X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów ABONAMENT ZMIANA CENNIKA BEZ UPRZEDZENIA
Odpowiedz

ABONAMENT ZMIANA CENNIKA BEZ UPRZEDZENIA

Oceń ten wątek:
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatność szybkim przelewem,przelewem tradycyjnym, karta, przekazem lub paypal.
    Właśnie zauwazylam, ze maja promocje i jak w ich sklepie kupi sie odziez/bielizne itp za 150 zl to pol roku abonamentu gratis. Akurat planuje zakup wiec chyba tam zakupie.

    Co do of...miesiąc gratis za to co zrobili?
    Nie przekonuje mnie to

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziwię wam się... Ale tak jak ja czy mordeczka, bitter mamy już tu swoje przyjaciółki i nam jest trochę smutno opuszczać OF ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Starająca sie 88 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale złodziejstwo no wiecie co...porażka... ile oni na tym zarabiają teraz to szok... a znacie jakies apki podobne zeby sobie prowadzić taki kalendarzyk? i oczywiscie forum :D

    Czekając na Ciebie...
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca się, przejrzyj poprzednie strony;)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kacha00 Znajoma
    Postów: 25 14

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Dziewczyny piszcie skargę na info, ja dostałam abonament za free. Może i u was się uda <3
    Dobry pomysł! Zasypmy ich wiadomościami! Bo co z tego że marudzimy sobie tutaj na forum jak nikt z obsługi strony pewnie tu nie wchodzi. Może im się wydaje że nic takiego się nie stało...


    Przeniosłam właśnie 2 poprzednie cykle + kawałek tego co trwa do ovuview. Wygląda to naprawdę fajnie! Wcześniej używałam flo i ta apka jest fajna ale do zapisywania miesiączki i śledzenia kiedy będzie kolejna, ale do samej ovulacji jakoś mnie nie przekonywała bo brakowało takich wykresów fajnych(mimo że owulacje wyliczała). Ovuview natomiast ma fajny wykres, troche nawet podobny do tego tutaj. Dzięki dziewczyny za polecenie tej apki! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2018, 11:32

    AJA_S, plemniczka, demelza lubią tę wiadomość

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacha flo ma wykres jak najbardziej.

    Co do pisania wiadomości do jakiegos admina itp to (przepraszam jeżeli kogoś uraźę) wydaje mi się to co najmniej żałosne.
    I tak ktoś pewnie nas podczytuje i się śmieje, że baby się buntuja, straszą odejsciem a i tak siedzą i pitolą.
    Ja tam nie mam zamiaru się buntować czy szantażować odejściem ludzi, ktorzy i tak mają to gdzieś. Miejcie trochę godności dziewuszki ;)

    demelza lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś dostał takiego maila? P.S. Ja nic do nich nie pisałam, więc nie wiem skąd ta wiadomość.

    Witaj,
    dziękujemy za Twoją wiadomość.

    Widzimy, że jesteś z nami już długi czas! Bardzo dziękujemy za Twoje zaufanie. Zależy nam na zadowolonych użytkowniczkach, dlatego w związku z tym, że jesteś z nami tak długo, zrobimy dla Ciebie wyjątek i z przyjemnością odblokujemy dla Ciebie pełen zakres funkcjonalności naszego serwisu, za darmo na cały rok.

    Jeszcze raz dziękujemy za Twoją lojalność.

    Czy wiesz, że będąc z nami tak długo możesz również skorzystać z bezpłatnej pierwszej wizyty w jednej z największych klinik leczenia niepłodności w Polsce? Jeśli chciałabyś z tego skorzystać, napisz do nas.

    Kibicujemy Twoich staraniom o ciążę!
    Jesteśmy tutaj dla Ciebie, jeśli masz jakiekolwiek pytania / wątpliwości.

    Z pozdrowieniami,
    Kasia z OvuFriend

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2018, 14:20

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • kacha00 Znajoma
    Postów: 25 14

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Kacha flo ma wykres jak najbardziej.

    Co do pisania wiadomości do jakiegos admina itp to (przepraszam jeżeli kogoś uraźę) wydaje mi się to co najmniej żałosne.
    I tak ktoś pewnie nas podczytuje i się śmieje, że baby się buntuja, straszą odejsciem a i tak siedzą i pitolą.
    Ja tam nie mam zamiaru się buntować czy szantażować odejściem ludzi, ktorzy i tak mają to gdzieś. Miejcie trochę godności dziewuszki ;)
    Wiem że flo ma wykres ale mi się nie podoba.

    Nie uważam za żałosne pisanie wiadomości, a patrząc np. na to co napisała malami to chyba jednak trochę do nich doszło że słabe jest to co zrobili i może próbują wybrnąć choć częściowo.
    Nie wiem więc skąd Twoje przekonanie że ktoś nie ma godności bo napisze do administratorów albo wyraża swoje niezadowolenie na forum.

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Didi18 Znajoma
    Postów: 24 26

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Możecie mi pomóc? Chce zapłacić abonament ale nie mam karty visa chciałabym zrobić przelew na konto czy jest taka możliwość czy muszę się stąd zwijać?

    Diddi
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    Czy ktoś dostał takiego maila? P.S. Ja nic do nich nie pisałam, więc nie wiem skąd ta wiadomość.

    Witaj,
    dziękujemy za Twoją wiadomość.

    Widzimy, że jesteś z nami już długi czas! Bardzo dziękujemy za Twoje zaufanie. Zależy nam na zadowolonych użytkowniczkach, dlatego w związku z tym, że jesteś z nami tak długo, zrobimy dla Ciebie wyjątek i z przyjemnością odblokujemy dla Ciebie pełen zakres funkcjonalności naszego serwisu, za darmo na cały rok.

    Jeszcze raz dziękujemy za Twoją lojalność.

    Czy wiesz, że będąc z nami tak długo możesz również skorzystać z bezpłatnej pierwszej wizyty w jednej z największych klinik leczenia niepłodności w Polsce? Jeśli chciałabyś z tego skorzystać, napisz do nas.

    Kibicujemy Twoich staraniom o ciążę!
    Jesteśmy tutaj dla Ciebie, jeśli masz jakiekolwiek pytania / wątpliwości.

    Z pozdrowieniami,
    Kasia z OvuFriend
    Tak ja, tyle że ja pisałam skargę. ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Tak ja, tyle że ja pisałam skargę. ;)


    A to ciekawe, bo ja nic zupełnie nie wysyłałam. Może zaszła jakaś pomyłka, ale abonament na rok mam :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Marzycielka:) Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też otrzymałam taką wiadomość a też nic do nich nie pisałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2018, 18:42

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacha skarga skargą ale zbiorowe pisma do nich mogą ich najwyżej rozśmieszyć a już pisanie na forum, że wszystkie kobiety odejdą i bla bla bla jest nawet dla mnie śmieszne
    Jakoś forum ma się cały czas dobrze.
    To wygląda podobnie jak ludzie po meczu na Euro, którzy pisali na fejsie, że Polacy mają powtarzać karne. Jeżeli ktokolwiek z sędziów to w ogóle przeczytał to śmiał się pewnie zacnie z tychże oburzeń.
    Jak chcecie to przecież piszcie, ja nikomu niczego nie bronię ale swoje zdanie mam

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • diamentowa Koleżanka
    Postów: 46 18

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna wielka masakra !!! Jestem bardzoo rozczarowana , poznałam tyle fajnych dziewczyn przez tyle lat ! 29zł za 30 dni to cios powyżej pasa !! Nie dość że wydajemy mnóstwo pieniędzy aby doczekać się dziecka to jeszcze ovufriend wprowadza kosmiczną kwotę za prowadzenie wykresu i dodatkowe opcje . Przykre to !!! :-( Czas uciekać stąd .

    demelza, AJA_S lubią tę wiadomość

    xnw4dqk3i3b1iekf.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja uwazam ze trzeba spróbowac chociaz powalczyc... nie jest to żalosne. Aja S gdzie pisalas ta skarge? w zakladce kontakt i tam wyslalas maila?

    AJA_S, Kat83, AsJas lubią tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wlasnie weszlam na maila i tez mam wiadomosc z ovu o odblokowaniu dla mnie na rok pelnego zakesu fukcjonalnosci serwisu za to ze jestem tak dlugo i napisalam wiadomosc... a do nich bezposrednio nie pisalam jeszcze... wiec mysle ze jednak ktos to tutaj czyta co piszemy i na tej podstawie dostalismy te maile...malami, marzycielka to chyba dlatego dostalysmy te maile...
    ale i tak nie rozumiem co to znaczy ze odblokuja dla nas pelen zakres funkcjonalnosci?

    AJA_S lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że dali te gratisy dla świętego spokoju, ewentualnie żeby pr sobie poprawić.
    Na pewno nikt się nie przestraszył postu po zbiorowym pisaniu maili :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co zrobili z tym abonamentem to zwykłe świństwo. Ok, chcą wprowadzać taki cennik ale pasowałoby użytkowniczki wcześniej poinformować. Ja się dowiedziałam z tego wątku o takich zmianach :). Czekam do końca swojego cyklu i usuwam konto jak pewnie wiele osób tutaj. Przykre to po prostu jak nas potraktowali.

    demelza, AJA_S lubią tę wiadomość

  • demelza Przyjaciółka
    Postów: 94 55

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Myślę, że dali te gratisy dla świętego spokoju, ewentualnie żeby pr sobie poprawić.
    Na pewno nikt się nie przestraszył postu po zbiorowym pisaniu maili :D


    Dokładnie. Cieszę się, że chociaż część dziewczyn nie została na lodzie. Myślę, że wiąże się to z generowanym ruchem przez te dziewczyny - dużo postów, dużo lajków, dużo znajomych, mógłby być duży hałas niezadowolenia.
    Podobnie jak Letitbe nei zamierzam się buntować ani do nich wypisywać. Czekam do końca abonamentu i wierzę, że z tej zmiany wyniknie dla mnie coś dobrego w innym miejscu skoro tutaj to nie miało miejsca :) Napisałam jedną wiadomość do Admina gdy nie mogłam wprowadzić danych na wykres a nie dostałam żadnej informacji o zmianach. Niestety odpowiedź była jeszcze bardziej żenująca. Co innego forum gdzie można podzielić się doświadczeniami, w końcu to miejsce dla nas.

    Letitbe lubi tę wiadomość

    r. 82, starania od 08-2015
    11.2017 hsg jajowody drożne - 03.2018 AMH 0,379 - 04.2018 histeroskopia, usunięty polip - 21.05.2018 AMH 1,18!
    30.05. MSOME 0% plemników I kl. morfo. 4%
    05.06. IUI :( 04.07 punkcja 3 pęch. 1 kom.❄️ 28.07. IMSI 3pęch.2kom 31.07 transfer <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    demelza wrote:
    Myślę, że wiąże się to z generowanym ruchem przez te dziewczyny - dużo postów, dużo lajków, dużo znajomych, mógłby być duży hałas niezadowolenia.

    Nie mam tutaj ani jednego znajomego, a posty napiszę ze 2-3 w tygodniu ;).

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ