X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów ABONAMENT ZMIANA CENNIKA BEZ UPRZEDZENIA
Odpowiedz

ABONAMENT ZMIANA CENNIKA BEZ UPRZEDZENIA

Oceń ten wątek:
  • demelza Przyjaciółka
    Postów: 94 55

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    Nie mam tutaj ani jednego znajomego, a posty napiszę ze 2-3 w tygodniu ;).
    ale jesteś długo i generujesz jakiś ruch. teraz w dodatku pozytywny czyli poprawiasz pr :) w bezinteresowność wierzyłam gdy wykres był za darmo dla wszystkich

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2018, 10:22

    r. 82, starania od 08-2015
    11.2017 hsg jajowody drożne - 03.2018 AMH 0,379 - 04.2018 histeroskopia, usunięty polip - 21.05.2018 AMH 1,18!
    30.05. MSOME 0% plemników I kl. morfo. 4%
    05.06. IUI :( 04.07 punkcja 3 pęch. 1 kom.❄️ 28.07. IMSI 3pęch.2kom 31.07 transfer <3
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Ja dostałam abonament na UWAGA jeden dzień. Dziwne, że został odebrany akurat po wyrażeniu mojej złej opinii ale płakać nie będę, bo nie jest to mój priorytet w życiu

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Dokładnie. Ja dostałam abonament na UWAGA jeden dzień. Dziwne, że został odebrany akurat po wyrażeniu mojej złej opinii ale płakać nie będę, bo nie jest to mój priorytet w życiu

    Mam nadzieję, że nikt tutaj nie ma takich "priorytetów" :).

    Letitbe lubi tę wiadomość

  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 875 257

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia, 12:09

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • madzia :) Debiutantka
    Postów: 14 10

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bez sensu... ja mam abonament do 21 kwietna, bo wykupiony w starym cenniku. Z nowego nie skorzystam, jak większość osób. Szkoda, starałam się tu o 1 ciążę i wróciłam tu przy staraniach o kolejną i się zawiodłam patrząc na te zmiany. Chyba właściciele strony nie rozumieją, że osobą korzystającym z ovu, nie zależy tylko na samym ovu, a również na samym miejscu w sieci gdzie można się podzielić doświadczeniem i zrozumieniem. Wspierać się wzajemnie podczas starań, czasem dodawać otuchy, mobilizować i nie poddawać. Jest tu wiele opcji, które współgrając tworzą fajną całość. Można było prowadzić wykres, korzystać z forum, komunikować się w społeczności, porównywać wykresy, mieć historie swoich cykli...itd, a teraz tylko baza wiedzy i forum, pamiętniki.... a pewnie zaraz i to ogranicza... Dla mnie to śmiechu warte, bo podstawowe opcje powinny być dostępne dla wszystkich.
    Blokada prowadzenia własnego wykresu cykli to szczyt szczytów!!!
    Poprzednie warunki były przystępne, ale obecne godne pożałowania...
    zacznę się już też rozglądać za inną opcją, nim skończy mi się abonament i mnie zblokują..

    Właściciele OVU - wstyd, nie różnicie się nic od hien, żerujecie na staraczkach - to się nazywa pomoc i zrozumienie? A nie wszystkich stać na Wasze wymogi...

    demelza, Erl, Letitbe, AJA_S, Paula222, Beata lubią tę wiadomość

    1usae6ydjosi6icl.png
    727057f5owblcuts.gif
  • Elfka Koleżanka
    Postów: 41 41

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie najgorszy jest brak dostępu do przeglądu poprzednich cykli :/ w obie ciąże zaszłam z ovu, a teraz nie będę mogła nawet w to zaglądnąć jeśli nie zapłacę :( słabo :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2018, 15:18

    wnidio4pxlvd1y5z.png
    h44eskjoq0olxxk2.png
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś czytałam o aplikacji Natural Cycles. Jest to ponoć jedyna aplikacja, która uzyskała certyfikat Unii Europejskiej i została uznana za wyrób medyczny. Nie wiem ile kosztuje abonament, ale na pewno lepiej zapłacić za coś, co uznano za wyrób medyczny, niż za coś, co można na innych stronach czy aplikacjach dostać za darmo.

    Bergo2 lubi tę wiadomość

  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak dla Was, ale w moich oczach przez to posunięcie ze strony OF traci wizerunkowo też Invicta, którą OF tak promuje, bo zaczyna mi się kojarzyć z żerowaniem na portfelach Pacjentek.

    Madzia, wyraziłaś moje myśli, w pełni się z Tobą zgadzam. I przy okazji moc pozdrowień dla Ciebie Słonko <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2018, 15:29

    demelza, Letitbe, madzia :), Paula222 lubią tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • demelza Przyjaciółka
    Postów: 94 55

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaglądnęłam sobie na profil FB OF i szczególnie zaciekawił mnie ten komentarz: "Też uważam, że to niedobre podejście do klienta. Przykładowo takie dziewczyny jak ja, trzy miesiące po porodzie jedynie obserwujące swój cykl i wpisujące miesiączkę, do czasu kolejnych starań, nie mają potrzeby prowadzić wykresu w całym zakresie jego funkcji, w czasie gdy cykle dopiero się normują."
    Myślałam o tym już wcześniej, że w przypadku takich osób OF strzelił sobie sam w kolano odcinając potencjalne klientki, wykresy do statystyk/galerii itp itd.

    Znalazłam jeszcze taka apkę Best Ovulation Tracker Fertility Calendar App Glow. Wprawdzie po angielsku ale graficznie podobna do OF i darmowa.

    madzia :) lubi tę wiadomość

    r. 82, starania od 08-2015
    11.2017 hsg jajowody drożne - 03.2018 AMH 0,379 - 04.2018 histeroskopia, usunięty polip - 21.05.2018 AMH 1,18!
    30.05. MSOME 0% plemników I kl. morfo. 4%
    05.06. IUI :( 04.07 punkcja 3 pęch. 1 kom.❄️ 28.07. IMSI 3pęch.2kom 31.07 transfer <3
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie wspominałam o glow a jako jedyny zawsze dobrze przewidywał co do dnia kiedy będzie owulka. Jedynie irytowaly mnie te posty po angielsku wszędzie.

    Of dokładnie żeruje na podstawach. Często rozmawiałyśmy z dziewczynami o ich wykresach, czekalysmy wspolnie na zielone kropki a teraz? Tylko te co zaplaca moga się tym podzielić, super...

    Ja tez juz na 28 dni jestem, powoli sie przedstawiam
    Jedynie pisze na dwóch wątkach na forum ale i to pewnie do czasu.
    Przykro się robi człowiekowi, że znowu ktoś tylko czeka, żeby mu się w tym cyklu nie udało i wykupił następny miesiąc
    Za 30 zl miesięcznie wolę kupic suplement który przysłuzy sie mnie i mojemu dziecku.

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • madzia :) Debiutantka
    Postów: 14 10

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erl wrote:
    Nie wiem jak dla Was, ale w moich oczach przez to posunięcie ze strony OF traci wizerunkowo też Invicta, którą OF tak promuje, bo zaczyna mi się kojarzyć z żerowaniem na portfelach Pacjentek.

    Madzia, wyraziłaś moje myśli, w pełni się z Tobą zgadzam. I przy okazji moc pozdrowień dla Ciebie Słonko <3

    dokładnie tak

    no i właśnie miło tu "zobaczyć" kogoś z czasu moich pierwszych starań, bo niestety pod wykresem już nie możemy "porozmawiać"... to takie dziwne dla mnie, bo zawsze mogłam zerknąć na wykres przyjaciółki, powodzenia życzyć i oczekiwać zielonej kropeczki... lub najnormalniej w świecie "porozmawiać" klikając pod wykresem.
    Jeszcze raz pozdrawiam Erl i dziękuję za wszystko kochana :) <3

    OVU - kciuk do dołu

    Erl lubi tę wiadomość

    1usae6ydjosi6icl.png
    727057f5owblcuts.gif
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale bezsens. Też napisałam do Ovu i ich tłumaczenie jest takie, że połączyli śledzenie cykli z DIETĄ PŁODNOŚCI i KOKTAJLAMI. Rany! Co to za argument? W dupie mam ich koktajle. Coś o żywieniu wiem, z resztą uważam, że zdrowa dieta, to zdrowa dieta, nie potrzebuję Ovu, żeby mnie w tym temacie edukował, podejrzewam, że większość z Was ma takie same odczucia. Poza tym "planują wprowadzić nowe opcje" - to niech one będą płatne! Abonament za free tylko dla osób będących tu ponad 3 lata. Dzięki Bogu, że pojawiłam się tu niedawno, bo gdybym była od przykładowo 2,5 roku, to szlag by mnie trafił.
    OvuView już pobrałam i uzupełniłam. Zaraz loguję się na 28dni.pl
    AAAAAAAaaaaaaa, brak mi słów na takie idiotyczne tłumaczenie. Dopiero co poczułam się lepiej mogąc się dzielić z kimś moimi odczuciami, cieszyłam się, że dziewczyny są tu takie serdeczne, a tu już trzeba się żegnać. Przykre, że jak zwykle wszystko przez ludzką chciwość.

    Letitbe, demelza, m_d_f, kacha00, madzia :) lubią tę wiadomość

  • aznarepse Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogi OvuPrzyjacielu,

    Przyjaciele tak nie robią. Ja stąd jeszcze nie znikam - wykupiłam roczny abonament po starej cenie, więc odbiorę to, za co zapłaciłam, ale później już się raczej pożegnamy, Przyjacielu. Toż to prawie cena jak za Netflixa! Tylko gdzie tam tej przestarzałej stronce do dużego międzynarodowego portalu :) Jak to mówią - ubieraj się stosownie do takiego stanowiska, na jakim chciałbyś pracować, a nie do takiego na jakim pracujesz. Chyba mocno wzięliście to sobie do serca. Jak widać mierzycie wysoko.

    Z Waszego maila:
    "Staramy się dla Was ulepszać, aby jeszcze lepiej być w stanie pomóc kobietom zajść w ciążę i jeśli trzeba pokonywać problemy z niepłodnością - pracujemy teraz nad wdrożeniem algorytmów sztucznej inteligencji do analityki cykli miesiączkowych. Już wkrótce dostępna będzie również aplikacja mobilna."

    Czyli "czego to my nie zrobimy, bedzie pani zadowolona, ale niech se pani najpierw zapłaci za te cuda, które planujemy".
    A może by tak najpierw pokazać tą potęgę sztucznej inteligencji? Dodać za darmo te niesamowite funkcjonalności, bez których dziewczyny nie będą już mogły żyć i wtedy, po okresie próbnym, rzucą się na Wasze abonamenty, albo uczciwie zrezygnują? Może by zrobić wielką kampanię reklamową, żeby przyciągnąć jak najwięcej nowych użytkowniczek, przywiązać do siebie po dobroci, a nie podstępem, i dopiero po ustalonym wcześniej czasie wprowadzić opłaty? Tak to się chyba robi w wielkim świecie.

    Co tam sztuczna inteligencja! Najpierw ogarnijcie podstawowe funkcjonalności, przepiszcie stronkę przy użyciu współczesnych technologii i ograniczcie liczbę błędów.
    Mam nadzieję, że te działania są już na ukończeniu i udowodnicie tym, które Wam zaufały, że nie kupiły kota w worku.

    Tego Ci Przyjacielu w nowym roku życzę.

    teverde, Letitbe, Pyszczek, demelza, Bergo2, madzia :), brenya77 lubią tę wiadomość

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, widzę, że jednak odblokowali dostęp.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • kacha00 Znajoma
    Postów: 25 14

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teverde wrote:
    Ale bezsens. Też napisałam do Ovu i ich tłumaczenie jest takie, że połączyli śledzenie cykli z DIETĄ PŁODNOŚCI i KOKTAJLAMI. Rany! Co to za argument? W dupie mam ich koktajle. Coś o żywieniu wiem, z resztą uważam, że zdrowa dieta, to zdrowa dieta, nie potrzebuję Ovu, żeby mnie w tym temacie edukował, podejrzewam, że większość z Was ma takie same odczucia. Poza tym "planują wprowadzić nowe opcje" - to niech one będą płatne! Abonament za free tylko dla osób będących tu ponad 3 lata. Dzięki Bogu, że pojawiłam się tu niedawno, bo gdybym była od przykładowo 2,5 roku, to szlag by mnie trafił.
    OvuView już pobrałam i uzupełniłam. Zaraz loguję się na 28dni.pl
    AAAAAAAaaaaaaa, brak mi słów na takie idiotyczne tłumaczenie. Dopiero co poczułam się lepiej mogąc się dzielić z kimś moimi odczuciami, cieszyłam się, że dziewczyny są tu takie serdeczne, a tu już trzeba się żegnać. Przykre, że jak zwykle wszystko przez ludzką chciwość.

    Hahaha! Mi dokładnie to samo odpisali - dieta i koktajle... chyba mają gotowca którego wysyłają wszystkim w odpowiedzi.

    teverde lubi tę wiadomość

  • Bergo2 Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że strzelili sobie w kolano. Serwis nie jest idealny. Zdjęcia trzeba dodawać za pomocą jakiś zewnętrznych linków, nie ma aplikacji na android, nie mówiąc o wersji mobilnej strony. Często zdarzają się rpzerwy i awarie. I za to mam płacić? Ustawienia prywatnosci pamiętnika też mocno ograniczone- albo wszyscy albo nikt. Podziękuję jednak...

    aznarepse, m_d_f, madzia :) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się tutaj logowałam to myślałam: fajne miejsce do obserwacji cyklu. Wszystko pod ręką i w sumie sporo różnych funkcji. I jeszcze czytałam gdzieś, że polityką strony jest pomoc każdej kobiecie w zajściu w upragnioną ciążę, niezależnie od pakietu, a tu taki klops. Widać polityka im się zmieniła, na minus... Rozważałam kupno abonamentu, ale jednak 29 zł/mc to sporo i już nie jestem taka chętna. Zwłaszcza, że nigdzie nie jest jasno napisane, że w każdej chwili można zrezygnować. Zerknę na OvuView i zobaczę jak się tam odnajdę. Na szczęście jest teraz sporo opcji i nie jeden OF w Internecie.

    demelza lubi tę wiadomość

  • malgo31 Ekspertka
    Postów: 149 137

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny, ja jestem na ovu prawie 5 lat ( bez 3-4miesiecy). Ovu pomagało mi obserwować cykle, miałam wspaniałe wsparcie przy każdej próbie zajścia...skończyło się ivf ale i tak miałam możliwość notować cały przebieg ciąży itd. Teraz wrocilam gdyż staramy się o rodzeństwo a tu taka niemiła niespodzianka... Ja jestem wyrozumiała wszystko już na tym świecie zrozumiem (bo spotkało nie w życiu wiele nie tylko niepłodność) ale to że nie mam dostępu do moich wszystkich cykli ż całych tych prawie 5 lat to już jest kpina. To są moje prywatne zapiski (że już o wykresie ciazowym- w sumie trzech bo 2 razy poronilam) to nie wspomnę? Nie wierzę że tak ż dnia na dzień mi to zabrali i teraz jak chcesz wiedzieć co się działo to płać :/ porazka

    demelza, madzia :) lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] [8/08/2014] 10tc
    Aniołek [*] [9/11/2017] 6tc
    Isabella nasze szczęscie urodzona 25/04/2016 waga 3700g <3
  • kacha00 Znajoma
    Postów: 25 14

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgo31 wrote:
    Witam was dziewczyny, ja jestem na ovu prawie 5 lat ( bez 3-4miesiecy). Ovu pomagało mi obserwować cykle, miałam wspaniałe wsparcie przy każdej próbie zajścia...skończyło się ivf ale i tak miałam możliwość notować cały przebieg ciąży itd. Teraz wrocilam gdyż staramy się o rodzeństwo a tu taka niemiła niespodzianka... Ja jestem wyrozumiała wszystko już na tym świecie zrozumiem (bo spotkało nie w życiu wiele nie tylko niepłodność) ale to że nie mam dostępu do moich wszystkich cykli ż całych tych prawie 5 lat to już jest kpina. To są moje prywatne zapiski (że już o wykresie ciazowym- w sumie trzech bo 2 razy poronilam) to nie wspomnę? Nie wierzę że tak ż dnia na dzień mi to zabrali i teraz jak chcesz wiedzieć co się działo to płać :/ porazka
    Ja swoje stare cykle widzę (ale mam ich tylko 2), ale jak Tobie zabrali podgląd na wszystkie stare dane które zapisałaś to już jest mega chamstwo :/

    malgo31, demelza lubią tę wiadomość

  • malgo31 Ekspertka
    Postów: 149 137

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już odblokowane :) faktycznie ktoś to jednak czyta .... za 5 letnią lojalność dostałam rok abonamentu ;)

    Mordeczka lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] [8/08/2014] 10tc
    Aniołek [*] [9/11/2017] 6tc
    Isabella nasze szczęscie urodzona 25/04/2016 waga 3700g <3
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ