym okresie był nadal negatywny test?

    cyt, Leoparde, Justek lubią tę wiadomość

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarzają się takie przypadki dość często wbrew pozorom ;-) wrzuć zdjęcie testu. Robiłaś go z porannego moczu?

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • 3Bit Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, z porannego. Niestety już go wyrzuciłam także nie dam rady pokazać. Tak właściwie to nie mam żadnych objawów. Jestem jedynie ciągle zmęczona i płaczliwa. Ale ani nie boli mnie brzuch, ani piersi ani nic. Dlatego zastanawiam się czy po prostu mam jakieś szaleństwo hormonalne i mi się okres spóźnia, czy jest jakaś szansa że to jednak ciąża. Jutro najwyżej skoczę na betę.

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak będzie chyba najlepiej dla Twojego spokoju ;-)
    trzymam kciuki :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2016, 16:20

    Jagusia84, Mrs.Aleksandra, monia22222, Anna Maria, Anqu, Pati2804 lubią tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • gosska Przyjaciółka
    Postów: 86 21

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3bit życzę powodzenia obys jutro podzieliła się z nami szczęśliwa nowina :)

    mini-graphics-aliens-and-space-872204.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu nowa :) cykle mam 30 dni dziś jest 25 DC i na teście wyszedł cień .... Czekam do jutra rano i zobaczę :)
    Bardzo chciałabym żeby @ nie przyszła... Poprzednią fasolka straciłem w 9 TC. Powodem była tarczyca TSH 3.200 . teraz mam 0.901 i licze ze w końcu się uda.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój cień też na foto nie wychodzi czekam na jutrzejsze testowanie

    Mambaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje objawy to bol w dolnej części biustu,zmęczenie i senność od godz. 16
    poza tym wzdęcia.

  • Pauletta25 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, też jestem tu nowa :) Cykle mam za zwyczaj dość regularne (31 dni ew. plus minus 1 dzień), powinnam mieć okres 16.01. ale się nie zapowiada. Piersi mnie bolą, a jajniki tak ciągną (dwa cykle temu miałam podobne bóle ale lekarz podejrzewał ciążę biochemiczną), poza tym nic. Test dzisiaj z pierwszego moczu bardzo negatywny ;) zastanawiam się czy to jakaś anomalia cyklu czy może ciąża? Niezbyt się zabezpieczaliśmy. Robić betę jutro, wyjdzie już coś? Pozdrawiam :)

  • 3Bit Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i poleciałam dzisiaj na betę. Jutro wynik. Ale to już 3 dni spóźnienia a poranne testy z moczu jednak negatywne. Oprócz lekkiego pobolewania, pieczenia czy pieron wie co to tak naprawdę w podbrzuszu, to nic mi nie jest. Ani piersi nie bolą, ani nic. Więc pewnie po prostu z jakiś innych powodów spóźnia mi się okres. Może jakaś torbiel czy coś... Jak okres nie przyjdzie do końca tygodnia to polecę do ginekologa.

    Pinezka, Wiosanna888 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak wyszło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem ciekawa co wyjdzie z Twojej bety. Ogólnie trafiony jak dla mnie wątek. Jestem 18 dpo, test w 15dpo negatywny. Boje się dalszegovtestowania bo po każdej pojedynczej kresce mam doła...

  • Oreore Przyjaciółka
    Postów: 153 24

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2017, 21:08

    07.02.2016 - Aniołek ciążą pozamaciczna 6 tydz.
    18.04.2016 -sonohsg - prawy jajowód uszkodzony, lewy udrożniony
    *problem męski morfologia 0%, defragmentacja 79%
    30.08.2017 - zaczynamy przygodę z in vitro (GRAVIDA)
    05.2018 - przenosiny do nOvum Warszawa
  • Czekam:( Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis smutno:( test negatywny...niby wszystko wskazuje na dzieciatko a tu jedna kreska....:( @ nie mam jeszcze ale nie wiem czy sie dalej ludzic czy juz zamawiac testy ow.pozdrawiam was wszystkie i mam nadxieje ze jakos razem z wami uda mi sie w koncu zajsc w ciaze :)

    Zuza33, Migotka, futuremama lubią tę wiadomość

    Kiwi
  • Bąbelek_B Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    ja robiłam testy do 15 dnia po spodziewanej miesiączce. Poszłam do lekarza, na usg była widoczna mała kuleczka. Lekarz od razu powiedział, że może to być ciąża a równie dobrze skrzep. Kazal poczekać jeszcze tydzień i w razie niepojawienia się miesiączki, wrócić do niego. Niestety, w czwartek miałam iść do lekarza a w środę dostałam okresu. Spodziewałam się, bo dwa dni wcześniej poszłam na betę (nie wytrzymałam) , niestety negatywnie....

    Sylvi83:), Mammisima88 lubią tę wiadomość

  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Przy ilu punktach na detektorze ciąży można uznać, że to już dużo? Mam 40 pkt, jestem w 10 dniu po owulacji, na jednym tescie "cien kreski" po 5 godzinach, na drugim pusto ale moze jeszcze za wczesnie.. Chociaz kupuje i tak te testy od bhcg 10 a nie 25 zeby wykrylo nawet super wczesna ciaze..i zastanawiam sie...:)

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • Kika5 Przyjaciółka
    Postów: 85 21

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dziś 10 dpo i test negatywny :/

    Lilibebe lubi tę wiadomość

    315f2c661565b20785de22754f990710.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowy do góry na wszystko przyjdzie swój czas ☺

    Czekam:(, Mambaa lubią tę wiadomość

  • Kika5 Przyjaciółka
    Postów: 85 21

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że było za wcześnie po prostu...

    315f2c661565b20785de22754f990710.png
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 3 lutego 2016, 01:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika ja powinnam dostac okres w czwartek, testowałam wczoraj i dzisiaj i testy oba negatywne, do tego czuję sie "okresowo" więc chyba nie tym razem niestety.. daj znać jak rozwój wydarzeń u Ciebie/

    Misi@ lubi tę wiadomość

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ