X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów ABONAMENT ZMIANA CENNIKA BEZ UPRZEDZENIA
Odpowiedz

ABONAMENT ZMIANA CENNIKA BEZ UPRZEDZENIA

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tutaj prawie 5 lat i chyba zakończę "współpracę" z OF :/

    Mam aplikację OvuView która działa bardzo podobnie do OF i chyba zostanę przy apce na tel...


    ADMINISTRATORZY OVUFIREND więcej kobiet stąd odejdzie jak zostanie przy tym cenniku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2018, 21:43

    Erl, AJA_S, Mysia 15 lubią tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle lat na ovu.. Przykro bardzo. pakietu na pewno nie wykupię, chociażby z powodu ceny> 29 zł za 30 dni ?! Jak ja mam cykle 35 dniowe. Bardzo nie miłe rozczarowanie. Kilka razy wykupywałam abonament premium. Za tą cenę podziękuję. Szukam w innym miejscu.

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żegnaj ovufriend! Fajnie było tu zaglądać ale przesadziliście!

  • mała 32 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2018, 08:56

    mała 32
  • justynas92 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam rozpocząć przygodę z Ovu, bo przede wszystkim uczę się dopiero obserwacji swojego ciała, żeby dobrze przygotować organizm do ciaży. Zastanawiałam się nad zakupem premium na starych warunkach, bo przy rocznej opłacie nawet przystępnie to wychodziło. A tu z dnia na dzień taka wiadomość. Nawet pierwszego cyklu nie zakończyłam bo niestety trwa już 40 dzień.
    Z aplikacji polecam taka : OvuViev też można ustawić sobie różne parametry. Po pewnym czasie od wprowadzenia danych pokazywać będzie prognozowana owulację i dni płodne.( Musi poznać twoje cykle ).
    Miłego dnia kobietki. Liczymy na to że pazerność niektórych obróci się wkoncu przeciwko nim. Ach tak wykorzystywać problemy z płodnością to jest wstyd. Wszędzie za wszystko każą nam dodatkowo płacić :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2018, 06:10

    Justyna92
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest podobna stronka do ovufriend i chyba się przeniose. 28dni.pl

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • AM2018 Nowa
    Postów: 1 5

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogromne rozczarowanie tak diametralnie różnymi zasadami możliwości korzystania z prowadzenia obserwacji z dnia na dzień, bez wcześniejszego wypowiedzenia obowiązujących zasad. Jeszcze jakoś mogę zrozumieć, że ktoś blokuje możliwość wprowadzania bieżących danych, ale brak możliwości podglądu poprzednich cykli jest już dla mnie karygodne! Wygląda to jak wyłudzenie danych od wszystkich kobiet prowadzących swoje obserwacje za pomocą Ovufriend o ich cyklach. Chyba nie można tak po prostu blokować dostępu do stworzonej bazy danych odnośnie nas samych...? Pomijam już fakt jak osobiste dane każda z nas przekazywała o swoim każdym cyklu. Ważne było bezpieczeństwo i zaufanie, które przez takie posunięcie runęło całkowice w gruzach. Bardzo niegodne zachowanie. Liczymy na szybką rehabilitację!

    Netka96, Szyszka1, plemniczka, demelza, Kiara30 lubią tę wiadomość

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Tworzymy zapiski ufając, że będziemy mogły z nich korzystać a tu nagle BUM. Dawaj kase kobieto! Grubym wcześniej to wiedziala, to zapiski prowadziłabym w zeszycie.
    Jak mam książkę telefoniczną zapisaną w komórce, to również mam się obawiać że operator ukryje zebrane przeze mnie numery i udostępni je po opłacie?
    ŻAŁOSNE

    Szyszka1, brenya77 lubią tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kacha00 Znajoma
    Postów: 25 14

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem rozczarowana. To co zrobiło ovufriend to zwyczajne chamstwo. Rozumiem płatne premium, ale za zwykły wykres chcą kasę zbierać?! Niedługo za forum wprowadzą dodatkową opłatę...
    Ja tu na pewno nie zostanę skoro tak traktuje się tu użytkowników, dobrze że oprócz ovufriend prowadzę systematycznie w telefonie zapiski w aplikacji flo, bo inaczej byłabym już w dupie ...

    Netka96, Erl, demelza lubią tę wiadomość

  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 875 257

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia, 12:09

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • kacha00 Znajoma
    Postów: 25 14

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hedgehog wrote:
    Off że nawet wykresu nie będzie. Dziewczyny lepiej sobie podrukujcie wykresy bo jeszcze skasują przy okazji zmiany grafiki strony ;P
    Ja to się dziwię że od razu nie zablokowali i nie każą sobie płacić za podgląd starych wykresów... :)

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Absolutnie nie rozumiem tej naglej zmiany. Bez odpowiedniego uprzedzenia zrobili nam dobrze na sile >:(
    Mnie na przyklad nie interesuje, ze of ma jakas umowe z klinika nieplodnosci i z tej racji kasuje okrutnie za premium. Jest mnostwo dziewczyn, ktore - jak ja - mieszkaja na stale za granica, wiec i tak nam sie to na nic nie przyda. Gdyby podniesiono cene premium na starych zasadach, wiele babek by je pewnie wykupilo chocby dla znizek w klinice. Choc wiekszosc kobiet i tak wpada tu na kilka miesiecy i bez problemu zachodzi w ciaze. A te, ktore nie maja tyle szczescia (np. znow ja :P) same sobie wybiora klinike, do ktorej chca isc. Te 350lz mozna wydac na konkretne testy, a nie mozliwosc wpisania temperatury na wykres, do jasnej anieli.
    Ale blokowanie zwyklych wykresow?? Niezbyt elegancko. Jest ich masa gdzie indziej - za darmo.

    No i mamy cale forum - jeszcze darmowe - pelne wkurzonych babek :P

    kacha00, demelza lubią tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat, taka możliwość darmowej wizyty była już wcześniej. W regulaminie było napisane, że po 3 miesiącach korzystania z OF (wtedy to nie było takie drogie, chyba 16 zł pakiet na 3 msc) można wysłać maila i wtedy oni wysyłali coś co pozwalało iść na taką wizytę- nie wiem dokładnie co, bo jeszcze nie zdążyłam tu 3 miesiące być... co do reszty i Ty i wszystkie inne dziewczyny mają rację... to co zrobili... nawet nie wiem jak to skomentować.
    A co do forum... jak tu jakaś nowa wejdzie i zobaczy to chyba od razu zrezygnuje.

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • demelza Przyjaciółka
    Postów: 94 55

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdumiewające jest, że tak wysoką opłatę wprowadzoną z dnia na dzień tłumaczy się chęcią "kompleksowego wsparcia starania o ciążę" . O my głupie wcześniej nie zauważyłyśmy tego cudu o nazwie "dieta płodności". A nie przyszło komuś do głowy, że część osób pewnie na tą kompleksową pomoc nie stać i tym samym zostają pozbawione jakiegokolwiek wsparcia?? Zablokowanie wcześniejszych wykresów w połączeniu z brakiem uprzedzającej wiadomości o zmianach wskazuje jasno na zaplanowany cel takiego działania. W tak wrażliwej kwestii jaką są starania o ciąże to karygodne i świadczy o braku szacunku. Życzę Państwu powodzenia z taką polityką. Nie bez powodu mówi się, że chytry dwa razy traci.

    r. 82, starania od 08-2015
    11.2017 hsg jajowody drożne - 03.2018 AMH 0,379 - 04.2018 histeroskopia, usunięty polip - 21.05.2018 AMH 1,18!
    30.05. MSOME 0% plemników I kl. morfo. 4%
    05.06. IUI :( 04.07 punkcja 3 pęch. 1 kom.❄️ 28.07. IMSI 3pęch.2kom 31.07 transfer <3
  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również chciałabym wyrazić swoje niezadowolenie. Uzytkuje od dawna ovufriend ale niestety jestem zmuszona do zalogowania się na konkurencyjnym serwisie :(

    Mordeczka, Arga lubią tę wiadomość

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 1323 508

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo nie ładnie Ovufriend :( jestem na stronie dość długo a teraz zmuszacie mnie abym jednak opuściła to miejsce :( szkoda bo mam miłe wspomnienia, jednak nie lubię być zmuszana do płacenia za coś czego nie chcę i to w takiej sumie.

    age.png
  • kacha00 Znajoma
    Postów: 25 14

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może jakiś administrator tej strony by się w końcu tu wypowiedział? Wyjaśnił coś? Czy raczej mają nas w du*ie?

    plemniczka lubi tę wiadomość

  • Marzycielka:) Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mają nas najzwyczajniej w D...ie! Bo gdyby im chodziło o to aby nam pomóc zajść w ciąże to by tego nie robili!!!
    Ja też im podziękuje i już mam nawet inna stronkę na której jest wszystko to co i tu i pomału przenoszę wszystkie dane z OF.

  • demelza Przyjaciółka
    Postów: 94 55

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka:) wrote:
    Mają nas najzwyczajniej w D...ie! Bo gdyby im chodziło o to aby nam pomóc zajść w ciąże to by tego nie robili!!!
    Ja też im podziękuje i już mam nawet inna stronkę na której jest wszystko to co i tu i pomału przenoszę wszystkie dane z OF.


    Kochana co to za stronka? Ja się zastanawiam nad 28dni.pl ewentualnie jakaś apka na telefon.

    r. 82, starania od 08-2015
    11.2017 hsg jajowody drożne - 03.2018 AMH 0,379 - 04.2018 histeroskopia, usunięty polip - 21.05.2018 AMH 1,18!
    30.05. MSOME 0% plemników I kl. morfo. 4%
    05.06. IUI :( 04.07 punkcja 3 pęch. 1 kom.❄️ 28.07. IMSI 3pęch.2kom 31.07 transfer <3
  • Marzycielka:) Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    demelza ja mam apke na tel. Ovuview.:-)

    demelza lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ