X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów ABONAMENT ZMIANA CENNIKA BEZ UPRZEDZENIA
Odpowiedz

ABONAMENT ZMIANA CENNIKA BEZ UPRZEDZENIA

Oceń ten wątek:
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli ktoś to faktycznie czyta, to prosimy o uderzenie się w pierś i obniżenie ceny, a na pewno wiele dziewczyn zostanie. Cena 3x większa w porównaniu do konkurencji, to duże przegięcie. Chyba, że konkurencja nie jest tak na prawdę konkurencją..?

    demelza, malgo31 lubią tę wiadomość

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Js za swoje wpisy, pomoc dziewczynom, prawie rok pisaniny nie otrzymałam nic oprócz jednego dnia. No śmieszne to jest

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że dostałas je gratisie ;)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zalogowałam się i na 28dni.pl i na OvuView i mi się nie podobają :/ Macie jakieś sprawdzone stronki albo apki oprócz tych dwóch wymienionych? Nie chce być zmuszona wydawać 30 zł miesięcznie.. Głupi fajny OvuNOTFriend :[

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teverde wrote:
    Dziewczyny, zalogowałam się i na 28dni.pl i na OvuView i mi się nie podobają :/ Macie jakieś sprawdzone stronki albo apki oprócz tych dwóch wymienionych? Nie chce być zmuszona wydawać 30 zł miesięcznie.. Głupi fajny OvuNOTFriend :[
    Mam ten sam problem. Z apek podoba mi się Flo I glow.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 28dni.pl nie mogę się połapać,to nie to samo co Ovu

    ignite
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, powprowadzałam tam wszystko ale wychodzi na to, że trzeba wyliczać wszystko samemu. Chyba, że nie rozgryzłam jakiegoś automatu..
    Dobra, to próbuję z Flo i Glow. Nie czuję, kiedy rymuję ;)

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teverde wrote:
    Dokładnie, powprowadzałam tam wszystko ale wychodzi na to, że trzeba wyliczać wszystko samemu. Chyba, że nie rozgryzłam jakiegoś automatu..
    Dobra, to próbuję z Flo i Glow. Nie czuję, kiedy rymuję ;)
    To I tak nie to samo :( tu było wszystko w kupie. Forum. Galeria wykresów. Kibicowanie pod wykresami. Ciężko będzie się odzwyczaic.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda. Ja powi uczę sie innych stron i aplikacji a tu wchodzę tylko na pogaduchy.
    Na 28 dni tez jest forum, wykresy itd ale wlasnie wykres nie działa z automatu ze względu na to, ze tam nie tylko staraczki się znajdują ale i osoby odkładające poczęcie. Jest tam duza baza wiedzy o interpretacji wykresów różnymi metodami. Wybieramy najwygodniejsza dla nas i naszego celu, uczymy sie jej a następnie zapisujemy wszystko na wykresie. Same po tej nauce wiemy, jak interpretować wykresy. Dla mnie to na rękę, bo OF zawsze mi wyznaczal zle owulację, za kazdym razem i musialam na sile wciskać plusiki (testy owu) by "zrozumiał" kiedy ta owulacja była, ale rozumiem osoby którym to przeszkadza. Nie każdy ma czas i ochotę sprawdzać kiedy i woli zdac sie na OF.
    Jednak tak, jak pisałam gdy ktoś odkłada poczęcie raczej nie zdaje się na algorytmy, bo niestety mogą z tego wyjść kwiatki.

    Pozostaje nam tutaj rozmawiać a zapisywać wszystko gdzieś indziej.
    Swoją drogą to czuję się trochę "wytknięta" przez OF jak pewnie wiele innych dziewczyn.
    Czy to moja wina, ze nie udalo mi sie zajsc w ciaze wcześniej i moc choćby oznaczyć ta zielona kropke na wykresie, odebrać gratulacje od dziewczyn i podzielić się radoscia z innymi? Gdybym "zaskoczyła" wcześniej to jasne-full opcja a tak to glupia babo nie udalo Ci się, to masz za swoje.

    demelza, teverde lubią tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczcie jak tu Izape sobie fajnie w stopkę wrzucila wykres. Może to rozwiązanie? Piszemy normalnie a wszyscy widzą w jakim momencie cyklu jesteśmy.
    https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/nowy-rok-styczniowe-testowanie,14308,383.html

    Letitbe, demelza lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • demelza Przyjaciółka
    Postów: 94 55

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teverde wrote:
    Dziewczyny, zalogowałam się i na 28dni.pl i na OvuView i mi się nie podobają :/ Macie jakieś sprawdzone stronki albo apki oprócz tych dwóch wymienionych? Nie chce być zmuszona wydawać 30 zł miesięcznie.. Głupi fajny OvuNOTFriend :[


    Ja przenoszę sie na Glow, chociaż z nadzieją, że aktualny cykl będzie tym szczęśliwym. 28dni jest mało przyjazny w użytkowaniu. Nie przeszkadza mi samodzielne wyznaczanie ovu bo i tak potrafiłam to wcześniej ale chaos panujący na tej stronie.

    teverde lubi tę wiadomość

    r. 82, starania od 08-2015
    11.2017 hsg jajowody drożne - 03.2018 AMH 0,379 - 04.2018 histeroskopia, usunięty polip - 21.05.2018 AMH 1,18!
    30.05. MSOME 0% plemników I kl. morfo. 4%
    05.06. IUI :( 04.07 punkcja 3 pęch. 1 kom.❄️ 28.07. IMSI 3pęch.2kom 31.07 transfer <3
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope dzięki za wskazówkę, super pomysł :)
    Demelza to prawda-chaos i grafika skutecznie odpychaja

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zapisalam sie tutaj na poczatku roku. Dostalam konto premium na miesiac na wyprobowanie. Jak sie zapisywalam byl jeszcze stary cennik i byla to bardzo interesujaca oferta.

    Teraz jestem bardzo rozczarowana ta zmiana.
    Napisalam do Nich maila, ale jedyne co mi powiedzieli, to,to, ze im przykro, ze mnie rozczarowali....


    Nic, musze zaczac szukac innej alternatywy.

    demelza lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • kacha00 Znajoma
    Postów: 25 14

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe widzę że masz wykres z Fertility Friend - to jakaś darmowa stronka?

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ovu guru to faktycznie przegięcie!!!! Jestem tu cierpliwie i wiernie od 2012 roku i teraz taki afront??
    Tyle tu przeszłam tyle moich wykresów notatek i teraz kiedy udało mi się mam nadzieję szczęśliwie donosic Wy po tylu latach zabieracie mi możliwość obejrzenia nawet własnych wykresów???

    Ogromny smutek i żal! Tak się nie robi bez uprzedzenia

    madzia :), malgo31 lubią tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kacha00 wrote:
    Letitbe widzę że masz wykres z Fertility Friend - to jakaś darmowa stronka?
    Kacha to jest apka na telefon. Wprowadzilam dane i w opcjach ustawiam by udostępnić to na stronie. Dostaje link do miniaturki na forum a dane sa aktualizowane na bieżąco. Tzn jak wprowadzam w aplikacji temperaturę rano to na wykresie jest zaraz potem

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • brenya77 Autorytet
    Postów: 981 505

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem oburzona zabraniem dostepu do danych zapisanych w OvuFriend. Jak na aplikacje, ktora technologicznie jest chyba 20 lat do tylu za konkurencja, nie ma appki mobilnej, jest nieakceptowalnie wolna i malo funkcjonalna, Panstwo chyba za przeproszeniem upadli na glowe zadajac 29 zl miesiecznie za dostep do tego...

    Diety, koktajle, sztuczne inteligencje? Smiech na sali. Najpierw zrobcie ta sztuczna inteligencje i appke na telefon, to bedziemy rozmawiac, bo na razie w porownaniu z konkurencja wypadacie slabo i tylko sie osmieszyliscie.

    To na bok, mysle, ze bezprawne jest ograniczenie dostepu do danych uprzednio wprowadzonych. Mam na Ovufriend 7 lat historii, ale plakac nie bede, mozecie sobie moje dane wsadzic gleboko... Ale mam nadzieje, ze jakis urzad was za to scignie - moze jakims dziewczynom zechce sie powalczyc o odzyskanie tych danych. Mnie az tak nie zalezy. Nawet stara appka, ktorej nazwy nie pomne, z ktorej sie przenioslam tutaj, przed zamknieciem strony pozwolila na eksport danych.

    Przenioslam sie wczoraj na fertility friend. Jest dostepna na desktop ale jest tez appka na telefon, obie zsynchronizowane. Troche wizualnie przestarzala, ale mnie to akurat nie przeszkadza, wazniejsza dla mnie jest latwosc wpisywania obserwacji i tu nie mam zastrzezen. Mozna wpisywac obserwacje IVF, leki, wszystko widac na wykresie. Nie wiem jakie ma bajery w wersji platnej, ale rok dostepu kosztuje 24 funty.

    Druga, ktora zainstalowalam to Ovia Fertility, ale jak dla mnie troche zbyt bajerancka, zbyt wiele opcji, ktore mnie nie interesuja. Nie moge sie polapac, ale jeszcze troche dam jej szanse. Nie widze tez lekow na wykresie.

    Podoba mi sie Glow - prosta i przejrzysta ale nie posiada zadnych opcji IVF i zeby zobaczyc leki na wykresie trzeba wykupic abonament (4 funty miesiecznie badz 55 funtow dozywotnio).

    Takze chyba wygrywa fertility friend na razie.

    Ovufriend.pl mowie bye bye.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 20:58

    teverde lubi tę wiadomość

    5 x ICSI + 7 x FET = 19 zarodkow, 2 x poronienie @10tyg & @8tyg (T22), 1 x cb
    1 x naturalna cb
    Szczęśliwy finał - Emilia 19/7/2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 00:07

    teverde lubi tę wiadomość

  • kkasper Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam kupić abonament roczny a tu tylko opcja miesięcznego za...29zl!!! Chyba kogoś pogięło, że się na to zgodzę?! Jestem z ovu od 2015 i na tym chyba już zakończymy naszą znajomość!!!!

  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aplikacja na telefon Flo bardzo mi się spodobała :) Polecam! Przejrzysta, ma dużo funkcji i ładna graficznie... no i DARMOWA! Także olewam OF, tylko forum mnie tu interesuje teraz.

    201811152844.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ